Na úvodní stránku





Vítězem Zbraslavského poháru starších žáků se stal Jáchym Šebl

Turnaj se hrál v osmi skupinách. Z Každé skupiny postupovali dv ahráči, ostatní hráli soutěž útěchy. TTC Praha bylo na turnaji zastoupené dvěma hráči – Adamem Petrem a Tomášem Sedláčkem.

 

Skupina A

Štěpánek – Absolonová 0:3(-2,-6,-5), Šebl – Štěpánek 3:0(5,7,4), Absolonová – Šebl 2:3(-5,9,-7,3,-7)

 

Pořadí skupiny A

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 2. Marie Absolonová – SKST Liberec, 3. Tomáš Štěpánek – Avia Čakovice

 

Skupina B

Knobloch – Petr 3:0(7,7,4), Kubát – Knobloch 3:1(7,8,-11,7), Petr – Kubát 0:3(-5,-5,-5)

 

Pořadí skupiny B

1. Petr Kubát – Kotlářka, 2. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 3. Adam Petr – TTC Praha

 

Skupina C

Sedláček – Huk 0:3(-9,-3,-6), Šimůnek – Sedláček 3:0(2,6,12), Huk – Šimůnek 1:3(-6,-4,10,-4)

 

Pořadí skupiny C

1. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 2. Martin Huk – SKST Liberec, 3. Tomáš Sedláček – TTC Praha

 

Skupina D

Waldhauser – Svoboda 3:0(1,1,3), Čáha – Chrástek 2:3(7,-4,4,-7,-8), Svoboda – Chrástek 0:3(-1,-5,-4), Waldhauser – Čáha 3:0(7,7,7), Čáha – Svoboda 3:0(6,3,8), Chrástek – Waldhauser 0:3(-2,-4,-6)

 

Pořadí skupiny D

1. Vojtěch Waldhauser – SKST Liberec, 2. Martin Chrástek - Sportovní JM, 3. Jiří Čáha – Slovan Bohnice, 4. Jakub Svoboda – ABC Braník

 

Skupina E

Dvořák J. - Pašek A. 3:0(6,2,7), Bartoňová – Skopec 0:3(-2,-8,-3), Pašek A. - Skopec 3:1(6,10,-9,6), Dvořák J. - Bartoňová 3:0(3,6,3), Bartoňová – Pašek A. 0:3(-3,-7,-5), Skopec – Dvořák J. 1:3(7,-9,-2,-4)

 

Pořadí skupiny E

1. Jan Dvořák – Kotlářka, 2. Adam Pašek – Slavoj Praha, 3. Daniel Skopec – Sparta Praha, 4. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice

 

Skupina F

Šimůnková – Bendzák 3:1(6,-9,7,5), Hájek – Hoke 0:3(-6,-2,-9), Bendzák – Hoke 0:3(-2,-4,-6), Šimůnková – Hájek 3:0(5,9,10), Hájek – Bendzák 3:0(6,9,7), Hoke – Šimůnková 3:0(6,8,3)

 

Pořadí skupiny F

1. Daniel Hoke – Sportovní JM, 2. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 3. Alexandr Hájek – Avia Čakovice, 4. Jakub Bendzák – Loko Vršovice

 

Skupina G

Stránská – Veselý 3:1(4,6,-5,5), Maršíková – Přída 0:3(-6,-8,-5), Veselý – Přída 0:3(-5,-6,-9), Stránská – Maršíková 3:0(6,8,4), Maršíková – Veselý 2:3(-9,-5,7,5,-13), Přída – Stránská 3:1(8,6,-6,1)

 

Pořadí skupiny G

1. Kryštof Přída – Kotlářka, 2. Anna Stránská – Viktorie Radim, 3. Filip Veselý – Loko Vršovice, 4. Jana Maršíková – Slovan Bohnice

 

Skupina H

Stach – Havránek 3:0(4,4,9), Mrázková – Dvořáková 1:3(-9,-6,4,-9), Havránek – Dvořáková 1:3(11,-9,-8,-8), Stach – Mrázková 3:0(5,9,8), Mrázková – Havránek 3:1(9,5,-9,8), Dvořáková – Stach 0:3(-5,-2,-6)

 

Pořadí skupiny H

1. Matěj Stach – Bělá pod Bezdězem, 2. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 3. Lia Mrázková – Slovan Bohnice, 4. Jakub Havránek – Loko Vršovice

 

Osmifinále

Šebl – Huk 3:0(7,4,9), Dvořáková – Přída 1:3(10,-4,-8,-4), Dvořák J. - Knobloch 3:0(3,8,8), Šimůnková – Waldhauser V. 0:3(-4,-7,-4), Šimůnek – Stránská 3:0(9,6,9), Chrástek – Stach 0:3(-4,-2,-5), Hoke – Absolonová 3:0(8,4,3), Pašek A. - Kubát 0:3(-7,-9,-5)

 

Čtvrtfinále

Šebl – Přída 3:1(-6,3,4,9), Dvořák J. - Waldhauser 9,5,5), Šimůnek – Stach 3:1(-15,5,6,4), Hoke – Kubát 0:3(-8,-8,-9)

 

Semifinále

Šebl – Dvořák J. 3:1(6,-8,10,3), Šimůnek – Kubát 0:3(-7,-6,-8)

 

Finále

Šebl – Kubát 3:2(-7,9,9,-6,5)

 

O 3. místo

Dvořák J. - Šimůnek 3:1(9,6,-6,11)

 

O 5. až 8. místo

Přída – Waldhauser 0:3(-9,-5,-5), Stach – Hoke 3:1(-7,8,8,8)

 

O 5. místo

Waldhauser – Stach 3:0(8,8,9)

 

O 7. místo

Přída – Hoke 2:3(10,5,-2,-6,-7)

 

O 9. až 16. místo

Huk – Dvořáková 3:0(7,6,10), Knobloch – Šimůnková 2:3(-3,8,-12,9,-4), Stránská – Chrástek 3:0(6,8,8), Absolonová – Pašek A. 3:2(-8,6,9,-5,10)

 

O 9. až 12. místo

Huk – Šimůnková 1:3(7,-10,-8,-9), Stránská – Absolonová 3:0(8,9,5)

 

O 9. místo

Šimůnková – Stránská 3:2(-10,6,-10,7,8)

 

O 11. místo

Huk – Absolonová 3:1(10,12,-8,5)

 

O 13. až 16. místo

Dvořáková – Knobloch 3:2(10,-10,-4,3,7), Chrástek – Pašek A. 1:3(8,-8,-7,-7)

 

O 13. místo

Dvořáková – Pašek A. 0:3(-7,-8,-11)

 

O 15. místo

Knobloch – Chrástek 3:1(-7,8,4,9)

 

Soutěž útěchy

 

O 17. až 29. místo

Skopec – bye, Havránek – Čáha 3:0(11,7,7), Hájek – Maršíková 3:1(6,-7,8,8), Sedláček – bye, Štěpánek – Svoboda 3:0(3,2,8), Bartoňová – Veselý 1:3(9,-6,-7,-4), Mrázková – Bendzák 3:0(9,7,9), Petr – bye

 

O 17. až 24. místo

Skopec – Havránek 3:0(11,9,7), Hájek – Sedláček 0:3(-7,-11,-4), Štěpánek – Veselý 3:2(-5,-16,11,7,9), Mrázková – Petr 3:2(7,-9,-7,8,5)

 

O 17. až 20. místo

Skopec – Sedláček 3:0(7,8,9), Štěpánek – Mrázková 3:2(7,-5,7,-9,8)

 

O 17. místo

Skopec – Štěpánek 3:0(4,11,9)

 

O 19. místo

Sedláček – Mrázková 3:1( 5,7,-7,8)

 

O 21. až 24. místo

Havránek – Hájek 3:0 w.o., Veselý – Petr 2:3(7,-5,8,-8,-8)

 

O 21. místo

Havránek – Petr 1:3(6,-9,-7,-10)

 

O 23. místo

Hájek – Veselý 0:3 w.o.

 

O 25. až 29. místo

Čáha – bye, Maršíková – bye, Svoboda – Bartoňová 0:3(-10,-5,-4), Bendzák – bye

 

O 25. až 28. místo

Čáha – Maršíková 2:3(7,-8,-2,6,-7), Bartoňová – Bendzák 0:3(-5,-6,-8)

 

O 25. místo

Maršíková – Bendzák 3:2(-8,-10,7,6,12)

 

O 27. místo

Čáha – Bartoňová 3:0(7,10,12)

 

Pořadí dvouhry

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 2. Petr Kubát – Kotlářka, 3. Jan Dvořák – Kotlářka, 4. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 5.Vojtěch Waldhauser – SKST Liberec, 6. Matěj Stach – Bělá pod Bezdězem, 7. Daniel Hoke – Sportovní JM, 8. Kryštof Přída – Sportovní JM, 9. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 10. Anna Stránská – Viktorie Radim, 11. Martin Huk – SKST Liberec, 12. Marie Absolonová – SKST Liberec, 13. Adam Pašek – Slavoj Praha, 14. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 15. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 16. Martin Chrástek – Sportovní JM, 17. Daniel Skopec – Sparta Praha, 18. Tomáš Štěpánek – Avia Čakovice, 19. Tomáš Sedláček – TTC Praha, 20. Lia Mrázková – Slovan Bohnice, 21. Ada, Petr – TTC Praha, 22. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 23. Filip Veselý – Loko Všovice, 24. Alexandr Hájek – Avia Čakovice, 25. Jana Maršíková – Slovan Bohnice, 26. Jakub Bendzák – Loko Vršovice, 27. Jiří Čáha – Slovan Bohnice, 28. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 29. Jakub Svoboda – ABC Braník

 

Čtyřhry

 

Osmifinále

Šebl, Šimůnek – bye, Veselý, Bendzák – Dvořáková, Štěpánek 1:3(-11,11,-3,-6), Přída, Sedláček – Bartoňová, Mrázková 3:2(9,-11,4,-8,4), Skopec, Pašek A. - Stach, Huk 0:3(-6,-2,-6), Šimůnková, Stránská – Čáha, Maršíková 3:0(6,5,3), Knobloch, Havránek – Waldhauser, Absolonová 0:3(-7,-2,-3), Hoke, Chrástek – Petr, Hájek 2:3(-3,7,-8,6,-9), Kubát, Dvořák J. - bye

 

Čtvrtfinále

Šebl, Šimůnek – Dvořáková, Štěpánek 3:0(7,10,4), Přída, Sedláček – Stach, Huk 1:3(-2,9,-5,-6), Šimůnková, Stránská – Waldhauser, Absolonová 3:2(5,8,-9,-5,7), Petr, Hájek – Kubát, Dvořák J. 0:3(-8,-5,-3)

 

Semifinále

Šebl, Šimůnek – Stach, Huk 3:2(4,6,-9,-1,4), Šimůnková, Stránská – Kubát, Dvořák J. 1:3(-14,7,-9,-4)

 

Finále

Šebl, Šimůnek – Kubát, Dvořák J. 3:1(-8,10,5,11)

 

Pořadí čtyřhry

1. Jácham Šebl a Ondřej Šimůnek – oba Slavoj Praha, 2. Petr Kubát a Jan Dvořák – oba Kotlářka, 3. Matěj Stach – Bělá pod Bezdězem a Martin Huk – SKST Liberec a Veronika Šimůnková – Slavoj Praha a Anna Stránská – Viktorie Radim



Přidání komentáře k článku Vítězem Zbraslavského poháru starších žáků se stal Jáchym Šebl



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
19.07.2018