Na úvodní stránku

Zahajuje sezóna rekreačního oddílu

V pondělí 4. 9. 2017 zahajují pravidelné hrací dny rekreačního oddílu. První dva hrací dny 4. a 11. září jsou věnovány na individuální rozehru.

 

Na 18. 9. 2017 je naplánována baráž o 1. ligu. Ta se týká posledního z 1. ligy Miloslava Fučka a dále z 2. ligy druhé Britty Boegner a třetího Sáši Wichse. Z těchto tří hráčů, kteří spolu budou hrát jednokolově na tři vítězné sety, postoupí dva. Ti doplní 1. ligu spolu s přímo postupujícím Miroslavem Pankou.

 

Práva startu v 1. lize jsou: René Jung. Václav Buriánek, Jiří Jansa, Jaroslav Smíšek, Petr Váňa, Ondřej Hudec, Karel Pešata, Miroslav Panka + 2 postupující z baráže.

 

Do 2. ligy s ohledem na to, že 1. ligy se dohrála pouze v osmi z původních deseti hráčů nesestupuje přímo nikdo. Právo startu zde mají: hráč, který nepostoupí z baráže do 1. ligy, Vojtěch Hrneček, Olga Maláková, Galina Benátská, Libor Kvasnička, Dana Hrabáková, Jan Remšík a Stanislav Kolpek.

 

V případě, že by se do rekreačního oddílu přihlásilo nejpozději v den baráže více nových hráčů, mohla by být otevřena 3. liga. Druhá liga by měla mít maximálně 12 hráčů, tedy max. 4 noví hráči. Při větším počtu nových hráčů bude zvažováno otevření 3. ligy.

 

Pokud by odpadl někdo další z 1. ligy do zahájení baráže, byli by náhradníci do baráže Vojěch hrneček a Olga Maláková.

 

V pondělí 25. 9. je naplánován kontrolní turnaj, jehož výsledky by mohly být využity i v případě otevření 3. ligy místo baráže o 2. ligu.

 

V pondělí 2. 10. 2017 zahájí Liga TTC Praha 1. a 2. kolem. Vzhledem k tomu, že se bude hrát dvoukolově v období říjen 2017 až leden 2018, budou v každém ligovém hracím dni nejméně dvě kola.Přidání komentáře k článku Zahajuje sezóna rekreačního oddíluNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
26.03.2019