Na úvodní stránku





Rekreační oddíl vstoupil do nové sezóny kontrolním turnajem

Při účasti osmnácti hráčů se hrálo ve čtyřech skupinách s postupem prvních dvou do horního pavouka. Horní i spodní pavouk se hrály dále vyřazovacím způsobem bez dohrávání.

 

Skupina A

Váňa – Suchá 3:0(1,6,7), Skřivánek – Hrabáková 1:3(-7,-8,8,-9), Suchá – Hrabáková 1:3(-8,-7,8,-9), Váňa – Skřivánek 2:0(6,3,6), Skřivánek – Suchá 3:2(8,-9,7,-8,9), Hrabáková – Váňa 0:3(-8,-9,-8)

 

Pořadí skupiny A

1. Petr Váňa 6, 2. Dana Hrabáková 5, 3. Ondřej Skřivánek 4, 4. Hana Suchá 3

 

Skupina B

Svojítková – Dlouhý 1:3(-13,5,-7,-6), Benátská – Kudláček 0:3(-5,-5,-8), Dlouhý – Benátská 1:3(-10,-9,6,-9), Pešata – Svojítková 3:1(9,5,-9,2), Benátská – Pešata 0:3(-4,-4,-8), Kudláček – Dlouhý 3:0(7,8,1), Pešata – Kudláček 1:3(-9,-9,9,-9), Svojítková – Benátská 2:3(-9,-9,6,9,-6), Kudláček – Svojítková 3:0(7,2,5), Dlouhý – Pešata 1:3(-8,9,-8,-8)

 

Pořadí skupiny B

1. František Kudláček 8, 2. Karel Pešata 7, 3. Galina Benátská 6, 4. Vojtěch Dlouhý 5, 5. Marie Svojítková 4

 

Skupina C

Hobbs – Novotný 0:3(-4,-4,-3), Teska – Moc 0:3(-2,-9,-3), Novotný – Teska 3:0(4,7,7), Wichs – Hobbs 3:0(3,3,8), Teska – Wichs 0:3(-7,-2,-3), Moc – Novotný 3:2(8,-7,-8,2,5), Wichs – Moc 0:3(-7,-8,-10), Hobbs – Teska 0:3(-0,-10,-9), Moc – Hobbs 3:0(4,3,3), Novotný – Wichs 3:1(-9,8,8,8)

 

Pořadí skupiny C

1. Marek Moc 8, 2. Robert Novotný 7, 3. Sáša Wichs 6, 4. Petr Teska 5, 5. Timothy Hobbs 4

 

Skupina D

Maláková – Kolpek 3:0(5,1,9), Medová – Hrneček 1:3(-4,-7,7,-4), Kolpek – Hrneček 0:3(-8,-5,-5), Maláková – Medová 3:0(4,5,5), Medová – Kolpek 0:3(-6,-10,-10), Hrneček – Maláková 1:3(8,-8,-7,-13)

 

Pořadí skupiny D

1. Olga Maláková 6, 2. Vojtěch Hrneček 5, 3. Stanislav Kolpek 4, 4. Lenka Medová 3

 

Čtvrtfinále

Váňa – Novotný 3:1(5,10,-8,5), Pešata - Maláková 3:1(8,7,-9,7), Moc – Hrabáková 3:0(7,8,7), Hrneček – Kudláček 0:3(-5,-7,-2)

 

Semifinále

Váňa – Pešata 3:0(8,7,9), Moc – Kudláček 3:1(9,-4,8,8)

 

Finále

Váňa – Moc 3:0(1,w.o.)

 

Útěcha – o 9. až 18. místo

 

Předkolo

Suchá – Svojítková 0:3(-6,-6,-5), Medová – Hobbs 3:0(7,4,3)

 

Čtvrtfinále (9. až 16. místo)

Skřivánek – Teska 3:0(6,2,2), Dlouhý – Kolpek 1:3(8,-10,-6,-3), Wichs – Svojítková 3:0(6,5,7), Medová – Benátská 1:3(-8,8,-6,-5)

 

Semifinále (9. až 12. místo)

Skřivánek – Kolpek 0:3(-10,-5,-8), Wichs – Benátská 3:0(7,6,6)

 

Finále (9. místo)

Kolpek – Wichs 1:3(8,-8,-10,-12)

 

Pořadí kontrolního turnaje

1. Petr Váňa, 2. Marek Moc, 3. Karel Pešata a František Kudláček, 5. až 8. Robert Novotný, Olga Maláková, Dana Hrabáková a Vojtěch Hrneček, 9. Sáša Wichs, 10. Stanislav Kolpek, 11. - 12. Ondřej Skřivánek a Galina Benátská, 13. až 16. Petr Teska, Vojtěch Dlouhý, Marie Svojítková a Lenka Medová, 17. až 18. Hana Suchá s Timothy Hobbs

 

Příští týden v pondělí 11. 2. 2019 zahajuje úvodním dvoukolem Liga TTC Praha. Zápasy jsou již v systému.



Přidání komentáře k článku Rekreační oddíl vstoupil do nové sezóny kontrolním turnajem



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
21.07.2019