Na úvodní stránku





Vítězi Mikulášského turnaje se stali Jandus, Čejka a Kratochvíl

Ráno se tradičně začínalo kategoriemi nejmladšího žactva a staršího žactva hraného společně s dorostem. Dorostenec tentokrát nebyl ani jeden, takže do kategorie dorostu se započítaly výsledky staršího žactva v plném rozsahu.

 

Nejmladší žactvo

 

Při účasti sedmi hráčů se hrála dvouhra i čtyřhra systémem každý s každým.

 

Dvouhra

Kasner – Dvořák 0:3(-10,-8,-9), Curtys – Martinek 0:3(-9,-2,-11), Kučera – Šťastný 0:3(-4,-9,-6),

Martinek – Kučera 3:0(9,7,4), Dvořák – Curtys 3:1(-8,3,5,7), Jandus – Kasner 3:1(-9,6,8,6),

Curtys – Jandus 0:3(-3,-7,-8), Kučera – Dvořák 0:3(-6,-7,-10), Šťastný – Martinek 3:2(10,4,-15,-9,9),

Dvořák – Šťastný 3:0(3,7,9), Jandus – Kučera 3:0(4,1,4), Kasner – Curtys 3:0(3,3,8),

Kučera – Kasner 0:3(-4,-7,-6), Šťastný – Jandus 0:3(-3,-3,-3), Martinek – Dvořák 0:3(-6,-8,-9),

Jandus – Martinek 3:0(7,4,4), Kasner – Šťastný 3:1(3,-8,1,8), Curtys – Kučera 3:1(-4,8,7,7),

Šťastný – Curtys 3:1(-8,9,11,7), Martinek – Kasner 2:3(9,-4,-6,8,-5), Dvořák – Jandus 2:3(7,4,-12,-9,-9)

 

Pořadí dvouhry

1. Martin Jandus – TTC Klánovice, 2. Zdeněk Dvořák- TJ Neratovice, 3. Vít Kasner – STC Slaný, 4. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice, 5. Lukáš Martinek – TTC Praha, 6. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný, 7. Hynek Kučera – TJ Neratovice

 

Čtyřhra

Kasner, Curtys – Šťastný, Kučera 3:2(-6,-16,7,11,4), Jandus, Dvořák – Kasner, Curtys 3:0(9,2,10), Šťastný, Kučera – Jandus, Dvořák 0:3(-2-2,-10)

 

Pořadí čtyřhry

1. Martin Jandus (TTC Klánovice) a Zdeněk Dvořák (TJ Neratovice). 2. Vít Kasner a Samuel Floyd Curtys (oba STC Slaný), 3. Ondřej Šťastný a Hynek Kučera (oba TJ Neratovice)

 

Celkové pořadí dvouher nejmladšího žactva po 3. turnaji

1. Martin Jandus – TTC Klánovice 6000, 2. Lukáš Martinek – TTC Praha 5000, 3. Zdeněk Dvořák – TJ Neratovice 3700, 4. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 3600, Samuel Floyd Curtys – STC Slaný 3200, 6. Hynek Kučera – TJ Neratovice 2700, 7. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice 1900, 8. Vít Kasner – STC Slaný 1800, 9. Lukáš Elicer – STC Slaný 1500, 10. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice 1400, 11. Josef Hampl – Slovan Bohnice 1

 

Celkové pořadí čtyřher nejmladšího žactva po 3. turnaji

1.Martin Jandus – TTC Klánovice 6000, 2. Zdeněk Dvořák – TJ Neratovice 4000, 3. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 1800, 4. - 5. Hynek Kučera – TJ Neratovice a Samuel Floyd Curtys – STC Slaný oba 3700, 6. - 7. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice a Vít Kasner – STC Slaný oba 1900, 8. Lukáš Elicer - STC Slaný 1800, 9. - 10. Josef Hampl a Hubert Chvátal – oba Slovan Bohnice oba 1700

 

Starší žactvo a dorost

 

Souběžně se na čtyřech stolech hrála kategorie staršího žactva a dorostu. Starších žáků se sešlo osm, takže dvouhry se hrály také systémem každý s každým a čzyhra systémem vylučovacím s dohráváním o konečné pořadí.

 

Dvouhra

Košacký – Slavíček 3:1(7,8,-9,6), Barták – Obrhel 0:3(-7,-11,-9), Moláček – Krojdl 0:3(-12,-7,-9), Kratochvíl – Hádek 3:0(5,4,1),

Slavíček – Hádek 3:0(2,6,6), Krojdl – Kratochvíl 0:3(-5,-3,-5), Obrhel – Moláček 3:0(5,8,7), Košacký – Barták 3:0(5,11,8),

Barták – Slavíček 1:3(-7,-5,8,-10), Moláček – Košacký 0:3(-7,-8,-2), Kratochvíl – Obrhel 3:1(-8,4,9,8), Hádek – Krojdl 1:3(-13,-6,9,-10),

Slavíček – Krojdl 3:1(-8,5,9,5), Obrhel – Hádek 3:0(4,6,3), Košacký – Kratochvíl 0:3(-10,-6,-6), Barták – Moláček 3:2(-11,6,-10,5,8),

Moláček – Slavíček 1:3(-7,-8,9,-6), Kratochvíl – Barták 3:0(6,4,5), Hádek – Košacký 0:3(-4,-7,-3), Krojdl – Obrhel 1:3(6,-8,-11,-8),

Slavíček – Obrhel 3:0(8,5,9), Košacký – Krojdl 3:0(9,7,9), Barták – Hádek 3:1(6,10,-8,10), Moláček – Kratochvíl 0:3(-6,-6,-3),

Kratochvíl – Slavíček 3:0(6,8,5), Hádek – Moláček 3:0(12,8,7), Krojdl – Barták 3:0(10,5,10), Obrhel – Košacký 0:3(-8,-4,-5)

 

Pořadí dvouhry

1. Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice, 2. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 3. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 4. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 5. Jan Krojdl – TJ Neratovice 6. Michal Barták – Slovan Bohnice, 7. Petr Hádek – TJ Neratovice, 8. Jonáš Moláček - Slovan Bohnice

 

Čtyřhra

 

Semifinále

Košacký, Obrhel – Krojdl, Hádek 3:0(8,7,6), Slavíček, Kratochvíl – Barták, Moláček 3:0(4,7,8)

 

Finále

Košacký, Obrhel – Slavíček, Kratochvíl 3:1(10,6,-5,9)

 

O 3. místo

Krojdl, Hádek – Barták, Moláček 1:3(-11,9,-11,-5)

 

Pořadí čtyřhry:

1. Adam Obrhel a Adam Košacký – oba Slovan Bohnice, 2. Jan Slavíček – Slavoj Praha a Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice, 3. Michal Barták a Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice, 4. Jan Krojdl a Petr Hádek – oba TJ Neratovice

 

Celkové pořadí dvouher staršího žactva po 3. turnaji

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 5800, 2. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 5000, 3. Tomáš Garček - TTC Klánovice 3900, 4. Michal Barták – Slovan Bohnice 3000, 5. - 6. Jan Mecera – TJ Neratovice a Jonáš Moláček – Slovan Bohnice oba 2900, 7. Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice 2000, 8. - 10. Lukáš Špička a Martin Jandus – oba TTC Klánovice a Jan Slavíček – Slavoj Praha všichni 1800, 11. Adam Brodský – Sparta Praha 1700, 12. Jan Krojdl - TJ Neratovice 1600, 13. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 1500, 14. - 15. Lukáš Martinek – TTC Praha a Petr Hádek – TJ Neratovice 1400

 

Celkové pořadí čtyřher staršího žactva po 3. turnaji

1. - 2. Adam Obrhel a Adam Košacký – oba Slovan Bohnice oba 5900, 3. Tomáš Garček – TTC Klánovice 3900, 4. - 5. Michal Barták a Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice oba 3600, 6. Adam Brodský – Sparta Praha 2000, 7. - 9. Lukáš Špička – TTC Klánovice, Jan Slavíček – Slavoj Praha a Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice všichni 1900, 10. - 11. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice a Martin Jandus – TTC Klánovice oba 1800, 12. - 15. Lukáš Martinek – TTC Praha a Jan Mecera, Jan Krojdl a Petr Hádek – všichni TJ Neratovice všichni 1700

 

Celkové pořadí dvouher dorostu po 3. turnaji

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 5800, 2. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 4700, 3. Tomáš Garček - TTC Klánovice 3900, 4. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice 3600, 5. - 6. Jonáš Moláček a Michal Barták – oba Slovan Bohnice 2800, 7. David Kreuzer – TTC Praha 2700, 8. Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice 2000, 9. Jan Slavíček – Slavoj Praha 1800, 10. - 11. Jakub Špička a Martin Jandus – oba TTC Klánovice oba 1700, 12. - 13. Adam Brodský – Sparta Praha a Jan Krojdl – TJ Neratovice oba 1600, 14. Zuzana Krajíčková – Sparta Praha 1500, 15. Petr Hádek – TJ Neratovice 1400, 16. Filip Bednář – Sparta Praha 1200, 17. Jan Mecera – TJ Neratovice 1101, 18. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 1000, 19. Lukáš Martinek – TTC Praha 900

 

Celkové pořadí čtyřher dorostu po 3. turnaji

1. - 2. Adam Obrhel a Adam Košacký – oba Slovan Bohnice oba 5900, 3. Tomáš Garček – TTC Klánovice 3900, 4. - 5. David Kreuzer – TTC Praha a Ondřej Vaca – Slovan Bohnice oba 3600, 6. - 7. Michal Barták a Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice oba 3500, 8. Adam Brodský – Sparta Praha 2000, 9. - 11. Jakub Špička – TTC Klánovice, Jan Slavíček – Slavoj Praha a Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice všichni 1900, 10. - 11. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice a Martin Jandus – TTC Klánovice oba 1800, 12. - 15. Zuzana Krajíčková a Filip Bednář – oba Sparta Praha a Jan Krojdl a Petr Hádek – oba TJ Neratovice všichni 1700, 16. - 17. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice a Martin Jandus – TTC Klánovice oba 1600, 18. - 19. Lukáš Martinek – TTC Praha a Jan Mecera TJ Neratovice oba 1500

 

Mladší žactvo

 

Tato kategorie se hrála od 14 hodin za účasti osmi hráčů. Dvouhra se hrála systémem každý s každým a čtyřhra systémem vylučovacím s dohráváním o konečné pořadí.

 

Dvouhra

Čejka – Kozák 3:0(4,2,1), Lhotka – Jandus 1:3(-9,6,-9,-5), Čábela – Bendová 0:3(-3,-0,-5), Bezděk – Slavíček 0:3(-3,-5,-6),

Kozák – Slavíček 0:3(-6,-4,-7), Bendová – Bezděk 3:0(1,4,8), Jandus – Čábela 3:0(2,1,2), Čejka – Lhotka 3:0(9,5,3),

Lhotka – Kozák 3:0(6,4,6), Čábela – Čejka 0:3(-6,-3,-2), Bezděk – Jandus 0:3(-4,-6,-6), Slavíček – Bendová 1:3(-10,6,-7,-6),

Kozák – Bendová 0:3(-3,-4,-5), Jandus – Slavíček 3:1(-6,7,4,2), Čejka – Bezděk 03:0(5,3,6), Lhotka – Čábela 3:0(4,2,5),

Čábela – Kozák 0:3(-4,-10,-5), Bezděk – Lhotka 0:3(-10,-4,-2), Slavíček – Čejka 0:3(-6,-12,-6), Bendová – Jandus 3:1(7,8,-12,10),

Kozák – Jandus 0:3(-6,-4,-3), Čejka – Bendová 3:0(8,9,3), Lhotka – Slavíček 3:2(7,-7,-9,6,9), Čábela – Bezděk 0:3(-3,-8,-5),

Bezděk – Kozák 3:2(8,-8,-4,7,8), Slavíček – Čábela 3:0(2,2,3), Bendová – Lhotka 3:2(3,-10,9,-9,10), Jandus – Čejka 1:3(-8,-3,5,-1)

 

Pořadí dvouhry

1. Marek Čejka – Sokol Lysá n. L., 2. Amálie Bendová – Sokol Nusle, 3. Martin Jandus – TTC Klánovice, 4. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice, 5. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 6. Metoděj Bezděk – Stadion Žižkov, 7. Martin Kozák – TJ Střížkov, 8. Filip Čábela – TTC Praha

 

Čtyřhra

 

Semifinále

Jandus, Čejka – Čábela, Bezděk 3:0(2,6,4), Kozák, Bendová – Slavíček, Lhotka 2:3(7,-2,-4,9,5)

 

Finále

Jandus, Čejka – Slavíček, Lhotka 3:1(-12,11,7,10)

 

O 3. místo

Čábela, Bezděk – Kozák, Bendová 1:3(-6,-8,7,-12)

 

Pořadí čtyřhry

1. Martin Jandus (TTC Klánovice) a Marek Čejka (TJ Sokol Lysá n. L.) 2. Jan Slavíček (Slavoj Praha) a Ondřej Lhotka (TTC Klánovice), 3. Martin Kozák (TJ Střížkov) a Amálie Bendová (Sokol Nusle), 4. Filip Čábela (TTC Praha) a Metoděj Bezděk (Stadion Žižkov)

 

Celkové pořadí dvouher mladšího žactva po 3. turnaji

1. Martin Jandus – TTC Klánovice 5400, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice 4000, 3. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 3900, 4. Amálie Bendová – Sokol Nusle 3700, 5. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 3500, 6. - 7. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice a Martin Kozák – TJ Střížkov oba 2900, 8. Metoděj Bezděk – Stadion Žižkov 2800, 9. - 10. Samuel Žitník – TJ Neratovice a Filip Čábela – TTC Praha oba 2700, 11. - 12. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech a Jan Slavíček – Slavoj Praha oba 1600, 13. Petr Havel – Sokol Černošice 1500, 14. Ondřej Šimek – Slovan Bohnice 1400, 15. Filip Lindr – TJ Neratovice 1000, 16. Pavel Beneš – TJ Neratovice 900, 17. Nicolas Urban – TJ Neratovice 1

 

Celkové pořadí čtyřher mladšího žactva po 3. turnaji

1. Martin Jandus – TTC Klánovice 5800, 2. Marek Čejka – Sokol Lysá n. L. 4000, 3. Tomáš Kovařík – TJ Neratovice 3900, 4. Tomáš Garček - TTC Klánovice 4800, 5. Martin Kozák – TJ Střížkov 3600, 6. Filip Čábela – TTC Praha 3500, 7. - 8. Metoděj Bezděj – Stadion Žižkov a Samuel Žitník – TJ Neratovice oba 3400, 9. - 12. Jiří Kuchta – SK Viktoria Ořech, Petr Havel – Sokol Černošice, Jan Slavíček – Slavoj Praha a Ondřej Lhotka – TTC Klánovice všichni 1900, 13. Amálie Bendová – Sokol Nusle 1800, 14. Ondřej Šimek – Slovan Bohnice 1700, 15. - 16. Filip Lindr a Pavel Beneš – oba TJ Neratovice oba 1600, 17. Nicolas Urban – TJ Neratovice 1500

 

Čtvrtým turnajem, kterým bude Novoroční turnaj, pokračuje 4. ročník Velké ceny CST Ďáblice v sobotu 6. 1. 2018.

 

Aktuální nasazovací žebříčky jednotlivých kategorí najdete zde:

 

Nejmladší žactvo

 

Mladší žactvo

 

Starší žactvo

 

Dorost



Přidání komentáře k článku Vítězi Mikulášského turnaje se stali Jandus, Čejka a Kratochvíl



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
17.07.2018