Na úvodní stránku





Konečně kladná bilance v pražském přeboru

TTC Praha A – TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:7

Jelínek, Chlumský – Popelka, Luxemburk 0:3(-11,-8,-7), Remunda, Barcal – Chalupa, Růžička 2:3(6,7,-9,-9,-11), Barcal – Růžička 3:0(6,9,9), Chlumský – Chalupa 2:3(12,-10,-7,11,-5), Jelínek – Luxemburk 2:3(-8,6,6,-9,-10), Remunda – Popelka 3:1(-6,7,10,9), Chlumský – Růžička 1:3(8,-7,-6,-9), Jelínek – Chalupa 0:3(-6,-8,-6), Remunda – Luxemburk 3:2(9,6,-7,-10,8), Barcal – Popelka 3:1(8,7,-4,9), Jelínek – Růžička 0:3(-4,-4,-10), Remunda – Chalupa 3:1(-5,5,10,8), Barcal – Luxemburk 3:1(8,-10,8,4), Chlumský – Popelka 3:1(-14,10,9,5), Remunda – Růžička 3:0(9,7,6), Barcal – Chalupa 3:0(7,8,1), Chlumský – Luxemburk 3:0(6,3,9)

Body domácích: Remunda 4, Barcal 4, Chlumský 2, Jelínek 0

Body hostů: Chalupa 2,5, Růžička 2,5, Luxemburk 1,5, Popelka 0,5

Soutěž: 3. třída A

Hráno: Pinec Aréna 13. 2. 2014

 

TTC Praha B – TJ Sokol Nové Vysočany C 10:5

Pouč, Zahradníček – Černý, Adámek 2:3(-8,-9,9,9,-8), Houček, Fiala – Erben, Kobras 1:3(-4,-9,8,-4), Zahradníček – Adámek 2:3(10,8,-3,-7,-6), Pouč – Černý 3:1(8,7,-7,5), Fiala – Erben 3:2(-10,-3,7,7,7), Houček – Kobras 3:1(6,11,-13,13), Pouč – Adámek 3:2(-11,8,4,-7,6), Fiala – Černý 0:3(-7,-5,-5), Houček – Erben 3:0(7,3,12), Zahradníček – Kobras 3:2(-8,-8,7,8,4), Fiala – Adámek 0:3(-7,-4,-1), Houček – Černý 3:2(-7,9,6,-10,7), Zahradníček – Erben 3:1(4,-8,6,8), Pouč – Kobras 3:1(8,10,-7,7), Houček – Adámek 3:0(7,6,6), Zahradníček – Černý 3:1(7,6,-9,6)

Body domácích: Houček 4, Pouč 3, Zahradníček 2, Fiala 1

Body hostů: Adámek 2,5, Černý 1,5, Erben 0,5, Kobras 0,5

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Centrum zábavy Karlín 12. 2. 2014

 

TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 Ulita E – TTC Praha C 5:10

Vokál R., Vokál J. - Fejks, Mutl 3:2(8,-7,-7,7,6), Krieger, Najbrtová – Monyč, Szilágyi 3:1(5,-7,7,7), Vokál R. - Fejks 2:3(-10,10,-9,8,-9), Vokál J. - Szilágyi 3:2(8,9,-8,-13,-9), Krieger – Monyč 1:3(13,-7,-7,-11), Najbrtová – Mutl 1:3(-9,5,-7,-14), Vokál J. - Fejks 3:0(5,10,9), Krieger – Szilágyi 0:3(-8,-9,-4), Hodoušek – Monyč 1:3(-8,8,-7,-8), Vokál R. - Mutl 2:3(8,-8,-6,6,-10), Krieger – Fejks 2:3(5,-6,-10,6,-10), Hodoušek – Szilágyi 1:3( -6,7,-7,-5), Vokál R. - Monyč 3:2(-9,10,-9,10,-14), Vokál J. - Mutl 3:2(-11,9,8,-7,6), Hodoušek – Fejks 2:3(7,13,-9,-8,-2), Vokál R. - Szilágyi 0:3(-9,-9,-10)

Body domácích: Vokál J. 3,5, Vokál R. 0,5, Krieger 0,5, Najbrtová 0,5, Hodoušek 0

Body hostů: Fejks 3, Monyč 3, Szilágyi 2, Mutl 2

Soutěž: 5. třída A

Hráno: Stadion Žižkov 12. 2. 2014

 

TJ Sokol Praha 5 Stodůlky F – TTC Praha D 10:4

Gargulák, Kunert – Sedláček, Bárta 3:0(9,2,1), Šimek, Zvolánek – Houček, Váňa 1:3(-9,-7,5,-15), Gargulák – Houček 3:2(8,-2,7,-8,5), Šimek – Váňa 2:3(6,-8,-9,7,-10), Zvolánek – Bárta 3:0(6,7,6), Kunert – Sedláček 3:0(9,7,9), Šimek – Houček 2:3(-5,10,7,-5,-8), Zvolánek – Váňa 3:2(9,-8,8,-5,9), Kunert – Bárta 3:0(5,8,9), Gargulák – Sedláček 3:0(5,6,2), Zvolánek – Houček 1:3(-8,7,-10,-5), Kunert – Váňa 3:1(4,5,-10,8), Gargulák – Bárta 3:0(7,9,4), Šimek – Sedláček 3:0(3,8,1)

Body domácích: Kunert 3,5, Gargulák 3,5, Zvolánek 2, Šimek 1

Body hostů: Houček 2,5, Váňa 1,5, Bárta 0, Sedláček 0

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Stodůlky 14. 2. 2014

 

TTC Praha E – Střížkov E 7:10

Pouč, Paroubek P. 3:0 w.o., Mutl, Paroubek J. - Svobodová, Pour 1:3(-7,8,-7,-7), Mutl – Svobodová 1:3(-5,-7,1,-8), Paroubek P. - Pour 2:3(11,-8,6,-9,-7), Paroubek J. - Pelikán 0:3(-6,-8,-6), Pouč 3:0 w.o., Paroubek P. - Svobodová 1:3(10,-5,-9,-8), Paroubek J. - Pour 0:3(-6,-6,-1), Pouč – Pelikán 3:1(6,-9,7,4), Mutl 3:0 w.o., Paroubek J. - Svobodová 0:3(-10,-7,-6), Pouč – Pour 3:1(6,-7,5,14), Mutl – Pelikán 2:3(4,3,-5,-6,-4), Paroubek P. 3:0 w.o., Pouč – Svobodová 3:1(-6,3,6,6), Mutl – Pour 0:3(-8,-8,-6), Paroubek P. - Pelikán 0:3(-8,-11,-4)

Body domácích: Pouč 3, Mutl 0, Paroubek P. 0, Paorubek J. 0, w.o. 4

Body hostů: Svobodová 3,5, Pour 3,5, Pelikán 3

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 13. 2. 2014

 

TTC Praha F – SF SKK El Niňo Praha L 10:2

Haba, Fuček – Niderle, Štefan 3:2(-5,14,-7,4,8), Smíšek Jaroslav, Moravec – Kaucký J., Lebeda 3:2(-8,8,13,-8,9), Moravec – Štefan 3:0(5,2,6), Smíšek Jaroslav – Niederle 3:0(7,5,5), Haba – Kaucký J. 3:1(13,4,-12,8), Fuček – Lebeda 0:3(-10,-2,-6), Smíšek Jaroslav – Štefan 3:0(10,9,5), Haba – Niederle 3:1(-8,4,6,8), Fuček – Kaucký 2:3(8,7,-8,-11,-8), Moravec – Lebeda 3:2(-9,9,8,-6,8), Haba – Štefan 3:1(-8,1,6,6), Fuček – Niederle 3:0(2,5,5)

Body domácích: Haba 3,5, Moravec 2,5, Smíšek Jaroslav 2,5, Fuček 1,5

Body hostů: Kaucký J. 1, Lebeda 1, Štefan 0, Niederle 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 14. 2. 2014

 

SF SKK El Niň Praha M – TTC Praha G 1:10

Kopecký, Luxemburk – Haba, Fuček 0:3(-4,-8-10), Náhlik, Koběrský – Smíšek Jan, Váňa 1:3(-4,-9,9,-7), Koběrský – Smíšek Jan 0:3, Kopecký – Váňa 0:3(-5,-8,-2), Luxemburk – Fuček 0:3(-3,-2,-8), Náhlik – Haba 0:3(-5,-11,-12), Kopecký – Smíšek Jan 0:3(-4,-6,-8), Luxemburk – Váňa 0:3(-4,-10,-4), Náhlik – Fuček 3:2(-2,-10,10,7,3), Koběrský – Haba 1:3(15,-2,-2,-4), Luxemburk – Smíšek Jan 0:3(-4,-10,-4), Náhlik – Váňa 0:3(-9,-7,-8)

Body domácích: Náhlik 1, ostatní 0

Body hostů: Smíšek Jan 3,5, Váňa 2,5, Haba 2,5, Fuček 1,5

Soutěž: 7. třída

Hráno: Kotlářka 12. 2. 2014

 

SK RTTI Poplatky.com B – TTC Praha H 10:0

Nacher, Botek – Buriánek, Sýkora 3:1(4,4,-8,2), Roubalová, Suková – Havlíček, Podrazil J. 3:0(9,5,6), Havel – Havlíček 3:0(1,6,3), Nacher – Sýkora 3:0(4,7,8), Botek – Buriánek 3:0(3,4,10), Suková – Podrazil J. 3:1(8,2,-10,1), Nacher – Havlíček 3:0(5,1,9), Botek – Sýkora 3:0(5,9,3), Suková – Buriánek 3:0(6,4,5), Havel – Podrazil J. 3:0(2,5,7), Botek – Havlíček 3:1(-7,2,5,7)

Body domácích: Havel 2,5, Nacher 2,5, Botek 2,5, Suková 2,5

Body hostů: nikdo

Soutěž: 7. třída

Hráno: Střelecký ostrov 13. 2. 2014

 

TTC Praha A – TJ Braník E 5:5

Bláhová, Suková – Vysušilová, Chalupová 3:1(8,5,-9,7), Malá – Vysušilová 1:3(-6,9,-9,-9), Bláhová – Hypšová 3:2(-10,4,-11,4,10), Suková – Chalupová 3:0(7,9,5), Bláhová – Vysušilová 0:3(-9,-7,-13), Malá – Chalupová 1:3(-4,-11,6,-8), Suková – Hypšová 3:0(8,9,9), Bláhová – Chalupová 1:3(9,-4,-4,-8), Suková – Vysušilová 3:0(10,3,8), Malá – Hypšová 1:3(-7,10,-4,-7)

Body domácích: Suková 3,5, Bláhová 1,5, Malá 0

Body hostů: Vysušilová 2, Chalupová 2, Hypšová 1

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Centrum zábavy Karlín 14.2.2014



Přidání komentáře k článku Konečně kladná bilance v pražském přeboru



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
19.07.2018