Na úvodní stránku





Dvojnásobným vítězem Marcel Cupu nejmladších žáků se stal Václav Podrazil

Při účasti jedenácti hráčů se hrálo ve dvou skupinách. První dva z každé skupiny postupovali do finálové skupiny o 1. až 4. místo, hráči na 3. a 4. místě postoupili do skupiny o 5. až 8. místo a hráči na 5. a 6. místech postoupili do skupiny o 9. až 11. místo. Vzájemné zápasy ze základních skupin se do skupin ve 2. stupni turnaje započítaly.

 

Dvouhra - 1. stupeň

 

Skupina A

Podrazil – Kudrnová 3:0(3,1,1), Shyrokoryadov – Flandera 3:0(3,8,6), Remunda – Votava 0:3(-1,-2,-1), Kudrnová – Votava 0:3(-3,-2,-4), Flandera – Remunda 3:0(6,10,8), Podrazil – Shyrokoryadov 3:0(2,2,1), Shyrokoryadov – Kudrnová 3:0(8,4,9), Remunda – Podrazil 0:3(-1,-3,-2), Votava – Flandera 3:0(6,4,3), Kudrnová – Flandera 0:3(-1,-5,-8), Podrazil – Votava 3:0(8,9,9), Shyrokoryadov – Remunda 3:0(8,10,6), Remunda – Kudrnová 3:0(5,5,3), Votava – Shyrokoryadov 3:0(1,5,9), Flandera – Podrazil 0:3(-4,-2,-2)

 

Pořadí skupiny A

1. Václav Podrazil – TTC Praha 10, 2. Radim Votava 8, 3. Roman Shyrokoryadov – SK Vršovice 6, 4. Lukáš Flandera – Sparta Praha 4, 5. Matheos Remunda – Sparta Praha 2, 6. Lucie Kudrnová – Kotlářka 0

 

Skupina B

Hofman – Mikula 3:0(1,3,5), Rousek – Sedlecký 3:0(4,4,4), Mikula – Rousek 0:3(-5,-1,-3), Kukla – Hofman 2:3(-1,7,-7,7,-5), Rousek – Kukla 1:3(-8,-6,7,-11), Sedlecký – Mikula 0:3(-8,-6,-7), Kukla – Sedlecký 3:0(6,1,3), Hofman – Rousek 3:2(-13,3,3,-12,6), Sedlecký – Hofman 0:3(-2,-3,-2), Mikula – Kukla 0:3(-7,-2,-3)

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Hofman – Sparta Praha 8, 2. Štěpán Kukla – Kotlářka 6, 3. Jan Rousek – TTC Praha 4, 4. Matěj Mikula – SK Vršovice 2. 5. Patrik Sedlecký – TTC Praha 0

 

Čtyřhry

 

Předkolo

Flandera, Remunda – Rousek, Sedlecký 0:3(-4,-5,-3)

 

Semifinále

Podrazil, Votava – Mikula, Shyrokoryadov 3:0(3,4,7), Hofman, Kukla – Rousek, Sedlecký 3:0(10,4,3)

 

Finále

Hofman, Kukla – Podrazil, Votava 1:3(-4,-6,7,-9)

 

Pořadí čtyřher

1. Václav Podrazil – TTC Praha a Radim Votava, 2. Jan Hofman – Sparta Praha a Štěpán Kukla – Kotlářka, 3. Jan Rousek a Patrik Sedlecký (oba TTC Praha) a Matěj Mikula a Roman Shyrokoryadov (oba SK Vršovice)

 

Dvouhry – 2. stupeň

 

Skupina o 1. až 4. místo

Podrazil – Kukla 3:0(12,4,3), Votava – Hofman 3:0(5,8,9), Kukla – Hofman 2:3, Podrazil – Votava 3:0, Votava – Kukla 3:2(3,-6,-6,8,7), Hofman – Podrazil 1:3(-2,-5,8,-7)

 

Skupina o 5. až 8. místo

Shyrokoryadov – Mikula 2:3(-8,9,-9,13,-9), Flandera – Rousek 0:3(-5,-4,-8), Mikula – Rousek 0:3, Shyrokoryadov – Flandera 3:0, Flandera – Mikula 3:1(11,8,-10,10), Rousek - Shyrokoryadov 3:0(8,6,4)

 

Pořadí

1. Jan Rousek 6, 2. Roman Shyrokoryadov 2 (5:3), 3. Štěpán Mikula 2 (4:5), 4. Lukáš Flandera 2 (3:4)

 

Skupina o 9. až 11. místo

Kudrnová – Sedlecký 3:1(-5,8,9,5), Remunda – Kudrnová 3:0, Sedlecký – Remunda 1:3(-7,8,-7,-7)

 

Pořadí dvouher

1. Václav Podrazil – TTC Praha 2000, 2. Radim Votava 1900, 3. Jan Hofman – Sparta Praha 1800, 4. Štěpán Kukla – Kotlářka 1700, 5. Jan Rousek – TTC Praha 1600, 6. Roman Shyrokoryadov – SK Vršovice 1500, 7. Matěj Mikula – SK Vršovice 1400, 8. Lukáš Flanderka – Sparta Praha 1300, 9. Matheos Remunda – Sparta Praha 1200, 10. Lucie Kudrnová – Kotlářka 1100, 11. Patrik Sedlecký – TTC Praha 1



Přidání komentáře k článku Dvojnásobným vítězem Marcel Cupu nejmladších žáků se stal Václav Podrazil



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
19.07.2018