Na úvodní stránku





Starší žáci na Grand prix s vysokou účastí

Dvouhry se hrály v deseti skupinách. Následné pavouky se dohrávaly do konečného pořadí, včetně soutěže útěchy.

Skupina A
Košek – Bohovič 3:0(4,1,2), Marat P. - Košek 3:1(7,13,-10,9), Bohovič – Marat P. 0:3(-2,-7,-1)

Pořadí skupiny A
1. Petr Marat – Sportovní Jižní Město, 2. Martin Košek – SKST Liberec, 3. Marek Bohovič – TTC Praha

Skupina B
Hévr – Melicharová 1:3(4,-7,-4,-10), Hervert – Hévr 3:0(9,9,6), Melicharová – Hervert 0:3(-4,-7,-6)

Pořadí skupiny B
1. Josef Hervert – TTC Litoměřice, 2. Iveta Melicharová – Sportovní Jižní Město, 3. Gabriel Hévr – TTC Praha

Skupina C
Průša – Malát 3:0(6,2,6), Houška – Stuchlík 1:3(-7,9,-1,-5), Malát – Stuchlík 3:2(-9,1,-15,13,8), Průša – Houška 3:0(2,8,6), Houška – Malát 0:3(-13,-6,-6), Stuchlík – Průša 0:3(-6,-8,-7)

Ondřej Malát

Pořadí skupiny C
1. David Průša – Sportovní Jižní Město, 2. Ondřej Malát – TTC Praha, 3. Jan Stuchlík – SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 4. Vojtěch Houška – ZŠ Lužiny

Skupina D
Škarban – Trejbal 3:0(4,9,5), Janota – Marková 0:3(-4,-11,-6), Trejbal – Marková 0:3(-9,-9,-4), Škarban – Janota 3:0(6,6,1), Janota – Trejbal 0:3(-5,-9,-8), Marková – Škarban 0:3(-7,-7,-8)

Pořadí skupiny D
1. Jan Škarban – Slavoj Praha, 2. Lucie Marková – Sportovní Jižní Město, 3. Pavel Trejbal – Čakovice, 4. Vojtěch Janota – Lokomotiva Vršovice

Skupina E
Žiačik – Štěpánek 3:0(5,4,5), Kadavá – Appollonio 0:3(-4,-10,-5), Štěpánek - Appollonio 1:3(-9,7,-7,-8), Žiačik – Kadavá 3:0(4,5,5), Kadavá – Štěpánek 0:3(-6,-5,-10), Appollonio – Žiačik 0:3(-2,-10,-9)

Pořadí skupiny E
1. Jan Žiačik – SK Liběchov, 2. Lukáš Appollonio – Sportovní Jižní Město, 3. Tomáš Štěpánek – Čakovice, 4. Tereza Kadavá – Slovan Bohnice

Skupina F
Fausek – Vávra 3:0(3,7,6), Kelbl – Šimůnek O. 0:3(-3,-2,-4), Vávra – Šimůnek O. 0:3(-5,-1,-8), Fausek – Kelbl 3:0(2,3,1), Kelbl – Vávra 0:3(-8,-7,-5), Šimůnek O. - Fausek 3:1(9,-7,11,6)

Pořadí skupiny F
1. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 2. Matěj Fausek – Sportovní Jižní Město, 3. Aleš Vávra – ZŠ Lužiny, 4. Jiří Kelbl – TTC Praha

Skupina G
Březovský – Procházka 3:0(1,2,3), Filinger – Šebl 1:3(-7,-4,8,-3), Procházka – ŠeblV 0:3(-7,-1,-5), Březovský – Filinger 3:0(5,6,7), Filinger – Procházka 3:0(6,4,4), Šebl – Březovský 3:2(-1,-7,12,11,9)

Pořadí skupiny G
1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 2. Petr Březovský – TTC Litoměřice, 3. Michal Filinger – SKST Liberec, 4. František Procházka – TTC Praha

Skupina H
Pašek – Podrazil 3:0(4,5,3), Kubát – Truc 0:3(-3,-7,-4), Podrazil – Truc 0:3(-9,-6,-4), Pašek – Kubát 3:0(9,7,6), Kubát – Podrazil 3:0(1,4,1), Truc – Pašek 2:3(11,-8,11,-9,-6)

Pořadí skupiny H
1. Dominik Pašek – Slavoj Praha, 2. Petr Truc – Sportovní Jižní Město, 3. Petr Kubát – Viktorie Ořech, 4. Vojtěch Podrazil – TTC Praha

Skupina I
Franc – Oliva 3:0(8,3,2), Mácha – Čamr 0:3(-6,-3,-6), Oliva – Čamr 0:3(-3,-6,-9), Franc – Mácha 3:0(9,4,3), Mácha – Oliva 0:3(-8,-6,-9), Čamr – Franc 2:3(8,-5,-11,7,-7)

Pořadí skupiny I

Vojtěch Podrazil

1. Michal Franc – Sportovní Jižní Město, 2. František Čamr – Sokol Krchleby, 3. Matěj Oliva – ZŠ Lužiny, 4. Jonáš Mácha – Lokomotiva Vršovice

Skupina J
Macháček – Misař 3:1(5,-10,7,9), Misař – Vávrová 0:3(-4,-6,-3), Vávrová – Macháček 3:0(8,8,4)

Pořadí skupiny J
1. Ivana Vávrová – Slavoj Praha, 2. Oldřich Macháček – SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 3. Daniel Misař – SKST Liberec

Předkolo
Fausek – Appollonio 3:0, Marková – Macháček 0:3, Malát – Březovský 0:3

Osmifinále
Marat P. - Fausek 3:1, Šebl – Franc 1:3, Pašek – Melicharová 3:0, Macháček – Průša 0:3, Škarban – Truc 1:3, Čamr – Vávrová 3:1, Žiačik – Šimůnek O. 2:3, Březovský – Hervert 0:3

Čtvrtfinále
Marat P. – Franc 3:0, Pašek – Průša 1:3, Truc – Čamr 1:3, Šimůnek O. - Hervert 1:3

Semifinále
Marat P. – Průša 3:0, Čamr – Hervert 0:3

Finále
Marat P. – Hervert 3:2

O 3. místo
Průša – Čamr 3:0

O 5. až 8. místo
Franc – Pašek 3:2, Truc – Šimůnek O. 3:0

O 5. místo
Franc – Truc 3:2

O 9. až 16. místo
Fausek – Šebl 3:0, Melicharová – Macháček 1:3, Škarban – Vávrová 3:2, Žiačik – Březovský 0:3

O 9. až 12. místo
Fausek – Macháček 3:0, Škarban – Březovský 3:0

O 9. místo
Fausek – Březovský 3:1

O 11. místo
Macháček – Škarban 2:3

O 13. až 16. místo
Šebl – Melicharová 3:0, Vávrová – Žiačik 0:3

O 13. místo
Šebl – Žiačik 0:3

O 15. místo
Melicharová – Vávrová 2:3

O 17. až 20. místo
Appollonio – Marková 3:0, Košek – Malát 3:0

O 17. místo
Appollonio – Košek .3

O 19. místo
Marková – Malát 0:3

Soutěž útěchy

Předkolo soutěže útěchy
Mácha – Štěpánek 3:0, Filinger – Janota 3:0, Podrazil – Vávra 0:3, Misař – Kubát 3:0, Oliva – Kelbl 0:3

Čtvrtfinále útěchy
Stuchlík – Štěpánek 3:0, Filinger – Vávra 3:1, Hévr – Misař 2:3, Kelbl – Trjbal 0:3

Gabriel Hévr

Jiří Kelbl

Semifinále útěchy
Stuchlík – Filinger 1:3, Misař – Trejbal 3:2

Finále útěchy – o 21. místo
Filinger – Misař 3:2

Vyhlášení ceny útěchy

O 23. místo
Stuchlík – Trjbal 3:2

O 25. až 28. místo
Štěpánek – Vávra 3:0, Hévr – Kelbl 3:1

O 25. místo
Štěpánek – Hévr 2:3

O 27. místo
Vávra – Kelbl 0:3

O 29. až 33. místo
Mácha – bay, Janota – Podrazil 0:3, Kubát – bay, Oliva – bay

O 29. až 32. místo
Mácha – Podrazil 2:3, Kubát – Oliva 3:1

O 29. místo
Podrazil – Kubát 0:3

O 31. místo
Mácha – Oliva 0:3

Konečné pořadí dvouher
1. Petr Marat – Sportovní JM, 2. Josef Hervert – TTC Litoměřice, 3. David Průša – Sportovní JM, 4. František Čamr – Sokol Krchleby, 5. Michal Franc – Sportovní JM, 6. Petr Truc – Sportovní JM, 7. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 8. Dominik Pašek – Slavoj Praha, 9. Matěj Fausek – Sportovní JM, 10. Petr Březovský – TTC Litoměřice, 11. Oldřich Macháček – SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 12. Jan Škarban – Slavoj Praha, 13. Jan Žiačik – SK Liběchov, 14. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 15. Ivana Vávrová – Slavoj Praha, 16. Iveta Melicharová – Sportovní JM, 17. Martin Košek – SKST Liberec, 18. Lukáš Appollonio – Sportovní JM, 19. Ondřej Malát – TTC Praha, 20. Lucie Marková – Sportovní JM, 21. Michal Filinger – SKST Liberec, 22. Daniel Misař – SKST Liberec, 23. Jan Stuchlík - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 24. Pavel Trejbal – Čakovice, 25. Gabriel Hévr – TTC Praha, 26. Tomáš Štěpánek – Čakovice, 27. Jiří Klebl – TTC Praha, 28. Aleš Vávra – ZŠ Lužiny, 29. Petr Kubát – Viktorie Ořech, 30. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 31. Matěj Oliva – ZŠ Lužiny, 32. Jonáš Mácha – Lokomotiva Vršovice, 33. Vojtěch Janota – Lokomotiva Vršovice

Vyhlášení dvouher starších žákyň

Vyhlášení dvouher starších žáků

 

Čtyřhra

Předkolo
Vávra, Kubát – Kelbl, Podrazil 3:0

Hévr - Malát

Marat a Fausek

Osmifinále
Průša, Škarban – Vávra, Kubát 3:1, Janota, Mácha – Pašek, Šimůnek O. 0:3, Franc, Appollonio – Hévr, Malát 3:0, Stuchlík, Misař – Žiačik, Čamr 0:3, Hervert, Březovský – Marková, Melicharová 3:0, Filinger, Košek – Truc, Macháček 0:3, Vávrová, Šebl – Kadavá, Oliva 3:0, Štěpánek, Trejbal – Marat P., Fausek 1:3

Čtvrtfinále
Průša, Škarban – Pašek, Šimůnek O. 3:1, Franc, Appollonio – Žiačik, Čamr 3:0, Hervert, Březovský – Macháček, Truc 3:0, Vávrová, Šebl – Marat P., Fausek 0:3

Semifinále
Průša, Škarban – Franc, Appollonio 3:1, Hervert, Březovský – Marat P., Fausek 2:3

Finále
Průša, Škarban – Marat P. Fausek 3:2

Vyhlášení čtyřher

Pořadí čtyřher
1. David Průša (Sportovní JM), Jan Škarban (Slavoj Praha), 2. Petr Marat, Matěj Fausek (oba Sportovní JM), 3. Michal Franc, Lukáš Appollonio (oba Sportovní JM) a Josef Hervert , Petr Březovský (oba TTC Litoměřice)



Přidání komentáře k článku Starší žáci na Grand prix s vysokou účastí



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
26.04.2018