Na úvodní stránku





Hodně smolné 2. kolo

TJ Sokol Stodůlky A – TTC Praha A Story TLRS 10:5

Tinkl, Hák – Černý, Zahradníček 3:1(-7,4,10,4), Olejár, Zubčák – Vavřinec, Bistřický 1:3(-8,-11,9,-13), Tinkl – Černý 3:2(-14,7,6,-7,3), Vidlák – Vavřinec 0:3(-4,-7,-7), Zubčák – Bistřický 3:0(8,8,9), Olejár – Zahradníček 3:1(-10,6,6,7), Vidlák – Černý 1:3(-9,-4,4,-6), Zubčák – Vavřinec 3:2(7,-9,4,-5,7), Olejár – Bistřický 3:0(6,8,15), Tinkl – Zahradníček 3:0(8,3,5), Zubčák – Černý 1:3(-9,7,-13,-7), Olejár – Vavřinec 2:3(-9,-9,8,3,-7), Tinkl – Bistřický 3:2(6,10,-3,-7,8), Hák – Zahradníček 3:2(-2,-6,10,2,4), Olejár – Černý 3:1(-1,7,4,4)

Body domácích: Tinkl 3,5, Olejár 3, Zubčák 2, Hák 1,5, Vidlák 0

Body hostů: Vavřinec 2,5, Černý 2, Bistřický 0,5, Zahradníček 0

Soutěž: divize mužů

Hráno: Stodůlky 3. 10. 2018

 

Sparta Praha D – TTC Praha B 10:5

Hüttl, Gaydoš – Remunda, Dusík 3:2(-8,-9,5,7,8), Podrazil Václav, Šmíd – Chlumský, Horák 3:2(8,-12,8,-16,5), Gaydoš – Dusík 2:3(3,9,-7,-4,-9), Podrazil – Remunda 3:1(3:1(0,-7,9,7), Šmíd – Chlumský 0:3(-8,-9,-6), Hüttl – Horák 3:0(7, w.o.), Podrazil – Dusík 3:0(7,7,8), Šmíd – Remunda 2:3(-6,9,-6,8,-8), Hüttl – Chlumský 3:2(-7,6,-4,9,5), Gaydoš – Horák 3:0 w.o., Šmíd – Dusík 2:3(-5,-7,6,9,-6), Hüttl – Remunda 3:0(8,10,9), Gaydoš – Chlumský 0:3(-7,-7,-6), Podrazil – Horák 3:0 w.o., Hüttl – Dusík 3:0(4,8,10), Gaydoš – Remunda 3:2(-8,6,10,-10,6)

Body domácích: Hüttl 4,5, Podrazil Václav 2,5, Gaydoš 0,5, Šmíd 0,5, w.o. 2

Body hostů: Dusík 2, Chlumský 2, Remunda 1, Horák 0

Soutěž: divize mužů

Hráno: Sparta 1. 10. 2018

 

TJ Orion Praha C – TTC Praha C 10:6

Huleš, Bláha – Zahradník, Moravec 3:1(8,-6,6,8), Hrubec, Novák – Vokurka, Martykiewiecz 3:0(7,8,6), Huleš – Vokurka 3:0(8,7,9), Bláha - Martykiewiecz 3:0(8,7,6), Novák – Zahradník 3:1(11,-8,7,10), Hrubec – Moravec 1:3(14,-9,-15,-12), Bláha – Vokurka 2:3(8,-8,9,-11,-6), Novák - Martykiewiecz 2:3(8,8,-9,-9,-4), Hrubec – Zahradník 3:0(6,5,7), Huleš – Moravec 3:0(10,7,11), Novák – Vokurka 0:3(-6,-7,-11), Hrubec - Martykiewiecz 3:1(-7,9,5,9), Huleš – Zahradník 3:0(8,9,8), Bláha – Moravec 2:3(-3,6,6,-11,-8), Hrubec – Vokurka 1:3(-10,-9,8,-7), Huleš - Martykiewiecz 3:0(5,7,6)

Body domácích: Huleš 4,5, Hrubec 2,5, Bláha 1,5, Novák 1,5

Body hostů: Vokurka 3, Moravec 2, Martykiewiecz 1, Zahradník 0

Soutěž: 4. třída A

Hráno: Modřany 1. 10. 2018

 

TTC Praha D – Slovan Bohnice I 10:6

Haba, Fejks – Mrázková, Bednárik 2:3(6,-8,-9,8,-8), Houček, Zahradník – Handl, Chaloupek 3:1(-12,7,4,8), Haba – Chaloupek 2:3(-4,8,-6,8,-8), Houček – Mrázková 3:1(-8,7,7,7), Zahradník – Bednárik 3:1(-7,10,5,6), Fejks – Handl 2:3(6,-6,8,-2,-6), Houček – Chaloupek 3:1(9,9,-10,12), Zahradník – Mrázková 3:0(5,8,3), Fejks – Bednárik 1:3(8,-4,-8,-9), Haba – Bednárik 3:2(11,-1,9,-1,10), Houček – Handl 3:1(-5,6,8,11), Fejks – Chaloupek 3:1(5,9,-4,6), Haba – Mrázková 3:0(11,10,3), Houček – Bednárik 3:0(4,6,6)

Body domácích: Houček 3,5, Zahradník 3,5, Haba 2, Fejks 1

Body hostů: Handl 2, Mrázková 1,5, Bednárik 1,5, Chaloupek 1

Soutěž: 5. třída B

Hráno: CST Ďáblice 3. 10. 2018

 

TJ Slovan Svoboda A – TTC Praha E 10:4

Jiroušek, Kreis – Haba, Podrazil 3:0 w.o., Čížek, Mička – Bárta, Filip 2:3, Jiroušek – Haba 3:1(-12,7,6,11), Kreis – Filip 0:3(-11,-6,-7), Čížek – Bárta 3:0(5,2,9), Mička – Podrazil 3:0 w.o., Kreis – Haba 0:3(-7,-8,-6), Čížek – Filip 3:2(-12,5,-8,9,6), Mička – Bárta 3:0(9,12,9), Jiroušek – Podrazil 3:0(6,7,9), Čížek – Haba 3:2(-10,7,-6,5,3), Mička – Filip 2:3(-4,6,9,-9,-10), Jiroušek – Bárta 3:2(-5,-11,5,10,4), Kreis – Podrazil 3:0(8,2,3)

Body domácích: Jiroušek 3, Čížek 3, Kreis 1, Mička 1, w.o. 2

Body hostů: Filip 2,5, Haba 1, Bárta 0,5

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Braník 1. 10. 2018

 

TJ Zelená Liška C – TTC Praha F 10:6

Hajný, Pavlíček – Fiala, Nedvěd 3:0 w.o., Konopa, Levý – Jansa, Smíšek 0:3(-5,-9,-8), Pavlíček – Smíšek 0:3(-5,-7,-8), Konopa – Jansa 1:3(-10,7,-4,-5), Levý – Fiala 2:3(8,-7,5,-6,-9), Hajný – Nedvěd 3:0(1,8,9), Konopa – Smíšek 3:2(-8,-3,12,4,8), Levý – Jansa 3:1(-6,6,4,8), Hajný – Fiala 3:2(8,-3,8,-9,7), Pavlíček – Nedvěd 3:2(-8,9,4,-8,8), Levý – Smíšek 3:2(-7,10,-5,7,10), Hajný – Jansa 1:3(7,-6,-9,-11), Pavlíček – Fiala 2:3(-7,5,-5,5,-9), Konopa – Nedvěd 3:1(-7,3,8,2), Hajný – Smíšek 3:2(-6,-10,6,8,2), Pavlíček – Jansa 3:1( 5,-8,4,11), Konopa – Fiala 3:1(-9,8,6,7)

Body domácích: Hajný 3, Pavlíček 2, Konopa 2, Levý 2, w.o. 1

Body hostů: Jansa 2,5, Fiala 2, Smíšek 1,5, Nedvěd 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Zelená Liška 2. 10. 2018

 

TTC Praha G – TJ Mladí veteráni VSK ČVUT B 4:10

Poulíček, Listík – Robo, Roubíček 2:3(8,-7,8,-7,-4), Szilágyi, Mutl – Bartoš, Worsch 3:0(7,4,6), Mutl – Lobo 0:3(-4,-10,-5), Listík – Bartoš 0:3(-9,-9,-8), Poulíček – Roubíček 2:3(-6,-6,7,6,-3), Szilágyi – Worsch 2:3(-9,6,-10,5,-8), Listík – Lobo 0:3(-2,-7,-7), Poulíček – Bartoš 3:2(-9,-5,2,8,10), Szilágyi – Roubíček 2:3(7,-9,9,-9,-4), Mutl – Worsch 3:0(6,4,7), Poulíček – Lobo 0:3(-2,-9,-4), Szilágyi – Bartoš 1:3(8,-7,-9,-6), Mutl – Roubíček 3:1(8,-9,11,9), Listík – Worsch 1:3(12,-5,-8,-8)

Body domácích: Mutl 2,5, Poulíček 1, Szilágyi 0,5, Listík 0

Body hostů: Lobo 3,5, Roubíček 2,5, Bartoš 2, Worsch 2

Soutěž: 6. třída A

Hráno: CST Ďáblice 3. 10. 2018

 

TTC Praha I – TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:1

Paroubek, Listík – Zücker, Zvolánek 3:1(7,4,-7,13), Poulíček, Fuček – Bilanská, Brož V. 3:1(-11,5,4,3), Paroubek – Zücker 3:1(7,-8,9,7), Fuček – Brož V. 3:0(6,8,1), Listík – Zvolánek 3:0(7,10,5), Poulíček – Bilanská 3:0(4,1,5), Fuček – Zücker 0:3(-6,-1,-5), Listík – Brož V. 3:0(5,5,4), Poulíček – Zvolánek 3:2(5,8,-4,-9,7), Paroubek – Bilanská 3:1(4,6,-5,9), Listík – Zücker 3:0(9,5,8), Poulíček – Brož V. 3:0(7,3,1)

Body domácích: Listík 3,5, Poulíček 2,5, Paroubek 2,5, Fuček 1,5

Body hostů: Zücker 1, ostatní nic

Soutěž: 7. třída B

Hráno: CST Ďáblice 4. 10. 2018

 

VSK MFF UK Praha C – TTC Praha J 10:7

Engel, Jareš – Hrneček, Boegner 3:0(9,10,9), Hroch, Pavlík – Wichs, Novotný 3:2(6,-4,-10,8,8), Hroch – Boegner 1:3(-5,-4,5,-5), Engel – Wichs 3:1(7,-7,7,10), Pavlík – Novotný 3:0(8,7,4), Jareš – Hrneček 3:2(4,-9,-9,5,1), Engel – Boegner 2:3(11,-9,-6,10,-9), Pavlík – Wichs 3:0(7,5,2), Jareš – Novotný 3:1(3,7,-8,3), Hroch – Hrneček 2:3(8,3,-9,-7,-6), Pavlík – Boegner 0:3(-8,-9,-9), Jareš – Wichs 3:1(6,3,-7,8), Hroch – Novotný 1:3(-4,3,-9,-8), Engel – Hrneček 3:0(7,8,7), Jareš – Boegner 1:3(5,-9,-9,5), Hroch – Wichs 2:3(-9,-9,10,3,-9), Engel – Novotný 3:0(9,9,9)

Body domácích: Jareš 3,5, Engel 3,5, Pavlík 2,5, Hroch 0,5

Body hostů: Boegner 4, Wichs 1, Novotný 1, Hrneček 1

Soutěž: 7. třída B

Hráno: SC UK Praha 3. 10. 2018

 

TTC Praha A – TJ Košíře A 4:6

Bláhová, Boegner - Füllsacková, Bulantová 3:1(-6,8,6,6), Maláková – Nováková 1:3(-9,-6,5,-5), Bláhová - Füllsacková 0:3(-6,-8,-4), Boegner – Bulantová 2:3(-11,-9,6,3,-3), Bláhová – Nováková 3:0(8,6,4), Maláková – Bulantová 0:3(-3,-9,-5), Boegner - Füllsacková 1:3(-6,-7,8,-8), Bláhová – Bulantová 1:3(-11,-8,10,-11), Boegner – Nováková 3:2(-7,8,-10,5,8), Maláková - Füllsacková 3:1(-5,2,4,3)

Body domácích: Bláhová 1,5, Boegner 1,5, Maláková 1

Body hostů: Bulantová 3, Füllsacková 2, Nováková 1

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: CST Ďáblice

 

Dohrávky

 

TTC Praha C – Sokol Žižkov C 7:10

Vokurka, Jelínek – Hladík, Elčkner 0:3(-4,-8,-8), Zahradník, Martykiewiecz – Hladík, Elčkner M. ml. 0:3 w.o., Jelínek – Elčkner ml. 2:3(6,-9,-11,9,-5), Martykiewiecz – Kladík 0:3 w.o., Zahradník – Fusová 1:3(-9,10,-7,-8), Vokurka – Čermák 3:0(9,4,10), Martykiewiecz – Elčkner ml. 0:3 w.o., Zahradník – Hladík 3:1(8,8,-9,12), Vokurka – Fusová 3:0(9,5,9), Jelínek – Čermák 3:1(5,7,-9,5), Zahradník – Elčkner ml. 3:1(9,5,-9,5), Vokurka – Hladík 3:0(7,5,6), Jelínek – Fusová 2:3(6,-10,-9,9,-10), Fejks – Čermák 2:3(-5,8,-10,9,-7), Vokurka – Elčkner ml. 3:1(-7,8,7,7), Jelínek – Hladík 1:3(-10,7,-13,-9), Fejks – Fusová 0:3(-9,-11,-6), Zahradník – Čermák 0:3(-10,-7,-3)

Body domácích: Vokurka 4, Zahradník 2, Jelínek 1, Fejks 0, Martykiewiecz 0

Body hostů: Fusová 3, Hladík 1,5, Elčkner ml. 1,5, Čermák 1, w.o. 3

Soutěž: 4. třída A

Hráno: CST Ďáblice 3. 10. 2018



Přidání komentáře k článku Hodně smolné 2. kolo



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
11.12.2018