Na úvodní stránku

Pozvánka na rodinný turnaj do Ďáblic

V sobotu 17. 6. 2017 pořádá TTC Praha rodinný turnaj ve stolním tenisu. Jde o turnaj dvoučlenných rodinných dvougeneračních týmů. Jeden z hráčů musí být mladší 15 let, druhý musí být starší 15 let, přičemž je požadována dvougeneračnost, např. otec a syn nebo děda a vnuk či strýc a synovec. V rámci jednoho utkání, v němž se hraje dětská dvouhra, dospělácká dvouhra a čtyřhra. Družstvo může mít na soupisce více hráčů než dva. Čtyřhru mohou hrát jiní hráči, než dvouhru.

 

Hraje se podle pravidel stolního tenisu a soutěžního řádu stolního tenisu. Je potřeba mít sportovní obuv a vlastní pálku. Jednoduché občerstvení bude zajištěno na místě v baru (pití a oplatky), popř. je možno využít sousední restauraci.

 

Systém turnaje bude stanoven podle počtu zúčastněných týmů. Do počtu sedmi týmů bude stystém každý s každým, při počtu 8 a více týmů bude systém dvoustupňový - 1. stupeň skupiny a 2. stupeň vyřazovací systém s dohráváním o konečné pořadí.

 

Startovné je 200,-- Kč za tým. Hraje se o diplomy a věcné ceny. Prezence je od 8.30 do 9.00 hodin. Možnost rozehrání od 8.15 hodin.Přidání komentáře k článku Pozvánka na rodinný turnaj do ĎáblicNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
24.03.2019