Na úvodní stránku

Pozvánka na Luky Stiga Cup

Zveme vás na turnaj dvouher stolního tenisu Luky Stiga Cup, který se koná v sobotu 13. 10. 2012. Podrobnosti o tomto turnaji najdete na http://www.centrumzabavy.info/kukakce.php?id=339.

 

První ročník tohoto turnaje se konal 18. 10. 2009 ve třech výkonnostních kategoriích. Nejsilnější kategorii A vyhrál při účasti šesti hráčů Miroslav Filip. Velmi silně obsazenou kategorii B, v která hrálo 23 hráčů vyhrál Roman Pouč. Kategorii C vyhrál při účasti šesti hráčů Miroslav Mikšátko.

 

Druhý ročník tohoto turnaje se hrál 17.10. 2010 opět ve všech třech výkonnostních kategoriiích. V kategorii A vyhrál při účasti 22 hráčů Martin Šulc, v kategorii B při účasti 13 hráčů Petr Chlumský a v kategorii C při účasti 7 hráčů Božena Malá.

 

Loňský třetí ročník, který se konal 15. 10. 2011 měl účast nižší a hrály se pozte dvě silnější kategorie. V kategorii A při účasti 13 hráčů vyhrál Štěpán Remunda a v kategorii B, v níž hrálo 8 hráčů, zvítězil Jaroslav Houček.

 

Kolik hráčů se sejde letos a kdo si z nich odnese vítězství? Budou se hrát opětr všechny tři výkonnostní kategorie?Přidání komentáře k článku Pozvánka na Luky Stiga CupNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
24.10.2018