Na úvodní stránku

Tři turnaje pro veřejnost v Centru zábavy

Ve středu 15. 5. pokračuje po dvoutýdení přestávce 8. série Grand Prix Centra zábavy svým pátým turnajem. Očekává se větší účast, protože boj o druhé a třetí místo je ještě stále otevřený. Podrobnosti o turnaji najdete na http://www.centrumzabavy.info/kukakce.php?id=397.

 

Ve čtvrtek 16. 5. je v Centru zábavy Nájivá Grand Prix Centra zábavy mládeže, o níž najdete podrobnosti na http://www.centrumzabavy.info/kukakce.php?id=403. Turnaj je určený pro žáky a dorostence a doporučená výkonnost je straší žáci 2. až 4. třída pražského přeboru a dorostenci 3. třída pražského přeboru a neregistrovaní.

 

V sobotu 18. 5. jste zváni na Vlado Cup, což je turnaj dvouher stolního tenisu pro veřejnost ve třech výkonnostních kategoriích, o kterém najdete podrobnosti na http://www.centrumzabavy.info/kukakce.php?id=384. Jde o 4. ročník. První ročník se konal 23. 5. 2009 a při účasti 19 hráčů jej vyhráli Miroslav Filip (A – 10 hráčů) a Aleš Fiala (B – 14 hráčů). Druhý ročník se konal 21. 5. 2011 za účasti 11 hráčů. Vítězi se stali Aleš Fiala (A – 11 hráčů) a Václav Zahradník (B – 3 hráči). I třteí ročník 19. 5. 2012 měl slabou účast šesti hráčů. Jeho vítězi se stali Václav Zahradník (A – 5 hráčů) a Martin Haba (B – 3 hráči). Bude letos účast větší, aspoň na úrovni druhého ročníku? Přijde obhajovat někdo z vítězů z předchozích ročníků?Přidání komentáře k článku Tři turnaje pro veřejnost v Centru zábavyNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
12.12.2018