Na úvodní stránku





Těsně záporná bilance 20. kola pražského přeboru

TJ Lokomotiva Vršovice D – TTC Praha A 4:10

Dolanský, Středa – Chlumský, Jelínek 1:3(8,-6,-8,-8), Blažek, Železný M. - Barcal, Ševčík 1:3(-9,-8,7,-7), Železný M. - Barcal 0:3(-7,-9,-12), Dolanský – Jelínek 3:2(-3,3,4,-7,8), Středa – Chlumský 1:3(-8,8,-2,-7), Blažek – Ševčík 3:1(-6,8,6,5), Dolanský – Barcal 1:3(8,-8,-8,-7), Středa – Jelínek 1:3(8,-5,-7,-7), Blažek – Chlumský 2:3(6,-9,-7,9,-10), Železný M. - Ševčík 3:2(-7,4,8,-9,7), Středa – Barcal 0:3(-3,-6,-9), Blažek – Jelínek 3:2(-3,7,-8,10,12), Železný M. - Chlumský 0:3(-6,-9,-8), Dolanský – Ševčík 1:3(-6,6,-12,-8), Blažek – Barcal 1:3(-2,-6,3,-3)

Body domácích: Blažek 2, Železný M. 1, Dolanský 1, Středa 0

Body hostů: Barcal 3,5, Chlumský 3,5, Jelínek 1, Ševčík 1

Soutěž: 3. třída A

Hráno: Loko Vršovice 17. 3. 2014

 

SF SKK El Niňo J – TTC Praha B 5:10

Korchak, Vyvadil – Zahradníček, Fiala 3:2(-7,9,8,-7,9), Kotrč, Rozkoš – Pouč, Houček 2:3(9,4,-7,-9,-16), Korchak – Zahradníček 2:3(-8,7,-10,8,-6), Vyvadil – Houček 3:2(3,6,-10,-7,8), Kotrč – Pouč 1:3(-3,4,-7,-15), Rozkoš – Fiala 3:1(-7,7,3,6), Vyvadil – Zahradníček 0:3(-7,-5,-10), Kotrč – Houček 0:3(-4,-7,-9), Rozkoš – Pouč 3:2(5,5,-4,-8,9), Korchak – Fiala 3:2(-5,9,9,-4,6), Kotrč – Zahradníček 2:3(6,9,-6,-7,-8), Rozkoš – Houček 0:3(-9,-5,-4), Korchak – Pouč 2:3(5,-8,7,-8,-9), Vyvadil – Fiala 1:3(-5,-7,11,-7), Rozkoš – Zahradníček 1:3(-8,8,-8,-8)

Body domácích: Rozkoš 2, Korchak 1,5, Vyvadil 1,5, Kotrč 0

Body hostů: Zahradníček 4, Houček 2,5, Pouč 2,5, Fiala 1

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Kotlářka 17. 3. 2014

 

TTC Praha C – KK Konstruktiva Praha C 6:10

Stilágyi, Filip – Kachlík, Tvrdík 3:0(3,10,5), Fejks, Monyč – Matoušek, Bukovský 1:3(-6,6,-6,-9), Fejks – Tvrdík 1:3(-8,-16,5,-8), Filip – Matoušek 3:2(-10,7,6,-9,7), Monyč – Kachlík 3:0(10,5,9), Szilágyi – Bukovský 2:3(-6,-5,10,11,-4), Filip – Tvrdík 3:2(-5,5,8,-6,7), Monyč – Matoušek 1:3(-8,-12,13,-9), Szilágyi – Kachlík 3:2(7,8,-7,-7,4), Fejks – Bukovský 1:3(-6,-2,8,-7), Monyč – Tvrdík 0:3(-11,-10,-5), Szilágyi – Matoušek 2:3(-7,-5,6,8,-9), Fejks – Kachlík 2:3(-9,9,-8,10,-5), Filip – Bukovský 3:0(7,7,11), Szilágyi – Tvrdík 0:3(-4,-7,-8), Fejks – Matoušek 2:3(-12,-8,7,6,-9)

Body domácích: Filip 3,5, Szilágyi 1,5, Monyš 1, Fejks 0

Body hostů: Matoušek 3,5, Tvrdík 3, Bukovský 2,5, Kachlík 1

Soutěž: 5. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 19. 3. 2014

 

TTC Praha D – TJ Sokol Praha Podolí D 6:10

Houček, Bárta – Makal, Klouda 1:3(-7,-4,5,-5), Dvořák, Nedvěd – Zikl, Jirásek 3:0(9,15,5), Nedvěd – Makal 1:3(-6,11,-3,-9), Dvořák – Jirásek 1:3(10,-5,-5,-1), Bárta – Zikl 0:3(-10,-3,-11), Houček – Klouda 3:0(6,10,7), Dvořák – Makal 0:3(-7,-9,-6), Bárta – Jirásek 0:3(-8,-4,-6), Houček – Zikl 3:1(2,8,-7,7), Nedvěd – Klouda 1:3(-7,10,-7,-9), Bárta – Makal 0:3(-8,-7,-8), Houček – Jirásek 3:2(4,-10,8,-6,7), Nedvěd – Zikl 0:3(-9,-9,-9), Dvořák – Klouda 3:2(-6,-8,8,9,7), Houček – Makal 3:0(8,8,8), Nedvěd – Jirásek 0:3(-3,-12,-10)

Body domácích: Houček 4, Dvořák 1,5, Nedvěd 0,5, Bárta 0

Body hostů: Makal 3,5, Jirásek 3, Zikl 2, Klouda 1,5

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Centrum zábavy Karlín 20. 3. 2014

 

KK Konstruktiva Praha D – TTC Praha E 10:8

Nebeský, Hlaváč – Mutl, Paroubek P. 0:3, Peller, Bauer – Havlíček, Paroubek J. 3:2, Nebeský – Mutl 3:0, Bauer – Paroubek P. 2:3, Peller – Havlíček 3:0, Hlaváč – Paroubek J. 3:0, Bauer – Mutl 1:3, Peller – Paroubek P. 3:1, Hlaváč – Havlíček 3:0, Nebeský – Paroubek J. 2:3, Peller – Mutl 3:2, Hlaváč – Paroubek P. 0:3, Nebeský – Havlíček 0:3, Bauer – Paroubek J. 3:2, Hlaváč – Mutl 0:3 w.o., Nebeský – Paroubek P. 1:3, Bauer – Havlíček 3:2, Peller – Paroubek J. 3:0

Body domácích: Peller 4,5, Bauer 2,5, Hlaváč 2, Nebeský 1

Body hostů: Paroubek P. 3,5, Mutl 1,5, Havlíček 1, Paroubek J. 1, w.o. 1

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Konstruktiva 20. 3. 2014

 

SK Slivenec D – TTC Praha F 6:10

Kop, Urban – Srníček, Fuček 3:0(9,9,5), Čítek, Hrbek – Moravec, Smíšek Jaroslav 1:3(6,-4,-6,-4), Hrbek – Srníček 3:2(-7,-10,3,7,8), Urban – Moravec 0:3(-7,-8,-9), Kop – Fuček 3:2(6,9,-6,-7,6), Čítek – Smíšek Jaroslav 0:3(-8,-3,-10), Urban – Srníček 0:3(-7,-8,-15), Kop – Moravec 1:3(-8,-11,9,-4), Čítek – Haba 0:3(-16,-14,-6), Hrbek – Smíšek Jaroslav 3:2(-8,8,6,-7,9), Kop – Srníček 0:3(-2,-7,-14), Čítek – Moravec 3:2(8,-8,8,-8,9), Hrbek – Haba 3:2(8,10,-8,-9,7), Urban – Smíšek Jaroslav 0:3(-6,-4,-1), Čítek – Srníček 0:3(-6,-7,-8), Hrbek – Moravec 0:3(-7,-9,-8)

Body domácích: Hrbek 3, Kop 1,5, Čítek 1, Urban 0,5

Body hostů: Moravec 3,5, Srníček 3, Smíšek 2,5, Haba 1, Fuček 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Slivenec 17. 3. 2014

 

TTC Praha G – TJ Sokol Břevnov Hradčany D 7:10

Haba, Fuček – Popelka, Zábranský 1:3(-4,7,-7,-12), Smíček Jan, Váňa – Brož, Kliner 3:0(10,6,6), Váňa – Brož 3:2(-10,9,7,-11,14), Smíšek Jan – Kliner 0:3(-8,-6,-3), Haba – Popelka 3:2(5,-7,-8,8,9), Fuček – Zábranský 1:3(9,-7,-9,-2), Smíšek Jan – Brož 1:3(9,-7,-9,-5), Haba – Kliner 0:3(-10,-11,-3), Fuček – Popelka 1:3(9,-2,-5,-6), Váňa – Zábranský 3:1(7,-8,8,6), Haba – Brož 3:0(6,10,5), Fuček – Kliner 0:3(-7,-2,-1), Váňa – Popelka 0:3(-6,-10,-11), Smíšek Jan – Zábranský 3:1(8,-9,5,7), Fuček – Brož 1:3(-6,9,-9,-8), Váňa – Kliner 3:1(7,-3,9,6), Smíšek Jan – Popelka 0:3(-9,-10,-4)

Body domácích: Váňa 3,5, Haba 2, Smíšek Jan 1,5, Fuček 0

Body hostů: Popelka 3,5, Kliner 3, Brož 2, Zábranský 1,5

Soutěž: 7. třída

Hráno: Centrum zábavy Karlín 21. 3. 2014

 

TTC Praha H – SK Vršovice C 7:10

Buriánek, Kelbl – Jantač, Pocar 1:3(9,-7,-5,-9), Farkaš, Malát 3:0 w.o., Malát – Pocar 1:3(-5,-8,6,-7), Kelbl – Jantač 0:3(-3,-6,-6), Buriánek – Klabeček 0:3(-9,-9,-4), Farkaš 3:0 w.o., Kelbl – Pocar 0:3(-6,-2,-7), Buriánek – Jantač 0:3(-1,-6,-7), Farkaš – Klabeček 2:3(-12,9,9,-3,-8), Malát 3:0 w.o., Buriánek – Pocar 3:1(4,-9,7,8), Farkaš – Jantač 3:2(-6,6,-10,8,8), Malát – Klabeček 2:3(-11,5,-8,3,-7), Kelbl 3:0 w.o., Farkaš – Pocar 3:1(-18,4,8,8), Malát – Jantač 1:3(-5,2,-9,-9), Kelbl – Klabeček 0:3(-8,-8,-7)

Body domácích: Farkaš 2, Buriánek 1, Malát 0, Kelbl 0, w.o. 4

Body hostů: Klabeček 4, Jantač 3,5, Pocar 2,5

Soutěž: 7. třída

Hráno: Centrum zábavy Karlín 20. 3. 2014

 

TJ Přední Kopanina B – TTC Praha A 1:9

Portešová, Kyselá – Malá, Suková 1:3(-9,-3,7,-5), Částková – Otrusinová 0:3(-8,-16,-8), Portešová – Malá 0:3(-10,-3,-10), Kyselá – Suková 0:3(-6,-4,-1), Portešová – Otrusinová 3:0(8,6,8), Částková – Suková 0:3(-7,-3,-3), Kyselá – Malá 1:3(-8,4,-6,-4), Portešová – Suková 1:3(-7,8,-6,-5), Kyselá – Otrusinová 2:3(-11,6,-9,4,-8), Částková – Malá 0:3(-6,-8,-5)

Body domácích: Portešová 1, ostatní 0

Body hostů: Malá 3,5, Suková 3,5, Otrusinová 2

Soutěž: 1. třída ženy

Hráno: Přední Kopanina 17. 3. 2014



Přidání komentáře k článku Těsně záporná bilance 20. kola pražského přeboru



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
19.01.2018