Na úvodní stránku

Čekací doby pro dohrávkový den Ligy TTC Praha

Čekací doba na první zápas v daném hracím dni je 20 minut. Pokud se hráč nedostaví bez předchozí omluvy, sleduje se ještě prodloužená čekací doba, ktrerá je jednu hodinu. Na její uplatnění je ale nárok pouze ve výjimečných doložitelných případech, jako je třeba dopravní nehoda apod. Na každý další zápas je čekací doba 5 minut.

 

Pokud je předchozí zápas ve skluzu, tak hráč, který jej nezavinil, má nárok před dalším zápasem na přestávku 10 minut. K ní je možno připočíst ještě základní čekací dobu, takže může k zápasu nastoupit až po 15 minutách po dohrání předchozího zápasu.

 

Rozehra před zápasem je maximálně dvě minuty, přičemž pokud již oba hráči na daném stole hráli, zkracuje se na minutu. Hráči mají možnost se rozehrát v časovém úseku od 17 do 18 hodin. Všechny zápasy jsou vypisovány až od 18 hodin. Při velké zájmu o stoly se mohou hráči rozehrávat křížem vždy dva a dva na jednom stole a nebo se prostřídat v intervalech 5 až 10 minut.Přidání komentáře k článku Čekací doby pro dohrávkový den Ligy TTC PrahaNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
24.01.2019