Na úvodní stránku





Velkou cenu Prahy 6 starších žáků vyhrál David Průša

Turnaj se hrál na osmi stolech v osmi skupinách. Dohrávala se i soutěž útěchy a turnaj byl poměrně silně obsazen. Z našich hráčů jel jenom Tomáš Sedláček, s kterým jsme tipovali, kdo se dostane do semifinále. Nakonec jsem se shodli na jménech David Průša, Matěj Fausek. Michael Buchar a Jáchym Šebl a společně jsem tipovali jako celkového vítěze Davida Průšu, což nám vše vyšlo.

 

Skupina A

Košek – Brdlík 3:0(3,1,1), Skopec – Buček 3:0(6,8,11), Brdlík – Skopec 0:3(-5,-1,-5), Průša D. - Košek 3:0(4,6,2), Skopec – Průša D. 0:3(-6,-8,-6), Buček – Brdlík 3:1(7,-9,7,7), Průša D. - Buček 3:0(3,10,7), Košek – Skopec 3:1(5,-8,8,7), Buček – Košek 0:3(-1,-4,-4), Brdlík – Průša D. 0:3(-7,-3,-4)

 

Pořadí skupiny A

1. David Průša – Sportovní JM, 2. Martin Košek – SKST Liberec, 3. Daniel Skopec – Sparta Praha, 4. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 5. Vojtěch Brdlík – Stadion Žižkov

 

Skupina B

Fausek – Černý 3:0(4,2,2), Krameš – Šimůnková 3:0(12,11,5), Černý – Šimůnková 1:3(-8,5,-8,-6), Fausek – Krameš 3:1(-7,7,13,7), Krameš – Černý 3:0(4,4,4), Šimůnková – Fausek 0:3(-3,-3,-5)

 

Pořadí skupiny B

1. Matěj Fausek – Sportovní JM, 2. Jan Krameš – Loko Vršovice, 3. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 4. Vojtěch Černý – TTC Klánovice

 

Skupina C

Buchar – Bendzák 3:0(2,1,9), Komín – Dvořák P. 0:3(-8,-6,-4), Bendzák – Dvořák P. 0:3(-4,-6,-8), Buchar – Komín 3:0(1,7,5), Komín – Bendzák 3:1(-9,12,4,1), Dvořák P. - Buchar 0:3(-9,-9,-7)

 

Pořadí skupiny C

1. Michael Buchar – Kotlářka, 2. Petr Dvořák – Sportovní JM, 3. Ondřej Komín – Slovan Bohnice, 4. Jakub Bendzák – Loko Vršovice

 

Skupina D

Šebl – Veselý 3:0(3,5,3), Slavíček – Hoke 0:3(-8,-1,-7), Veselý – Hoke 0:3(-2,-4,-6), Šebl – Slavíček 3:0(4,8,8), Slavíček – Veselý 3:1(-13,9,5,3), Hoke – Šebl 0:3(-7,-7,-9)

 

Pořadí skupiny D

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 2. Daniel Hoke – Sportovní JM, 3. Štěpán Slavíček – TSM Kladno, 4. Filip Veselý – Loko Vršovice

 

Skupina E

Kubát – Havránek 3:0(2,3,7), Chrástek – Huk 0:3(-6,-5,-6), Havránek – Huk 0:3(-6,-2,-4), Kubát – Chrástek 3:0(2,7,3), Chrástek – Havránek 1:3(-9,-10,4,-7), Huk – Kubát 2:3(-8,8,-10,7,-5)

 

Pořadí skupiny E

1. Petr Kubát – Kotlářka, 2. Martin Huk – SKST Liberec, 3. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 4. Martin Chrástek – Sportovní JM

 

Skupina F

Šimůnek – Kaucký 3:0(4,9,6), Průša O. - Stach 0:3(-6,-6,-2), Kaucký – Stach 0:3(-8,-3,-7), Šimůnek – Průša O. 3:0(6,6,6), Průša O. - Kaucký 0:3(-10,-7,-1), Stach – Šimůnek 0:3(-9,-5,-8)

 

Pořadí skupiny F

1. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 2. Matěj Stach – TTC Bělá pod Bezdězem, 3. Jakub Kaucký – Kotlářka, 4. Ondřej Průša – Loko Vršovice

 

Skupina G

Dvořák J. - Pašek 3:1(-10,2,4,6), Cihlář – Stránská 1:3(3,-3,-5,-5), Pašek – Stránská 1:3(-2,5,-2,-3), Dvořák J. - Cihlář 3:0(5,4,4), Cihlář – Pašek 1:3(-7,8,-10,-5), Stránská – Dvořák J. 0:3(-7,-7,-4)

 

Pořadí skupiny G

1. Jan Dvořák – Kotlářka, 2. Anna Stránská – Viktorie Radim, 3. Adam Pašek – Slavoj Praha, 4. Matěj Cihlář – Slovan Bohnice

 

Skupina H

Kulveit – Čáha 3:0(3,8,4), Sedláček – Waldhauser 0:3(-6,-5,-8), Čáha – Waldhauser 0:3(-4,-2,-4), Kulveit – Sedláček 3:0(9,1,5), Sedláček – Čáha 3:2(-8,-4,10,8,8), Waldhauser – Kulveit 3:2(-7,3,-4,9,7)

 

Pořadí skupiny H

1. Vojtěch Waldhauser – SKST Liberec, 2. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 3. Tomáš Sedláček – TTC Praha, 4. Jiří Čáha – Slovan Bohnice

 

Čtyřhra

 

Osmifinále

Průša D., Fausek – bye, Veselý, Bendzák – Stránská, Šimůnková 0:3(-5,-5,-8), Skopec, Chrástek – Pašek, Buček 3:2(-5,9,7,-11,9), Košek, Průša O. - Kubát, Dvořák J. 1:3(8,-6,-6,-7), Buchar, Kulveit – Krameš, Havránek 3:0(5,3,15), Slavíček, Sedláček – Waldhauser, Huk 0:3(-1,-9,-6), Hoke, Dvořák P. - Stach, Kaucký 3:2(9,-10,-6,5,10), Komín, Cihlář – Šebl, Šimůnek 0:3(-9,-8,-4)

 

Čtvrtfinále

Průše D., Fausek – Stránská, Šimůnková 3:0(4,9,7), Skopec, Chrástek – Kubát, Dvořák J. 0:3(-3,-9,-8), Buchar, Kulveit – Waldhauser, Huk 3:0(8,7,7), Hoke, Dvořák P. - Šebl, Šimůnek 0:3(-10,-6,-4)

 

Semifinále

Průša D., Fausek – Kubát, Dvořák J. 3:1(8,-9,6,11), Buchar, Kulveit – Šebl, Šimůnek 3:2(-7,9,-6,6,10)

 

Finále

Průša D., Fausek – Buchar, Kulveit 3:0(9,5,6)

 

Pořadí čtyřher

1. David Průša a Matěj Fausek . oba Sportovní JM, 2. Michael Buchar – Kotlářka a Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 3. Petr Kubát a Jan Dvořák – oba Kotlářka a Jáchym Šebl a Ondřej Šimůnek – Oba Slavoj Praha

 

Soutěž útěchy

 

Osmifinále

Šimůnková – Cihlář 3:0(7,6,3), Bendzák – Kaucký 0:3(-7,-4,-6), Havránek – Čáha 3:1(8,6,-9,3), Buček – Slavíček 0:3(-7,-7,-7), Komín – Průša O. 1:3(-5,9,-9,-9), Brdlík – Pašek 0:3(-1,-7,-5), Sedláček – Chrástek 1:3(5,-12,-9,-7), Veselý – Skopec 2:3(8,11,-6,-7,-5)

 

Čtvrtfinále

Šimůnková – Kaucký 0:3(-10,-8,-13), Havránek – Slavíček 3:2(7,-5,9,-3,6), Průša O. - Pašek 1:3(10,-4,-9,-6), Chrástek – Skopec 0:3(-10,-8,-11)

 

Semifinále

Kaucký – Havránek 3:1(6,-9,5,7), Pašek – Skopec 3:0(8,8,5)

 

Finále (o 17. místo)

Kaucký – Pašek 0:3(-6,-4,-9)

 

O 19. místo

Havránek – Skopec 0:3(-2,-8,-5)

 

O 21. až 24. místo

Šimůnková – Slavíček 1:3(7,-3,-7,-7), Průša O. - Chrástek 0:3(-11,-11,-9)

 

O 21. místo

Slavíček – Chrástek 0:3(-8,-7,-4)

 

O 23. místo

Šimůnková – Průša O. 2:3(4,8,-7,-11,-11)

 

O 25. až 32. místo

Cihlář – Bendzák 1:3(-12,8,-9,-8), Čáha – Buček 3:0(8,6,4), Komín – Brdlík 3:0(7,5,9), Sedláček – Veselý 3:2(-8,-9,7,6,5)

 

O 25. až 28. místo

Bendzák – Čáha 1:3(-8,7,-9,-11), Komín – Sedláček 0:3(-5,-5,-10)

 

O 25. místo

Čáha – Sedláček 3:1(-7,7,4,4)

 

O 27. místo

Bendzák – Komín 0:3(-5,-4,-8)

 

O 29. až 32. místo

Cihlář – Buček 1:3(-15,11,-8,-9), Brdlík – Veselý 0:3(-5,-6,-7)

 

O 29. místo

Buček – Veselý 3:0(5,5,10)

 

O 31. místo

Cihlář – Brdlík 3:1(13,-7,12,9)

 

Hlavní soutěž

 

Osmifinále

Průša D. - Stach 3:0(11,6,13), Stránská – Kubát 2:3(2,-12,-7,6,-4), Waldhauser – Krameš 3:1(8,-9,7,5), Dvořák P. - Šebl 2:3(8,-9,-13,5,-2), Buchar – Huk 3:0(4,4,7), Hoke – Šimůnek 0:3(-6,-6,-9), Dvořák J. - Košek 2:3(9,-9,-6,9,-5), Kulveit – Fausek 0:3(-1,-6,-6)

 

Čtvrtfinále

Průša D. - Kubát 3:1(4,5,-10,5), Waldhauser – Šebl 0:3(-9,-4,-8), Buchar – Šimůnek 3:0(7,3,3), Košek – Fausek 1:3(7,-6,-9,-3)

 

Semifinále

Průša D. - Šebl 3:0(4,2,9), Buchar – Fausek 2:3(-11,-6,10,10,-3)

 

Finále

Průša D. - Fausek 3:0(7,6,11)

 

O 3. místo

Šebl – Buchar 1:3(-9,5,-8,-2)

 

O 5. až 8. místo

Kubát – Waldhauser 3:0(5,7,12), Šimůnek – Košek 3:0(3,9,9)

 

O 5. místo

Kubát – Šimůnek 3:2(-4,10,-9,11,9)

 

O 7. místo

Waldhauser – Košek 3:2(7,-8,-6,7,8)

 

O 9. až 16. místo

Stach – Stránská 3:1(9,-8,7,8), Krameš – Dvořák P. 3:0(4,8,6), Huk – Hoke 1:3(-5,-8,9,-4), Dvořák J. - Kulveit 0:3(-13,-8,-8)

 

O 9. až 12. místo

Stach – Krameš 3:0(6,7,7), Hoke – Dvořák J. 0:3(-6,-4,-9)

 

O 9. místo

Stach – Dvořák J. 3:2(-12,9,5,-11,9)

 

O 11. místo

Krameš – Hoke 0:3(-8,-8,-5)

 

O 13. až 16. místo

Stránská – Dvořák P. 1:3(-11,9,-10,-8), Huk – Kulveit 1:3(6,-10,-2,-7)

 

O 13. místo

Dvořák P. - Kulveit 3:0(15,6,9)

 

O 15. místo

Stránská – Huk 1:3(9,-9,-8,-13)

 

Konečné pořadí

1. David Průša – Sportovní JM, 2. Matěj Fausek – Sportovní JM, 3. Michael Buchar – Kotlářka, 4. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 5. Petr Kubát – Kotlářka, 6. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 7. Vojtěch Waldhauser – SKST Liberec, 8. Martin Košek – SKST Liberec, 9. Matěj Stach – TTC Bělá pod Bezdězem, 10. Jan Dvořák – Kotlářka, 11. Daniel Hoke – Sportovní JM, 12. Jan Krameš – Loko Vršovice, 13. Petr Dvořák – Sportovní JM, 14. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 15. Martin Huk – SKST Liberec, 16. Anna Stránská – Viktorie Radim, 17. Adam Pašek – Slavoj Praha, 18. Jakub Kaucký – Kotlářka, 19. Daniel Skopec – Sparta Praha, 20. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 21. Martin Chrástek – Sportovní JM, 22. Štěpán Slavíček – TSM Kladno, 23. Ondřej Průša – Loko Vršovice, 24. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 25. Jiří Čáha – Slovan Bohnice, 26. Tomáš Sedláček – TTC Praha, 27. Ondřej Komín – Slovan Bohnice, 28. Jakub Bendzák – Loko Vršovice, 29. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 30. Filip Veselý – Loko Vršovice, 31. Matěj Cihlář – Slovan Bohnice, 32. Vojtěch Brdlík – Stadion Žižkov



Přidání komentáře k článku Velkou cenu Prahy 6 starších žáků vyhrál David Průša



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
23.01.2018