Do eleitní A skupiny Mistrovství TTC Praha rekreačního oddílu se na základě žebříčku a kvalifikačního turnaje kvalifikovalo dvanáct hráčů, kteří hráli ve dvou skupinách.
Výkonnostní skupina A – dvouhry
Skupina A
Jung – Hrneček 3:0(4,4,3), Boegner – Smíšek 0:3(-6,-8,-6), Váňa – Buriánek 2:3(-8,12,-9,9,-8), Hrneček – Buriánek 0:3(-6,-3,-5), Smíšek – Váňa 3:2(-8,6,-5,1,5), Jung – Boegner 3:1(9,7,-13,11), Boegner – Hrneček 3:1(-10,8,12,6), Váňa – Jung 3:0(9,5,5), Buriánek – Smíšek 0:3(-7,-5,-5), Hrneček – Smíšek 0:3(-1,-9,-8), Jung – Buriánek 3:0(7,9,7), Boegner – Váňa 2:3(10,8,-7,-10,-9), Váňa – Hrneček 3:0(6,3,2), Buriánek – Boegner 3:0(4,3,4), Smíšek – Jung 2:3(-5,11,-3,5,-15)
Pořadí skupiny A
1. René Jung 9, 2. Jaroslav Smíšek 9, 3. Václav Buriánek 8, 4. Petr Váňa 8, 5. Britta Boegner 6, 6. Vojtěch hrneček 6
Skupina B
Jansa – Wichs 3:0(2,6,9), Pešata – Hudec 3:1(8,-9,8,7), Humpl Vítek – Panka 2:3(-5,5,-5,7,8), Wichs – Panka 2:63(-8,8,-6,8,-9), Hudec – Humpl Vítek 3:0(6,7,5), Jansa – Pešata 3:1(8,-9,9,6), Pešata – Wichs 3:0(8,11,10), Humpl Vítek – Jansa 0:3(-9,-8,-11), Panka – Hudec 2:3(8,8,-7,-9,-9), Wichs – Hudec 2:3(-9,-1,8,9,-9), Jansa – Panka 3:1(4,6,-4,6), Pešata – Humpl Vítek 3:0(5,6,8), Humpl Vítek – Wichs 0:3(-9,-8,-9), Panka – Pešata 0:3(-9,-13,-8), Hudec .- Jansa 3:0(7,8,8)
Pořadí skupiny B
1. Ondřej Hudec 9(4:3), 2. Karel Pešata 9(4:4), 3. Jiří Jansa 9(3:4), 4. Sáša Wichs 6(5:3), 5. Miroslav Panka 6(5:5), 6. Vítek Humpl 6(3:5)
Čtvrtfinále
Jung – Wichs 3:0(6,4,5), Buriánek – Pešata 3:1(5,-4,6,6), Smíšek – Jansa 2:3(5,-9,8,-10,-10), Váňa – Hudec 3:2(9,8,-8,-9,6)
Semifinále
Jung – Buriánek 3:1(5,-7,3,7), Jansa – Váňa 3:2(-6,-11,7,7,5)
Finále
Jung - Jansa 0:3(-9,-6,-8)
Soutěž útěchy – o 9. až 12. místo
Boegner – Humpl Vítek 3:0(5,6,8), Hrneček – Pankla 0:3 w.o.
O 9. místo
Boegner – Panka 0:3/-6,-5,-3)
Konečné pořadí elitní skupiny A mistrovství TTC Praha
1. Jiří Jansa, 2. René Jung, 3. Václav Buriánek a Petr Váňa, 5. až 8. Sáša Wichs, Karel Pešata, Jaroslav Smíšek a Ondřej Hudec, 9. Miroslav Panka, 10. Britta Boegner, 11. až 12. Vítek Humpl a Vojtěch hrneček
Jaká byla cesta těch, kdo si museli účast v A skupioně vybojovat v kvalifikaci?
Kvalifikace Mistrovství TTC Praha dvouher
Skupina A
Wichs – Kolpek 3:1(5,-9,5,8), Humpl Vítek – Hrneček 2:3(11,-5,-7,5,-7), Kolpek – Hrneček 3:0(8,5,9), Wichs – Humpl Vítek 3:0(4,8,9), Humpl Vítek - Kolpek 2:3(5,-10,10,-9,-10), Hrneček – Wichs 3:2(12,9,-9,-5,8)
Pořadí skupiny A
1. Stanislav Kolpek 5(4:3), 2. Sáša Wichs 5(5:4), 3. Vojtěch Hrneček 5(3:5), 4. Vítek Humpl 3
Skupina B
Maláková – Hrabáková 1:3(9,-9,-8,-1), Humpl Luděk – Malá 2:3(9,8,-10,-8,-5), Hrabáková – Malá 0:3(-6,-5,-9), Maláková – Humpl Luděk 3:0(5,5,8), Humpl Luděk – Hrabáková 3:0(6,7,8), Malá – Maláková 3:0(9,9,9)
Pořadí skupiny B
1. Božena Malá 6, 2. Dana Hrabáková 4(4:3), 3. Luděk Humpl 4(3:3), 4. Olga Maláková 4(3:4)
Čtvrtfinále
Kolpek – Maláková 0:3(-8,-7,-8), Hrneček – Hrabáková 3:1(9,7,-6,9), Wichs – Humpl Luděk 3:0(5,7,8), Humpl Vítek – Malá 3:1(6,-6,7,8)
Semifinále
Maláková – Hrneček 2:3(11,-9,7,-5,-9), Wichs – Humpl Vítek 2:3(12,5,-11,-9,-9)
Finále
Hrneček – Humpl Vítek 3:1(-9,5,7,5)
O 3. místo
Maláková – Wichs 2:3(11,-8,-6,3,-13)
O 5. až 8. místo
Kolpek – Hrabáková 3:1(-5,9,6,9), Humpl Luděk – Malá 3:2(7,-7,8,-8,9)
O 5. místo
Kolpek – Humpl Luděk 3:1(-7,1,9,7)
O 7. místo
Hrabáková – Malá 3:0(8,10,8)
Konečné pořadí kvalifikace
1. Vojtěch Hrneček, 2. Vítek Humpl, 3. Sáša Wichs, 4. Olga Maláková, 5. Stanislav Kolpek, 6. Luděk Humpl, 7. Dana Hrabáková, 8. Božena Malá
Do elitní skupiny A postoupili první tři z kvalifikace. Čtvrté místo dostal díky divoké kartě Karel Pešata, který se nemohl kvalifikace zúčastnit ze zdravotních důvodů.
Včera 19. 3. 2018 byla kategorie dvouher ukončena turnajem výkonnostní skupiny B, kterého se zúčastnilo sedm hráčů. Fuček se omluvil ze zdravotních důvodů, Luděk Humpl z důvodu nevolnosti, neomluveni jsou Malá a Belbl. Turnaj se hrál systémem každý s každým.
Místrovství TTC Praha dvouher – skupina B
Toroková – Benátská 0:3(-0,-2,-2), Kolpek – Hrabáková 1:3(-8,6,-12,-8), Suchá – Dlouhý 0:3(-2,-8,-4), Hrabáková – Suchá 3:0(12,8,2), Benátská – Kolpek 1:3(-12,10,-9,-9), Maláková – Toroková 3:0(7,2,2), Kolpek – Maláková 0:3(-9,-7,-5), Suchá – Benátská 0:3(-9,-9,-9), Dlouhý – Hrabáková 3:2(4,10,-7,-9,10), Benátská – Dlouhý 1:3(9,-7,-8,-7), Maláková – Suchá 3:0(7,1,8), Toroková – Kolpek 0:3(-2,-4,-2), Suchá – Toroková 3:0(5,6,1), Dlouhý – Maláková 3:2(-9,8,10,-9,10), Hrabáková – Benátská 3:2(8,-8,9,-10,8), Maláková – Hrabáková 3:2 (nezapočtrno do žebříčku – nevyplněny sety), Toroková – Dlouhý 0:3(-4,-4,-7), Kolpek – Suchá 3:0(3,5,7), Dlouhý – Kolpek 1:3(-10,13,-6,-6), Hrabáková – Toroková 3:0(5,3,1), Benátská – Maláková 0:3(-6,-8,-8ú
Pořadí Mistrovství TTC Praha B
1. Vojtěch Dlouhý 11, 2. Olga Maláková 11, 3.Dana Hrabáková 10, 4. Stanislav Kolpek 10, 5. Galina Benátská 8, 6. Hana Suchá 7, 7. Erika Toroková 6
Mistrovství TTC Praha bude pokračovat za týden čtyřhrami. Prezence je do 18 hodin, startovné 40,-- Kč na hráče a hrací systém bude určen podle počtu přihlášených párů – při sedmi a méně se bude hrát systémem každý s každým, při osmi a více dvoustupňovým systémem – skupiny a následně vylučovací pavouk.