Na úvodní stránku





I v třetím kole pražského přeboru je pasivní bilance, tenotkrát ale těsně

TJ ABC Braník A – TTC Praha A 9:9

Čihák ml., Černá – Remunda, Chlumský 2:3(8,-9,-7,9,-9), Kohout, Krenk – Barcal, Ševčík 3:0(9,7,6), Čihák ml. - Remunda 1:3(-9,-9,8,-7), Černá – Barcal 1:3(-8,-9,6,-6), Krenk – Chlumský 2:3(7,-8,-7,8,-9), Kohout – Ševčík 3:1(-5,8,9,9), Černá – Remunda 0:3(-6,-9,-3), Krenk – Barcal 3:1(9,-6,8,6), Kohout – Chlumský 3:2(8,7,-5,-8,8), Čihák ml. - Ševčík 3:2(-7,6,9,-8,7), Krenk – Remunda 3:1(8,-6,8,10), Kohout – Barcal 3:1(-6,5,10,10), Čihák ml. - Chlumský 2:3(-6,-10,9,8,-7), Černá – Ševčík 0:3(-10,-5,-8), Kohout – Remunda 3:2(-10,3,4,-9,9), Čihák ml. - Barcal 1:3(-6,-10,8,-3), Černá – Chlumský 3:0(6,8,10), Krenk – Ševčík 0:3(-6,-6,-8)

Body domácích: Kohout 4,5, Krenk 2,5, Černá 1, Čihák ml. 1

Body hostů: Remunda 2,5, Chlumský 2,5, Barcal 2, Ševčík 2

Soutěž: 2. třída B

Hráno: Braník 14. 10. 2014

 

AC Sparta Praha H – TTC Praha B 10:0

Bláha, Košek – Zahradníček, Moravec 3:0(5,6,3), Hubač, Lácha – Fejks, Jansa 3:0(9,8,3), Bláha – Zahradníček 3:1(13,8,-7,8), Lácha – Fejks 3:1(10,-8,6,9), Hubač – Jansa 3:1(9,8,-9,9), Košek – Moravec 3:0(8,7,5), Lácha – Zahradníček 3:2(-10,-10,6,9,6), Hubač – Fejks 3:1(9,-8,9,9), Košek – Jansa 3:0(10,8,5), Bláha – Moravec 3:0(8,7,9)

Body domácích: Bláha 2,5, Lácha 2,5, Hubač 2,5, Košek 2,5

Body dostů: nikdo

Soutěž: 4. třída A

Hráno: Sparta 14. 10. 2014

 

TTC Praha C – TJ Zelená Liška C 7:10

Fejks, Jansa – Hajný, Samohejl 2:3(-3,7,-8,8,-2), Fiala, Mutl – Bařák, Lhoták 1:3(-10,-8,6,-7), Jansa – Hajný 3:0(4,8,2), Fiala – Lhoták 0:3(-10,-8,-3), Mutl – Samohejl 1:3(-14-8,7,-9), Fejks – Bařák 3:0(6,6,7), Fiala – Hajný 3:1(12,4,-3,2), Mutl – Lhoták 1:3(-7,7,-7,-11), Fejks – Samohejl 3:0(6,9,9), Jansa – Bařák 3:0(8,10,4), Mutl – Hajný 0:3(-9,-9,-6), Fejks – Lhoták 0:3(-7,-8,-1), Jansa – Samohejl 3:1(-8,1,10,4), Fiala – Bařák 3:0(4,5,6), Fejks – Hajný 0:3(-9,-6,+-10), Jansa - Lhoták 0:3(-4,-3,-5), Fiala – Samohejl 0:3(-8,-2,-10), Mutl – Bařák 3:0(5,9,4)

Body domácích: Jansa 3, Fiala 2, Fejks 2, Mutl 0

Body hostů: Lhoták 4,5, Hajný 2,5, Samohejl 2,5, Bařák 0,5

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Centrum zábavy Karlín 15. 10. 2014

 

TJ Pankrác E – TTC Praha D 10:6

Holub, Pejchal – Zahradník, Farkaš 3:0(9,13,5), Siblík, Bauer – Fiala, Monyč 3:2(-4,8,-11,9,1), Pejchal – Fiala 3:0(5,6,8), Bauer – Zahradník 3:1(4,-10,13,5), Holub – Monyč 3:0(10,3,7), Siblík – Fiala 0:3(-3,-13,-11), Bauer – Farkaš 0:3 w.o., Holub – Zahradník 2:3(7,-3,-10,3,-8), Pejchal – Monyč 3:1(9,-9,8,11), Bauer – Fiala 3:1(-12,9,11,9), Holub – Farkaš 3:1(9,6,-10,10), Pejchal – Zahradník 3:0(9,9,10), Siblík – Monyč 2:3(12,9,-8,-10,-6), Holub – Fiala 1:3(-9,-6,9,-5), Pejchal – Farkaš 3:0 w.o.

Body domácích: Pejchal 3,5, Bauer 2,5, Holub 2,5, Siblík 0,5, w.o. 1

Body hostů: Fiala 2, Farkaš 1, Zahradník 1, Monyč 1. w.o. 1

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Pankrác 17. 10. 2014

 

TTC Praha E – TJ Sokol Petrovice E 2:10

Smíšek Jaroslav, Moravec – Kuttler, Michálek 0:3(-9,-3,-7), Blaho, Zíd 0:3 w.o., Moravec – Michálek 3:1(8,-9,9,7), Smíšek Jaroslav – Kuttler 0:3(-7,-4,-4), Podrazil J. - Blaho 0:3(-4,-8,-6), Zíd 0:3 w.o., Smíšek Jaroslav – Michálek 1:3(11,-8,-6,-7), Podrazil J. - Kuttler 0:3(-4,-5,-9), Blaho 0:3 w.o., Moravec – Zíd 3:0(4,4,4), Podrazil J. - Michálek 0:3(-7,-8,-8), Kuttler 0:3 w.o.

Body domácích: Moravec 2, Smíšek Jaroslav 0, Podrazil J. 0

Body hostů: Michálek 2,5, Kuttler 2,5, Blaho 1, w.o. 4

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 17. 10. 2014

 

TTC Praha F – SF SKK El Nino Praha K 10:4

Paroubek J., Paroubek P. - Pecka, Wichterle D. 0:3(-6,-5,-9), Mutl, Poulíček – Niederle, Štefan 3:0(7,9,3), Poulíček – Pecka 1:3(-11,9,-6,-8), Paroubek P. - Wichterle D. 3:0(8,9,6), Paroubek J. - Štefan 3:2(-8,4,-9,9,6), Mutl – Niederle 3:0(3,1,3), Paroubek P. - Pecka 1:3(-8,-4,7,-7), Paroubek J. - Wichterle D. 3:2(-9,-9,9,8,8), Mutl – Štefan 3:0(9,10,7), Poulíček – Niederle 3:0(7,3,4), Paroubek J. - Pecka 0:3(-6,-7,-3), Mutl – Wichterle D. 3:1(-8,7,12,6), Poulíček – Štefan 3:1(9,7,-7,11), Paroubek P. - Niederle 3:1(-4,4,3,8)

Body domácích: Mutl 3,5, Poulíček 2,5, Paroubek P. 2, Paroubek J. 2

Body hostů: Pecka 3,5, Wichterle D. 0,5, Štefan 0, Niederle 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 16. 10. 2014

 

SK Vršovice B – TTC Praha G 1:10

Bečkovský, Buřil – Haba, Fuček 1:3(-4,6,-3,-6), Trojan, Di Munno – Smíšek Jan, Váňa 0:3(-10,-5,-8), Buřil – Haba 0:3(-6,-7,-2), Di Munno – Váňa 0:3(-5,-4,-8), Trojan – Fuček 0:3(-5,-6,-6), Bečkovský – Smíšek Jan 3:0(9,6,10), Di Munno – Haba 0:3(-8,-8,-13), Trojan – Váňa 0:3(-7,-1,-7), Bečkovský – Fuček 0:3(-9,-11,-5), Buřil – Smíšek Jan 0:3(-6,-5,-7), Trojan – Haba 0:3(-9,-5,-8), Bečkovský – Váňa 0:3(-7,-5,-8)

Body domácích: Bečkovský 1, ostatní 0

Body hostů: Haba 3,5, Váňa 2,5, Fuček 2,5, Smíšek Jan 1,5

Soutěž: 7. třída

Hráno: Vršovice 17. 10. 2014

 

TJ Lokomotiva Vršovice G – TTC Praha H 10:2

Krameš ml., Knobloch – Havlíček, Poulíček 3:0(8,4,9), Krameš st., Blažková – Buriánek, Sobota 3:0(8,5,1), Blažková – Buriánek 0:3(-7,-8,-9), Veselý – Poulíček 3:1(10,-13,8,9), Knobloch – Havlíček 3:2(7,-8,-9,8,7), Krameš ml. - Sobota 3:1(5,-7,2,8), Veselý – Buriánek 3:1(-8,4,10,7), Knobloch – Poulíček 3:0(7,10,10), Krameš ml. - Havlíček 3:0(6,7,9), Blažková – Sobota 3:2(-7,-8,7,9,9), Knobloch – Buriánek 1:3(-9,-5,9,-9), Krameš ml. - Poulíček 3:0(7,9,6), Blažková – Havlíček 1:3(-8,-6,9,-3)

Body domácích: Krameš ml. 3,5, Knobloch 2,5, Veselý 2, Blařková 1,5, Krameš st. 0,5

Body hostů: Buriánek 2, ostatní 0

Soutěž: 7. třída

Hráno: Vršovice 13. 10. 2014

 

TTC Praha I – Bulldogs Pub A 10:7

Malát, Kelbl – Horák V., Fliegel 3:0(6,6,8), Trmota, Podrazil J. - Horák T., Černý 0:3(-11,-12,-7), Malát – Horák T. 1:3(6,-3,-8,-9), Podrazil J. - Horák V. 3:0(4,10,6), Kelbl – Černý 1:3(8,-7,-10,-6), Trmota – Fliegel 3:0(4,3,10), Podrazil J. - Horák T. 0:3(-7,-5,-5), Kelbl – Horák V. 3:2(-7,-10,7,6,6), Trmota – Černý 3:1(-9,5,4,7), Malát – Fliegel 3:0(4,8,7), Kelbl – Horák T. 0:3(-3,-4,-4), Trmota – Horák V. 3:1(8,4,-2,3), Malát – Černý 3:0(3,6,8), Podrazil J. - Fliegel 2:3(8,7,-9,-10,-9), Trmota – Horák T. 0:3(-9,-3,-7), Malát – Horák V. 3:2(-7,-9,12,4,10), Podrazil J. - Černý 3:2(10,-8,7,-9,9), Kelbl – Fliegel 3:0(7,5,4)

Body domácích: Malát 3,5, Trmota 3, Podrazil J. 2, Kelbl 1,5

Body hostů: Horák T. 4,5, Černý 1,5, Fliegel 1, Horák V. 0

Soutěž: 7. třída

Hráno: Centrum zábavy Karlín 16. 10. 2014

 

TTC Praha A – TJ Přední Kopanina B 8:2

Bláhová, Malá – Částková, Portešová 2:3(-12,-7,6,10,-7), Malá – Částková 3:1(9,-9,9,8), Bláhová – Portešová 2:3(-8,7,9,-10,-10), Antošová – Kyselá 3:2(-10,8,-5,5,6), Bláhová – Částková 3:0(5,5,5), Malá – Kyselá 3:2(7,-8,8,-9,3), Antošová – Portešová 3:0(8,6,8), Bláhová – Kyselá 3:1(-10,9,10,5), Antošová – Částková 3:0(8,5,5), Bláhová – Portešová 3:1(9,-10,9,8)

Body domácích: Malá 3, Antošová 3, Bláhová 2

Body hostů: Portešová 1,5, Částková 0,5, Kyselá 0

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Centrum zábavy Karlín 17. 10. 2014



Přidání komentáře k článku I v třetím kole pražského přeboru je pasivní bilance, tenotkrát ale těsně



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
17.10.2018