Dvouhry
Poř.
|
Hráč
|
Body
|
Záp.
|
1
|
Jansa Jiří
|
3608
|
32
|
2
|
Szilágyi Tomáš
|
2903
|
30
|
3
|
Smíšek Jan
|
2650
|
28
|
4
|
Jung René
|
2295
|
25
|
5
|
Pešata Karel
|
2208
|
21
|
6
|
Váňa Petr
|
1909
|
28
|
7
|
Smíšek Jaroslav
|
1252
|
22
|
8
|
Kvasnička Libor
|
1204
|
25
|
9
|
Vondra Michal
|
1061
|
13
|
10
|
Malá Božena
|
1015
|
18
|
11
|
Padrtka Ladislav
|
987
|
27
|
12
|
Oberhofer Pavel
|
873
|
20
|
13
|
Sýkora Jiří
|
826
|
15
|
14
|
Remšík Jan
|
716
|
27
|
15
|
Mastný Martin
|
695
|
22
|
16
|
Kolpek Stanislav
|
626
|
23
|
17
|
Wichs Sáša
|
312
|
23
|
18
|
Šedivý Pavel
|
290
|
22
|
19
|
Fuček Miloslav
|
231
|
18
|
20
|
Kovář Martin
|
229
|
0
|
21
|
Hadač Emil
|
154
|
0
|
22
|
Neruda Karel
|
108
|
3
|
23
|
Otrusinová Jitka
|
51
|
0
|
24
|
Sochor Rostislav
|
50
|
9
|
25
|
Bělohlávková Blanka
|
40
|
23
|
26
|
Vrchota František
|
27
|
0
|
27
|
Jung Tomáš
|
24
|
2
|
28
|
Polášek Josef
|
23
|
0
|
29
|
Číž Radim
|
22
|
0
|
30
|
Formánek Martin
|
12
|
0
|
31
|
Frýbert Petr
|
5
|
0
|
32
|
Nguyen Tuan
|
3
|
0
|
33
|
Ryšavý Štěpán
|
2
|
0
|
34
|
Wimmer Jakub
|
1
|
0
|
35
|
Nemejovský Michal
|
1
|
0
|
Čtyřhry
Poř.
|
Hráč
|
Body
|
Záp.
|
1
|
Fuček Miloslav
|
1786
|
12
|
2
|
Smíšek Jan
|
1589
|
12
|
3
|
Pešata Karel
|
1154
|
7
|
4
|
Szilágyi Tomáš
|
954
|
0
|
5
|
Kovář Martin
|
515
|
0
|
6
|
Jansa Jiří
|
513
|
7
|
7
|
Remšík Jan
|
454
|
11
|
8
|
Padrtka Ladislav
|
436
|
11
|
9
|
Váňa Petr
|
426
|
8
|
10
|
Malá Božena
|
400
|
9
|
11
|
Wichs Sáša
|
350
|
11
|
12
|
Bělohlávková Blanka
|
330
|
10
|
13
|
Mastný Martin
|
330
|
11
|
14
|
Sýkora Jiří
|
283
|
6
|
15
|
Kvasnička Libor
|
268
|
7
|
16
|
Kolpek Stanislav
|
263
|
0
|
17
|
Kolářová Anna
|
180
|
11
|
18
|
Šedivý Pavel
|
180
|
11
|
19
|
Jung Tomáš
|
175
|
0
|
20
|
Jung René
|
175
|
0
|
21
|
Oberhofer Pavel
|
154
|
0
|
22
|
Vondra Michal
|
91
|
5
|
23
|
Sochor Rostislav
|
20
|
7
|
24
|
Formánek Martin
|
3
|
0
|
25
|
Polášek Josef
|
3
|
0
|
26
|
Smíšek Jaroslav
|
2
|
0
|
27
|
Fuček Svatobor
|
1
|
0
|
28
|
Nguyen Tuan
|
1
|
0
|
29
|
Otrusinová Jitka
|
1
|
0
|
30
|
Vrchota František
|
1
|
0
|
Podle těchto žebříčků se bude nasazovat do dvouher, kde se s přihlášených hráčů vybere osm, kteří postoupí přímo do výkonnostní skupiny A a dále se podle něj bude nasazovat výkonnostní skupina A. Podle žebříčku čtyřher se bude nasazovat mistrovství čtyřher. Pro výkonnostní skupinu B bude použit aktualizovaný žebříček po sehrání kvalifikace.