Na úvodní stránku





Žáci TTC Praha budou hrát 3. třídu

Celkem 14 týmů družstev starších žáků se sešlo na přeborech v ferne Elizza na pražském Jižním Městě. Družstva byla rozdělena do tří skupin, přičemž první dvě z každé skupiny budou hrát 15. ledna 2012 2. třídu a zbylá družstva 3. třídu.

Skupina A

Slavoj B – Kotlářka D 3:1
Šebl - Wichterle D. 2:3(-14,5,16,-8,-7), Vávrová – Stuchlík 3:0(2,5,9), Sládek – Wichterle F. 3:2(-7,10,10,-8,10), Šebl – Stuchlík 3:1(6,10,-9,8)

ABC Braník B – Sokol Michle 0:3
Hájek O. – Hrubý 0:3(-4,-7,-1), Hájek J. - Hulan 0:3(-6,-4,-3), Kníže – Hošťálek 0:3(-4,-2,-11)

Kotlářka D – ABC Braník B 3:0
Stuchlík – Hájek O. 3:0(1,2,5), Wichterle D. - Hájek J. 3:0(2,1,0), Wichterle F. - Kníže 3:0(1,5,6)

Stadion Žižkov – Slavoj B 3:0
Vokál J. - Vávrová 3:2(-6,10,-8,8,4), Benda – Šebl 3:1(11,5,-6,7), Vokál R. - Sládek 3:1(6,8,-8,6)

ABC Braník – Stadion Žižkov 0:3
Hájek O. - Benda 0:3(-3,-6,-2), Hájek J. - Vokál J. 0:3(-6,-1,-3), Kníže – Vokál 0:3(-2,-1,-5)

Sokol Michle – Kotlářka D 0:3
Hrubý – Wichterle D. 0:3(-7,-2,-8), Hulan – Stuchlík 1:3(-6,8,-6,-6), Hošťálek – Wichterle F. 0:3(-9,-8,-8)

Slavoj B – ABC Braník B 3:0
Vávrová – Hájek O. 3:0(2,1,1), Šebl – Hájek J. 3:0(0,1,3), Sládek – Kníže 3:0(1,2,4)

Sokol Michle – Slavoj B 0:3
Hrubý – Šebl 0:3(-1,-2,-1), Fára – Vávrová 0:3(-8,-5,-5), Hošťálek – Sládek 0:3(-5,-5,-6)

Kotlářka D – Stadion Žižkov 0:3
Stuchlík – Benda 1:3(-12,11,-11,-19), Wichterle D. - Vokál R. 0:3(-6,-3,-6), Wichterle F. - Vokál J. 0:3(-5,-7,-5)

Pořadí skupiny A
1. Stadion Žižkov 12, 2. Slavoj B 10, 3. Kotlářka D 8, 4. Sokol Michle 6, 5. ABC Braník B 4

Skupina B

Sokol Nusle – ABC Braník A 3:0
Lamprecht – Pollák 3:0(5,4,5), Nič – Blažková 3:0(8,6,6), Mayer – Svatý 3:0(6,3,2)

Střížkov A – ZŠ Lužiny 1:3
Dvořák – Záruba 0:3(-2,-8,-6), Soukup – Vávra 1:3(-7,-2,6,-10), Šádek – Oliva 3:0(5,6,6), Dvořák – Vávra 0:3(-8,-8,-7)

ABC Braník A – Střížkov A
Pollák – Dvořák 3:2(-15,-9,10,9,6), Blažková – Soukup 2:3(9,-8,-5,8,-8), Svatý – Šádek 0:3(-3,-3,-9), Pollák – Soukup 1:3(-7,-4,8,-8)

Kotlářka C – Sokol Nusle 3:0
Joch – Lamprecht 3:0(6,6,6), Kožíšek – Nič 3:0(9,12,6), Matiasovits – Mayer 3:0(7,5,6)

Střížkov A – Kotlářka C 0:3
Soukup – Joch 0:3(-6,-6,-2), Dvořák – Kožíšek 0:3(-6,-4,-4), Šádek - Matiasovits 1:3(7,-6,-8,-5)

ZŠ Lužiny – ABC Braník A 3:0
Záruba – Blažková 3:0(2,0,4), Vávra – Pollák 3:1(17,-10,11,5), Oliva – Svatý 3:0(9,7,6)

Kotlářka C – ZŠ Lužiny 3:1
Joch – Vávra 3:0(2,2,9), Kožíšek – Záruba 1:3(-4,-10,8,-12), Matiasovits – Oliva 3:0(3,8,9), Joch – Záruba 3:0(6,7,6)

Sokol Nusle – Střížkov A 3:0
Lamprecht – Dvořák 3:0(4,5,3), Nič – Šádek 3:0(8,5,7), Mayer – Soukup 3:1(7,-9,7,6)

ZŠ Lužiny – Sokol Nusle 0:3
Záruba – Lamprecht 1:3(9,-2,-3,-5), Vávra – Nič 1:3(8,-8,-10,-7), Oliva – Mayer 0:3(-8,-3,-3)

ABC Braník A – Kotlářka C 3:0
Blažková - Matiasovits 0:3(-9,-9,-8), Pollák – Joch 0:3(-2,-3,-1), Svatý – Kožíšek 0:3(-5,-3,-2)

Pořadí skupiny B
1. Kotlářka C 12, 2. Sokol Nusle 10, 3. ZŠ Lužiny 8, 4. Střížkov A 6, 5. ABC Braník A

Skupina C

Slovan Bohnice A – Kotlářka E 2:3
Molčanyi – Stuchlík 2:3(-9,9,-9,9,-7), Heřman – Vavroch 3:1(-9,8,6,3), Bartoň – Volhejn 2:3(9,9,-8,-6,-6), Molčanyi – Vavroch 3:0(8,5,7), Heřman – Stuchlík 2:3(-7,9,9,-6,-8)

Slavoj C – TTC Praha 1:3
Vosyka – Malát 0:3(-4,-8,-7), Novotný – Gröbner 0:3(-4,-5,-8), Uzlová – Dio 3:0(9,6,11), Vosyka – Gröbner 0:3(-2,-6,-3)

Kotlářka E – TTC Praha 3:2
Stuchlík – Gröbner 0:3(-6,-9,-4), Vavroch – Malát 3:0(10,6,9), Volhejn – Dio 0:3(-9,-9,-6), Stuchlík – Malát 3:0(8,7,6), Vavroch – Gröbner 3:0(8,10,7)

Slovan Bohnice A – Slavoj C 3:1
Heřman – Novotný 3:0(6,8,5), Molčanyi – Uzlová 3:0(8,6,8), Bartoň – Vosyka 1:3(12,-10,-9,-6), Heřman – Uzlová 3:0(1,2,5)

Slavoj C – Kotlářka E 1:3
Vosyka – Vavroch 0:3(-4,-4-5), Uzlová – Stuchlík 0:3(-7,-6,-7), Novotný – Volhejn 3:0(9,12,9), Vosyka – Stuchlík 0:3(-6,-9,-4)

TTC Praha – Slovan Bohnice A 1:3
Malát – Heřman 2:3(5,-1,-9,12,-9), Gröbner – Molčanyi 2:3(-4,10,6,-4,-8), Dio – Bartoň 3:2(10,-9,-11,6,7), Malát – Molčanyi 0:3(-6,-6,-5)

Pořadí skupiny C
1. Kotlářka E 9, 2. Slovan Bohnice 7, 3. TTC Praha 5, 4. Slavoj C 3

Do 2. třídy postoupili Stadion Žižkov, Slavoj B, Kotlářka C, Sokol Nusle, Kotlářka E a Slovan Bohnice. Naše žáky od postupu mnoho nedělilo, protože s vítězem naší skupiny C Kotlářkou E prohráli těsně 2:3.



Přidání komentáře k článku Žáci TTC Praha budou hrát 3. třídu



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
11.12.2018