Na úvodní stránku





Dorostenci TTC Praha skončili na 5. místě

V pátek 3. 2. se odehrálo zimní kolo přeborů dorostu. Naši dorostenci hráli se svojí jedničkou Petrem Chlumským a tak jejich výsledky oproti podzimnímu kolu byly lepší. Na druhé kolo nedorazily týmy ABC Braník a Sokola Nusle, které tak prohrály své utkání kontumačně.

8. kolo

TTC Klánovice A – TTC Praha A 3:1
Tuška – Chlumský 0:3(-4,-5,-7), Jirát – Gröbner 3:0(7,7,4), Hájek – Kelbl 3:0(3,4,8), Tuška – Gröbner 3:0(13,8,6), Jirát – Chlumský 1:3(-7,-6,5,-7)

ZŠ Lužiny A – Sokol Nusle A 3:0 w.o.

Sportovní JM C – SK DDM Kotlářka Praha D 3:2
Rejent – Špaček 3:0(9,8,7), Růžička – Macháček 2:3(7,8,-6,-7,-10), Truc – Dusík 0:3(-10,-5,-6), Rejent – Macháček 3:2(-8,6,-5,11,10), Růžička – Špaček 3:2(7,9,-5,-5,6)

9. kolo

SK DDM Kotlářka Praha D – ZŠ Lužiny A 3:0
Dusík – Píš 3:0(3,7,8), Macháček – Kubiš 3:0(9,5,6), Špaček – Dostál 3:0(3,10,8)

TJ Sokol Nusle A – TTC Klánovice A 0:3 w.o.

TTC Praha A – TJ ABC Braník A 3:0 w.o.

10. kolo

TJ ABC Braník A – Sokol Nusle A 0:0 w.o.

TTC Klánovice – SK DDM Kotlářka Praha D 3:2
Jirát – Macháček 3:0(9,8,5), Tuška – Dusík 1:3(-8,8,-11,-9), Šírek – Špaček 2:3(-3,9,9,-8,-7), Jirát – Dusík 3:2(5,-7,7,-6,3), Tuška – Macháček 3:1(8,8,-3,6)

ZŠ Lužiny – Sportovní JM C 1:3
Píš – Truc 1:3(10,-7,-5,-4), Dostál – Růžička 3:2(-6,10,-10,8,16), Kubiš – Rejent 0:3(-7,-8,-10), Píš – Růžička 2:2(5,?,10,-9,-9), Dostál – Truc 1:3(8,-10,-7,-8)

11. kolo

Sportovní JM C – TTC Klánovice A 3:1
Růžička – Tuška 1:3(-6,-8,9,-9), Rejent – Hájek 3:0(5,4,9), Truc – Šírek 3:0(12,8,5), Růžička – Hájek 3:0(6,8,9)

SK DDM Kotlářka D – TJ ABC Braník A 3:0 w.o.

TJ Sokol Nusle A – TTC Praha A 0:3 w.o.

12. kolo

TTC Praha A – SK DDM Kotlářka D 1:3
Chlumský – Macháček 3:2(5,-7,-2,9,6), Kelbl – Dusík 0:3(-5,-9,-9), Gröbner – Špaček 0:3(-7,-10,-6), Chlumský – Dusík 0:3(-4,-8,-9)

TJ ABC Braník A – Sportovní JM C 0:3 w.o.

TTC Klánovice A – ZŠ Lužiny A 3:0
Jirát – Píš 3:0(11,8,9), Tuška – Kubiš 3:0(0,7,1), Šírek – Dostál 3:0(6,6,1)

13. kolo

ZŠ Lužiny – TJ ABC Braník A 3:0 w.o.

Sportovní JM C – TTC Praha A 3:2
Truc - Gröbner 3:0(6,10,9), Rejent – Chlumský 2:3(-11,-10,10,11,-4), Růžička – Kelbl 3:1(6,7,-11,4), Truc – Chlumský 0:3(-6,-10,-9), Rejent – Gröbner 3:0(8,7,3)

SK DDM Kotlářka D – TJ Sokol Nusle A 3:0 w.o.

14. kolo

TJ Sokol Nusle A – Sportovní JM C 0:3 w.o.

TTC Praha A – ZŠ Lužiny A 2:3
Chlumský – Píš 3:0(7,4,8), Kelbl – Dostál 0:3(-7,-9,-7), Gröbner – Kubiš 2:3(-3,4,-9,7,-11), Chlumský – Dostál 3:0(9,7,5), Kelbl – Píš 0:3(-8,-6,-7)

TJ ABC Braník A – TTC Klánovice A 0:3 w.o.

Konečné pořadí 2. třídy dorostu:
1. TTC Klánovice A 34, 2. SK DDM Kotlářka Praha D 30, 3. Sportovní JM C 30, 4. ZŠ Lužiny A 24, 5. TTC Praha A 18, 6. TJ Sokol Nusle A 12, 7. TJ ABC Braník 6

Jak vypadá úspěšnost hráčů v 2. třídě dorostu?
1. Petr Chlumský – TTC Praha 87,5%, 2. Luděk Hájem ml. - TTC Klánovice 86,67%, 3. - 5. Stanislav Dusík – SK DDM Kotlářka D, Štěpán Rejent – Sportovní JM C, Tomáš Joch – SK DDM Kotlářka D 83,33%, 6. Jan Tuška – TTC Klánovice 76,47%, 7. Tomáš Šindelář – SK DDM Kotlářka D 71,43%, 8. Jan Šimeček – Sportovní JM C 66,67%, 9. Petr Truc ml. - Sportovní JM C 64,71%, 10. Šimon Vodička – TJ Sokol Nusle 60%, 11. Oldřich Macháček – SK DDM Kotlářka D 58,33%, 12. Dominik Růžička – Sportovní JM C 50%, 18. Petr Dejmek – TTC Praha 22,22%, 19. Jan Gröbner – TTC Praha 6,25%.

Kompletní výsledky najdete zde.

Přebor dorostu družstev 1. třídy

Konečné pořadí
1. SK DDM Kotlářka B 30, 2. Sportovní JM A 22, 3. Sparta Praha A 20, 4. SK DDM Kotlářka C 20, 5. TJ Slavoj Praha A 16, 6. Sportovní JM B 12

Úspěšnost v 1. třídě
1. Stanislav Kučera – SK DDM Kotlářka B 100%, 2. Martin Vítovec – SK DDM Kotlářka B 91,67%, 3. Jakub Šenk – AC Sparta Praha A 82,35%, 4. Michal Bútora – SK DDM Kotlářka C 64,71%, 5. Kryštof Neřold – SK DDM Kotlářka C 57,14%, 6. Tomáš Rukavička – AC Sparta Praha A 54,55%, 7. - 8. Filib Bialas – Sportovní JM A a Adam Slobodzian Sportovní JM A 50%

Kompletní výsledky najdete zde

Do úspěšnosti jsou zahrnuti pouze hráči, kteří odehráli nejméně šest zápasů.

Škodou pro TTC Praha je, že nejelo na přebory více hráčů, protože by to umožňovalo více kombinací v sestavách. Tým měl při účasti Petra Chlumského i na 4. místo. Z nepřítomných týmů, které jsme potazili kontumačně, jsme TJ ABC Braník porazili na podzim i ve slabší sestavě bez Petra Chlumského a porazili bychom i TJ Sokol Nusle, kde by Chlumský získal dva body přes Vodičku i Niče a třetí bod by přidal hráč TTC Praha přes hráče číslo 3. S Lužinami rozhodoval zápas hráčů číslo 3, kde Gröbner podlehl v pěti setech těsně rozdílem dvou míčků až v prodloužení rozhodujícího setu.


Přidání komentáře k článku Dorostenci TTC Praha skončili na 5. místě



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
17.10.2018