Na úvodní stránku





Vašek Podrazil potvrdil v Modřanech své nasazení

Na úvodním Grand Prix nejmladšího žactva se v Modřanech sešlo 32 hráčů a tak se hrálo v osmi skupinách.

 

Dvouhra

 

Skupina A

Lebeda – Mikula 3:0(1,3,4), Horáček – Matej 0:3(-8,-9,-12), Mikula – Matej 0:3(-4,-4,-0), Lebeda – Horáček 3:0(4,0,4), Horáček – Mikula 3:0(5,12,5), Matej – Lebeda 0:3(-3,-4,-8)

 

Pořadí skupiny A

1. Josef Lebeda – Kotlářka, 2. Daniel Matej – Loko Vršovice, 3. Vojtěch Horáček – TJ AŠ Mladá Boleslav, 4. Matěj Mikula – SK Vršovice

 

Skupina B

Luxemburk – Hánová 3:0(2,1,3), Rakušanová – Sochor 0:3(-7,-5,-2), Hánová – Sochor 0:3(-0,-3,-1), Luxemburk – Rakušanová 3:0(2,9,3), Rakušanová – Hánová 3:0(5,5,1), Sochor – Luxemburk 1:3(7,-5,-7,-6)

 

Pořadí skupiny B

1. Filip Luxemburk – Kotlářka, 2. David Sochor – Stadion Žižkov, 3. Tereza Rakušanová – Loko Vršovice, 4. Barbora Hánová – SK Vršovice

 

Skupina C

Kopecký – Koutecká 3:0(1,3,0), Oplt – Urbanová 3:1(-9,8,5,10), Koutecká – Urbanová 0:3(-0,-2,-0), Kopecký – Oplt 3:0(9,1,5), Oplt – Koutecká 3:0(0,5,1), Urbanová – Kopecký 0:3(-1,-3,-0)

 

Pořadí skupiny C

1. Michael Kopecký – Kotlářka, 2. Pavel Oplt – TJ AŠ Mladá Boleslav, 3. Tereza Urbanová – Slavoj Praha, 4. Anna Koutecká – SK Vršovice

 

Skupina D

Černý – Hofman 3:0(1,4,9), Shyrokoryadov – Kukla 0:3(-14,-9,-3), Hofman – Kukla 3:0(7,5,9), Černý - Shyrokoryadov 3:0(1,3,3), Shyrokoryadov – Hofman 1:3(-6,-6,9,-6), Kukla – Černý 0:3(-4,-6,-3)

 

Pořadí skupiny D

1. Martin Černý – STC Slaný, 2. Kan Hofman – Sparta Praha, 3. Štěpán Kukla – Kotlářka, 4. Roman Shyrokoryadov – SK Vršovice

 

Skupina E

Melíšek – Zacharda 3:0(4,7,10), Francová – Šíp 0:3(-3,-5,-9), Zacharda – Šíp 1:3(-7,9,-5,-9), Melíšek – Francová 3:0(0,4,3), Francová – Zacharda 1:3(-4,-5,8,-8), Šíp – Melíšek 2:3(8,8,-9,-6,-12)

 

Pořadí skupiny E

1. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 2. Martin Šíp – Kotlářka, 3. Jáchym Zacharda – ZŠ Lužiny, 4. Adéla Francová – TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Skupina F

Chadima – Klokočníková 3:0(3,4,4), Truksa – Kadlec 0:3(-10,-9,-4), Klokočníková – Kadlec 0:3(-4,-6,-7), Chadima Truksa 3:0(4,4,3), Truksa – Klokočníková 0:3(-3,-4,-6), Kadlec – Chadima 0:3(-9,-4,-4)

 

Pořadí skupiny F

1. Ondřej Chadima – STC Slaný, 2. Vít Kadlec – Sportovní JM, 3. Petra Klokočníková – TJ Sadská, 4. Ondřej Truksa – SK Hamr

 

Skupina G

Podrazil Václav – Pisárová 3:0(8,6,6), Jaroňová – Sedláček 0:3(-3,-4,-1), Pisárová – Sedláček 0:3(-6,-5,-6), Podrazil Václav – Jaroňová 3:0(1,3,2), Jaroňová – Pisárová 0:3(-0,-6,-4), Sedláček – Podrazil Václav 0:3(-11,-9,-6)

 

Pořadí skupiny G

1. Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Lukáš Sedláček – Slavoj Praha, 3. Kateřina Pisárová – KST Rakovník, 4. Karolína Jaroňová – Sokol Krchleby

 

Skupina H

Koběrský – Pisár 1:3(9,-9,-9,-9), Bučková – Handlová 1:3(10,-7,-7,-2), Pisár – Handlová 3:0(9,9,9), Koběrský – Bučková 3:0(0,2,5), Bučková – Pisár 0:3(-3,-1,-5), Handlová – Koběrský 0:3(-7,-9,-6)

 

Pořadí skupiny H

1. Jan Pisár – KST Rakovník, 2. Matěj Koběrský – Kotlářka, 3. Natálie Handlová – Slovan Bohnice, 4. Gabriela Bučková – Slavoj Praha

 

Osmifinále

Lebeda – Oplt 3:0(2,9,7), Sochor – Podrazil Václav 1:3(14,12,-9,9), Chadima – Hofman 3:0(4,6,7), Šíp – Pisár 0:3(-4,-5,-1), Luxemburk – Kadlec 2:3(12,6,-7,-7,-9), Sedláček – Černý 1:3(-6,12,-11,-5), Melíšek – Koběrský 0:3(-5,-8,-16), Matej – Kopecký 0:3(-2,-1,-6)

 

Čtvrtfinále

Lebeda – Podrazil Václav 3:0(8,5,10), Chadima – Pisár 2:3(9,-7,-1,4,-10), Kadlec – Černý 1:3(9,-4,-8,-9), Koběrský – Kopecký 0:3(-4,-9,-8)

 

Semifinále

Lebeda – Pisár 0:3(-7,-8,-3), Černý – Kopecký 1:3(-10,9,-3,-5)

 

Finále

Pisár – Kopecký 3:0(10,6,6)

 

O 3. místo

Lebeda – Černý 3:2(4,-8,-7,13,4)

 

O 5. až 8. místo

Podrazil Václav – Chadima 1:3(-1,13,-10,-7), Kadlec – Koběrský 1:3(-11,9,-0,-10)

 

O 5. místo

Chadima – Koběrský 3:2(9,10,-7,-6,9)

 

O 7. místo

Podrazil Václav – Kadlec 3:2(8,-13,4,-9,6)

 

O 9. až 16. místo

Oplt – Sochor 0:3(-2,-8,-7), Hofman – Šíp 1:3(-7,-7,8,-10), Luxemburk – Sedláček 3:0(5,4,10), Melíšek – Matej 3:0(6,7,6)

 

O 9. až 12. místo

Sochor – Šíp 3:0(7,6,6), Luxemburk – Melíšek 3:0(3,5,6)

 

O 9. místo

Sochor – Luxemburk 0:3(-7,-8,-7)

 

O 11. místo

Šíp – Melíšek 3:0(8,8,6)

 

O 13. až 16. místo

Oplt – Hofman 1:3(13,-8,-10,-9), Sedláček – Matej 3:1(-9,7,8,3)

 

O 13. místo

Hofman – Sedláček 1:3(-8,5,-8,-11)

 

O 15. místo

Oplt – Matej 2:3(7,-9,-8,2,-9)

 

Pořadí dvouher

1. Jan Pisár – KST Rakovník, 2. Michael Kopecký – Kotlářka, 3. Jan Lebeda – Kotlářka, 4. Martin Černý – STC Slaný, 5. Ondřej Chadima – STC Slaný, 6. Matěj Koběrský – Kotlářka, 7. Václav Podrazil – TTC Praha, 8. Vít Kadlec – Sportovní JM, 9. Filip Luxemburk – Kotlářka , 10. David Sochor – Stadion Žižkov, 11. Martin Šíp – Kotlářka, 12. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 13. Lukáš Sedláček – Slavoj Praha, 14. Jan Hofman – Sparta Praha, 15. Daniel Matej – Loko Vršovice, 16. Pavel Oplt – TJ AŠ Mladá Bolesdlav

 

Čtyřhry

 

Osmifinále

Lebeda, Luxemburk (oba Kotlářka) – Rakušanová (Loko Vršovice), Klokočníková (TJ Sadská) 3:0(8,1,7), Truksa (SK Hamr), Hofman (Sparta Praha) – Sedláček (Slavoj Praha), Kadlec (Sportovní JM) 0:3 (-8,-9,-6), Šíp, Kukla (oba Kotlářka) - Francová (TJ AŠ Ml. Boleslav), Jaroňová (Sokol Krchleby) 3:0(9,1,3), Koutecká, Hánová (obě SK Vršovice) – Melíšek (Sparta), Sochor (Stad. Žižkov) 0:3(-9,-9,-9), Kopecký, Koběrský (oba Kotlářka) – Shyrokoryadov, Mikula (oba SK Vršovice 3:0(1,2,0), Matej (Loko Vršovice), Zacharda (ZŠ Lužiny) -. Handlová (Slovan Bohnice), Urbanová (Slavoj Praha) 3:0(7,4,3), Podrazil Václav (TTC Praha), Pisár (KST Rakovník) – Horáček, Oplt (oba TJ AŠ Ml. Boleslav) 3:0(1,5,10), Bučková (Slavoj Praha), Pisárová (KST Rakovník) – Černý, Chadima (STC Slaný) 0:3(-3,-8,-4)

 

Čtvrtfinále

Lebeda, Luxemburk – Sedláček, Kadlec 3:0(8,6,7), Šíp, Kukla – Melíšek, Sochor 0:3(-9,-1,-3), Kopecký, Koběrský – Matej, Zacharda 3:0(6,7,6), Podrazil Václav, Pisár – Černý, Chadima 3:0(5,5,5)

 

Semifinále

Lebeda, Luxemburk – Melíšek, Sochor 3:0(5,6,4), Kopecký, Koběrský – Podrazil Václav, Pisár 0:3(-4,-8,-3)

 

Finále

Lebeda, Luxemburk – Podrazil Václav, Pisár 0:3(-10,-2,-10)

 

Pořadí čtyřher

1. Václav Podrazil (TTC Praha) a Jan Pisár (KST Rakovník), 2. Josef Lebeda a Filip Luxemburk (oba Kotlářka), 3. Michael Kopecký a Matěj Koběrský (oba Kotlářka) a Ondřej Melíšek (Sparta Praha) a David Sochor (Stadion Žižkov)



Přidání komentáře k článku Vašek Podrazil potvrdil v Modřanech své nasazení



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
22.01.2018