Na úvodní stránku





Žáci TTC Praha vítězně v 2. třídě pražského přeboru družstev

Pražský přebor družstev starších žáků začal ráno v herně Elizzy Praha 1. třídou. V té TTC Praha nemělo zastoupení, ale pro úplnost aspoň stručné výsledky.

 

1. třída starších žáků

 

Sportovní JM A – Sportovní JM B 3:0

Průša – Franc 3:1, Marat P. - Bialas 3:1, Fausek – Růžička 3:1

 

Sportovní JM C – TJ Slavoj Praha A 0:3

Daníček – Pašek 0:3, Truc – Škarban 0:3, Dvořák M. - Šebl 0:3

 

AC Sparta Praha A – SK Kotlářka Praha A 0:3

Lácha – Dusík 0:3, Železný – Špaček 2:3, Macháček 0:3 w.o.

 

Sportovní JM B - SK Kotlářka Praha A 0:3

Bialas – Macháček 0:3, Franc – Dusík 2:3, Růžička – Joch 0:3

 

TJ Slavoj Praha A – AC Sparta Praha A 3:0 w.o.

 

Sportovní JM A – Sportovní JM C 3:0

Fausek – Truc 3:0, Průša – Daníček 3:1, Marat P. - Dvořák M. 3:1

 

Sportovní JM C – Sportovní JM B 1:3

Daníček – Franc 3:0, Truc – Růžička 1:3, Dvořák M. - Bialas 0:3, Daníček – Růžička 2:3

 

AC Sparta Praha A – Sportovní JM A 0:3 w.o.

 

SK Kotlářka Praha A – TJ Slavoj Praha A 3:1

Dusík – Škarban 3:2, Špaček – Pašek 0:3, Macháček – Šebl 3:2, Dusík – Pašek 3:1

 

Sportovní JM B – TJ Slavoj Praha A 2:3

Bialas – Pašek 3:1, Růžička – Škarban 0:3, Franc – Šebl 3:1, Bialas – Škarban 0:3, Růžička – Pašek 1:3

 

Sportovní JM A – SK Kotlářka Praha A 2:3

Průša – Joch 3:0, Fausek – Dusík 1:3, Marat P. - Špaček 0:3, Průša – Dusík 3:2, Fausek – Joch 1:3

 

Sportovní JM C – AC Sparta Praha A 3:0 w.o.

 

AC Sparta Praha A – Sportovní JM B 0.3 w.o.

 

SK Kotlářka A – Sportovní JM C 3:0

Dusík – Daníček 3:2, Macháček – Truc 3:1, Joch – Dvořák M. 3:1

 

TJ Slavoj Praha A – Sportovní JM A 0:3

Škarban – Marat P. 1:3, Pašek – Průša 2:3, Šebl – Fausek 0:3

 

Pořadí 1. třídy starších žáků

1. SK Kotlářka Praha A 15, 2. Sportovní JM A 13, 3. TJ Slavoj Praha A 11, 4. Sportovní JM B 9, 5. Sportovní JM C 7, 6. AC Sparta Praha A 5

 

2. třída starších žáků

 

Skupina A

 

Slovan Bohnice A – Sportovní JM D 0:3

Molčany – Appollonio 0:3, Bartoň – Marat F. 2:3, Čáha – Dvořák P. 0:3

 

TTC Praha – TJ Radlice 2:3

Malát – Těšínský 2:3(9,-8,5,-9,-7), Hévr – Štětka 3:1(11,-5,9,5), Dio – Svoboda 1:3(9,-9,-9,-9), Malát – Štětka 1:3(-9,7,-9,-10), Hévr – Těšínský 3:0(6,2,5)

 

Sportovní JM D – TTC Praha 2:3

Appollonio - Malát 3:0(8,7,10), Dvořák P. - Hévr 2:3(-4,-8,7,7,-5), Marat F. - Dio 0:3(-7,-6,-11), Appollonio – Hévr 3:0(5,7,11), Dvořák P. - Malát 0:3(-6,-9,-4)

 

SK Kotlářka Praha C – Slovan Bohnice A 2:3

Wichterle D. - Molčany 1:3(-7,8,-10,-8), Wichterle F. - Bartoň 3:0(8,7,9), Čáha 0:3 w.o., Wichterle D. - Bartoň 3:0(7,7,9), Wichterle F. - Molčany 1:3(-7,-13,6,-3)

 

TTC Praha – SK Kotlářka Praha C 3:0

Hévr – Wichterle D. 3:2(-7,-9,6,8,3), Malát – Wichterle F. 3:2(-9,6,-6,6,8), Dio 3:0 w.o.

 

TJ Radlice – Sportovní JM D 0:3

Štětka – Appollonio 0:3(-2,-3,-5), Svoboda – Marat F. 0:3(-9,-6,-9), Těšínský – Dvořák P. 0:3(-8,-3,-6)

 

SK Kotlářka Praha C – TJ Radlice 3:2

Wichterle D. - Těšínský 2:3(9,-7,7,-5,-7), Wichterle F. - Štětka 3:0(2,7,5), Svoboda 0:3 w.o., Wichterle D. - Štětka 3:2(5,-3,-7,7,9), Wichterle F. - Těšínský 3:2(-9,2,5,-7,11)

 

Slovan Bohnice A – TTC Praha 1:3

Molčany – Malát 3:1(7,-7,5,5), Bartoň – Hévr 1:3(3,-7,-4,-7), Čáha – Dio 2:3(9,9,-5,-1,-8), Molčany – Hévr 2:3(8,-5,7,-6,-8)

 

TJ Radlice – Slovan Bohnice A 0:3

Svoboda – Bartoň 0:3(-4,-6,-9), Těšínský – Molčany 2:3(8,-8,8,-13,-4), Štětka – Čáha 1:3(8,-4,-10,-4)

 

Sportovní JM D – SK Kotlářka Praha C 3:0

Appollonio – Wichterle D. 3:0(6,11,3), Dvořák P. - Wichterle F. 3:2(-6,5,-9,4,8), Marat F. 3:0 w.o.

 

Pořadí skupiny A

1. TTC Praha 10, 2. Sportovní JM D 10, 3. Slovan Bohnice A 8, 4. SK Kotlářka Praha C 6, 5. TJ Radlice 6

 

Skupina B

 

TJ Střížkov – ZŠ Lužiny A 1:3

Fryč – Oliva 3:0(5,9,4), Dvořák D. - Vávra 0:3(-5,-6,-12), Olšák 0:3 w.o., Fryč – Vávra 0:3(-8,-10,-3)

 

Avia Čakovice A – TTC Klánovice 0:4

Štěpánek – Štuka 1:3(10,-8,-8,-8), Trejbal – Hanzal 0:3(-6,-8,-5), Dvořáková – Zoulík 2:3(-5,6,-5,6,-10), Štěpánek – Hanzal 0:3(-4,-5,-0)

 

ZŠ Lužiny A – Avia Čakovice 0:3

Oliva – Trejbal 0:3(-8,-7,-9), Vávra – Dvořáková 1:3(8,-6,-9,-8), Olšák – Štěpánek 0:3(-6,-8,-9)

 

SK Kotlářka B – TJ Střížkov 3:0

Stuchlík – Fryč 3:0(7,9,8), Pecka – Dvořák D. 3:0(4,5,7), Buchar 3:0 w.o.

 

Avia Čakovice A – SK Kotlářka B 0:3

Dvořáková – Buchar 0:3(-12,-4,-8), Štěpánek – Stuchlík 0:3(-4,-12,-2), Trejbal – Pecka 0:3(-8,-5,-8)

 

TTC Klánovice – ZŠ Lužiny A 3:0

Hanzal – Oliva 3:0(7,2,0), Štuka – Vávra 3:2(-6,-9,8,8,6), Zoulík – Olšák 3:0(9,2,7)

 

SK Kotlářka Praha B – TTC Klánovice 3:2

Pecka – Štuka 3:2(3,-6,8,-9,6), Buchar – Hanzal 0:3(-3,-9,-0), Stuchlík – Zoulík 3:0(4,2,2), Pecka – Hanzal 0:3(-5,-7,-8), Buchar – Štuka 3:0(8,7,9)

 

TJ Střížkov – Avia Čakovice A 2:3

Fryč – Trejbal 3:0(6,6,6), Dvořák D. - Štěpánek 0:3(-3,-2,-10), Dvořáková 0:3 w.o., Fryč – Štěpánek 3:1(1,9,-9,10), Dvořák D. - Trejbal 2:3(-4,-7,7,7,-6)

 

TTC Klánovice – TJ Střížkov 3:1

Hanzal – Dvořák D. 3:0(0,8,6),Štuka – Fryč 1:3(6,-9,-9,-9), Zoulík 3:0 w.o., Hanzal – Fryč 3:0(9,6,4)

 

ZŠ Lužiny A – SK Kotlářka Praha B 0:3

Oliva – Stuchlík 0:3(-6,-4,-4), Vávra – Pecka 1:3(-5,8,-3,-8), Olšák – Buchar 0:3(-2,-7,-9)

 

Pořadí skupiny B

1. SK Kotlářka Praha B 12, 2. TTC Klánovice 10, 3. Avia Čakovice 8, 4. ZŠ Lužiny A 6, 5. TJ Střížkov 4

 

Odvetné kolo se bude hrát v neděli 13. 1. 2013 v ZŠ Rakovského v Praze Modřanech. Soutěž 2. třídy budou hrát první tři z každé skupiny 2. třídy, tedy: TTC Praha A, Sportovní JM D, Slovan Bohnice A, SK Kotlářka B, TTC Klánovice a Avia Čakovice. Ostatní týmy na 4. a 5. místě spolu s nově přihlášenými týmy budou hrát 3. třídu.



Přidání komentáře k článku Žáci TTC Praha vítězně v 2. třídě pražského přeboru družstev



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
21.04.2018