Na úvodní stránku

Poslední šance pro zájemce o rekreační oddíl

Pondělní rekreační oddíl nyní zaplnil svoji rekreační dlouhodobou soutěž – Ligu TTC Praha. Z důvodu velkého zájmu její 3. ligu ještě nastavíme, protože jsou rozjednaní noví zájemci ve stádiu přihlašování. Tato možnost ale končí v pondělí 25. 11., kdy budou uzavřeny přihlášky do oddílu. Přihlášení členové budou do Ligy TTC Praha ještě zařazeni a bude pro ně zpracován dohrávkový kalendář. Kdo chce vstoupit do oddílu a hrát ještě v této sez=oně , musí přihlášku dodat do pondělí 25. 11.

 

Důvodem je to, že Liga TTC Praha má nyní pohárovou přestávku. Včera se hrál Podzimní pohár dvouher, v pondělí 25. 11. se bude hrát Podzimní pohár čtyřher. Od pondělí 2. 12. bude opět pokračovat Liga TTC Praha svým 6. kolem a to již podle definitivně doplněného programu. Další postupné dohrávky kvůli dalšímu postuponému zařazování nových členů by do Ligy TTC Praha vnášel již neúnosný zmatek. Proto další zájemci, kteří tento termín nestihnou, budou muset čekat až do září 2014, kdy se bude připravovat nová sezóna.

 

Informace o členství v rekreačním oddílu můžete domluvit na telefonu 603 451 965 přímo s vedoucím tohoto oddílu.Přidání komentáře k článku Poslední šance pro zájemce o rekreační oddílNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
22.10.2018