Na úvodní stránku





Do úvodního kola s třemi vítězstvími a čtyřmi porážkami

TTC Praha A – PSK Olymp Praha C 10:8
Jelínek, Remunda – Veselý, Kolařík 0:3(-6,-10,-5), Ševčík, Chlumský – Srb, Ploc 3:2(7,-8,-7,6,8), Chlumský – Veselý 0:3(-9,-7,-7), Jelínek – Ploc 3:2(11,9,-9,-9,7), Remunda – Srb 3:0(9,9,8), Ševčík – Kolařík 3:0(4,10,10), Jelínek – Veselý 3:0(10,3,9), Remunda – Ploc 3:0(5,7,9), Ševčík – Srb 0:3(-3,-8,-4), Chlumský – Kolařík 1:3(9,-3,-6,-6), Remunda – Veselý 1:3(-9,7,-9,-7), Ševčík – Ploc 1:3(-10-8,8,-8), Chlumský – Srb 3:2(-9,8,-9,12,3), Jelínek – Kolařík 0:3(-9,-7,-10), Ševčík – Veselý 1:3(-8,15,-7,-8), Chlumský – Ploc 3:1(8,-9,8,7), Jelínek – Srb 3:0(8,5,10), Remunda – Kolařík 3:2(9,-7,6,-9,5)

Body domácích: Jelínek 3, Remunda 3, Chlumský 2,5, Ševčík 1,5
Body hostů: Veselý 3,5, Kolařík 2,5, Ploc 1, Srb 1
Soutěž: 3. třída B muži
Hráno: PinecAréna 4. 10. 2012

Sokol Stodůlky E - TTC Praha B 10:8
Krupa, Barbora – Fiala, Zahradník 0:3(-5,-9,-8), Hartmann, Hruban – Jansa, Pouč 1:3(-8,9,-4,-2), Krupa – Fiala 3:0(5,8,7), Barbora – Pouč 2:3(9,-7,8,-9,8), Hartmann – Zahradník 0:3(-10,-8,-6), Hruban – Jansa 3:0(8,7,8), Barbora – Fiala 3:1(7,8,-7,7), Hartmann – Pouč 2:3(9,8,-6,-8,-6), Hruban – Zahradník 3:0(9,7,9), Krupa – Jansa 3:1(9,5,-7,14), Hartmann – Fiala 3:2(-10,7,8,-12,8), Hruban – Pouč 3:0(6,6,11), Krupa – Zahradník 0:3(-9,-2,-4), Barbora – Jansa 3:0(3,6,9), Hruban – Fiala 3:0(3,15,8), Krupa – Pouč 1:3(-5,8,-8,-7), Barbora – Zahradník 2:3(8,8,-9,-4,-2), Hartmann – Jansa 3:2(-10,5,8,-8,8)

Body domácích: Hurban 4, Krupa 2, Barbora 2, Hartmann 2
Body hostů: Zahradník 3,5, Pouč 3,5, Fiala 0,5, Jansa 0,5
Soutěž: 5. třída A muži
Hráno: Sokol Stodůlky 5. 10. 2012

TJ Sokol Nové Vysočany C – TTC Praha C 10:5
Lukeš, Erben – Zahradník, Dvořák 2:3(-9,9,-5,9,-9), Černý O., Pešek – Sobota, Szilágyi 3:0(7,8,6), Lukeš – Zahradník 3:2(-11,9,8,-6,5), Černý O. - Szilágyi 3:0(6,10,7), Erben – Dvořák 0:3(-12,-7,-7), Pešek – Sobota 3:0(8,12,5), Černý O. - Zahradník 2:3(-7,12,-7,5,-7), Erben – Szilágyi 2:3(-7,-11,9,8,-13), Pešek – Dvořák 3:0(8,5,4), Lukeš – Sobota 3:0(6,4,9), Erben – Zahradník 0:3(-6,-6,-1), Pešek – Szilágyi 3:1(5,6,-7,7), Lukeš – Dvořák 3:0(3,8,6), Černý O. - Sobota 3:1(9,7,-9,6), Pešek – Zahradník 3:2(5,-8,15,-8,6)

Body domácích: Pešek 4,5, Lukeš 3, Černý O. 2,5, Erben 0
Body hostů: Zahradník 2,5, Dvořák 1,5, Sziálágyi 1, Sobota 0
Soutěž: 6. třída C muži
Hráno: Sokol Vysočany 4. 10. 2012

TTC Praha D – TTC Elizza Praha K 10:5
Mutl, Poulíček – Kotlorz, Černý 3:0(8,10,7), Paroubek J., Paroubek P. - Klíma, Medal 3:2(3,-4,-12,11,8), Poulíček – Kotlorz 1:3(-7,4,-3,-3), Paroubek J. - Černý 3:2(8,7,-10,-9,7), Paroubek P. - Klíma 0:3(-4,-6,-9), Mutl – Medal 3:0(6,3,4), Paroubek J. - Kotlorz 0:3(-9,-4,-2), Paroubek P. - Černý 2:3(-9,10,6,-8,-8), Mutl – Klíma 3:0(4,5,9), Poulíček – Medal 3:0(2,2,5), Paroubek P. - Kotlorz 0:3(-6,-2,-5), Pouč – Černý 3:0(5,4,8), Poulíček – Klíma 3:0(6,6,8), Paroubek J. - Medal 3:2(-8,-2,6,3,8), Pouč – Kotlorz 3:1(9,8,-7,9)

Body domácích: Mutl 2,5, Poulíček 2,5, Paroubek J. 2,5, Pouč 2, Paroubek P. 0,5
Body hostů: Kotlorz 3, Černý 1, Klíma 1
Soutěž: 6. třída B muži
Hráno: Centrum zábavy Karlín 3. 10. 2012

SK Vršovice B – TTC Praha E 4:10
Pocar, Buřil – Srníček, Fuček 2:3(-5,10,8,-7,-6), Klabeček, Jantač – Smíšek Jan, Moravec 3:2(5,-3,7,-9,6), Pocar – Srníček 0:3(-6,-8,-4), Buřil – Smíšek Jan 0:3(-3,-9,-5), Jantač – Moravec 1:3(8,-10,-7,-9), Klabeček – Fuček 3:2(-6,-8,7,6,8), Buřil – Srníček 0:3(-5,-7,-6), Jantač – Smíšek Jan 3:1(4,-8,10,8), Klabeček – Moravec 1:3(7,-6,-7,-4), Pocar – Fuček 3:2(-2,-4,13,2,4), Jantač – Srníček 2:3(9,-6,6,-9,-8), Klabeček – Smíšek Jan 0:3(-8,-9,-5), Pocar – Moravec 1:3(-8,7,-7,-10), Buřil – Fuček 0:3(-8,-10,-9)

Body domácích: Jantač 1,5, Klabeček 1,5, Pocar 1
Body hostů: Srníček 3,5, Moravec 3, Smíšek Jan 2, Fuček 1,5
Soutěž: 6. třída A muži
Hráno: ZŠ U Vršovického nádraží 5. 10. 2012

TTC Praha F – PSK Olymp Praha E 1:10
Smíšek, Hermach – Turek, Pozníček 0:3(-4,-6,-4), Tůma, Hévr – Hlaváček, Novotný 0:3(-6,-8,-6), Tůma – Pozníček 1:3(-7,7,-4,-6), Hévr – Novotný 0:3(-6,-6,-10), Hermach – Hlaváček 0:3(-7,-7,-3), Smíšek Jaroslav – Turek 0:3(-9,-5,-7), Hévr – Pozníček 0:3(-6,-9,-6), Hermach – Novotný 0:3(-4,-7,-6), Smíšek Jaroslav – Hlaváček 3:0(11,6,7), Tůma – Turek 0:3(-9,-9,-6), Hermach – Pozníček 1:3(-3,-6,12,-6)

Body domácích: Smíšek Jaroslav 1, Tůma 0, Hévr 0, Hermach 0
Body hostů: Pozníček 3,5, Turek 2,5, Novotný 2,5, Hlaváček 1,5
Soutěž: 6. třída A muži
Hráno: Centrum zábavy Karlín 4. 10. 2012

TTC Praha A – TJ Stadion Žižkov–DDM Ulita B 4:6
Bláhová, Hanzlíčková – Najbrtová, Tomsová 0:3(-7,-10,-8), Bláhová – Najbrtová 2:3(-7,9,5,-12,-8), Hanzlíčková – Tomsová 0:3(-9,-6,-10), Otrusinová 3:0 w.o., Hanzlíčková – Najbrtová 0:3(-6,-5,-6), Bláhová 3:0 w.o., Otrusinová – Tomsová 0:3(-7,-8,-5), Hanzlíčková 3:0 w.o., Otrusinová – Najbrtová 0:3(-8,-7,-1), Bláhová – Tomsová 3:0(6,2,5)

Body domácích: Bláhová 1, Hanzlíčková 0, Otrusinová 0, w.o. 3
Body hostů: Najbrtová 3,5, Tomsová 2,5
Soutěž: 1. třída žen
Hráno: Centrum zábavy Karlín 5. 10. 2012

Program 2. kola

Pondělí 8. 10. 2012 TTC Elizza Praha J – TTC Praha F od 18.00 na Elizze
                           TJ Lokomotiva Vršovice B – TTC Praha A (ženy) od 18.00 ve Vršovicích

Úterý 9. 10. 2012 Avia Čakovice E – TTC Praha A od 19.15 v Čakovicích

Středa 10. 10. 2012 TTC Praha B - TTC Klánovice F od 18.00 v Centru zábavy Karlín
                            TJ Stadion Žižkov-DDM Ulita E – TTC Praha D od 19.00 na Žižkově

Čtvrtek 11.10.2012 TTC Praha C – TJ Sokol Žižkov D od 18.00 v Centru zábavy Karlín

Pátek 12.10.2012 TTC Praha E – KST OK1OBO Praha od 18.00 v Centru zábavy Karlín



Přidání komentáře k článku Do úvodního kola s třemi vítězstvími a čtyřmi porážkami



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
17.07.2018