Na úvodní stránku





Vítězem Zbraslavského poháru starších žáků se stal Petr Marat

Celkem 29 hráčů se zúčastnilo Zbraslavského poháru starších žáků, který se hrál v sobotu 9. 3. 2013 v horní základní škole Vl. Vančury na Zbraslavi.

 

Skupina A

Dusík – Sládek 3:0(6,4,11), Chrástek – Melicharová 0:3(-5,-10,-7), Sládek – Melicharová 0:3(-7,-7,-7), Dusík – Chrástek 3:0(8,7,8), Chrástek – Sládek 0:3(-1,-1,-9), Melicharová – Dusík 0:3(-8,-7,-9)

 

Pořadí skupiny A

1. Stanislav Dusík – SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 2. Iveta Melicharová – Sportovní JM, 3. Matyáš Sládek – Slavoj Praha, 4. Martin Chrásek – Sportovní JM

 

Skupina B

Marat P. - Hájek O. 3:0(2,3,1), Dvořáková – Buchar 1:3(-10,-4,9,-4), Hájek O. - Buchar 0:3(-8,-4,-1), Marat P. - Dvořáková 3:0(9,10,6), Dvořáková – Hájek O. 3:0(7,6,6), Buchar – Marat P. 0:3(-10,-8,-9)

 

Pořadí skupiny B

1. Petr Marat – Sportovní JM, 2. Michael Buchar - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 3. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 4. Ondřej Hájek – ABC Braník

 

Skupina C

Průša – Hájek J. 3:0(7,1,3), Šimůnková – Stuchlík 2:3(8,10,-10,-8,-8), Hájek J. - Stuchlík 0:3(-6,-7,-3), Průša – Šimůnková 3:0(3,4,7), Šimůnková – Hájek J. 3:0(3,5,4), Stuchlík – Průša 1:2(-7,-5,9)

 

Pořadí skupiny C

1. David Průša – Sportovní JM, 2. Jan Stuchlík - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 3. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 4. Jan Hájek – ABC Braník

 

Skupina D

Pašek D. - Vavroch 3:0(5,5,4), Šejvl – Marková 3:0(5,2,3), Vavroch – Marková 2:3(9,5,-9,-12,-6), Pašek D. - Šejvl 3:1(6,-12,7,6), Šejvl – Vavroch 3:0(3,8,5), Marková – Pašek D. 0:3(-3,-8,-3)

 

Pořadí skupiny D

1. Dominik Pašek – Slavoj Praha, 2. Jakub Šejvl – TJ Jizera Káraný, 3. Lucie Marková – Sportovní JM, 4. Tobiáš Vavroch - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha

 

Skupina E

Franc – Adam 3:0(7,6,7), Notek – Šebl 0:3(-3,-2,-8), Petr – Šebl 0:3(-7,-10,-6), Franc – Notek 3:0(4,6,8), Notek – Petr 3:1(8,8,-11,10)

 

Pořadí skupiny E

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 2. Michal Franc – Sportovní JM, 3. Denis Notek – TJ Jizera Káraný, 4. Adam Petr – TTC Praha

 

Skupina F

Malát – Vávrová 2:3(-7,9,9,-8,-7), Truc – Malát 3:0(3,13,13), Vávrová – Truc 0:3(-10,-2,-5)

 

Pořadí skupiny F

1. Petr Truc – Sportovní JM, 2. Ivana Vávrová – Slavoj Praha, 3. Ondřej Malát – TTC Praha

 

Skupina G

Oliva – Appollonio 0:3(-6,-10,-5), Šimůnek – Oliva 3:0(10,6,6), Appollonio – Šimůnek 0:3(-6,-5,-9)

 

Pořadí skupiny G

1. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 2. Lukáš Appollonio – Sportovní JM, 3. Matěj Oliva – ZŠ Lužiny

 

Skupina H

Kulveit – Bialas 0:3(-8,-8,-5), Macháček – Kulveit 3:1(10,9,-10,2), Bialas – Macháček 3:1(10,5,-6,3)

 

Pořadí skupiny H

1. Filip Bialas – Sportovní JM, 2. Oldřich Macháček - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 3. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha

 

Čtyřhry starších žáků

 

Předkolo

Malát, Adam (oba TTC Praha) – Marková, Melicharová (obě Spotovní JM) 0:3(-6,-7,-2), Stuchlík, Buchar (oba SK DDM Kotlářka El Niňo Praha) – Sládek, Kulveit (oba Slavoj Praha) 3:0(15,2,5), Dvořáková (Avia Čakovice), Oliva (ZŠ Lužiny) – Franc, Appollonio (oba Sportovní JM) 1:3(10,-8,-4,-9), Truc (Sportovní JM), Macháček ( SK DDM Kotlářka El Niňo Praha) – Šejvl, Notek (oba TJ Jizera Káraný) 3:0(6,8,8), Bialas, Chrástek (oba Sportovní JM) – Šimůnek, Šebl (oba Slavoj Praha) 0:3(-6,-10,-5), Vávrová, Šimůnková (obě Slavoj Praha) – Hájek J., Hájek O. (oba ABC Braník) 3:1(-9,4,6,3)

 

Čtvrtfinále

Dusík (SK DDM Kotlářka El Niňo Praha), Pašek (Slavoj Praha) – Marková, Melicharová (obě Sportovní JM) 3:0(1,4,7), Buchar, Stuchlík (oba SK DDM Kotlářka El Niňo Praha) – Franc, Appollonio (oba Sportovní JM) 0:3(-9,-9,-7), Truc (Sportovní JM), Macháček (SK DDM Kotlářka El Niňo Praha) – Šimůnek, Šebl (oba Slavoj Praha) 3:2(-2,-9,8,6,7), Vávrová, Šimůnková (oba Slavoj Praha) – Marat P., Průša (Sportovní JM) 1:3(-6,-8,9,-8)

 

Semifinále

Dusík (SK DDM Kotlářka El Niňo Praha), Pašek (Slavoj Praha) – Franc, Appollonio (oba Sportovní JM) 3:0(10,4,7), Truc (Sportovní JM), Macháček (SK DDM Kotlářka El Niňo Praha) – Marat, Průša (oba Sportovní JM) 1:3(-6,-8,9,-8)

 

Finále

Dusík (SK DDM Kotlářka El Niňo Praha), Pašek (Slavoj Praha) – Marat, Průša (oba Sportovní JM) 1:3(-7,9,-7,-7)

 

Pořadí čtyřher

1. Petr Marat a David Průša (oba Sportovní JM), 2. Stanislav Dusík ( SK DDM Kotlářka El Niňo Praha) a Dominik Pašek (Slavoj Praha), 3. Michal Franc a Lukáš Appollonio (oba Sportovní JM) a Petr Truc (Sportovní JM) a Oldřich Macháček (SK DDM Kotlářka El Niňo Praha)

 

Dvouhry starších žáků – hlavní soutěž

 

Osmifinále

Dusík – Appollonio 3:0(4,8,9), Stuchlík – Šebl 1:3(-12,-10,4,-10), Truc – Macháček 3:1(-9,8,7,11), Buchar – Pašek D. 0:3(-6,-9,-8), Průša – Vávrová 3:0(5,1,7), Franc – Bialas 3:0(8,7,7), Šimůnek – Melicharová 3:2(-8,9,-10,4,7), Šejvl – Marat P. 1:3(-5,9,-5,-6)

 

Čtvrtfinále

Dusík – Šebl 3:0(6,10,10), Truc – Pašek D. 3:2(9,9,-9,-7,7), Průša – Franc 3:0(5,6,9), Šimůnek – Marat P. 2:3(11,-7,11,-6,-5)

 

Semifinále

Dusík – Truc 3:2(-9,-11,5,7,7), Průša – Marat 1:3(-4,8,4,10)

 

Finále

Dusík – Marat P. 2:3(-5,7,11,-2,-9)

 

O 3. místo

Truc – Průša 0:3

 

O 5. až 8. místo

Šebl. - Pašek D. 2:3(7,7,-7,-10,-8), Franc – Šimůnek 3:1(8,-7,5,3)

 

O 7. místo

Šebl – Šimůnek 2:3(-7,8,-9,6,-9)

 

O 9. až 16. místo

Appollonio – Stuchlík 3:0(10,6,10), Macháček – Buchar 3:2(4,-8,9,-7,10), Vávrová – Bialas 0:3(-9,-10,-5), Melicharová – Šejvl 1:3(6,-9,-7,-6)

 

O 9. až 12. místo

Appollonio – Macháček 0:3(-8,-9,-7), Bialas – Šejvl 0:3(-7,-9,-11)

 

O 9. místo

Macháček – Bialas 3:2(-3,-8,10,14,7)

 

O 11. místo

Appollonio – Šejvl 2:3(-6,9,-5,8,-8)

 

O 13. až 16. místo

Stuchlík – Buchar 1:3(-8,-10,10,-10), Vávrová – Melicharová 3:1(-7,9,11,11)

 

O 13. místo

Buchar – Vávrová 3:0(9,10,5)

 

O 15. místo

Stuchlík – Melicharová 3:1(-8,9,6,4)

 

Soutěž útěchy

 

Předkolo

Chrástek – Oliva 1:3(-7,-3,11,-8), Šimůnková – Hájek O. 3:0(6,2,11), Dvořáková – Hájek J. 3:0(7,6,8), Adam – Kulveit 1:3(-5,10,-7,-5), Malát – Vavroch 1:3(10,-6,-10,-10)

 

Čtvrtfinále – o 17. až 24. místo

Marková – Oliva 3:2(-7,5,7,-6,9), Šimůnková – Notek 3:2(-7,6,7,-8,7), Dvořáková – Kulveit 1:3(3,-8,-10,-4), Vavroch – Sládek 3:0(7,11,10)

 

Semifinále – o 17. až 20. místo

Marková – Šimůnková 3:2(10,5,-3,-5,3), Kulveit – Vavroch 3:1(-7,6,6,7)

 

Finále – o 17. místo

Marková – Kulveit 3:2(9,4,-7,-7,11)

 

O 19. místo

Šimůnková – Vavroch 0:3(-9,-7,-9)

 

O 21. až 24. místo

Oliva – Notek 2:3(9,9,-8,-9,-16), Dvořáková – Sládek 3:1(-5,3,3,8)

 

O 21. místo

Notek – Dvořáková 1:3(7,-9,-5,-9)

 

O 23. místo

Oliva – Sládek 0:3(-9,-6,-8)

 

O 25. až 32. místo - předkolo

Hájek J. - Petr 1:3(-4,11,-10,-9)

 

O 25. až 28. místo

Chrástek – Hájek O. 3:0(7,3,4), Petr – Malát 0:3(-8,-2,-6)

 

O 25. místo

Chrástek – Malát 0:3(-3,-7,-4)

 

O 27. místo

Hájek O. - Petr 2:3(-8,10,-8,7,-7)

 

Celkové pořadí dvouher

1. Petr Marat - Sportovní JM, 2. Stanislav Dusík - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 3. David Průša – Sportovní JM, 4. Petr Truc – Sportovní JM, 5. Michal Franc – Sportovní JM, 6. Dominik Pašek – Slavoj Praha, 7. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 8. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 9. Oldřich Macháček - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 10. Filip Bialas – Sportovní JM, 11. Jakub Šejvl – TJ Jizera Káraný, 12. Lukáš Appollonio – Sportovní JM, 13. Michael Buchar - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 14. Ivana Vávrová – Slavoj Praha, 15. Jan Stuchlík - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 16. Iveta Melicharová – Sportovní JM, 17. Lucie Marková – Sportovní JM, 18. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 19. Tobiáš Vavroch - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 20. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 21. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 22. Denis Notek – TJ Jizera Káraný, 23. Matyáš Sládek – Slavoj Praha, 24. Matěj Oliva – ZŠ Lužiny, 25. Ondřej Malát – TTC Praha, 26. Martin Chrástek – Sportovní JM, 27. Adam Petr – TTC Praha, 28. Ondřej Hájek – ABC Braník, 29. Jan Hájek – ABC Braník



Přidání komentáře k článku Vítězem Zbraslavského poháru starších žáků se stal Petr Marat



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
24.10.2018