Na úvodní stránku





19. kolo nám přineslo neutrální bilanci

TTC Praha A – TTC Elizza H 6:10

Podrobné výsledky nejsou dosud k dispozici.

Soutěž: 3. třída A

Hráno: Jižní Město – Elizza 13. 3. 2014

 

TTC Praha B – TJ Stadion Žižkov DDM Ulita D 10:4

Pouč, Houček 3:0 w.o., Fiala, Zahradníček – Baxa, Ťuík 3:2(-8,-10,7,8,7), Houček – Ťuík 3:0(4,10,16), Pouč – Baxa 3:0(9,6,8), Fiala – Vejdělek 3:2(-6,4,-1,10,9), Zahradníček 3:0 w.o., Pouč – Ťuík 1:3(-8,-7,10,-8), Fiala – Baxa 0:3(-4,-1,-6), Zahradníček – Vejdělek 3:1(5,9,-5,11), Houček 3:0 w.o., Fiala – Ťuík 1:3(7,-4,-5,-2), Zahradníček – Baxa 0:3(-0,-9,-4), Houček – Vejdělek 3:1(6,-8,6,5), Pouč 3:0 w.o., Zahradníček – Ťuík 3:0(10,5,11)

Body domácích: Houček 2, Zahradníček 1,5, Fiala 1,5 , Pouč 1, w.o. 4

Body hostů: Ťuík 2, Baxa 2, Vejdělek 0

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Centrum zábavy Karlín 12. 3. 2014

 

TJ Sokol Nusle Praha F – TTC Praha C 10:6

Slunéčko, Jirčík – Szilágyi, Monyč 3:2, Adámek, Hedervári – Jansa, Fejks, Hedervári – Szilágyi 1:3, Adámek – Jansa 3:2, Slunéčko – Fejks 3:0, Jirčík – Monyč 3:1, Adámek – Szilágyi 0:3, Slunéčko – Jansa 3:1, Jirčík – Fejks 0:3, Hedervári – Monyč 3:1, Slunéčko – Szilágyi 0:3, Jirčík – Jansa 3:1, Hedervári – Fejks 0:3, Adámek – Monyč 3:2, Jičík – Szilágyi 3:1, Hedervári – Jansa 3:1

Body domácích: Jirčík 3,5, Slunéčko 2,5, Hedervári 2, Adámek 2

Body hostů: Szilágyi 3, Fejks 2,5, Jansa 0,5, Monyč 0

Soutěž: 5. třída A

Hráno: Sokol Nusle 12. 3. 2014

 

SK Vršovice A – TTC Praha D 10:2

Dvořák st., Dvořák ml. - Houček, Trmota 3:04,5,3), Buck, Dunder 3:0 w.o., Dvořák ml. - Houček 0:3(-9,-11,-11), Dvořák st. .- Trmota 3:1(7,11,-10,7), Buck – Farkaš 3:2(9,6,-10,-5,9), Dunder 3:0 w.o., Dvořák st. - Houček 2:3(-8,8,-5,9,-9), Buck – Trmota 3:1(9,-4,3,7), Dunder – Farkaš 3:1(8,7,-9,8), Dvořák ml. 3:0 w.o., Buck – Houček 3:0(5,7,11), Dunder – Trmota 3:1(8,-7,6,9), Dvořák ml. - Farkaš 3:0(9,5,4)

Body domácích: Buck 3, Dunder 2, Dvořák st. 1,5, Dvořák ml. 0,5, w.o. 3

Body hostů: Houček 2, ostatní 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Vršovice 14. 3. 2014

 

TTC Praha E – SK Vršovice B 10:1

Pouč, Paroubek J. - Pospíšil, Jantačová 3:2(-7,7,-8,14,8), Halodová, Mutl – Pocar, Šmidt st. 3:1(-9,8,8,5), Pouč – Pospíšil 3:0(3,8,5), Halodová – Pocar 3:2(8,6,-8,-7,5), Mutl – Jantačová 3:2(11,-7,1,-9,5), Paroubek J. - Šmidt K. 3:0(8,9,8), Halodová – Pospíšil 3:1(7,7,-12,12), Mutl – Pocar 3:1(6,-10,2,8), Paroubek J. - Jantačová 1:3(-10,-10,6,-9), Pouč – Šmidt K. 3:0(4,3,1), Mutl – Pospíšil 3:1(-8,8,4,6)

Body domácích: Mutl 3,5, Pouč 2,5, Halodová 2,5, Paroubek J. 1,5

Body hostů: Jantačová 1, ostatní 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 13. 3. 2014

 

TTC Praha F – KK Konstruktiva D 10:6

Srníček, Fuček – Černý, Peller 1:3(-7,7,-4,-7), Moravec, Smíšek Jaroslav – Bauer, Hlaváč 3:1(9,7,-8,8), Srníček – Černý 3:2(-1,-3,10,4,8), Moravec – Peller 3:2(2,-4,10,-5,8), Smíšek Jaroslav – Bauer 3:0(7,7,4), Fuček – Hlaváč 3:1(10,-12,9,10), Moravec – Černý 0:3(-10,-6,-7), Smíšek Jaroslav – Peller 1:3(-3,-7,14,-3), Fuček – Bauer 2:3(-7,7,7,-10,-8), Srníček – Hlaváč 3:0(5,3,7), Smíšek Jaroslav – Černý 3:1(-8,9,5,12), Fuček – Peller 1:3(10,-2,-9,-6), Srníček – Bauer 3:0(6,11,9), Moravec – Hlaváč 3:0(5,2,8), Fuček – Černý 0:3(-8,-5,-3), Srníček – Peller 3:0(8,7,9), Moravec – Bauer 3:0(6,3,9)

Body domácích: Srmíček 4, Moravec 2,5, Smíšek Jaroslav 2,5, Fuček 1

Body hostů: Černý 2,5, Peller 2,5, Bauer 1, Hlaváč 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 14. 3. 2014

 

KST OBO Praha A – TTC Praha G 1:10

Teuchmann, Mikšátko – Haba, Fuček 0:3(-7,-9,-4), Hronský V-, Staněk 3:0 w.o., Teuchmann – Haba 1:3(-7,-7,9,-3), Staněk – Mastný 0:3(-10,-8,-5), Hronský V. – Fuček 1:3(-2,9,-6,-8), Mikšátko – Smíšek Jan 0:3(-2,-6,-9), Staněk – Haba 0:3(-5,-5,-4), Hronský V- – Mastný 2:3(-2,8,7,-10,-4), Mikšátko – Fuček 1:3(-4,-6,9,-6), Teuchmann – Smíšek Jan 0:3(-9,-6,-7), Hronský V. - Haba 1:3(-6,8,-4,-7)

Body domácích: w.o.1, jinak nikdo

Body hostů: Haba 3,5, Fuček 2,5, Smíšek Jan 2, Mastný 2

Soutěž: 7. třída

Hráno: SC Juliska 10. 3. 2014

 

TJ Sokol Běchovice C – TTC Praha H 10:0

Rezek st., Reich 3:0(8,6,5), Dvořák, Procházka – Buriánek, Farkaš 3:0 w.o., Procházka – Trmota 3:0(9,5,-5,7), Reich – Havlíček 3:0(9,6,6), Rezek st. - Buriánek 3:0(11,2,6), Dvořák – Farkaš 3:0 w.o., Reich – Trmota 3:1(11,-11,7,11), Rezek st. - Havlíček 3:2(9,4,-10,-5,7), Dvořák – Buriánek 3:1(4,4,-9,9), Procházka – Farkaš 3: w.o.

Body domácích: Reich 2,5, Rezek st. 2,5, Dvořák 1, Procházka 1, w.o. 3

Body hostů: nikdo

Soutěž: 7. třída

Hráno: Běchovice 12. 3. 2014

 

TTC Praha A – TJ Košíře A 5:5

Bláhová, Suková – Bulantová, Čápová 3:2(-5,-9,8,9,8), Malá – Bulantová 0:3, Suková – Čápová 0:3(-9,-11,-11), Bláhová 3:0 w.o., Suková – Bulantová 3:0(8,8,5), Malá 3:0 w.o., Bláhová – Čápová 1:3(-7,5,-7,-9), Suková 3:0 w.o., Bláhová – Bulantová 0:3(-7,-7,-9), Malá – Čápová 1:3(9,-5,-5,-5)

Body domácích: Suková 1,5, Bláhová 0,5. Malá 0, w.o. 3

Body hostů: Čápová 3, Bulantová 2

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Centrum zábavy Karlín 14. 3. 2014



Přidání komentáře k článku 19. kolo nám přineslo neutrální bilanci



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
22.01.2018