Na úvodní stránku





Vítězem Podzimní ceny Modřan starších žáků se stal Jan Blažek

Turnaj se hrál v 12 skupinách, z nichž postupovali první dva a ostatní hráli soutěž útěchy.

 

Skupina A

Vaněk – Veselý M. 0:3(-8,-4,-6), Maršíková – Podrazil Vojtěch 3:1(-4,9,9,11), Veselý M. - Maršíková 3:0(8,3,6), Allertová – Vaněk 3:0(2,1,9), Maršíková – Allertová 0:3(-6,-1,-2), Podrazil Vojtěch – Veselý M. 0:3(-4,-3,-4), Allertová – Podrazil Vojtěch 3:0(1,6,3), Vaněk – Maršíková 3:1(11,3,-14,5), Podrazil Vojtěch – Vaněk 0:3(-10,-6,-9), Veselý M. - Allertová 1:3(-12,9,-4,-1)

 

Pořadí skupiny A

1. Sára Allertová – SKST Baník Most, 2. Martin Veselý – SKST Liberec, 3. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 4. Jana Maršíková – Slovan Bohnice, 5. Vojtěch Podrazil – TTC Praha

 

Skupina B

Hájek – Železný 0:3(-7,-5,-4), Veselý F. - Petr 1:3(-8,-7,4,-8), Železný – Veselý F. 3:0(4,3,4), Šebl – Hájek 3:0(4,6,5), Veselý F. - Šebl 0:3(-3,-2,-1), Petr – Železný 0:3(-4,-3,-9), Šebl – Petr 3:0(6,8,10), Hájek – Veselý F. 3:0(13,7,9), Petr – Hájek 1:3(1,-5,-9,-7), Železný – Šebl 2:3(-13,-10,4,9,-13)

 

Pořadí skupiny B

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 2. Daniel Železný – Sparta Praha, 3. Alexander Hájek – Avia Čakovice, 4. Adam Petr – TTC Praha, 5. Filip Veselý – Loko Vršovice

 

Skupina C

Kuba – Malát 0:3(-4,-5,-8), Vávra – Skopec 0:3(-10,-4,-4), Malát – Vávra 3:0(6,2,7), Buchar – Kuba 3:0(2,2,2), Vávra – Buchar 0:3(-2,-5,-2), Skopec – Malát 3:0(9,9,11), Buchar – Skopec 3:0(1,10,6), Kuba – Vávra 3:2(-10,7,-9,3,8), Skopec – Kuba 3:0(7,3,6), Malát – Buchar 0:3(-3,-2,-4)

 

Pořadí skupiny C

1. Michael Buchar – Kotlářka, 2. Daniel Skopec – Loko Vršovice, 3. Ondřej Malát – TTC Praha, 4. Vojtěch Kuba – Sparta Praha, 5. Adam Vávra – Slavoj Praha

 

Skupina D

Knobloch – Sládek 0:3(-5,-11,-8), Komín – Dvořák J. 0:3(-7,-3,-7), Sládek – Komín 3:0(6,4,5), Franc – Knobloch 3:1(6,8,-5,9), Komín – Franc 0:3(-2,-5,-4), Dvořák J. - Sládek 3:0(5,8,1), Franc – Dvořák J. 3:1(1,8,-10,9), Knobloch – Komín 3:2(9,10,-9,-8,6), Dvořák J. - Knobloch 3:1(-10,4,1,7), Sládek – Franc 0:3(-6,-3,-7)

 

Pořadí skupiny D

1. Michal Franc – Sportovní JM, 2. Jan Dvořák – Kotlářka, 3. Matyáš Sládek – Slavoj Praha, 4. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 5. Ondřej Komín – Slovan Bohnice

 

Skupina E

Podrazil Václav – Huk 0:3(-5,-4,-1), Čáha – Kasnerová 0:3(-10,-7,-8), Huk – Čáha 3:0(4,3,7), Šimůnek – Podrazil Václav 3:0(2,1,2), Čáha – Šimůnek 0:3(-3,-3,-7), Kasnerová – Huk 3:1(6,8,-7,5), Šimůnek – Kasnerová 3:0(10,12,7), Podrazil Václav – Čáha 0:3(-4,-4,-4), Kasnerová – Podrazil Václav 3:0(1,3,3), Huk – Šimůnek 1:3(5,-5,-9,-9)

 

Pořadí skupiny E

1. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 2. Karolína Kasnerová – STC Slaný, 3. Martin Huk – SKST Liberec, 4. Jiří Čáha – Slovan Bohnice, 5. Václav Podrazil – TTC Praha

 

Skupina F

Kaucký J. - Šimůnková 1:3(4,-6,-10,-9), Girethová – Dvořák P. 0:3(-6,-6,-3), Šimůnková – Girethová 3:2(4,-7,-2,8,5), Štricová – Kaucký J. 3:1(-5,4,4,4), Giretová – Štricová 0:3(-2,-1,-5), Dvořák P. - Šimůnková 3:0(5,10,8), Štricová – Dvořák P. 3:0(4,6,9), Kaucký J. - Girethová 2:3(-11,11,5,-10,-9), Dvořák P. - Kaucký J. 3:0(6,6,10), Šimůnková – Štricová 2:3(-7,8,13,-9,-9)

 

Pořadí skupiny F

1. Niam Štricová – STC Slaný, 2. Petr Dvořák – Sportovní JM, 3. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 4. Kateřina Giretová – SKST Liberec, 5. Jakub Kaucký – Kotlářka

 

Skupina G

Krameš – Kulveit 2:3(-4,7,-4,9,-11), Absolonová – Cihlář 3:0(8,7,4), Kulveit – Absolonová 3:0(9,8,2), Špaček – Krameš 3:0(5,7,4), Absolonová – Špaček 0:3(-6,-7,-6), Cihlář – Kulveit 1:3(-7,9,-9,-7), Špaček – Cihlář 3:0(3,8,9), Krameš – Absolonová 3:0(4,9,4), Cihlář – Krameš 0:3(-4,-9,-10), Kulveit – Špaček 0:3(-9,-3,-7)

 

Pořadí skupiny G

1. Jan Špaček – Kotlářka, 2. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 3. Jan Krameš – Loko Vršovice, 4. Marie Absolonová – SKST Liberec, 5. Matěj Cihlář – Slovan Bohnice

 

Skupina H

Buček – Stránská 0:3(-4,-6,-7), Vig – Přída 1:3(-9,-11,11,-4), Stránská – Vig 3:0(9,12,12), Dobej – Buček 3:0(2,8,7), Vig – Dobej 0:3(-13,-7,-8), Přída – Stránská 1:3(-8,7,-6,-11), Dobej – Přída 1:3(-4,-3,7,-6), Buček – Vig 0:3(-4,-9,-7), Přída – Buček 3:0(6,6,6), Stránská – Dobej 3:0(8,6,7)

 

Pořadí skupiny H

1. Anna Stránská – Viktorie Radim, 2. Kryštof Přída – Kotlářka, 3. Michal Dobej – STC Slaný, 4. Filip Vig – SKST Liberec, 5. Tadeáš Buček – Slavoj Praha

 

Skupina I

Vodička – Waldhauser 0:3(-3,-7,-7), Slavíček – Slezáková 3:0(7,10,5), Waldhauser – Slavíček 3:0(5,3,8), Blažek – Vodička 3:0(6,5,11), Slavíček – Blažek 0:3(-5,-3,-6), Slezáková – Waldhauser 0:3(-9,-6,-10), Blažek – Slezáková 3:0(5,8,9), Vodička – Slavíček 0:3(-11,-5,-8), Slezáková – Vodička 3:2(-12,7,-6,11,9), Waldhauser – Blažek 0:3(-9,-3,-3)

 

Pořadí skupiny I

1. Jan Blažek – TJ Krupka, 2. Vojtěch Waldhauser – SKST Liberec, 3. Štěpán Slavíček – TSM Kladno, 4. Hana Slezáková – Slovan Bohnice, 5. Michal Vodička – Slavoj Praha

 

Skupina J

Havránek – Dvořáková 0:3(-11,-8,-3), Pastorek – Sedláček 3:0(6,7,2), Dvořáková – Pastorek 2:3(-7,-8,7,7,-8), Daníček – Havránek 3:0(6,5,7), Pastorek – Daníček 0:3(-3,-4,-6), Sedláček – Dvořáková 1:3(-7,9,-5,-6), Daníček – Sedláček 3:0(3,8,4), Havránek – Pastorek 0:3(-9,-6,-7), Sedláček – Havránek 0:3(-10,-4,-9), Dvořáková – Daníček 1:3(-8,-7,4,-10)

 

Pořadí skupiny J

1. Adam Daníček – Sportovní JM, 2. Lukáš Pastorek – Sokol Karlštejn, 3. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 4. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 5. Tomáš Sedláček – TTC Praha

 

Skupina K

Bartoňová – Kubát 0:3(-3,-8,-7), Verbík – Špulák 3:0(6,3,4), Bartoňová – Verbík 0:3(-3,-1,-6), Verbík – Kubát 3:2(8,6,-8,-6,9), Špulák – Bartoňová 1:3(12,-8,-9,-7), Kubát – Špulák 3:0(6,4,2)

 

Pořadí skupiny K

1. Jan Verbík – TTC Říčany, 2. Petr Kubát – Kotlářka, 3. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 4. David Špulák – TTC Praha

 

Čtyřhry

 

1. kolo

Šebl, Šimůnek – bye, Cihlář, Čáha – Veselý F., Vig 0:3(-6,-5,-6), Dvořáková, Hájek – Přída, Kaucký J. 1:3(-6,-3,4,-5), Podrazil Vojtěch, Podrazil Václav – Štricová, Kasnerová 0:3(-4,-1,-1), Verbík, Železný – bye, Sedláček, Špulák – Kulveit, Skopec 0:3(-9,-10,-4), Vaněk, Vodička – Absolonová, Girethová 2:3(-9,-12,9,8,-0), Buchar, Špaček – bye, Franc, Daníček – bye, Slezáková, Maršíková – Kubát, Dvořák J. 0:3(-3,-5,-5), Dobej, Slavíček – Vávra, Buček 3:0(9,6,4), Knobloch, Havránek – Waldhauser, Huk 0:3(-5,-7,-9), Stránská, Šimůnková – Veselý, Krameš 3:1(-9,8,3,5), Pastorek, Kuba – Malát, Petr 0:3(-8,-5,-8), Sládek, Dvořák P. - Bartoňová, Komín 3:1(7,-10,6,10), Allertová, Blažek – bye

 

2. kolo

Šebl, Šimůnek – Veselý F., Vig 0:3(-10,-4,-13), Přída, Kaucký J. - Štricová, Kasnerová 0:3(-7,-4,-6), Verbík, Železný – Kulveit, Skopec 3:1(6,8,-4,6), Absolonová, Girethová – Buchar, Špaček 0:3(-5,-4,-2), Franc, Daníček – Kubát – Dvořák J. 1:3(5,-6,-7,-6), Dobej, Slavíček – Waldhauser, Huk 0:3(-4,-3,-6), Stránská, Šimůnková – Malát, Petr 3:0(7,6,4), Sládek, Dvořák P. - Allertová, Blažek 0:3(-1,-9,-3)

 

Čtvrtfinále

Veselý F., Vig – Štricová, Kasnerová 1:3(-9,-6,14,-3), Verbík, Železný – Buchar, Špaček 1:3(11,-9,-6,-9), Kubát, Dvořák J. - Waldhauser, Huk 3:1(-8,6,8,12), Stránská, Šimůnková – Allertová, Blažek 3:2(-6,-8,8,6,6)

 

Semifinále

Štricová, Kasnerová – Buchar, Špaček 0:3(-12,-3,-7), Kubát, Dvořák J. - Stránská, Šimůnková 3:2(7,6,-9,-7,13)

 

Finále

Buchar, Špaček – Kubát, Dvořák J. 3:2(5,-5,-8,12,8)

 

Pořadí čtyřher

1. Michael Buchar a Jan Špaček (oba Kotlářka), 2. Petr Kubát, Jan Dvořák (oba Kotlářka), 3. Niam Štricová a Karolína Kasnerová (obě STC Slaný) a Anna Stránská (Viktorie Radim) a Veronika Šimůnková (Slavoj Praha)

 

Soutěž útěchy

 

1. kolo

Dobej – Vávra 3:0(5,2,3), Girethová – Maršíková 3:0(8,10,3), Hájek – Komín 3:0(3,9,9), Sedláček – Slavíček 1:3(-8,10,-3,-5), Sládek – Veselý F. 3:0(3,3,7), Havránek – Absolonová 1:3(7,-8,-9,-9), Kuba – Buček 0:3(-12,-5,-9), Podrazil Vojtěch – Huk 0:3(-2,-2,-5), Šimůnková – Podrazil Václav 3:0(2,6,3), Slezáková – Petr 1:3(-7,16,-9,-8), Krameš – Špulák 3:0(2,6,2), Kaucký J. - Malát 0:3(-5,-4,-7), Bartoňová – Vodička 1:3(8,-9,-15,-10), Čáha – Vaněk 1:3(-9,6,-5,-5), Knobloch – Vig 3:1(9,9,-5,4), Cihlář – Dvořáková 1:3(8,-8,-9,-5)

 

2. kolo

Dobej – Girethová 3:1(5,7,-8,10), Hájek – Slavíček 0:3(-7,-6,-6), Sládek – Absolonová 1:3(-9,4,-5,-7), Buček – Huk 0:3(-4,-6,-2), Šimůnková – Slezáková 3:0(3,6,5), Krameš – Malát 3:0(7,3,7), Vodička – Vaněk 3:0(7,8,11), Knobloch – Dvořáková 3:1(8,-7,6,6)

 

Čtvrtfinále

Dobej – Slavíček 2:3(-8,7,-7,8,-6), Absolonová – Huk 1:3(-8,10,-7,-7), Šimůnková – Krameš 1:3(-9,9,-8,-7), Vaněk – Knobloch 3:2(7,9,-9,-9,8)

 

Semifnále

Slavíček – Huk 1:3(5,-10,-7,-7), Krameš – Vaněk 3:2(3,-4,-5,5,11)

 

Finále

Huk – Krameš 3:2(9,-7,9,-7,9)

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Martin Huk – SKST Liberec, 2. Jan Krameš – Loko Vršovice, 3. Štěpán Slavíček – TSM Kladno a Petr Vaněk – Slavoj Praha

 

Hlavní soutěž

 

Předkolo

Přída – Waldhauser 1:3(-4,11,-5,-1), Železný – Dvořák J. 3:1(-8,3,8,8), Kulveit – Pastorek 3:0(7,5,6), Veselý M. - Kasnerová 2:3(9,-7,8,-12,-8), Blažek – Dvořák P. 3:2(6,-12,-4,2,5), Kubát – Skopec 3:1(8,-7,5,4)

 

Osmifinále

Allertová – Waldhauser 3:1(6,-7,3,8), Verbík – Šimůnek 1:3(11,-8,-8,-7), Štricová – Železný 0:3(-10,-7,-8), Kulveit – Buchar 0:3(-4,-5,-5), Franc – Kasnerová 1:3(9,-9,-4,-10), Blažek – Stránská 3:1(7,-8,8,8), Špaček – Daníček 0:3(-6,-7,-7), Kubát – Šebl 1:3(-9,-5,11,-11)

 

Čtvrtfinále

Alertová – Šimůnek 3:0(8,9,6), Železný – Buchar 1:3(-7,11,-10,-6), Kasnerová – Blažek 0:3(-4,-3,-6), Daníček – Šebl 3:1(-7,5,6,9)

 

Semifinále

Allertová – Buchar 1:3(-3,9,-7,-8), Blažek – Daníček 3:0(6,10,8)

 

Finále

Buchar – Blažek 1:3(-8,6,-8,-7)

 

O 3. místo

Allertová – Daníček 3:1(-8,9,5,9)

 

O 5. až 8. místo

Šimůnek – Železný 3:0(11,11,9), Kasnerová - Šebl 2:3(-6,8,-6,6,-9)

 

O 5. místo

Šimůnek – Šebl 3:2(-9,5,8,-6,8)

 

O 7. místo

Železný – Kasnerová 2:3(7,5,-8,-9,-4)

 

O 9. až 16. místo

Waldhauser – Verbík 3:1(-10,9,8,5), Štricová – Kulveit 3:0(11,5,8), Franc – Stránská 2:3(5,-9,8,-9,-10), Špaček – Kubát 3:2(4,6,-9,-10,5)

 

O 9. až 12. místo

Waldhauser – Štricová 1:3(-7,8,-11,-7), Stránská – Špaček 3:2(-5,6,9,-6,10)

 

O 9. místo

Štricová – Stránská 3:0(14,8,9)

 

O 11. místo

Waldhauser – Špaček 3:2(-4,8,-6,4,5)

 

O 13. až 16. místo

Verbík – Kulveit 3:0(9,5,10), Franc – Kubát 3:0(7,7,13)

 

O 13. místo

Verbík – Franc 3:1(4,-2,3,5)

 

O 15. místo

Kulveit – Kubát 3:0(8,9,9)

 

O 17. až 22. místo

Přída – bye, Dvořák J. - Pastorek 3:2(-8,-6,7,1,5), Veselý M. - Dvořák P. 1:3(-3,-6,10,-7), Skopec – bye

 

O 17. až 20. místo

Přída – Dvořák J. 0:3(-2,-6,-6), Dvořák P. - Skopec 3:0(6,8,9)

 

O 17. místo

Dvořák J. - Dvořák P. 2:3(-8,-7,8,9,-8)

 

O 19. místo

Přída – Skopec 3:1(-7,9,7,8)

 

O 21. místo

Pastorek – Veselý M. 0:3(-8,-7,-8)

 

Pořadí turnaje

1. Jan Blažek – TJ Krupka, 2. Michael Buchar – Kotlářka, 3. Sára Allertová – SKST Baník Most, 4. Adam Daníček – Sportovní JM, 5. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 6. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 7. Karolína Kasnerová – STC Slaný, 8. Daniel Železný – Sparta Praha, 9. Niamh Štricová – STC Slaný, 10. Anna Stránská – Viktorie Radim, 11. Vojtěch Waldhauser – SKST Liberec, 12. Jan Špaček – Kotlářka, 13. Jan Verbík – TTC Říčany, 14. Michal Franc – Sportovní JM, 15. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 16. Petr Kubát – Kotlářka, 17. Petr Dvořák – Sportovní JM, 18. Jan Dvořák – Kotlářka, 19. Kryštof Přída – Kotlářka, 20. Daniel Skopec – Loko Vršovice, 21. Martin Veselý – SKST Liberec, 22. Lukáš Pastorek – Sokol Karlštejn



Přidání komentáře k článku Vítězem Podzimní ceny Modřan starších žáků se stal Jan Blažek



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
26.04.2018