Na úvodní stránku





Bilance 6. kola 2:7

SF SKK El Niňo Praha G – TTC Praha A 10:5

Kubát, Beran M. - Černý, Zahradníček 3:1(7,-6,6,9), Plachý L., Plachý J. - Vavřinec, Maňhal 3:0(8,4,7), Beren M. - Černý 3:2(-9,8,-8,11,7), Plachý L. - Vavřinec 2:3(9,-9,7,-1,-9), Kubát – Maňhal 3:2(-10,7,8,-4,9), Plachý J. - Zahradníček 3:2(-7,-10,9,9,9), Plachý L. - Černý 3:1(7,-10,8,5), Kubát – Vavřinec 2:3(7,-12,-10,7,-7), Plachý J. - Maňhal 3:1(8,-8,5,2), Suvorov – Zahradníček 3:0(5,3,5), Kubát – Černý 0:3(-6,-8,-11), Plachý J. - Vavřinec 0:3(-10,-4,-4), Suvorov – Maňhal 2:3(-10,11,-8,7,-6), Plachý L. - Zahradníček 3:0(4,5,9), Plachý J. - Černý 3:2(-10,-2,8,7,4), Suvorov – Vavřinec 0:3(-10,-3,-5)

Body domácích: Plachý J. 3,5, Plachý L. 2,5, Bersan M. 1,5, Kubát 1,5, Suvorov 1

Body hostů: Vavřinec 3, Černý 1, Maňhal 1, Zahradníček 0

Soutěž: Divize mužů

Hráno: SC Juliska 10. 11. 2017

 

TJ Sokol Nusle Praha B – TTC Praha B 8:10

Kocábek, Přáda – Chlumský, Horák 3:0(8,6,8), Budík ml., Budík st. - Remunda, Vokurka 2:3(-10,4,-6,9,-11), Kocábek – Chlumský 0:3(-6,-7,-9), Eberl – Remunda 0:3(-6,-9,-4), Přáda – Horák 1:3(9,-7,-10,-2), Budík ml. - Vokurka 3:0(10,8,7), Eberl – Chlumský 0:3(-2,-2,-7), Přáda – Remunda 3:1(10,-9,10,5), Budík ml. - Horák 3:1(9,-6,10,4), Kocábek – Vokurka 3:0(9,7,2), Přáda – Chlumský 1:3(9,-9,-10,-8), Budík ml. - Remunda 3:0(4,5,8), Kocábek – Horák 3:2(-5,8,-7,8,6), Eberl – Vokurka 0:3(-8,-6,-8), Budík ml. - Chlumský 3:0(6,7,7), Kocábek – Remunda 3:2(-8,7,-9,7,7), Budík st. - Horák 0:3(-8,-7,-6), Přáda – Vokurka 3:2(4,7,-8,-6,4)

Body domácích: Budík ml. 4, Kocábek 3,5, Přáda 2, Eberl 0, Budík st. 0

Body hostů: Chlumský 3, Horák 2, Remunda 1,5, Vokurka 1,5

Soutěž: 1. třída B

Hráno: Nusle 6. 11. 2017

 

SF SKK El Niňo Praha L – TTC Praha C 10:6

Ezr P., Ezr F. - Fiala, Moravec 3:0(7,5,10), Kotrč, Khozeuly – Fejks, Szilágyi 2:3(8,-10,-10,11,-7), Kotrč – Moravec 2:3(8,6,-10,-9,-10), Ezr F. - Fejks 2:3(-9,-10,7,5,-8), Khozeuly – Szilágyi 3:2(6,-9,-8,6,9), Ezr P. - Fiala 3:0(8,5,7), Ezr F. - Moravec 3:1(-6,6,6,7), Khozeuly – Fejks 0:3(-6,-9,-6), Ezr P. - Szilágyi 3:0(6,5,6), Kotrč – Fiala 1:3(-9,7,-8,-10), Khozeuly – Moravec 0:3(-6,-8,-11), Ezr P. - Fejks 3:0(10,7,7), Kotrč – Szilágyi 3:0(4,2,4), Ezr F. - Fiala 3:2(-10,-5,8,3,6), Ezr P. - Moravec 3:0(10,7,12), Kotrč – Fejks 3:0(8,4,6)

Body domácích: Ezr P. 4,5, Ezr F. 2,5, Kotrč 2, Khozeuly 1

Body hostů: Fejks 2,5, Moravec 2, Fiala 1, Szilágyi 0,5

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Kotlářka 8. 11. 2017

 

TJ Sokol Suchodol Sedlec B – TTC Praha D 10:6

Hojovec, Oppitz – Bárta, Brýna 3:1(-8,1,7,8), Studničný, Klatovský – Mutl, Houček 3:1(11,-8,9,5), Hojovec – Houček 1:3(-10,7,-9,-9), Klatovský – Mutl 3:1(-10,10,3,7), Studničný – Brýna 2:3(10,-9,9,-9,-10), Oppitz – Bárta 3:0(3,4,9), Klatovský – Houček 0:3(-8,-8,-3), Studničný – Mutl 1:3(-15,-6,7,-7), Oppitz – Brýna 1:3(12,-10,-6,-2), Hojovec – Bárta 3:0(9,7,7), Studničný – Houček 2:3(8,6,-6,-4,-11), Oppitz – Mutl 3:0(8,3,8), Hojovec – Brýna 3:1(7,8,-7,5), Klatovský – Bárta 3:1(8,-6,4,8), Oppitz – Houček 3:1(-4,10,9,5), Hojovec – Mutl 3:0(8,6,5)

Body domácích: Oppitz 3,5, Hojovec 3,5, Klatovský 2,5, Hojovec 0,5

Body hostů: Houček 3, Brýna 2, Mutl 1, Bárta 0

Soutěž: 5. třída A

Hráno: Suchodl 10. 11. 2017

 

TTC Praha E – TJ Zelená Liška C 10:8

Smíšek, Haba – Hajný, Pavlíček 2:3(-8,10,9,-14,-8), Brýna, Bárta – Levý, Krieger 0:3(-10,-9,-10), Smíšek – Pavlíček 1:3(-4,-7,5,-8), Brýna – Hajný 3:0(4,6,6), Bárta – Krieger 3:2(12,-4,8,-6,13), Haba – Levý 3:0(4,7,9), Brýna – Pavlíček 0:3(-6,-7,-9), Bárta – Hajný 0:3(-8,-6,-3), Haba – Krieger 2:3(8,-8,-6,9,-4), Smíšek – Levý 3:1(7,9,-15,8), Bárta – Pavlíček 1:3(8,-9,-9,-8), Haba – Hajný 3:0(8,8,6), Smíšek - Krieger 0:3(-5,-7,-1), Brýna – Levý 3:0(2,3,6), Haba – Pavlíček 3:0(7,6,7), Smíšek – Hajný 3:2(-10,10,-6,10,10), Brýna – Krieger 3:2(-3,3,-8,9,6), Bárta – Levý 3:1(5,-8,6,8)

Body domácích: Haba 3, Brýna 3, Smíšek 2, Bárta 2

Body hostů: Pavlíšek 3,5, Krieger 2,5, Hajný 1,5, Levý 0,5

Soutěž: 6. třída A

Hráno: CST Ďáblice 9. 11. 2017

 

SF SKK El Niňo Praha M – TTC Praha F 10:5

Kořének, Filípek – Jansa, Ruzha 3:2(-10,9,1,-8,8), Luxemburk, Gajda – Poulíček, Buriánek 3:2(-7,11,-5,9,8), Gajda – Jansa 3:0(6,5,9), Kořének – Ruzha 1:3(-4,11,-1,-4), Luxemburk – Poulíček 1:3(-9,10,-11,-8), Filípek – Buriánek 3:0(9,7,9), Kořének – Jansa 2:3(-6,8,4,-5,-6), Luxemburk – Ruzha 0:3(-7,-7,-3), Filípek -Poulíček 3:0(8,8,8), Gajda – Buriánek 3:0(4,5,16), Luxemburk – Jansa 0:3(-7,-9,-1), Filípek – Ruzha 3:2(9,-9,4,-4,8), Gajda – Poulíček 3:0(8,6,3), Kořének – Buriánek 3:1(6,-8,5,4), Filípek – Jansa 3:0(4,9,6)

Body domácích: Filípek 4,5, Gajda 3,5, Kořének 1,5, Luxemburk 0,5

Body hostů: Jansa 2, Ruzha 2, Poulíček 1, Buriánek 0

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Kotlářka 7. 11. 2017

 

TTC Klánovice E – TTC Praha G 10:4

Hrabal, Nový – Podrazil, Paroubek 3:0(5,6,3), Platil, Křemen – Haba, Fuček 3:0(8,9,4), Hrabal – Hab 3:1(6,9,-7,10), Křemel – Podrazil 1:3(5,-2,-8,-7), Platil – Fuček 3:0(3,5,11), Nový – Paroubek 3:0(1,4,4), Křemel – Haba 0:3(-8,-7,-6), Platil – Podrazil 1:3(-5,7,-10,-5), Nový – Fuček 3:0(7,5,5), Hrabal – Paroubek 3:0(8,1,4), Platil – Haba 2:3(12,11,-3,-6,-7), Nový – Podrazil 3:2(-3,6,6,-9,4), Hrabal – Fuček 3:0(7,6,2), Křemel – Paroubek 3:0(8,9,8)

Body domácích: Nový 3,5, Hrabal 3,5, Křemel 1,5, Platil 1,5

Body hostů: Haba 2, Podrazil 2, Fuček 0, Paroubek 0

Soutěž: 7. třída B

Hráno: Klánovice 10. 11. 2017

 

TTC Praha H – TJ ABC Braník D 10:1

Trmota, Buriánek – Hájek J., Hájek O. 3:0(4,8,5), Havlíšek, Wichs – Popelka st., Popelka ml. 3:0(15,5,9), Trmota – Hájek J. 3:0(3,7,2), Wichs – Hájek O. 0:3(-7,-5,-5), Havlíček – Popelka ml. 3:1(6,3,-4,3), Buriánek – Popelka st. 3:0(8,4,5), Wichs – Hájek J. 3:2(-8,7,6,-4,9), Havlíček – Hájek O. 3:1(3,5,-6,12), Buriánek – Popelka ml. 3:0(4,5,3), Trmota – Popelka st. 3:0(9,6,6), Havlíček – Hájek J. 3:2(-4,4,-10,9,9), Buriánek – Hájek O. 3:0(6,6,2)

Body domácích: Havlíček 3,5, Buriánek 2,5, Trmota 2,5, Wichs 1,5

Body hostů: Hájek O. 1, ostatní 0

Soutěž: 7. třída A

Hráno: CST Ďáblice 9. 11. 2017

 

TTC Praha – TTC Elizza Praha C 0:10

Bláhová, Boegner – Strnadová, Rosová 0:3(-6,-6,-3), Maláková – Rosová 0:3(-9,-7,-4), Bláhová – Strnadová 0:3(-2,-3,-3), Boegner – Semeráková 0:3(-4,-9,-5), Bláhová – Rosová 0:3(-6,-12,-5), Maláková – Semeráková 0:3(-8,-7,-4), Boegner – Strnadová 1:3(5,-8,-9,-8), Bláhová – Semeráková 0:3(-11,-11,-9), Boegner – Rosová 2:3(7,-9,12,-5,-9), Maláková – Strnadová 0:3(-1,-3,-1)

Body domácích: nikdo

Body hostů: Strnadová 3,5, Rosová 3,5, Semeráková 3

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: CST Ďáblice 9. 11. 2017



Přidání komentáře k článku Bilance 6. kola 2:7



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
21.09.2018