Na úvodní stránku





Jarní cena Jižního Města ukončila sérii turnajů nejmladších žáků

Dvaačtyřicet hráčů se sešlo na závěrečném turnaji pražské Grand Prix nejmladších žáků. Hrálo s ev devíti skupinách s postupem prvních dvou, osttaní hráli útěchu, která byla vyřazovacím způsobem. Hráči, kteří postoupili ze skupin, dohrávali o konečné pořadí.

 

Skupina A

Antoň – Podrazil Václav 0:3(-3,-4,-9), Kukla – Macek 0:3(-2,-3,-6), Podrazil Václav – Kukla 3:0(3,2,2), Waldhauser – Antoň 3:0(3,6,2), Kukla – Waldhauser 0:3(-2,-0,-5), Macek – Podrazil Václav 0:3(-6,-7,-8), Waldhauser – Macek 3:0(4,4,6), Antoň – Kukla 3:0(8,4,10), Macek – Antoň 1:3(5,-5,-7,-7), Podrazil Václav – Waldhauser 0:3(-7,-7,-9)

 

Pořadí skupiny A

1. Štěpán Waldhauser – SKST Liberec, 2. Václav Podrazil – TTC Praha, 3. Michal Antoň (neregistrovaný), 4. Lukáš Macek – SK Vršovice, 5. Štěpán Kukla – Kotlářka

 

Skupina B

Tyle – Redlich 1:3(-2,-6,9,-5), Vydrová – Šusta 0:3(-1,-4,-3), Redlich – Vydrová 3:0(8,2,4), Kaucký – Tyle 3:0(3,4,3), Vydrová – Kaucký 0_3(-2,-4,-2), Šusta – Redlich 0:3(-9,-7,-6), Kaucký – Šusta 3:0(5,8,1), Tyle – Vydrová 3:1(9,-11,8,10), Šusta – Tyle 3:0(6,8,7), Redlich – Kaucký 1:3(7,-4,-3,-9)

 

Pořadí skupiny B

1. Jakub Kaucký – Kotlářka, 2. Michal Redlich – ZŠ Lužiny, 3. Petr Šusta – Sparta Praha, 4. Marina Tyle – TJ Krupka, 5. Lucie Vydrová – TJ Sadská

 

Skupina C

Vítů – Nesvačil 0:3(-10,-10,-10), Klokočníková – Mužík 2:3(-5,-8,9,9,-2), Nesvačil – Klokočníková 3:0(9,7,3), Lebeda – Vítů 3:0(8,9,7), Klokočníková – Lebeda 0:3(-2,-7,-5), Mužík – Nesvačil 0:3(-4,-7,-3), Lebeda – Mužík 3:0(7,2,1), Vítů – Klokočníková 3:0(6,9,9), Mužík – Vítů 0:3(-12,-1,-3), Nesvačil – Lebeda 0:3(-9,-9,-9)

 

Pořadí skupiny C

1. Josef Lebeda – Kotlářka, 2. Jiří Nesvačil – ZŠ Lužiny, 3. Václav Vítů – TJ Krupka, 4. Martin Mužík – SK Vršovice, 5. Petra Klokočníková – TJ Sadská

 

Skupina D

Káš – Gaj 0:3(-3,-2,-1), Rakušanová – Veith 0:3(-2,-1,-1), Gaj – Rakušanová 3:0(3:0(1,1,2), Kopecký – Káš 3:0(4,3,3), Rakušanová – Kopecký 0:3(-1,-0,-6), Veith – Gaj 1:3(6,-5,-1,-5), Kopecký – Veith 3:0(8,7,7), Káš – Rakušanová 3:0(1,3,4), Veith – Káš 3:0(6,3,7), Gaj – Kopecký 1:3(-6,-7,9,-11)

 

Pořadí skupiny D

1. Michael Kopecký – Kotlářka, 2. Stanislav Gaj – TSM Kladno, 3. Pavel Veith – SK Vršovice, 4. Pavel Káš – Sokol Dříňov, 5. Tereza Rakušanová – Loko Vršovice

 

Skupina E

Konopásek – Černý 0:3(-2,-4,-0), Šíp – Havlík 3:0(11,9,8), Černý – Šíp 3:0(5,6,5), Bartoňová – Konopásek 3:0(2,4,6), Šíp – Bartoňová 0:3(-3,-4,-7), Havlík – Černý 0_3(-5,-6,-5), Bartoňová – Havlík 3:0(5,0,6), Konopásek – Šíp 0:3(-4,-7,-8), Havlík – Konopásek 3:0(7,6,5), Černý – Bartoňová 3:1(5,7,-8,8)

 

Pořadí skupiny E

1. Martin Černý – STC Slaný, 2. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 3. Martin Šíp – Kotlářka, 4. Tomáš Havlík – Loko Vršovice, 5. Jan Konopásek – Sokol Dřínov

 

Skupina F

Sloup – Bartoš M. 2:3(2,-9,-9,8,-7), Krupičková – Kadlec 0:3(-2,-6,-9), Bartoš M. - Kadlec 3:0(4,4,4), Sloup – Krupičková 3:0(2,1,2), Krupičková – Bartoš M. 0:3(-10,-0,-2), Kadlec – Sloup 0:3(-9,-2,-2)

 

Pořadí skupiny F

1. Martin Bartoš – Kotlářka, 2. Richard Sloup – Loko Vršovice, 3. Vít Kadlec – Sportovní JM, 4. Aneta Krupičková – Slovan Bohnice

 

Skupina G

Luxemburk – Chadima 3:0(7,7,8), Šritrová M. – Urbanová 0:3(-4,-5,-3), Chadima – Urbanová 3:0(1,5,4), Luxemburk – Šritrová M. 3:0(7,6,3), Šritrová M. – Chadima 0:3(-3,-4,-0), Urbanová – Luxemburk 0:3(-2,-3,-4)

 

Pořadí skupiny G

1. Filip Luxemburk – Kotlářka, 2. Ondřej Chadima – STC Slaný, 3. Tereza Urbanová – Slavoj Praha, 4. Markéta Šritrová – Slovan Bohnice

 

Skupina H

Plachá – Josef 3:1(9,-4,7,8), Gajda – Šritrová K. 0:3(-7,-7,-6), Josef – Šritrová K. 3:0(4,6,3), Plachá – Gajda 3:0(6,5,7), Gajda – Josef 0:3(-4,-5,-3), Šritrová – Plachá 0:3(-3,-2,-4)

 

Pořadí skupiny H

1. Liliana Plachá – TSM Kladno, 2. Josef Tomáš – Sparta Praha, 3. Karolína Šritrová – Slovan Bohnice, 4. Jonáš Gajda – Kotlářka

 

Skupina I

Bartoš J. - Podrazil Vojtěch 0:3(-3,-1,-1), Sochor – Vojna 0:3(-4,-10,-8), Podrazil Vojtěch – Sochor 3:1(-9,9,11,6), Lorencová – Bartoš J. 3:0(6,1,7), Sochor – Lorencová 1:3(-4,9,-7,-8), Vojna – Podrazil Vojtěch 0:3(-4,-2,-3), Lorencová – Vojna 3:2(4,-8,7,-5,4), Bartoš J. - Sochor 0:3(-0,-4,-7), Vojna – Bartoš J. 3:0(3,2,3), Podrazil Vojtěch – Lorencová 3:2(-3,-9,4,8,9)

 

Pořadí skupiny I

1. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 2. Kateřina Lorencová – Slavoj Praha, 3. Daniel Vojna – TSM Kladno, 4. David Sochor – Stadion Žižkov DDM Ulita, 5. Jan Bartoš – Kotlářka

 

Čtyřhry

 

Předkolo

Mužík, Veith – Káš, Konopásek 3:1(3,7,-8,6), Tyle, Vítů – Gajda, Kukla 3:0(1,5,5)

 

Osmifinále

Kaucký, Lebeda – Mužík, Veith 3:0(2,8,13), Havlík, Antoň – Chadima, Černý 1:3(-7,-7,8,-7), Podrazil V., Podrazil V. - Šritrová K, Rakušanová 3:0(4,2,2), Tyle, Vítů – Waldhauser, Bartoš M. 0:3(-5,-4,-6), Bartoňová, Lorencová – Šusta, Josef 3:0(5,9,8), Klokočníková, Vydrová – Nesvačil, Redlich 0:3(-2,-1,-8), Plachá, Gaj – Kadlec, Vojna 3:0(1,2,5), Sloup, Sochor – Kopecký, Luxemburk 2:3(-10,-9,8,5,-2)

 

Čtvrtfinále

Kaucký, Lebeda – Chadima, Černý 3:0(7,2,9), Podrazil V., Podrazil V. - Waldhauser, Bartoš M. 0:3(-4,-2,-3), Bartoňová, Lorencová – Nesvačil, Redlich 0:3(-5,-8,-5), Plachá, Gaj – Kopecký, Luxemburk 1:3(-8,10,-9,-9)

 

Semifinále

Kaucký, Lebeda – Waldhauser, Bartoš M. 3:1(1,-9,6,9), Nesvačil, Redlich – Kopecký, Luxemburk 0:3(-8,-7,-9)

 

Finále

Kaucký, Lebeda – Kopecký, Luxemburk 3:0(5,9,4)

 

Pořadí čtyřhry

1. Jakub Kaucký a Josef Lebeda – oba Kotlářka, 2. Michael Kopecký a Filip Luxemburk – oba Kotlářka, 3. Štěpán Waldhauser – SKST Liberec a Martin Bartoš – Kotlářka a Jiří Nesvačil a Michal Redlich – oba ZŠ Lužiny

 

Hlavní soutěž dvouher

 

Předkolo

Redlich – Sloup 3:2(7,10,-9,-4,10), Bartoňová – Podrazil Václav 1:3(-10,-7,2,-11)

 

Osmifinále

Waldhauser – Redlich 3:0(5,5,4), Černý – Luxemburk 0:3(-5,-9,-5), Plachá – Lorencová 1:3(-10,9,-9,-5), Gaj – Lebeda 0:3(-10,-8,-9), Kopecký – Nesvačil 0:3(-7,-12,-5), Chadima – Podrazil Vojtěch 3:1(8,-7,9,9), Bartoš M. - Josef 3:1(9,-13,7,8), Podrazil Václav – Kaucký 0:3(-7,-8,-8)

 

Čtvrtfinále

Waldhauser – Luxemburk 3:0(1,4,2), Lorencová – Lebeda 1:3(7,-8,-4,-2), Kopecký – Chadima 0:3(-8,-4,-13), Bartoš M. - Kaucký 1:3(-4,6,-7,-2)

 

Semifinále

Waldhauser – Lebeda 3:0(6,8,5), Chadima – Kaucký 0:3(-9,-4,-5)

 

Finále

Waldhauser – Kaucký 1:3(8,-9,-9,-10)

 

O 3. místo

Lebeda – Chadima 3:0(6,4,6)

 

O 5. až 8. místo

Luxemburk – Lorencová 3:0(5,12,6), Kopecký – Bartoš M. 3:2(-2,-2,5,10,8)

 

O 5. místo

Luxemburk – Kopecký 3:1(10,-10,8,8)

 

O 7. místo

Lorencová – Bartoš M. 3:2(-7,7,11,-10,8)

 

O 9. až 16. místo

Redlich – Černý 3:0(6,3,5), Plachá – Gaj 1:3(-9,6,-2,-8), Nesvačil – Podrazil Vojtěch 0:3(-3,-2,-7), Josef – Podrazil Václav 2:3(-3,12,-11,11,-8)

 

O 9. až 12. místo

Redlich – Gaj 0:3(-8,-6,-5), Podrazil Vojtěch – Podrazil Václav 3:2(3,9,-9,-7,9)

 

O 9. místo

Gaj – Podrazil Vojtěch 3:2(9,-12,9,-9,9)

 

O 11. místo

Redlich – Podrazil Václav 1:3(-7,6,-6,-11)

 

O 13. až 16. místo

Černý – Plachá 0:3(-9,-6,-2), Nesvačil – Josef 3:0(9,3,11)

 

O 13. místo

Plachá – Nesvačil 3:1(-2,3,2,9)

 

O 15. místo

Černý – Josef 2:3(-12,10,-7,4,-1)

 

O 17. místo

Sloup – Bartoňová 1:3(-9,-5,10,-5)

 

Soutěž útěchy

 

Předkolo

Kukla - Krupičková 3:0(4,7,9), Macek – Rakušanová 3:0(2,2,2), Sochor – Mužík 3:2(9,9,-9,-9,9), Káš – Bartoš J. 3:1(9,-6,4,5), Klokočníková – Gajda 1:3(-7,-11,7,-13), Vítů – Vydrová 3:0(1,3,7), Havlík – Šritrová M. 3:0(6,1,5), Tyle – Konopásek 3:1(5,9,-6,8)

 

O 19. až 34. místo

Šusta – Kukla 3:0(8,4,7), Macek – Šritrová K. 3:1(7,4,-7,8), Šíp – Sochor 0:3(-1,-4,-1), Káš – Urbanová 3:0(9,9,9), Kadlec – Gajda 3:0(11,5,8), Vítů – Antoň 3:2(7,-6,6,-9,6), Vojna – Havlík 3:0(2,6,7), Tyle – Veith 0:3(-1,-5,-1)

 

O 19. až 26. místo

Šusta – Macek 0:3(-4,-5,-7), Sochor – Káš 3:1(-5,3,5,7), Kadlec – Vítů 0:3(-12,-9,-8), Vojna – Veith 3:2(-8,-10,11,9,6)

 

O 19. až 22. místo

Macek – Sochor 3:2(-10,9,-7,9,9), Vítů – Vojna 3:0(4,8,11)

 

O 19. místo

Macek – Vítů 1:3(-7,-7,7,-6)

 

Celkové pořadí turnaje

a1. Jakub Kaucký – Kotlářka, 2. Štěpán Waldhauser – SKST Liberec, 3. Josef Lebeda – Kotlářka, 4. Ondřej Chadima – STC Slaný, 5. Filip Luxemburk – Kotlářka, 6. Michael Kopecký – Kotlářka, 7. Kateřina Lorencová – Slavoj Praha, 8. Martin Bartoš – Kotlářka, 9. Stanislav Gaj – TSM Kladno, 10. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 11. Václav Podrazil – TTC Praha, 12. Michal Redlich – ZŠ Lužiny, 13. Liliana Plachá – TSM Kladno, 14. Jiří Nesvačil – ZŠ Lužiny, 15. Josef Tomáš – Sparta Praha, 16. Martin Černý – STC Slaný, 17. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 18. Richard Sloup – Loko Vršovice, 19. Václav Vítů – TJ Krupka, 20. Lukáš Macek – SK Vršovice, 21. - 22. David Sochor – Stadion Žižkov DDM Ulita a Daniel Vojna – TSM Kladno, 23. - 26. Petr Šusta – Sparta Praha, Pavel Káš – Sokol Dřínov, Vít Kadlec – Sportovní JM a Pavel Veith – SK Vršovice, 27. - 34. Štěpán Kukla – Kotlářka, Karolína Šritrová – Slovan Bohnice, Martin Šíp – Kotlářka, Tereza Urbanová – Slavoj Praha, Jonáš Gajda – Kotlářka, Michal Antoň (neregistrovaný), Tomáš Havlík – Loko Vršovice a Marian Tyle – TJ Krupka, 35. - 42. Aneta Krupičková – Slovan Bohnice, Tereza Rakušanová – Loko Vršovice, Martin Mužík – SK Vršovice, Jan Bartoš – Kotlářka, Petra Klokočníková – TJ Sadská, Lucie Vydrová – TJ Sadská, Markéta Šritrová – Slovan Bohnice a Jan Konopásek – Sokol Dřínov.

 

Celkovým vítězem série letošních Grand Prix nejmladších žáků je Štěpán Waldhauser, který vyhrál před Jakubem Kauckým. Nejlepším hráčem čtyřher celé série byl vyhlášen Jakub Kaucký před Štěpánem Waldhauserem a Josefem Lebedou.



Přidání komentáře k článku Jarní cena Jižního Města ukončila sérii turnajů nejmladších žáků



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
19.07.2018