Na úvodní stránku





Vítězem Velké ceny Jižního Města se stal Jan Valenta

Pětačtyřicet hráčů dorazilo na dvouhry Velké ceny Jižního města starších žáků do herny Elizzy Praha. Hrálo se ve 12 skupinách, TTC Praha bylo zastoupeno třemi hráči.

 

Skupina A

Marat P. - Mrázková 3:0(4,5,10), Petr – Železný 0:3(-6,-5,-3), Mrázková – Železný 0:3(-3,-7,-6), Marat P. - Petr 3:0(4,1,11), Petr – Mrázková 2:3(-7,-7,7,7,-10), Železný – Marat P. 0:3(-8,-7,-7)

 

Pořadí skupiny A

1. Petr Marat – Sportovní JM, 2. Daniel Železný – AC Sparta Praha, 3. Lia Mrázková – Slovan Bohnice, 4. Adam Petr – TTC Praha

 

Skupina B

Čamr – Maršíková 3:0(1,3,8), Chrástek – Štěpánek 3:27,8,-10,-6,9), Maršíková – Štěpánek 0:3(-8,-6,-6), Čamr – Chrástek 3:0(1,2,1), Chrástek – Maršíková 3:0(8,11,8), Štěpánek – Čamr 0:3(-7,-6,-8)

 

Pořadí skupiny B

1. František Čamr – Sokol Krchleby, 2. Martin Chrástek – Sportovní JM, 3. Tomáš Štěpánek – Avia Čakovice, 4. Jan Maršíková – Slovan Bohnice

 

Skupina C

Valenta – Dvořák J. 3:0(3,2,9), Marat F. - Malát 3:0(9,3,4), Dvořák J. - Malát 3:1(7,7,-9,8), Valenta – Marat F. 3:2(6,7,-8,-10,1), Marat F. - Dvořák J. 0:3(-6,-5,-7), Malát – Valenta 0:3(-3,-4,-6)

 

Pořadí skupiny C

1. Jan Valenta – TSM Kladno, 2. Jan Dvořák – Kotlářka, 3. Filip Marat – Sportovní JM, 4. Ondřej Malát – TTC Praha

 

Skupina D

Pařízek – Veselý 3:0(1,5,4), Veselý – Kulveit 0:3(-7,-6,-4), Kulveit – Pařízek 1:3(-4,5,-4,-4)

 

Pořadí skupiny D

1. Martin Pařízek – SKST Liberec, 2. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 3. Filip Veselý – Loko Vršovice

 

Skupina E

Štricová – Čáha 3:0(4,6,1), Skopec – Vig 3:0(13,9,7), Čáha – Vig 1:3(6,-5,-10,-6), Štricová – Skopec 2:3(6,7,-10,-9,-6), Skopec – Čáha 3:0(4,7,5), Vig – Štricová 0:3(-8,-5,-6)

 

Pořadí skupiny E

1. Daniel Skopec – Loko Vršovice, 2. Niamh Štricová – STC Slaný, 3. Filip Vig – SKST Liberec, 4. Jiří Čáha – Slovan Bohnice

 

Skupina F

Franc – Vávra 3:0, Štolc – Kubát 0:3, Vávra – Kubát 0:3, Franc – Štolc 3:0, Štolc – Vávra 3:0, Kubát – Franc 3:1

 

Pořadí skupiny F

1. Petr Kubát – Kotlářka, 2. Michal Franc – Sportovní JM, 3. Jakub Štolc – TTC Bělá p. Bezdězem, 4. Adam Vávra – Slavoj Praha

 

Skupina G

Buchar – Komín 3:0, Kóňa – Sládek 2:3, Komín – Sládek 1:3, Buchar – Kóňa 3:0, Kóňa – Komín 3:0, Sládek – Buchar 0:3

 

Pořadí skupiny G

1. Michael Buchar – Kotlářka, 2. Matyáš Sládek – Slavoj Praha, 3. Marek Kóňa – AŠ Mladá Boleslav, 4. Ondřej Komín – Slovan Bohnice

 

Skupina H

Šimůnek – Kasnerová 3:0, Stránská – Košek 3:0, Kasnerová – Košek 3:2, Šimůnek – Stránská 3:0, Stránská – Kasnerová 3:0, Košek – Šimůnek 1:3

 

Pořadí skupiny H

1. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 2. Anna Stránská – Viktori Radim, 3. Karolína Kasneová – STC Slaný, 4. Martin Košek – SKST Liberec

 

Skupina I

Dobej – Pastorek 3:2, Slezáková – Waldhauser 0:3, Pastorek – Waldhauser 0:3, Dobej – Slezáková 3:0, Slezáková – Pastorek 1:3, Waldhauser – Dobej 3:0

 

Pořadí skupiny I

1. Vojtěch Waldhauser – SKST Liberec, 2. Michal Dobej – STC Slaný, 3. Lukáš Pastorek – Sokol Karlštejn, 4. Hana Slezáková – Slovan Bohnice

 

Skupina J

Cihlář – Huk 0:3, Hýža – Cihlář 3:1, Huk – Hýža 1:3

 

Pořadí skupiny J

1. Daniel Hýža – TSM Kladno, 2. Martin Huk – SKST Liberec, 3. Matěj Cihlář – Slovan Bohnice

 

Skupina K

Sedláček – Hoke 0:3(-11,-2,-3), Špaček – Sedláček 3:1(-8,1,1,1), Hoke – Špaček 0:3(-7,-7,-5)

 

Pořadí skupiny K

1. Jan Špaček – Kotlářka, 2. Daniel Hoke – Sportovní JM, 3. Tomáš Sedláček – TTC Praha

 

Skupina L

Slavíček – Dvořáková 2:3, Daníček – Slavíček 3:0, Dvořáková – Daníček 0:3

 

Pořadí skupiny L

1. Adam Daníček – Sportovní JM, 2. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 3. Štěpán Slavíček – TSM Kladno

 

Hlavní soutěž

 

Šestnáctifinále

Marat P. - bye, Huk – Dobej 0:3(-9,-11,-6), Daníček – Kulveit 1:3(8,-8,-11,-9), Buchar – bye, Skopec – bye, Chrástek – Špaček 0:3(-7,-0,-10), Franc – Stránská 3:0(5,5,7), Valenta – bye, Pařízek – bye, Dvořáková – Železný 0:3(-7,-8,-3), Hýža – Sládek 3:0(6,3,3), Kubát – bye, Šimůnek – bye, Hoke – Waldhauser 1:3(8,-4,-9,-6), Dvořák J. - Štricová 3:0(14,7,5), Čamr – bye

 

Osmifinále

Marat P. – Dobej 3:0(4,6,4), Kulveit – Buchar 0:3(-7,-3,-10), Skopec – Špaček 0:3(-5,-5,-8), Franc – Valenta 0:3(-9,-8,-7), Pařízek – Železný 3:1(10,12,-8,7), Hýža – Kubát 1:3(-7,-8,7,-11), Šimůnek – Waldhauser 3:1(-3,9,9,8), Dvořák J. - Čamr 1:3(-3,-7,9,-6)

 

Čtvrtfinále

Marat P.- Buchar 3:2(9,-8,-6,9,7), Špaček – Valenta 0:3(-4,-2,-1), Pařízek – Kubát 3:0(7,9,8), Šimůnek – Čamr 0:3(-8,-7,-4)

 

Semifinále

Marat P. - Valenta 1:3(-8,-8,2,-6), Pařízek – Čamr 2:3(-10,10,-8,3,-6)

 

Finále

Valenta – Čamr 3:0(9,10,4)

 

O 3. místo

Marat P. - Pařízek 3:2(-8,5,-7,5,12)

 

O 5. až 8. místo

Buchar – Špaček 3:0(3,3,4), Kubát – Šimůnek 2:3(-7,7,9,-9,-5)

 

O 5. místo

Buchar – Šimůnek 3:1(7,-8,6,6)

 

O 7. místo

Špaček – Kubát 3:1(6,5,-9,6)

 

O 9. až 16. místo

Dobej – Kulveit 1:3(7,-6,-6,-4), Skopec – Franc 1:3(8,-7,-8,-6), Železný – Hýža 3:2(-9,-10,8,9,9), Waldhauser – Dvořák J. 0:3(-11,-5,-8)

 

O 9. až 12. místo

Kulveit – Franc 1:3(12,-12,-7,-9), Železný – Dvořák J. 0:3(-13,-8,-5)

 

O 9. místo

Franc – Dvořák J. 0:3(-7,-8,-12)

 

O 11. místo

Kulveit – Železný 3:1(-5,4,11,8)

 

O 13. až 16. místo

Dobej – Skopec 0:3(-12,-4,-3), Hýža - Waldhauser 1:3(-6,5,-5,-8)

 

O 13. místo

Skopec – Waldhauser 0:3(-3,-8,-8)

 

O 15. místo

Dobej – Hýža 3:0 w.o.

 

Soutěž útěchy

 

Předkolo

Petr – Maršíková 3:0(10,6,7), Malát – Čáha 1:3(-4,-8,4,-8), Košek – Slezáková 3:0(7,4,5), Vávra – Komín 3:2(-9,9,8,-9,3)

 

Osmifinále

Vig – Petr 3:1(7,-7,8,9), Kasnerová – Slavíček 3:0(6,4,6), Káňa – Mrázková 3:1(-7,6,2,7), Čáha – Štok 0:3(-6,-7,-9), Marat F. - Košek 0:3(-8,-7,-9), Veselý – Cihlář 1:3(9,-12,-3,-8), Sedláček – Pastorek 0:3(-6,-3,-3), Vávra – Štěpánek 0:3(-8,-4,-10)

 

Čtvrtfinále

Vig – Kasnerová 0:3(-4,-4,-5), Kóňa – Štok 0:3(-8,-7,-10), Košek – Cihlář 3:0(8,4,5), Pastorek – Štěpánek 3:0(9,7,9)

 

Semifinále

Kasnerová – Štok 3:0(11,8,11), Košek – Pastorek 3:0 w.o.

 

Finále

Kasnerová – Košek 0:3(-5,-9,-12)

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Martin Košek – SKST Liberec, 2. Karolína Kasnerová – STC Slaný, 3. Jakub Štok – TTC Bělá p. Bezdězem a Lukáš Pastorek – Sokol Karlštejn

 

Pořadí dvouher

1. Jan Valenta – TSM Kladno, 2. František Čamr – Sokol Krchleby, 3. Petr Marat – Sportovní JM, 4. Martin Pařízek – SKST Liberec, 5. Michael Buchar – Kotlářka, 6. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 7. Jan Špaček – Kotlářka, 8. Petr Kubát – Kotlářka, 9. Jan Dvořák – Kotlářka, 10. Michal Franc – Sportovní JM, 11. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 12. Daniel Železný – AC Sparta Praha, 13. Vojtěch Waldhauser – SKST Liberec, 14. Daniel Skopec – Loko Vršovice, 15. Michal Dobej – STC Slaný, 16. Daniel Hýža – TSM Kladno

 

Čtyřhry

 

Předkolo

Štolc, Kóňa – Sládek, Vávra 2:3(9,-9,-7,7,-6), Cihlář, Čáha – Dobej, Stránská 0:3(-3,-5,-7), Malát, Petr – Slezáková, Komín 0:3(-7,-4,-1), Železný, Dvořák J. - Vig, Sedláček 3:0(5,6,3), Marat F., Skopec – Slavíček, Pastorek 3:0(5,8,10)

 

Osmifinále

Valenta, Hýža – Sládek, Vávra 3:0(5,4,6), Průša D., Chrástek – Buchar, Kubát 1:3(-13,-8,8,-9), Franc, Daníček – Dobej, Stránská 3:0(9,7,8), Malát, Petr – Pařízek, Waldhauser 0:3(-3,-8,-11), Marat P., Hoke – Železný, Dvořák J. 3:1(-7,10,8,10), Štricová, Kasnerová – Šimůnek, Kulveit 3:2(10,-8,-9,8,4), Huk, Košek – Dvořáková, Štěpánek 3:0(7,11,11), Marat F., Skopec – Čamr, Špaček 0:3(-5,-4,-3)

 

Čtvrtfinále

Valenta, Hýža – Buchar, Kubát 3:2(8,-8,-9,7,8), Franc, Daníček – Pařízek, Waldhauser 2:3(7,8,-5,-9,9), Marat P., Hoke – Štricová, Kasnerová 2:3(-9,5,-6,5,-7), Huk, Košek – Čamr, Špaček 3:2(12,-4,10,-9,7)

 

Semifinále

Valenta, Hýža – Pařízek, Waldhauser 3:1(6,8,-10,4), Štricová, Kasnerová – Huk, Košek 3:2(5,-9,6,-8,6)

 

Finále

Valenta, Hýža – Štricová, Kasnerová 3:0(6,3,1)

 

Pořadí čtyřher

1. Jan Valenta a Daniel Hýža (oba TSM Kladno), 2. Niam Štricová a Karolína Kasnerová (obě STC Slaný), 3. Martin Pařízek a Vojtěch Waldhauser (oba SKST Liberec) a Martin Huk a Martin Košek (oba SKST Liberec)



Přidání komentáře k článku Vítězem Velké ceny Jižního Města se stal Jan Valenta



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
24.10.2018