Na úvodní stránku





Podruhé pozitivní bilance

TTC Praha A – TJ AVIA Čakovice A 10:4

Vavřinec, Maňhal – Nejedlý, Suchomel 1:3(-7,8,-7,-6), Černý, Zahradníček – Hrdý, Novotný 3:2(8,-9,-8,4,8), Vavřinec – Novotný 3:1(3,8,-8,11), Maňhal – Hrdý 3:0(8,8,10), Zahradníček – Nejedlý 3:2(-11,5,7,-9,5), Černý – Suchomel 3:0(9,8,8), Maňhal – Novotný 1:3(-10,-8,8,-9), Zahradníček – Hrdý 1:3(10,-6,-4,-13), Černý – Nejedlý 3:0(2,7,8), Vavřinec – Suchomel 3:1(3,-13,12,5), Zahradníček – Novotný 2:3(-6,6,-8,10,-9), Černý – Hrdý 3:2(9,-12,-7,4,7), Vavřinec – Nejedlý 3:0(9,9,8), Maňhal – Suchomel 3:0(9,8,5)

Body domácích: Černý 3,5, Vavřinec 3, Maňhal 2, Zahradníček 1,5

Body hostů: Novotný 2, Hrdý 1, Nejedlý 0,5, Suchomel 0,5

Soutěž: Divize mužů

Hráno: SC Juliska 13. 11. 2017

 

TTC Praha B – PSK Olymp Praha A 10:2

Remunda, Horák – Ploc, Němeček 1:3(4,-8,-6,-8), Chlumský, Jelínek 3:0 w.o., Jelínek 3:0 w.o., Horák – Němeček 3:1(-8,14,7,5), Remunda – Ploc 3:1(4,-13,4,4), Chlumský – Pocz 3:0(5,3,1), Horák 3:0 w.o., Remunda – Němeček 3:0(6,8,10), Chlumský – Ploc 3:0(2,4,1), Jelínek – Pocz 2:3(-5,6,9,-15,-3), Remunda 3:0 w.o., Chlumský – Němeček 3:0(5,2,6)

Body domácích: Chlumský 3, Rermunda 2, Horák 1, w.o. 4

Body hostů: Pocz 1, Ploc 0,5, Němeček 0,5

Soutěž: 1. třída B

Hráno: CST Ďáblice 16. 11. 2017

 

TTC Praha C – TJ ABC Braník C 10:5

Fiala, Haba – Král J., Král L. 3:0(2,7,9), Fejks, Szilágyi – Diblík, Zimmel 3:2(-8,-9,12,8,6), Szilágyi – Zimmel 2:3(9,10,-9,-4,-4), Fiala – Diblík 3:1(5,3,-11,7), Haba – Král L. 0:3(-8,-3,-5), Fejks – Král J. 3:2(7,9,-9,-4,5), Fiala – Zimmel 1:3(-3,9,-4,-5), Haba – Diblík 3:1(-5,10,5,6), Fejks – Král L. 3:0(5,9,9), Szilágyi – Král J. 3:0(7,9,4), Haba – Zimmel 3:2(-9,-9,8,17,8), Fejks – Diblík 2:3(7,-8,-16,6,-8), Szilágyi – Král L. 2:3(-10,-10,3,3,-9), Fiala – Král J. 3:0(7,7,4), Fejks – Zimmel 3:0(7,9,6)

Body domácích: Fejks 3,5, Fiala 2,5, Haba 2,5, Szilágyi 1,5

Body hostů: Zimmel 2, Král L. 2, Diblík 1, Král J. 0

Soutěž: 5. třída B

Hráno: CST Ďáblice 15. 11. 2017

 

TJ Sokol Petrovice E – TTC Praha D 10:6

Lodek, Sutnar – Zahradník, Mutl 2:3(9,-12,-10,3,-7), Michálek, Blaho – Bárta, Brýna 3:1(9,-9,2,9), Manko – Zahradník 3:1(-9,6,7,5), Michálek – Brýna 3:1(-8,8,5,7), Kutler – Mutl 3:1(-6,9,10,9), Lodek – Bárta 3:0(3,3,4), Michálek – Zahradník 1:3(-5,4,-4,-1), Kuttler – Brýna 2:3(132,9,-14,-8,-9), Lodek – Mutl 3:0(3,2,7), Manko – Bárta 3:2(-10,-7,7,10,4), Kuttler – Zahradník 1:3(7,-9,-5,-6), Lodek – Brýna 1:3(6,-6,-8,-6), Manko – Mutl 3:0(7,7,9), Michálek – Bárta 3:1(8,-8,4,9), Lodek – Zahradník 0:3(-8,-8,-7), Manko – Brýna 3:1(-9,6,8,10)

Body domácích: Manko 4, Michálek 2,5, Lodek 2, Kuttler 1, Blaho 0,5

Body hostů: Zahradník 3,5, Brýna 2, Mutl 0,5, Bárta 0

Soutěž: 5. třída A

Hráno: Petrovice 14. 11. 2017

 

TJ Sokol Běchovice D – TTC Praha E 2:10

Procházka st., Rejent – Fiala, Bárta 0:3(-5,-12,-7), Rezek st., Brůček – Haba, Smíšek 0:3(-8,-9,-10), Procházka st. - Haba 2:3(11,8,-1,-9,-9), Brůček – Fiala 2:3(-7,36,-6,-4,-8), Rejent – Smíšek 3:0(10,8,1), Rezek st. - Bárta 3:1(10,5,-11,7), Brůček – Haba 0:3(-7,-8,-11), Rejent – Fiala 1:3(-7,10,-7,-5), Rezek st. - Smíšek 2:3(-6,12,-11,3,-8), Procházka st. - Bárta 1:3(11,-8,-1,-9), Rejent – Haba 1:3(-8,8,-11,-6), Rezek st. - Fiala 0:3(-12,-10,-8), Procházka st. - Smíšek 0:3(-7,-7,-9)

Body domácích: Rejent 1, Rezek st. 1, Procházka st. 0, Brůček 0

Body hostů: Haba 3,5, Fiala 3,5, Smíšek 1,5, Bárta 1,5

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Běchovice 13. 11. 2017

 

TTC Praha F – TJ Sokol Kbely C 5:10

Buriánek, Trmota – Bartoňová, Hrubý 1:3(-7,-6,7,-12), Váňa, Havlíček – Neskusil, Vrba 2:3(6,-10,-5,7,-5), Váňa – Hrubý 3:0(11,11,4), Trmota – Neskusil 3:2(-5,14,4,-7,6), Havlíček – Bartoňová 0:3(-5,-9,-6), Buriánek – Vrba 0:3(-8,-5,-3), Trmota – Hrubý 0:3(-8,-9,-11), Havlíček – Neskusil 1:3(-6,6,-8,-7), Buriánek – Bartoňová 3:1(6,2,-9,9), Váňa – Vrba 0:3(-9,-6,-10), Havlíček – Hrubý 2:3(11,-6,10,-4,-8), Buriánek – Neskusil 3:0(5,6,10), Váňa – Bartoňová 3:0(6,6,11), Trmota – Vrba 0:3(-5,-9,-8), Buriánek – Hrubý 1:3(6,-2,-8,-9), Váňa – Neskusil 0:3(-7,-8,-2)

Body domácích: Váňa 2, Buriánek 2, Trmota 1, Havlíček 0

Body hostů: Hrubý 3,5, Vrba 3,5, Neskusil 1,5, Bartoňová 1,5

Soutěž: 6. třída B

Hráno: CST Ďáblice 16. 11. 2017

 

TJ Mladí veteráni VSK ČVUT – TTC Praha H 10:1

Lounek, Hrabánek – Buriánek, Havlíček 2:3(5,-8,-9,11,-9), Lobo, Roubíček – Hrneček, Wichs 3:1(5,6,-6,4), Hrabánek – Buriánek 3:0(5,8,9), Roubíček – Havlíček 3:0(2,8,5), Lounek – Wichs 3:0(5,2,9), Lobo – Hrneček 3:0(3,4,2), Roubíček – Buriánek 3:0(6,8,10), Lounek – Havlíček 3:1(8,-2,2,6), Strnad – Wichs 3:0(6,8,10), Hrabánek – Hrneček 3:0(6,9,6), Lounek – Buriánek 3:1(-9,8,9,9), Strnad – Havlíček 3:2(6,6,-4,-8,8)

Body domácích: Lounek 3, Roubíček 2,5, Hrabánek 2, Lobo 1,5, Strnad 1

Body hostů: Buriánek 0,5, Havlíček 0,5, Wichs 0, Hrneček 0

Soutěž: 7. třída A

Hráno: SC Juliska 22. 11. 2017



Přidání komentáře k článku Podruhé pozitivní bilance



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
22.07.2018