Na úvodní stránku





Premiéra mladších žáků TTC Praha v pražském přeboru

Kvalifikace se zúčastnilo úctyhodných 17 družstev. Hrálo se v hale Kotlářky Pod Juliskou ve čtyřech skupinách, z nichž první postupovali přímo do 1. třídy. Týmy z 2. a 3. míst postoupily do dalších bojů, kde hrály systémem každý s každým (zápas ze skupiny byl započítán) o další dvě postupová místa do 1. třídy.

 

Skupina A

 

Loko Vršovice A – Kotlářka D 3:0

Skopec – Vopravil 3:0(3,2,1), Krameš – Mallarino 3:0(2,6,1), Knobloch – Babjuková 3:0(1,4,2)

 

Sparta Praha A – TTC Praha A 1:3

Fales – Podrazil Vojtěch 3:2(-8,-4,10,5,7), Krejčíř – Sedláček 2:3(-7,-8,6,8,-7), Podrazil Václav 0:.3 w.o., Fales – Sedláček 1:3(-6,-7,7,-7)

 

Kotlářka D – TTC Praha A 0:3

Mallarino – Podrazil Vojtěch 0:3(-8,-4,-9), Babjuková – Sedláček 0:3(-3,-1,-2), Vopravil – Podrazil Václav 0:3(-4,-2,-4)

 

Loko Vršovice A – Sparta Praha A 3:0

Skopec – Fales 3:0(5,6,7), Havránek – Krejčíř 3:1(6,1,-8,7), Knobloch 3:0 w.o.

 

Sparta Praha A – Kotlářka D 3:1

Fales – Babjuková 3:0(2,2,6), Krejčíř – Mallarino 3:0(3,8,11), Vopravil 0:3 w.o., Fales – Mallarino 3:0(3,8,4)

 

TTC Praha A – Loko Vršovice A 0:3

Sedláček – Krameš 1:3(8,-5,-6,-3), Podrazil Vojtěch – Knobloch 0:3(-6,-6,-6), Podrazil Václav – Havránek 0:3(-8,-5,-9)

 

Pořadí skupiny A

1. Loko Vršovice A, 2. TTC Praha A, 3. Sparta Praha A, 4. Kotlářka A

 

Skupina B

 

Slavoj Praha A – Stadion Žižkov B 3:0

Kulveit – Smejkal 3:0(3,2,1), Pešek – Burkert 3:0(4,7,2), Šimůnková – Bareš 3:0(3,2,3)

 

Slovan Bohnice A – Kotlářka B 3:2

Bartoňová – Lebeda 3:2(4,-6,-8,10,7), Mrázková – Beran 2:3(-6,-8,4,4,-6), Šimpach – Náhlík 0:3(-6,-7,-7), Bartoňová – Beran 3:2(5,-9,10,-8,7), Mrázková – Lebeda 3:0(7,8,14)

 

Stadion Žižkov B – Kotlářka B 0:3

Smejkal – Náhlík 0:3(-2,-1,-0), Burkert – Beran 0:3(-5,-3,-3), Havlík – Bartoš 0:3(-1,-1,-1)

 

Slavoj Praha A – Bohnice A 3:0

Kulveit – Mrázková 3:0(6,8,9), Šimůnková – Bartoňová 3:0(5,1,6), Pašek – Šimpach 3:0(1,8,3)

 

Slovan Bohnice A – Stadion Žižkov B 3:0

Bartoňová – Havlík 3:0(4,5,0), Mrázková – Smejkal 3:0(9,2,6), Šimpach – Bareš 3:0(4,3,3)

 

Kotlářka B – Slavoj Praha A 0:3

Náhlík – Pašek 0:3(-8,-7,-5), Beran – Kulveit 0:3(-5,-6,-6), Lebeda – Šimůnková 0:3(-9,-0,-8)

 

Pořadí skupiny B

1. Slavoj Praha A, 2. Slovan Bohnice A, 3. Kotlářka B, 4. Stadion Žižkov B

 

Skupina C

 

Sportovní JM A – Kotlářka C 3:0

Zeman Martin – Kopecký 3:0(3,9,7), Marat Filip – Koběrský 3:0(3,8,1), Zeman Vítek – Luxemburk 3:0(4,2,2)

 

Slavoj Praha B – Stadion Žižkov A 3:2

Vaněk – Jaroš 3:0(7,5,8), Buček – Sochor Adam 2:3(9,8,-9,-9,-9), Lorencová – Douda 3:0(4,2,5), Vaněk – Sochor Adam 2:3(-4,-3,10,-11), Buček – Jaroš 3:0(5,8,4)

 

Kotlářka C – Stadion Žižkov A 3:0

Beran – Jaroš 3:0(4,2,5), Koběrský – Sochor Adam 3:2(-9,8,10,-6,7), Kopecký – Sochor David 3:0(9,6,5)

 

Sportovní JM A – Slavoj Praha B 3:0

Marat Filip – Vaněk 3:1(-5,9,7,4), Zeman Martin – Buček 3:1(-9,8,8,3), Zeman Vítek – Lorencová 3:1(-10,11,3,6)

 

Slavoj Praha B – Kotlářka C 3:0

Vaněk – Luxemburk 3:0(7,5,7), Buček – Beran 3:1(8,-10,13,7), Lorencová – Koběrský 3:2(7,6,-7,-7,10)

 

Stadion Žižkov A – Sportovní JM A 0:3

Sochor Adam – Marat Filip 1:3(9,-6,-3,-5), Jaroš – Zeman Vítek 0:3(-8,-8,-3), Douda – Zeman Martin 0:3(-3,-4,-1)

 

Pořadí skupiny C

1. Sportovní JM A, 2. Slavoj Praha B, 3. Koltářka C, 4. Stadion Žižkov A

 

Skupina D

 

Kotlářka A – SK Vršovice A 3:0

Přída – Veith 3:0(5,6,6), Kaucký Jakub – Mužík 3:0(4,5,3), Vyčítal – Macek 3:0(5,2,9)

 

Slovan Bohnice B – TTC Klánovice A 0:3

Krupičková – Diepold 0:3(-1,-3,-7), Handlová – Hudek 0:3(-10,-7,-10), Šimpach – Chromý 1:3(7,-4,-7,-10)

 

SK Vršovice A – Slovan Bohnice B 0:3

Mužík – Handlová 0:3(-8,-2,-5), Veith – Šimpach 2:3(-10,4,5,-10,-8), Smyrokoryádov – Krupičková 1:3(-5,11,-4,-7)

 

ZŠ Lužiny A – Kotlářka A 0:3

Hlaváč – Kaucký Jakub 1:3(-11,7,-3,-6), Šrenk – Přída 0:3(-3,-8,-5), Poncar – Vyčítal 2:3(-10,-4,9,12,-7)

 

Slovan Bohnice B – ZŠ Lužiny A 0:3

Šimpach – Šrenk 0:3(-3,-10,-9), Handlová – Hlaváč 0:3(-3,-1,-1), Krupičková – Merta 0:3(-6,-3,-4)

 

TTC Klánovice A – SK Vršovice A 3:0

Diepold – Macek 3:0(7,4,11), Hudek – Veith 3:2(-5,8,-6,10,-8), Chromý – Červeňák 3:0(3,9,8)

 

ZŠ Lužiny A – TTC Klánovice A 3:0

Hlaváč – Diepold 3:0(0,7,4), Šrenk – Chromý 3:0(6,5,4), Poncar – Hudek 3:0(9,8,8)

 

Kotlářka A – Slovan Bohnice B 3:0

Vyčítal – Handlová 3:0(8,3,10), Kaucký Jakub – Šimpach 3:0(10,3,5), Přída – Krupičková 3:0(5,8,8)

 

TTC Klánovice A – Kotlářka A 0:3

Diepold – Přída 0:3(-5,-6,-10), Chromý – Vyčítal 0:3(-7,-4,-13), Hudek – Kaucký Jakub 0:3(-4,-5,-6)

 

SK Vršovice A – ZŠ Lužiny A 0:3

Mužík – Šrenk 0:3(-6,-6,-3), Červeňák – Hlaváč 0:3(-3,-4,-4), Smyrokoryadov – Merta 0:3(-0,-3,-5)

 

Pořadí skupiny D

1. Kotlářka A, 2. ZŠ Lužiny A, 3. TTC Klánovice A, 4. Slovan Bohnice B, 5. SK Vršovice A

 

Skupina 2. kola

Sparta Praha – ZŠ Lužiny A 1:3

Fales – Šrenk 3:2(-6,-5,9,9,10), Krejčíř – Hlaváč 0:3(-8,-5,-4), Merta 0:3 w.o., Fales – Hlaváš 1:3(-7,8,-5,-5)

 

Slovan Bohnice A – Kotlářka C 3:0

Bartoňová – Koběrský 3:2(-10,3,10,-10,8), Mrázková – Beran 3:2(-6,6,-9,8,6), Šimpach – Luxemburk 3:0(5,4,5)

 

Kotlářka B – Slavoj Praha B 3:0

Náhlík – Vaněk 3:1(-8,9,9,9), Beran – Buček 3:2(-11,6,-4,6,8), Bartoš – Lorencová 3:2(-11,-5,5,12,6)

 

TTC Klánovice A – Slavoj Praha B 0:3

Diepold – Vaněk 0:3(-7,-4,-7), Hudek – Buček 0:3(-8,-9,-3), Chromý – Lorencová 0:3(-10,-7,-4)

 

Kotlářka C – Kotlářka B 3:2

Kopecký – Bartoš 2:3(11,13-8,-9,-8), Luxemburk – Lebeda 2:3(-11,8,13,-2,-6), Beran Tomáš – Beran Matěj 3:2(3,-6,4,-3,9), Kopecký – Lebeda 3:1(6,12,-6,3), Luxemburk – Bartoš 3:2(-9,8,8,-6,3)

 

ZŠ Lužiny A – Slovan Bohnice A 2:3

Hlaváč – Bartoňová 3:0(9,7,10), Šrenk – Mrázková 1:3(-10,8,-11,-3), Poncar – Šimpach 2:3(-4,8,9,-8,-8), Hlaváč – Mrázková 3:0(10,9,8), Šrenk – Bartoňová 1:3(-8,-9,5,-6)

 

Slovan Bohnice A – TTC Praha A 3:1

Bartoňová – Podrazil Vojtěch 3:1(-5,3,4,5), Mrázková – Sedláček 0:3(-6,-8,-9), Šimpach – Podrazil Václav 3:1(-7,5,3,8), Bartoňová – Sedláček 3:0(8,6,8), Mrázková – Podrazil Vojtěch 3:0(8,3,5)

 

Kotlářka B – ZŠ Lužiny A 3:0

Náhlík – Šrenk 3:1(11,10,-8,14), Beran Matěj – Hlaváč 3:1(-5,14,8,7), Lebeda – Merta 3:2(8,-8,-9.5,9)

 

ZŠ Lužiny A – Slavoj Praha B 2:3

Hlaváč – Vaněk 1:3(-5,-8,3,-8), Šrenk – Buček 3:1(-5,10,8,12), Poncar – Lorencová 1:3(3,-9,-8,-9), Hlaváč – Buček 3:2(-7,-12,5,3,7), Šrenk – Vaněk 0:3(-6,-8,-6)

 

Sparta Praha A – Slovan Bohnice A 1:3

Fales – Mrázková 3:1(9,-8,4,10), Krejčíř – Bartoňová 1:3(-9,-6,4,-8), Šimpach 0:3 w.o., Fales – Bartoňová 1:3(6,-11,-9,-8), Krejčíř – Mrázková 0:3(-4,-4,-5)

 

Kotlářka B – Sparta Praha A 3:0

Náhlík – Fales 3:0(6,9,-8,8), Beran Matěj – Krejčíř 3:1(1,-7,10,3), Lebeda 3:0 w.o.

 

Slavoj Praha B – TTC Praha A 3:0

Vaněk – Podrazil Vojtěch 3:0(4,6,5), Buček – Sedláček 3:2(-9,-6,5,13,8), Lorencová – Podrazil Václav 3:0(4,5,3)

 

TTC Praha A – Kotlářka C 0:3

Sedláček – Beran Tomáš 0:3(-10,-6,-7), Podrazil Vojtěch – Luxemburk 1:3(-6,-6,3,-6), Podrazil Václav – Kopecký 1:3(-6,-9,5,-14)

 

Slavoj Praha B – Slovan Bohnice A 3:2

Vaněk – Bartoňová 2:3(5,3,-6,-10,-8), Buček – Mrázková 3:2(-5,8,-6,11,9), Lorencová – Šimpach 3:0(5,8,9), Vaněk – Mrázková 2:3(-5,5,-11,8,-9), Buček – Bartoňová 3:1(4,5,-8,9)

 

TTC Praha A – Klánovice A 3:0 w.o.

 

TTC Praha A – Sparta Praha A 3:1 (ze skupiny)

 

Sparta Praha A – TTC Klánovice A 3:0 w.o.

 

Slavoj Praha B – Kotlářka C 3:0 (ze skupiny)

 

TTC Klánovice A – Kotlářka C 0:3 w.o.

 

Slovan Bohnice A – TTC Klánovice A 3:0 w.o.

 

Kotlářka C – ZŠ Lužiny A 3:0 w.o.

 

TTC Klánovice A – ZŠ Lužiny A 0:3 w.o.

 

Sparta Praha A – Slavoj Praha B 0:3 w.o.

 

Slovan Bohnice A – Kotlářka B 3:2 (ze skupiny)

 

Kotlářka B – Klánovice A 3:0 w.o.

 

Kotlářka C – Sparta Praha A 3:0 w.o.

 

ZŠ Lužiny A – TTC Praha A 0:3 w.o.

 

Pořadí skupiny 2. kola

1. Slavoj Praha A 13, 2. Slovan Bohnice A 13, 3. Kotlářka C 12, 4. Kotlářka B 12, 5. TTC Praha A 10, 6. ZŠ Lužiny A 9, 7. Sparta Praha A 6, 8. TTC Klánovice A 1

 

Do 1. třídy postupují Loko Vršovice A, Slavoj Praha A, Sportovní JM A, Kotlářka A, Slavoj Praha B a Slovan Bohnice A.

 

Ostatní týmy plus případné nové týmy se utkají v neděli 3. 11. o 2. třídu. V zimním kole (11. 1. 2014) se již bude patrně hrát ve třech třídách. Do té doby mají naši ostatní mladší žáci šanci na sobě zapracovat a případně bychom z nich mohli postavit do 3. nebo 4. třídy B tým. V úvahu by připadali Matouš Havlíček, Vojta Hes, Marek Janoušek, Vojta Kašpar, Vojta Kupka a Zdeněk Petrák.Takže v případě zájmu bychom byli schopni postavit ještě dva týmy (B i C).

 

Pozitivní zjištění je, že např. Tomáš Sedláček dokázal hrát vyrovnaně a i porazit některé hráče z týmů, které postoupily do 1. třídy. Například Mrázkovou z Bohnic porazil 3:0. Vojta Podrazil zase uhrál set na Bartoňovou (také z Bohnic) a Vašek Podrazil si dal také set na trojku Bohnic Šimpacha.



Přidání komentáře k článku Premiéra mladších žáků TTC Praha v pražském přeboru



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
22.04.2018