Na úvodní stránku





Dvacet hráčů přišlo uctít památku Bohuslava Fialy na jeho memoriál

Turnaj začal tichou vzpomínkou na Bohouše Fialu, hráče TTC Praha, který celý svůj život zasvětil stolnímu tenisu. Do silnější kategorie Rekreanta A – Elite dorazilo 15 hráčů, kteří hráli systémme každý s každým s postupem prvních tří.

Dvouhra Rekreant A – Elite

Skupina A
Rudiš – Moravec 3:1(9,-7,3,13), Zajíc – Paroubek Jan 1:3(6,-2,-8,-8), Moravec – Zajíc 3:0(7,6,3), Zahradník – Rudiš 3:0(6,6,4), Zajíc – Zahradník 0:3(-4,-5,-4), Paroubek Jan – Moravec 3:0(8,2,8), Zahradník – Paroubek Jan 3:0(5,6,4), Rudiš – Zajíc 3:0(8,7,6), Paroubek Jan – Rudiš 3:0(5,8,8), Moravec – Zahradník 0:3(-6,-5,-5)

Pořadí skupiny A
1. Václav Zahradník, 2. Jan Paroubek, 3. Luboš Rudiš, 4. Lukáš Moravec, 5. Josef Zajíc

Skupina B
Mutl – Srníček 0:3(-10,-7,-8), Mikšátko Mir. - Buta 0:3(-8,-8,-9), Srníček – Mikšátko Mir. 3:1(4,-9,7,5), Haba – Mutl 2:3(7,-6,8,-9,-9), Mikšátko Mir. - Haba 1:3(7,-9,-8,-8), Buta – Srníček 2:3(9,-5,-9,8,-7), Haba – Buta 1:3(-7,-9,12,-9), Mutl – Mikšátko Mir. 3:1(7,-6,11,7), Buta – Mutl 1:3(7,-9,-9,-12), Srníček – Hana 3:2(5,6,-9,-11,11)

Pořadí skupiny B
1. Milan Srníček, 2. David Mutl, 3. Adrian Buta, 4. Martin Haba, 5. Miroslav Mikšátko

Skupina C
Havlíček – Hermach 3:0(7,10,3), Fuček M. - Maňas 0:3(-4,-7,-4), Hermach – Fuček M. 3:1(-6,6,4,2), Smíšek Jan – Havlíček 3:1(2,-5,6,6), Fuček M. - Smíšek Jan 0:3(-4,-6,-5), Maňas – Hermach 3:0(4,4,8), Smíšek Jan – Maňas 0:3(-11,-9,-5), Havlíček – Fuček M. 3:0 w.o., Maňas – Havlíček 3:1(-5,7,5,6), Hermach – Smíšek Jan 0:3(-8,-9,-3)

Pořadí skupiny C
1. Jiří Maňas, 2. Jan Smíšek, 3. Ladislav Havlíček, 4. Luboš Hermach, 5. Miloslav Fuček

Soutěž útěchy dvouher Rekreant A – Elite

Předkolo
Mikšátko Mir. - Fuček M. 3:0 w.o., Hermach – Zajíc 2:3

Semifinále
Moravec – Mikšátko Mir. 1:3, Haba – Zajíc 3:0

Finále
Mikšátko Mir. - Haba 2:3

Pořadí soutěže útěchy dvouher Rekreant A – Elite
1. Martin Haba – Sokol Podolí, 2. Miroslav Mikšátko – TTC Praha, 3. Lukáš Moravec – TTC Praha a Josef Zajíc – TTC Praha

Hlavní soutěž dvouher Rekreant A – Elite

Předkolo
Buta – Havlíček 2:3

Čtvrtfinále
Zahradník – Havlíček 3:0, Mutl – Smíšek Jan 2:3, Srníček – Rudiš 3:0, Maňas – Paroubek Jan 3:1

Semifinále
Zahradník – Smíšek Jan 3:2, Srníček – Maňas 3:2

Finále
Zharadník – Srníček 3:2

Pořadí dvouher Rekreant A – Elite
1. Václav Zahradník – TTC Praha, 2. Milan Srníček – TTC Praha, 3. Jan Smíšek – TTC Praha a Jiří Maňas – SK Hamr

V dvouhrách Rekreant B – Optimum se sešlo deset hráčů kteří hráli ve dvou skupinách s postuem prvních tří. Na hráče Zahradníka měli ostatní handicap 5 a na hráče Srníčka a Habu měli handicap 2.

Dvouhra Rekreant B – Optimum

Skupina A
Bláhová – Šedivý 3:0(7,11,3), Poláková – Haba 2:3(-9,-7,6,9,-8), Šedivý – Poláková 0:3(-2,-2,-7), Srníček – Bláhová 3:2(7,-9,8,-8,7), Poláková – Srníček 3:2(10,-10,12,-12,10), Haba – Šedivý 3:0(7,8,9), Srníček – Haba 1:3(-9,-7,10,-10), Bláhová – Poláková 0:3(-7,-7,-6), Haba – Bláhová 3:1(9,-6,7,6)

Pořadí skupiny A
1. Martin Haba, 2. Růžena Poláková, 3. Milan Srníček, 4. Romana Bláhová, 5. Pavel Šedivý

Skupina B
Malá B. - Bláha T. 1:3(-8,9,-8,-4), Rudiš – Hermach 3:0(9,5,5), Bláha T. - Rudiš 3:0(2,8,7), Zahradník – Malá B. 3:2(8,-8,9,-9,7), Rudiš – Zharadník 3:2(-9,9,8,-7,6), Hermach – Bláha T. 0:3(-8,-6,-10), Zahradník – Hermach 2:3(8,-10,-8,8,-8), Malá B. - Rudiš 0:3(-4,-3,-11), Hermach – Malá B. 0:3(-8,-8,-9), Bláha T. - Zahradník 3:0(4,5,8)

Pořadí skupiny B
1. Tomáš Bláha – Sparta Praha, 2. Luboš Rudiš, 3. Božena Malá – TTC Praha (5:3), 4. Václav Zahradník – TTC Praha (5:5), 5. Luboš Hermach – TTC Praha (3:5)

Soutěž útěchy dvouher Rekreant B – Optimum

Semifinále
Bláhová – Hermach 2:3, Zahradník – Šedivý 3:0

Finále
Hermach – Zharadník 0:3

Hlavní soutěž dvouher Rekreant B – Optimum

Předkolo
Rudiš – Srníček 0:3, Poláková – Malá B. 3:1

Semifinále
Haba – Srníček 3:0, Bláha T. - Poláková 3:0

Finále
Haba – Bláha T. 0:3

Pořadí dvouher Rekreant B – Optimum
1. Tomáš Bláha – Sparta Praha, 2. Martin Haba – Sokol Podolí, 3. Milan Srníček – TTC Praha a Růžena Poláková – TTC Praha

Tomáš Bláha, který vyhrál kategorii Rekreant B – Optimum, bude-li chtít hrát příště tuto katregorii bez handicapu, se bude muset zúčastnit kategorie Rekreant A – Elite. Václav Zahradník, jako vítěz dvouher Rekreant A – Elite má nyní nárok na padesátiprocentní slevu na startovném buď ve středu 5. 9. v Stiga Grand Prix Centra zábavy 7/1 nebo 9. 9. v Boris Stiga Cupu v kategorii Rekreant A - Elite.



Přidání komentáře k článku Dvacet hráčů přišlo uctít památku Bohuslava Fialy na jeho memoriál



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
20.07.2018