Na úvodní stránku

Nábor do oddílu stolního tenisu mládeže TTC Praha

      Od pondělí 1. září pokračují opět pravidelné tréninky stolních tenistů mládeže TTC Praha, které se konají vždy v pondělí a středu od 15.30 do 17.00 hodin v herně stolního tenisu Centrum zábavy, Sokolovská 96a, Praha 8 – Karlín, což je cca 200 m od stanice metra Křižíkova.

 

     Žáci TTC Praha jsou výkonnostně mezi 2. a 3. třídou, v loňské sezóně vyhráli 3. třídu, v předloňské skončili předposlední v 2. třídě. Dorost TTC Praha hraje 2. třídu.

 

 

     V tréninkové skupině mládeže hrají jak hráči registrovaní, tak rekreační. Někteří přišli, že si jen tak zahrají a postupně se natolik zlepšili, že začali hrát soutěže PSST. Oddíl má zájem i o tzv. „neperspektivní“ hráče ve věku 12 let či více.

 

 

     Tréninky vede trenér licence C. Hrajeme na šesti stolech značky Stiga, na sedmém je k dispozici tréninkový robot Donic. Máte-li zájem s námi trénovat, kontaktujte nás buď před tréninkem osobně, nebo přes recepci na tel. 731 387 168 a nebo přímo trenéra na tel. 603 451 965.Přidání komentáře k článku Nábor do oddílu stolního tenisu mládeže TTC PrahaNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
22.10.2018