Na úvodní stránku





Na Podzimní ceně TTC Praha dorostu obsadil Ondra Malát 11. místo

Při účasti 20 hráčů se hrálo ve čtyřech skupinách, přičemž první a druzí postoupili do pavouka o 1. až 8. místo, třetí a čtvrtí postoupili do pavouka o 9. až 16 místo a poslední ze skupin hráli soutěž útěchy systémem každý s každým.

 

Skupina A

Malát – Městka 1:3(-9,-2,10,-9), Novák – Stuchlík 3:2(-7,-5,7,11,7), Městka – Novák 1:3(9,-6,-8,-8), Pašek D. - Malát 3:0(9,4,6), Novák – Pašek D. 0:3(-9,-5,-5), Stuchlík – Městka 2:3(4,-4,8,-4,-6), Pašek D. - Stuchlík 3:0(7,4,9), Malát – Novák 0:3(-7,-6,-7), Stuchlík – Malát 1:3(-9,-3,8,-9), Městka – Pašek D. 0:3(-6,-9,-9)

 

Pořadí skupiny A

1. Dominik Pašek – Slavoj Praha, 2. Oskar Novák – Slavoj Praha, 3. Petr Městka – KST Most, 4. Jan Stuchlík – Kotlářka

 

Skupina B

Hoke – Kubát 0:3(-7,-6,-7), Vejšický – Drgoňová 1:3(-3,-7,7,-7), Kubát – Vejšický 3:0(3,2,4), Šimůnek – Hoke 3:0(9,4,8), Vejšický – Šimůnek 0:3(-2,-2,-4), Drgoňová – Kubát 0:3(-5,-6,-3), Šimůnek – Drgoňová 3:0(4,4,4), Hoke – Vejšický 3:0(1,2,4), Drgoňová – Hoke 0:3(-6,-8,-8), Kubát – Šimůnek 2:3(-9,-8,5,13,-6)

 

Pořadí skupiny B

1. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 2. Petr Kubát – Kotlářka, 3. Daniel Hoke – Sportovní JM, 4. Veronika Drgoňová – ABC Braník, 5. Vojtěch Vejšický – Slavoj Praha

 

Skupina C

Chrástek – Štěpnička 2:3(9,-2,11,-4,-5), Veverka – Kulveit 0:3(-9,-8,-5), Štěpnička – Veverka 3:0(4,6,3), Jež – Chrástek 3:0(4,4,3), Veverka – Jež 0:3(-9,-5,-4), Kulveit – Štěpnička 2:3(-11,6,-8,10,-8), Jež – Kulveit 3:1(10,4,-9,8), Chrástek – Veverka 0:3(-4,-9,-8), Kulveit – Chrástek 3:0(2,5,7), Štěpnička – Jež 1:3(-5,-9,12,-9)

 

Pořadí skupiny C

1. Dominik Jež – Kotlářka, 2. Michal Štěpnička – Sever Žatec, 3. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 4. Jan Veverka – SK Viktoria Ořech, 5. Martin Chrástek – Sportovní JM

 

Skupina D

Štěrba – Šebl 0:3(-9,-6,-5), Dvořáková – Komín 2:3(12,-8,5,-10,-5), Šebl – Dvořáková 3:0(6,5,8), Buchar – Štěrba 3:0(7,6,9), Dvořáková – Buchar 0:3(-4,-3,-7), Komín – Šebl 0:3(-8,-2,-5), Buchar – Komín 3:0(7,9,8), Štěrba – Dvořáková 3:0(9,7,10), Komín – Štěrba 0:3(-9,-14,-8), Šebl – Buchar 1:3(-4,8,-2,-10)

 

Pořadí skupiny D

1. Michael Buchar – Kotlářka, 2. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 3. Ondřej Štěrba – Sokol Běchovice, 4. Ondřej Komín – Slovan Bohnice, 5. Anna Dvořáková – Avia Čakovice

 

Čtvrtfinále

Pašek D. - Kubát 3:2(5,6,-8,-8,9), Šebl – Jež 1:3(-7,-8,8,-2), Buchar – Novák 2:3(-80-9,7,8,-4), Štěpnička – Šimůnek 2:3(-9,-4,2,4,-9)

 

Semifinále

Pašek D. - Jež 0:3(-8,-6,-8), Novák – Šimůnek 2:3(-3,-9,10,9,-6)

 

Finále

Jež – Šimůnek 3:0(8,9,4)

 

O 3. místo

Pašek D. - Novák 3:2(7,5,-3,-6,6)

 

O 5. až 8. místo

Kubát – Šebl 1:3(-11,-8,7,-8), Bichar – Štěpnička 3:0(10,4,4)

 

O 5. místo

Šebl – Buchar 1:3(-4,19,-8,-9)

 

O 7. místo

Kubát – Štěpnička 3:0(10,8,10)

 

O 9. až 16. místo

Městka – Drgoňová 3:1(3,-9,5,7), Veverka – Štěrba 3:2(-11,-4,6,9,9), Hoke – Komín 3:0(7,10,8), Malát – Kulveit 3:1(5,9,-7,7)

 

O 9. až 12. místo

Městka – Veverka 0:3(-7,-7,-7), Hoke – Malát 3:0(9,11,7)

 

O 9. místo

Veverka – Hoke 0:3(-11,-9,-8)

 

O 11. místo

Městka – Malát 0:3(-7,-0,-0)

 

O 13. až 16. místo

Drgoňová – Štěrba 0:3(-7,-5,-5), Komín – Kulveit 0:3(-8,-11,-8)

 

O 13. místo

Štěrba – Kulvejt 3:2(4,6,-9,-15,7)

 

O 15. místo

Drgoňová – Komín 2:3(-3,10,-11,7,-12)

 

Soutěž útěchy

Stuchlík – Dvořáková 2:3(8,-5,-3,9,-8), Vejšický – Chrástek 0:3(-8,-4,-1), Dvořáková – Chrástek 3:1(4,8,-7,5), Stuchlík – Vejšický 3:0(7,4,8), Vejšický – Dvořáková 1:3(-4,-3,9,-3), Chrástek – Stuchlík 2:3(-8,-9,8,9,-8)

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 2. Jan Stuchkík – Kotlářka, 3. Martin Chrástek – Sportovní JM, 4. Vojtěch Vejšický – Slavoj Praha

 

Čtyřhra – předkolo

Chrástek, Hoke – Šebl, Kulvejt 1:3(-9,-7,10,-7), Stuchlík, Veverka – Novák, Vejšický 3:1(8,-7,7,6)

 

Čtyřhra - čtvrtfinále

Pašek D., Šimůnek – Komín, Dvořáková 3:0(4,4,8), Drgoňová, Malát – Jež, Štěrba 0:3(-3,-4,-2), Štěpnička, Městka – Šebl, Kulveit 0:3(-9,-8,-11), Stuchlík, Veverka – Buchar, Kubát 0:3(-4,-5,-6)

 

Čtyřhra – semifinále

Pašek D., Šimůnek – Jež, Štěrba 3:1(8,10,-2,8), Šebl, Kulveit – Buchar, Kubát 3:1(5,7,-9,7)

 

Čtyřhra – finále

Pašek D., Šimůnek – Šebl, Kulveit 3:1

 

Pořadí čtyřhry

1. Domink Pašek a Ondřej Šimůnek (oba Slavoj Praha), 2. Jáchym Šebl a Jonáš Kulveit (oba Slavoj Praha), 3. Domink Jež (Kotlářka) a Ondřej Štěrba (Sokol Běchovice) a Michael Buchar a Petr Kubát (oba Kotlářka)



Přidání komentáře k článku Na Podzimní ceně TTC Praha dorostu obsadil Ondra Malát 11. místo



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
23.01.2018