Na úvodní stránku





V kontrolním turnaji rekreačního oddílu potvrdil svoji pozici Jansa

Turnaj se hrál ve čtyřech skupinách s postupem prvních dvou do horního pavouka a 3. a 4. do spodního pavouka. Systém byl takto zvolen proto, že nejdříve bylo 16 hráčů, další hráči přicházeli později a byli do skupin zařazováni dodatečně. Protože horní i spodní pavouk byly již hotové, vyzněli pátí ze skupin naprázdno a dál v turnaji nepokračovali.

 

Skupina A

Remšík – Jansa 0:3(-3,-2,-5), Jansa – Bárta 3:1(7,8,-6,7), Malá – Bárta 0:3(-8,-5,-7), Jansa – Oberhofer 3:0(6,7,7), Oberhofer – Remšík 3:1(7,-8,9,8), Malá – Oberhofer 3:2(7,-6,-8,6,13), Bárta – Oberhofer 3:0(7,4,5), Jansa – Malá 3:1(6,7,-8,8), Remšík – Bárta 0:3(-5,-6,-4), Malá – Remšík 3:0(6,3,4)

 

Pořadí skupiny A

1. Jiří Jansa, 2. Vít Bárta, 3. Božena Malá, 4. Pavel Oberhofer, 5. Jan Remšík

 

Skupina B

Smíšek Jan – Mastný 3:0(6,2,8), Padrtka – Mastný 1:3(6,-6,-12,-10), Smíšek Jan – Šedivý 3:0(6,1,8), Padrtka – Kolářová 3:0(0,7,3), Padrtka – Šedivý 3:1(-6,8,7,12), Šedivý – Mastný 0:3(-8,-8,-10), Kolářová – Mastný 0:3(-6,-6,-6), Smíšek Jan – Kolářová 3:0(3,1,4), Smíšek Jan – Padrtka 3:0(4,9,4)

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Smíšek, 2. Martin Mastný, 3. Ladislav Padrtka, 4. Pavel Šedivý, 5. Anna Kolářová

 

Skupina C

Jung R. - Sýkora 3:0(8,8,3), Vondra – Bělohlávková 3:1(-9,8,9,6), Jung R. - Buriánek 3:0(6,5,10), Jung R. - Bělohlávková 3:0(5,2,7), Sýkora – Buriánek 3:0(10,9,4), Sýkora – Vondra 3:1(8,-9,8,7), Bělohlávková – Buriánek 0:3(-2,-9,-2), Buriánek – Vondra 3:2(-9,9,-9,9,7), Jung R. - Vondra 3:2(-8,7,8,-8,6)

 

Pořadí skupiny C

1. René Jung, 2. Jiří Sýkora, 3. Václav Buriánek, 4. Michal Vondra, 5. Blanka Bělohlávková

 

Skupina D

Fuček – Antošová 2:3(9,7,-5,-2,-1), Pešata – Smíšek Jaroslav 0:3(-3,-8,-5), Antošová – Svoboda 3:2(5,-7,9,-8,7), Smíšek Jaroslav – Svoboda 3:0(5,7,7), Fuček – Pešata 0:3(-3,-5,-4), Svoboda – Fuček 3:0(3,4,5), Pešata – Svoboda 3:0(4,7,3), Smíšek Jaroslav – Fuček 3:0(5,5,3), Pešata – Antošová 3:1(7,-9,3,6)

 

Pořadí skupiny D

1. Jaroslav Smíšek, 2. Karel Pešata, 3. Klára Antošová, 4. Jan Svoboda, 5. Miloslav Fuček

 

Soutěž útěchy

 

Čtvrtfinále

Malá – Vondra 3:1(8,-6,7,8), Antošová – Šedivý 3:0(7,6,9), Svoboda – Padrtka 3:2(7,-6,8,-7,10), Buriánek – Oberhofer 3:1(4,-9,9,9)

 

Semifinále

Antošová – Malá 3:2(8,-8,7,-7,8), Buriánek – Svoboda 3:1(9,-8,8,4)

 

Finále

Antošová – Buriánek 0:3 w.o.

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Václav Buriánek, 2. Klára Antošová, 3. Božena Malá a Jan Svoboda

 

Hlavní soutěž

 

Čtvrtfinále

Jansa – Sýkora 3:0(3,7,4), Smíšek Jaroslav – Mastný 3:0(4,4,6), Pešata – Smíšek Jan 3:0(10,6,4), Jung R. - Bárta 3:1(8,-8,8,8)

 

Semifinále

Smíšek Jaroslav – Jansa 2:3(10,-2,-9,7,-7), Jung R. - Pešata 3:0(9,6,7)

 

Finále

Jansa – Jung R. 3:2(-8,8,9,-9,8)

 

Pořadí kontrolního turnaje

1. Jiří Jansa, 2. René Jung, 3. Jaroslav Smíšek a Karel Pešata

 

Příští hrací dne již začíná Liga TTC Praha. Rozpis prvních tří kol vyjde v nejbližších dnech.



Přidání komentáře k článku V kontrolním turnaji rekreačního oddílu potvrdil svoji pozici Jansa



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
18.01.2018