Na úvodní stránku





Velkou cenu Modřan mladších žáků vyhrála Anna Stránská

Celkem 45 hráčů hrálo v osmi skupinách, z nichž postupovali první dva do dohrávaného pavouka. Ostatní hráli soutěž útěchy systémem vyřazovacím. Tomáš čtyřhru nehrál, protože při lichém počtu účastníku byl právě on lichý a neměl spoluhráče.

 

Skupina A

Skopec – Krupičková 3:0(2,2,3), Sedláček – Vaněk 0:3(-7,-6,-8), Oplt M.– Karel F. 0:3(-8,-9,-1),

Krupičková – Karel F. 0:3(-2,-1,-2), Vaněk – Oplt M. 3:0(9,6,5), Skopec – Sedláček 3:0(4,3,2),

Sedláček – Krupičková 3:0(3,5,4), Oplt M. – Skopec 0:3(-7,-6,-9), Karel F. - Vaněk 1:3(4,-6,-13,-11),

Krupičková – Vaněk 0:3(-2,-7,-3), Skopec – Karel F. 3:0(6,4,8), Sedláček – Oplt M. 1:3(-5,10,-11,-11),

Oplt M. – Krupičková 3:0(8,6,5), Karel F. - Sedláček 3:0(8,6,7), Vaněk – Skopec 0:3(-10,-8,-10)

 

Pořadí skupiny A

1. Daniel Skopec – Loko Vršovice 10, 2. Petr Vaněk – Slavoj Praha 9, 3. Karel Filip – TJ SB Světlá nad Sázavou) 8, 4. Miroslav Oplt – AŠ Mladá Boleslav 7, 5. Tomáš Sedláček – TTC Praha 6, 6. Tereza Krupičková – Slovan Bohnice

 

Skupina B

Krameš – Náhlik 3:0(9,3,14), Brynda – Buček 0:3(-5,-8,-4), Havlík – Veselý 0:3(-7,-1,-10),

Náhlik – Veselý 3:1(3,9,-7,12), Buček – Havlík 3:0(8,7,6), Krameš – Brynda 3:0(1,1,4),

Brynda – Náhlik 0:3(-3,-2,-3), Havlík – Krameš 0:3(-8,-7,-7), Veselý – Buček 3:1(-11,8,8,9),

Náhlik – Buček 1:3(-7,-6,9,-5), Krameš – Veselý 3:0(6,8,6), Brynda – Havlík 0:3(-4,-6,-3),

Havlík – Náhlik 0:3(-4,-3,-3), Veselý – Brynda 3:0(4,4,4), Buček – Krameš 1:3(-5,9,-3,-7)

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Krameš – Loko Vršovice 10, 2. Tadeáš Buček – Slavoj Praha 8(4:4, 80:73), 3. Filip Veselý – Loko Vršovice 8(4:4, 79:81), 4. Pavol Náhlik – Kotlářka 8(4:4, 72:77), 5. Vít Havlík – AŠ Mladá Boleslav 6, 6. Matyáš Brynda – TSM Kladno 5

 

Skupina C

Kulveit – Brož 3:0(3,2,3), Oplt P. - Fales 0:3(-6,-2,-5), Tůma – Knobloch 1:3(-9,-3,9,-6),

Brož – Knobloch 1:3(-13,8,-3,-7), Fales – Tůma 3:2(-4,7,-7,6,8), Kulveit – Oplt P. 3:0(2,3,4),

Oplt P. - Brož 0:3(-6,-7,-3), Tůma – Kulveit 0:3(-5,-4,-3), Knobloch – Fales 3:1(-3,4,3,10),

Brož – Fales 0:3(-4,-5,-5), Kulveit – Knobloch 3:0(9,6,4), Oplt P. - Tůma 0:3(-11,-0,-3),

Tůma – Brož 3:0(-9,9,11,4), Knobloch – Oplt P. 3:0(6,3,4), Fales – Kulveit 0:3(-4,-6,-1)

 

Pořadí skupiny C

1. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha 10, 2. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice 9, 3. Matyáš Fales – Sparta Praha 8, 4. Daniel Tůma – SKST Liberec 7, 5. Patrik Brož – Kotlářka 6, 6. Pavel Oplt – AŠ Mladá Boleslav 5

 

Skupina D

Nevery – Havránek 1:3(-10,3,-10,-6), Cimrmanová – Karel M. 2:3(-9,-6,9,8,-9),

Havránek – Cimrmanová 3:2(-8,8,8,-8,10), Stránská – Nevery 3:0(3,8,2),

Cimrmanová – Stránská 0:3(-3,-5,-8), Karel M. - Havránek 3:1(4,-8,8,8),

Stránská – Karel M. 3:0(6,8,10), Nevery – Cimrmanová 3:2(-5,9,-8,6,7),

Karel M. - Nevery 3:2(5,-11,-11,11,9), Havránek – Stránská 0:3(-7,-3,-8)

 

Pořadí skupiny D

1. Anna Stránská – Viktorie Radim 8, 2. Martin Karel – TJ SB Světlá nad Sázavou 7, 3. Jakub Havránek – Loko Vršovice 6, 4. Filip Nevery – SKST Liberec 5, 5. Eliška Cimrmanová – TSM Kladno 4

 

Skupina E

Marat F. - Sloup 3:1(-10,8,11,7), Plachá – Šrenk 0:3(-9,-9,-11), Mrázková – Přída 0:3(-8,-8,-4),

Sloup – Přída 0:3(-5,-8,-4), Šrenk – Mrázková 3:1(5,-6,6,7), Marat F. - Plachá 3:1(3,4,-8,5),

Plachá – Sloup 3:2(8,13,-7,-8,3), Mrázková – Marat F. 0:3(-10,-7,-9), Přída – Šrenk 3:0(5,6,6),

Sloup – Šrenk 2:3(-9,8,-9,9,-6), Marat F. - Přída 3:2(7,8,-9,-8,4), Plachá – Mrázková 3:1(-7,8,3,6),

Mrázková – Sloup 3:0(4,6,8), Přída – Plachá 3:0(7,5,3), Šrenk – Marat F. 1:3(9,-5,-8,-13)

 

Pořadí skupiny E

1. Filip Marat – Sportovní JM 10, 2. Kryštof Přída – Kotlářka 9, 3. Štěpán Šrenk – ZŠ Lužiny 8, 4. Liliana Plachá – TSM Kladno 7, 5. Lia Mrázková – Slovan Bohnice 6, 6. Richard Sloup – Loko Vršovice 5

 

Skupina F

Šimůnková – Blažková 3:0(3,5,4), Melíšek – Hlaváč 0:3(-1,-4,-8), Horák – Šimáně 2:3(-6,-8,6,8,-8),

Blažková – Šimáně 1:3(-7,8,-7,-7), Hlaváč – Horák 2:3(-8,-8,6,10,-7), Šimůnková – Melíšek 3:0(4,5,2),

Melíšek – Blažková 0:3(-7,-8,-8), Horák – Šimůnková 0:3(-9,-7,-8), Šimáně – Hlaváč 3:2(-12,-10,10,10,7),

Blažková – Hlaváč 1:3(-3,-6,8,-6), Šimůnková – Šimáně 3:1(6,-10,8,6), Melíšek – Horák 0:3(-7,-6,-6),

Horák – Blažková 3:0(7,4,8), Šimáně – Melíšek 3:0(3,1,5), Hlaváč – Šimůnková 2:3(6,-13,8,-12,-4)

 

Pořadí skupiny F

1. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha 10, 2. Dominik Šimáně – TTC Brandýs nad Labem 9, 3. Patrik Horák – SKST Liberec 8, 4. Jan Hlaváč – ZŠ Lužiny 7, 5. Anežka Blažková – Loko Vršovice 6, 6. Ondřej Melíšek – Avia Čakovice

 

Skupina G

Kratochvíl – Pašek A. 0:3(-9,-7,-5), Sochor A. - Zítek 2:3(-10,-5,4,2,-10),

Pašek A. - Sochor A. 3:0(9,2,4), Mitka – Kratochvíl 3:0(4,8,6),

Sochor A. - Mitka 1:3(-7,-10,11,-3), Zítek – Pašek A. 1:3(-5,9,-6,-5),

Mitka – Zítek 3:0(6,11,3), Kratochvíl – Sochor A. 0:3(-7,-6,-5),

Zítek – Kratochvíl 3:0(5,7,6), Pašek A. - Mitka 3:2(6,-9,-7,9,9)

 

Pořadí skupiny G

1. Adam Pašek – Slavoj Praha 8, 2. Kryštof Mitka – Spartak Čelákovice 7, 3. Martin Zítek – TTC Brandýs nad Labem 6, 4. Adam Sochor – Stadion Žižkov 5, 5. David Kratochvíl – Sportovní JM 4

 

Skupina H

Kolbek – Balák 0:3(-5,-2,-3), Beránek – Krejčíř 2:3(-8,7,-6,9,-8),

Balák – Beránek 3:0(9,2,8), Dobej – Kolbek 3:0(3,3,2),

Beránek – Dobej 0:3(-8,-2,-7), Krejčíř – Balák 0:3(-7,-4,-3),

Dobej – Krejčíř 3:0(6,10,3), Kolbek – Beránek 0:3(-5,-5,-3),

Krejčíř – Kolbek 3:0(6,8,2), Balák – Dobej 3:0(7,14,6)

 

Pořadí skupiny H

1. Kryštof Balák – TTC Brandýs nad Labem 8, 2. Michal Dobej – STC Slabý 7, 3. Antonín Krejčíř – Sparta Praha 6, 4. Matěj Beránek – Kotlářka 5, 5. Jakub Kolbek – TSM Kladno

 

Soutěž útěchy

 

Předkolo

Blažková – Tůma 1:3(-4,9,-3,-4), Sochor A. - Krupičková 0:3(-4,-6,-1), Kolbek – Veselý 0:3(-1,-3,-2), Krejčíř – Oplt P. 3:0(6,3,1), Kratochvíl – Hlaváč 0:3(-2,-3,-3), Nevery – Havlík 3:1(4,5,-13,5), Mrázková – Karel F. 1:3(-7,-1,10,-8), Melíšek – Plachá 0:3(-7,-4,-8), Náhlik – Sedláček 3:0(5,7,8), Sloup – Zítek 3:0(8,6,6), Horák – Cimrmanová 3:2(9,-9,6,-12,8), Brynda – Beránek 0:3(-7,-3,-5), Oplt M. - Brož 3:1(6,-7,7,7)

 

Osmifinále

Šrenk – Tůma 2:3(7,-9,-7,9,-12), Sochor A. - Veselý 1:3(-9,-7,6,-13), Krejčíř – Hlaváč 0:3(-6,-4,-8), Nevery – Karel F. 1:3(-3,-11,7,-10), Fales – Plachá 2:3(10,5,-8,-5,-7), Náhlik – Sloup 3:1(9,8,-6,7), Cimrmanová – Beránek 3:1(-7,11,4,9), Oplt M. - Havránek 1:3(-9,8,-7,-9)

 

Čtvrtfinále

Tůma – Veselý 3:0(4,5,7), Hlaváč – Karel F. 0:3(-7,-4,-7), Plachá – Náhlik 0:3(-1,-11,-6), Cimrmanová – Havránek 2:3(10,-11,-6,9,-6)

 

Semifinále

Tůma – Karel F. 0:3(-8,-6,-4), Náhlik – Havránek 3:2(-8,5,-10,10,9)

 

Finále

Karel F. - Náhlik 3:2(-8,-8,5,6,2)

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Filip Karel – TJ SB Světlá nad Sázavou, 2. Pavol Náhlik – Kotlářka, 3. Daniel Tůma – SKST Liberec a Jakub Havránek – Loko Vršovice

 

Pořadí čtyřher

1. Jonáš Kulveit a Veronika Šimůnková (oba Slavoj Praha), 2. Daniel Skopec (Loko Vršovice) a Filip Marat (Sportovní JM), 3. Jan Hlaváč a Štěpán Šrenk (oba ZŠ Lužiny) a Kryštof Mitka (Spartak Čelákovice) a Kryštof Balák (TTC Brandýs nad Labem)

 

Hlavní soutěž

 

Osmifinále

Skopec – Šimáně 3:0(4,8,7), Karel M. - Marat F. 1:3(-9,9,-8,-4), Balák – Buček 3:0(8,3,8), Mitka – Kulveit 0:3(-6,-9,-3), Stránská – Dobej 3:0(6,4,8), Knobloch – Šimůnková 1:3(5,-2,-15,-9), Pašek A. - Přída 3:2(14,8,-13,-11,12), Vaněk – Krameš 0:3(-4,-4,-7)

 

Čtvrtfinále

Skopec – Marat F. 2:3(-7,9,-4,4,-4), Balák – Kulveit 0:3(-5,-7,-8), Stránská – Šimůnková 1:3(-9,-5,9,-9), Pašek A. - Krameš 0:3(-7,-8,-6)

 

Semifinále

Marat F. - Kulveit 1:3(-9,5,-7,-10), Stránská – Krameš 3:1(16,11,-12,4)

 

Finále

Kulveit – Stránská 1:3(-9,5,-7,-10)

 

O 3. místo

Marat F. - Krameš 3:0(10,7,9)

 

O 5. až 8. místo

Skopec – Balák 3:0(10,9,13), Šimůnková – Pašek A. 0:3(-6,-9,-7)

 

O 5. místo

Skopec – Pašek A. 3:0(4,9,9)

 

O 7. místo

Balák – Šimůnková 3:1(8,-8,10,4)

 

O 9. až 16. místo

Šimáně – Karel M. 0:3(-9,-9,-5), Buček – Mitka 0:3(-4,-9,-3), Dobej – Knobloch 1:3(-8,10,-9,-8), Přída – Vaněk 3:0(9,9,0)

 

O 9. až 12. místo

Karel M. - Mitka 0:3(-12,-9,-2), Knobloch – Přída 0:3(-8,-3,-3)

 

O 9. místo

Mitka – Přída 1:3(7,-12,-8,-4)

 

O 11. místo

Karel M. - Knobloch 1:3(-6,-10,11,-6)

 

O 13. až 16. místo

Šimáně – Buček 3:0(8,4,7), Dobej – Vaněk 3:0(4,5,7)

 

O 13. místo

Šimáně – Dobej 0:3(-9,-7,-11)

 

O 15. místo

Buček – Vaněk 0:3(-7,-6,-6)

 

Pořadí turnaje

1. Anna Stránská – Viktorie Radim, 2. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 3. Filip Marat – Sportovní JM, 4. Jan Krameš – Loko Vršovice, 5. Daniel Skopec – Loko Vršovice, 6. Adam Pašek – Slavoj Praha, 7. Kryštof Balák – TTC Brandýs nad Labem, 8. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 9. Kryštof Přída – Kotlářka, 10. Kryštof Mitka – Spartak Čelákovice, 11. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 12. Martin Karel – TJ SB Světlá nad Sázavou, 13. Michal Dobej – STC Slaný, 14. Dominik Šimáně – TTC Brandýs nad Labem, 15. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 16. Tadeáš Buček – Slavoj Praha



Přidání komentáře k článku Velkou cenu Modřan mladších žáků vyhrála Anna Stránská



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
24.04.2018