Na úvodní stránku





I v 16. kole byla bilance pražského přeboru pasivní

KK Konstruktiva Praha A – TTC Praha A 8:10

Boštíková, Kulveit – Jelínek, Chlumský 3:1(7,6,-8,4), Semián, Smrkovský – Barcal, Remunda 3:1(8,-10,5,8), Semián – Remunda 2:3(-8,-8,8,8,-5), Kulveit – Barcal 2:3(-11,5,-3,6,-4), Boštíková – Jelínek 3:2(-10,9,-11,7,6), Smrkovský – Chlumský 2:3(7,-8,12,-6,-8), Kulveit – Remunda 3:2(8,10,-5,-3,3), Boštíková – Barcal 1:3(10,-4,-4,-7), Smrkovský – Jelínek 3:1(-10,8,7,8), Semián – Chlumský 1:3(-7,3,-6,-7), Boštíková – Remunda 3:2(-7,8,-6,8,9), Smrkovský – Barcal 0:3(-7,-9,-6), Semiám – Jelínek 1:3(-4,-9,10,-9), Kulveit – Chlumský 3:2(6,-10,-12,7,8), Smrkovský – Remunda 1:3(-6,9,-9,-11), Semián – Barcal 1:3(-9,-11,8,-5), Kulveit – Jelínek 3:1(10,-5,6,7), Boštíková – Chlumský 0:3(-7,-7,-9)

Body domácích: Kulveit 3,5, Boštíková 2,5, Smrkovský 1,5, Se,ián 0,5

Body hostů: Barcal 4, Chlumský 3, Remunda 2, Jelínek 1

Soutěž: 3. třída A

Hráno: Konstruktiva 3. 2. 2014

 

TTC Elizza Praha J – TTC Praha B 6:10

Fausek J., Marat F. - Zahradníček, Moravec 3:1(4,6,-8,6), Šimeček, Hoke – Pouč, Houček 2:3(10,8,-10,-6,-9), Marat F. - Zahradníček 2:3(-8,9,7,-3,-5), Hoke – Houček 0:3(-5,-6,-7), Šimeček – Pouč 3:0(9,8,9), Fausek J. - Moravec 3:2(10,9,-8,-5,10), Hoke – Zahradníček 2:3(-6,6,-7,7,-6), Šimeček – Houček 3:0(5,5,8), Fausek J. - Pouč 1:3(9,-9,-10,-2), Marat F. - Moravec 2:3(-7,6,7,-6,-11), Šimeček – Zahradníček 3:2(-6,8,-4,4,9), Fausek J. - Houček 2:3(6,-5,7,-7,-9), Marat F. - Pouč 2:3(-8,3,-6,8,-6), Hoke – Moravec 3:0(8,8,8), Fausek J. - Zahradníček 1:3(7,-8,-9,-10), Marat F. - Houček 0:3(-5,-3,-5)

Body domácích: Šimeček 3, Fausek 1,5, Hoke 1, Marat F. 0,5

Body hostů: Houček 3,5, Zahradníček 3, Pouč 2,5, Moravec 1

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Elizza 3. 2. 2014

 

TTC Praha C – TJ Zelená Liška C 9:9

Fejks, Jansa – Hajný, Lhoták 3:2(8,-8,6,-4,8), Szilágyi, Monyč – Krieger, Konopa 2:3(-5,-9,9,3,-10), Fejks – Konopa 3:1(9,7,-11,10), Monyč – Krieger 1:3(-5,-11,6,-8), Jansa – Hajný 3:2(-4,-10,5,2,6), Szilágyi – Lhoták 3:0(9,7,3), Monyč – Konopa 0:3(-10,-5,-9), Jansa – Krieger 1:3(-8,4,-7,-5), Szilágyi – Hajný 3:2(-5,-4,5,13,10), Fejks – Lhoták 3:2(-8,14,8,-7,7), Jansa – Konopa 2:3(-4,8,6,-7,-7), Szilágyi – Krieger 3:1(5,-1,1,6), Fejks – Hajný 0:3(-2,-5,-5), Monyč – Lhoták 3:1(-9,2,9,13), Szilágyi – Konopa 3:1(1,7,-7,5), Fejks – Krieger 2:3(-2,-10,10,6,-10), Monyč – Hajný 0:3(-8,-10,-13), Jansa – Lhoták 2:3(9,-10,-6,7,-9)

Body domácích: Szilágyi 4, Fejks 2,5, Jansa 1,5, Monyč 1

Body hostů: Krieger 3,5, Konopa 2,5, Hajný 2, Lhoták 1

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Centrum zábavy Karlín 5.2.2014

 

TTC Praha D – TJ Slovan Bohnice I 2:10

Houček, Fejks – Šultys, Domnosil 1:3(-9,-9,10,-6), Dvořák, Bárta – Handl, Bednárik 0:3(-4,-6,-7), Houček – Domnosil 0:3(-1,-5,-7), Dvořák – Handl 1:3(9,-10,-9,-10), Bárta – Šultys 1:3(-4,-7,10,-10), Fejks – Bednárik 3:0(9,7,9), Dvořák – Domnosil 0:3(-5,-4,-6), Bárta – Handl 0:3( -4,-6,-7), Fejks – Šultys 1:3(-10,-13,4,-8), Houček – Bednárik 3:0(9,12,4), Bárta – Domnosil 1:3(-6,10,-4,-9), Fejks – Handl 2:3(9,-9,-10,12,-7)

Body domácích: Houček 1, Fejks 1, Dvořák 0, Bárta 0

Body hostů: Domnosil 3,5, Handl 3,5, Šultys 2,5, Bednárik 0,5

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Centrum zábavy Karlín 6.2.2014

 

TTC Klánovice F – TTC Praha E 10:6

Lacman, Hrabal – Mutl, Halodová 3:2(-7,-8,7,1,8), Tichý, Nový – Paroubek J., Havlíček 3:2(8,-7,9,-8,7), Hrabal – Halodová 2:3(-8,-8,9,9,-7), Platil – Mutl 3:1(6,-5,5,6), Nový – Paroubek J. 3:1(10,9,-11,1), Lacman - Havlíček 3:1(3,10,-9,6), Platil – Halodová 1:3(9,-9,-8,-10), Nový – Mutl 0:3(-6,-10,-11), Lacman – Paroubek J. 3:0(8,7,4), Hrabal – Havlíček 3:0(3,5,8), Nový – Halodová 1:3(6,-9,-9,-7), Lacman – Mutl 3:2(2,-9,-6,9,5), Hrabal – Paroubek J. 3:0(2,2,3), Platil – Havlíček 2:3(5,2,-10,-7,-4), Lacman – Halodová 0:3 w.o., Hrabal – Mutl 3:2(5,-11,-11,5,12), Platil – Paroubek J. 3:0(5,2,5)

Body domácích: Lacman 3,5, Hrabal 3,5, Platil 1,5, Nový 1,5

Body hostů: Halodová 3, Mutl 1, havlíček 1, Paroubek J. 0, w.o. 1

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Klánovice 7.2.2014

 

TJ Střížkov E – TTC Praha F 10:4

Provazník, Svobodová – Moravec, Smíšek Jaroslav 3:0(6,9,7), Pour, Pelikán – Srníček, Podrazil J. 3:1(-5,8,6,3), Provazník – Srníček 3:0(4,6,6), Pelikán – Smíšek Jaroslav 2:3(-8,2,-12,10,-6), Pour – Moravec 1:3(-3,-8,11,-5), Svobodová – Podrazil J. 3:2(8,10,-8,-10,6), Pelikán – Srníček 0:3(-9,-7,-5), Pour – Smíšek Jaroslav 3:0(5,9,8), Svobodová – Moravec 3:1(9,8,-5,10), Provazník – Podrazil J. 3:0(10,1,8), Pour – Srníček 3:0(4,9,9), Svobodová – Smíšek Jaroslav 3:2(-7,9,-6,6,4), Provazník – Moravec 1:3(-4,-8,10,-5), Pelikán – Podrazil J. 3:2(9,-9,10,-10,4), Svobodová – Srníček 3:0(10,6,7)

Body domácích: Svobodová 3,5, Provazník 2,5, Pour 2,5, Pelikán 1,5

Body hostů: Moravec 2, Srníček 1, Smíšek Jaroslav 1, Podrazil J. 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Střížkov 7.2.2014

 

TTC Praha G – SK Hamr B 10:7

Smíšek Jan, Haba – Kováč, Rosa 3:0(6,5,7), Váňa, Fuček – Jaroš, Šinákl 1:3(-3,10,-1,-1), Váňa – Šinákl 1:3(-13,5,-5,-8), Haba – Jaroš 3:2(-9,7,5,-11,8), Smíšek Jan – Kováč 3:1(3,8,-9,1), Fuček – Rosa 0:3(-9,-4,-6), Haba – Šinákl 1:3(7,-3,-10,-8), Smíšek Jan – Jaroš 3:0(6,5,4), Fuček – Kováč 1:3(7,-3,-4,-5), Váňa – Rosa 3:2(-10,9,8,-8,4), Smíšek Jan – Šinákl 3:0(4,5,7), Fuček – Jaroš 0:3 w.o., Váňa – Kováč 3:0(4,5,9), Haba – Rosa 3:0(4,5,9), Fuček – Šinákl 0:3 w.o., Váňa – Jaroš 3:0(6,3,8), Haba – Kováč 3:0(8,7,2)

Body domácích: Smíšek jan 3,5, Haba 3,5, Váňa 3, Fuček 0

Body hostů: Šinákl 2,5, Kováč 1, Rosa 1, Jaroš 0,5, w.o. 2

Soutěž: 7. třída

Hráno: Centrum zábavy Karlín 7.2.2014

 

TTC Praha H – TJ Sokol Břevnov Hradčany D 2:10

Trmota, Buriánek – Zücker, Ptáček 0:3(-7,-5,-8), Kelbl, Sedláček – Popelka, Zábranský 0:3(-10,-8,-7), Sedláček – Popelka 0:3(-9,-11,-3), Kelbl – Ptáček 0:3(-5,-4,-6), Buriánek – Zábranský 0:3(-6,-6,-10), Trmota – Zücker 3:0(4,10,7), Kelbl – Popelka 2:3(-6,4,-7,7,-3), Buriánek – Ptáček 2:3(10,8,-2,-4,-6), Trmota – Zábranský 3:2(-5,-9,9,9,10), Sedláček - Zücker 1:3(6,-7,-4,-6), Buriánek – Popelka 0:3(-12,-9,-7), Trmota – Ptáček 0:3(-4,-5,-8)

Body domácích: Trmota 2, osttaní 0

Body hostů: Popelka 3,5, Ptáček 3,5, Zábranský 1,5, Zücker 1,5

Soutěž: 7. třída

Hráno: Centrum zábavy Karlín 6.2.2014

 

TJ Zelená Liška A – TTC Praha A 6:4

Kriegerová, Jeřábková – Antošová, Suková 3:1, Jeřábková – Antošová 3:0, Grossmannová – Malá 3:0, Kriegerová – Suková 2:3, Grossmannová – Antošová 3:1, Jeřábková – Suková 2:3, Kriegerová – Malá 3:0, Grossmannová – Suková 2:3, Kriegerová – Antošová 1:3, Jeřábková – Malá 3:0

Body domácích: Jeřábková 2,5, Grossmannová 2, Kriegerová 1,5

Body hostů: Suková 3, Antošová 1, Malá 0

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Zelená liška 3.2.2014



Přidání komentáře k článku I v 16. kole byla bilance pražského přeboru pasivní



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
18.07.2018