Na úvodní stránku





Dvojnásobné vítězství Pisára v Modřanech

Při účasti 39 hráčů se hrálo v osmi skupinách a dohrávala se i soutěž útěchy.

 

Skupina A

Pisár – Sedlář 3:0(3,1,7), Šíp – Sochor D. 1:3(-6,10,-3,-6), Sedlář – Sochor D. 0:3(-2,-6,-3), Pisár – Šíp 3:0(1,7,5), Šíp – Sedlář 1:3(10,-9,-8,-11), Sochor D. - Pisár 0:3(-6,-8,-12)

 

Pořadí skupiny A

1. Jan Pisár – KST Rakovník, 2. David Sochor – Stadion Žižkov, 3. Jiří Sedlář – Spartak Čelákovice, 4. Martin Šíp – Kotlářka

 

Skupina B

Šestáková – Kelnárová 0:3(-2,-2,-2), Mikula – Rakušanová 3:0(7,5,5), Kelnárová – Mikula 3:0(1,2,2), Lebeda – Šestáková 3:0(2,5,5), Mikula – Lebeda 0:3(-3,-3,-3), Rakušanová – Kelnárová 0:3(-2,-1,-4), Lebeda – Rakušanová 3:0(10,3,7), Šestáková – Mikula 3:0(12,9,8), Rakušanová – Šestáková 3:1(-7,9,7,7), Kelnárová – Lebeda 0:3(-9,-4,-14)

 

Pořadí skupiny B

1. Josef Lebeda – Kotlářka, 2. Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny, 3. Magdaléna Šestáková – Spartak Čelákovice, 4. Matěj Mikula – SK Vršovice, 5. Tereza Rakušanová – Loko Vršovice

 

Skupina C

Bareš – Mlejnek 0:3(-3,-3,-8), Koutecká – Gajda 0:3(-2,-3,-2), Mlejnek – Koutecká 3:0(1,3,2), Chadima – Bareš 3:0(4,4,6), Koutecká – Chadima 0:3(-0,-2,-1), Gajda – Mlejnek 2:3(-4,8,9,-6,-9), Chadima – Gajda 3:1(-6,9,9,10), Bareš – Koutecká 3:0(3,7,6), Gajda – Bareš 3:0(2,6,3), Mlejnek – Chadima 0:3(-4,-11,-5)

 

Pořadí skupiny C

1. Ondřej Chadima – STC Slaný, 2. Antonín Mlejnek – Loko Nymburk, 3. Jonáš Gajda – Kotlářka, 4. Patrik Bareš – Sparta Praha, 5. Anna Koutecká – SK Vršovice

 

Skupina D

Flandera – Kadlec 0:3(-0,-2,-5), Bučková – Kukla 1:3(-8,9,-9,-8), Kadlec – Bučková 3:0(7,4,8), Sláčal – Flandera 3:0(1,1,3), Bučková – Sláčal 0:3(-3,-5,-3), Kukla – Kadlec 0:3(-7,-1,-5), Sláčal – Kukla 3:0(3,3,6), Flandera – Bučková 0:3(-9,-12,-7), Kukla – Flandera 3:0(1,1,3), Kadlec – Sláčal 0:3(-10,-6,-8)

 

Pořadí skupiny D

1. Pavel Sláčal – Loko Nymburk, 2. Vít Kadlec – Sportovní JM, 3. Štěpán Kukla – Kotlářka, 4. Gabriela Bučková – Slavoj Praha, 5. Lukáš Flandera – Sparta Praha

 

Skupina E

Hruška - Gräf 0_3(-9,-5,-8), Shrokoryadov – Benák V. 0:3(-7,-2,-4), Gräf - Shrokoryadov 3:1(-6,5,4,5), Luxemburk – Hruška 3:0(4,6,7), Shrokoryadov – Luxemburk 0:3(-0,-2,-4), Benák V. - Gräf 1:3(5,-8,-11,-4), Luxemburk – Benák V. 3:0(2,3,9), Hruška - Shrokoryadov 3:0(4,6,5), Benák V. – Hruška 3:0(8,5,10), Gräf – Luxemburk 0:3(-4,-2,-8)

 

Pořadí skupiny E

1. Filip Luxemburk – Kotlářka, 2. Adam Gräf – Slavoj Praha, 3. Vít Benák – Sportovní JM, 4. David Hruška – ZŠ Lužiny, 5. Roman Shrokoryadov – SK Vršovice

 

Skupina F

Benák J. - Chaloupka 0:3(-7,-6,-9), Horáček – Hofman 1:3(-9,-6,9,-13), Chaloupka – Horáček 3:0(5,5,4), Podrazil – Benák J. 3:0(5,4,8), Horáček – Podrazil 0:3(-1,-5,-5), Hofman – Chaloupka 2:3(8,9,-4,-7,-6), Podrazil – Hofman 3:1(6,-10,7,8), Benák J. - Horáček 3:0(11,8,10), Hofman – Benák J. 0:3(-3,-2,-7), Chaloupka – Podrazil 2:3(7,-11,-7,7,-8),

 

Pořadí skupiny F

1. Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Mikuláš Chaloupka – TSM Kladno, 3. Jan Benák – Sportovní JM, 4. Jan Hofman – Sparta Praha, 5. Vojtěch Horáček – TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Skupina G

Šedivý – Botková 0:3(-3,-4,-1), Zacharda – Pisárová 1:3(9,-8,-11,-10), Botková – Zacharda 3:1(5,-9,4,8), Vojna – Šedivý 3:0(2,4,4), Zacharda – Vojna 0:3(-8,-4,-7), Pisárová – Botková 0:3(-7,-5,-6), Vojna – Pisárová 3:1(-5,5,7,5), Šedivý – Zacharda 0:3(-3,-1,-1), Pisárová – Šedivý 3:0(2,3,4), Botková – Vojna 0:3(-8,-2,-6)

 

Pořadí skupiny G

1. Daniel Vojna – TSM Kladno, 2. Michaela Botková – TJ AŠ Mladá Boleslav, 3. Kateřina Pisárová – KST Rakovník, 4. Jáchym Zacharda – ZŠ Lužiny, 5. Ondřej Šedivý – Sportovní JM

 

Skupina H

Rochowanski – Černý 0:3(-3,-5,-5), Truksa – Oplt 2:3(6,11,-9,-4,-7), Černý – Truksa 3:0(5,6,7), Melíšek – Rochowanski 1:3(-9,6,-8,-6), Truksa – Melíšek 0:3(-1,-2,-3), Oplt – Černý 0:3(-5,-5,-8), Melíšek – Oplt 3:0(4,5,6), Rochowanski – Truksa 3:1(6,-8,7,6), Oplt – Rochowanski 3:2(-6,-9,7,4,9), Černý – Melíšek 3:2(9,-4,-9,4,7)

 

Pořadí skupiny H

1. Martin Černý – STC Slaný, 2. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 3. Jan Rochowanski – Sportovní JM, 4. Pavel Oplt – TJ AŠ Mladá Boleslav, 5. Ondřej Truksa – SK Hamr

 

Osmifinále

Pisár – Kelnárová 3:0(1,4,7), Botková – Podrazil 1:3(-3,-6,8,-6), Černý - Gräf 3:0(4,8,5), Kadlec V. - Chadima 0:3(-11,-9,-10), Sláčal – Chaloupka 1:3(-4,9,-9,-12), Mlejnek – Vojna 3:2(4,-8,7,-9,9), Luxemburk – Melíšek 3:0(7,9,7), Sochor D. - Leneda 0:3(-10,-10,-10)

 

Čtvrtfinále

Pisár – Podrazil 3:1(-12,4,6,8), Černý – Chadima 2:3(-13,8,-8,6,-2), Sláčal – Mlejnek 3:1(4,6,-9,5), Luxemburk – Lebeda 2:3(-0,7,8,-8,-10)

 

Semifinále

Pisár – Chadima 3:0(4,2,2), Sláčal – Lebeda 2:3(11,4,-10,-2,-3)

 

Finále

Pisár – Lebeda 3:1(-9,8,6,4)

 

O 3. místo

Chadima – Sláčal 0:3(-7,-7,-8)

 

O 5. až 8. místo

Podrazil – Černý 2:3(-9,9,5,--11,-8), Mlejnek – Luxemburk 2:3(9,10,-7,-7,-7)

 

O 5. místo

Černý – Luxemburk 3:1(-8,9,4,6)

 

O 7. místo

Podrazil – Mlejnek 0:3 w.o.

 

O 9. až 16. místo

Kelnárová – Botková 3:2(-7,8,-8,4,9), Gräf – Kadlec V. 1:3(-8,7,-2,-3), Chaloupka – Vojna 3:2(10,8,6,-10,10), Melíšek – Sochor D. 1:3(-8,-7,5,-10)

 

O 9. až 12. místo

Botková – Kadlec 0:3(-7,-6,-6), Chaloupka – Sochor D. 0:3(-6,-8,-3)

 

O 9. místo

Kadlec V. - Sochor D. 0:3(-8,-10,-4)

 

O 11.místo

Botková – Chaloupka 2:3(-6,9,11,-8,-5)

 

O 13. až 16. místo

Kelnárová - Gräf 1:3(14,-8,-7,-12), Vojna – Melíšek 3:0(7,9,5)

 

O 13. místo

Gräf - Vojna 0:3(-3,-8,-2)

 

O 15. místo

Kelnárová – Melíšek 1:3(7,-10,-5,-2)

 

Soutěž útěchy

 

Předkolo

Šedivý - Shrokoryadov 0:3(-4,-8,-2), Horáček – Mikula 3:0(9,8,2), Hofman – Truksa 3:2(-5,7,8,-8,14), Koutecká – Oplt 0:3(-5,-2,-2), Bareš – Rakušanová 3:0(6,6,3)

 

Osmifinále

Gajda - Shrokoryadov 3:0(6010,8), Bučková – Rochowanski 0:3(-3,-7,-9), Sedlář – Horáček 3:1(9,11,-7,13), Hofman – Pisárová 3:0(12,6,10), Benák V. - Oplt 0:3(-7,-8,-4), Šíp – Šestáková 3:0(9,6,8), Benák V. – Zacharda 3:2(4,-8,5,-7,5), Bareš – Kukla 3:2(-7,-7,9,8,13)

 

Čtvrtfinále

Gajda – Rochowanski 3:1(6,-5,10,6), Sedlář – Hofman 0:3(-8,-7,-3), Oplt – Šíp 3:1(10,-7,3,8), Benák V.– Bareš 3:0(8,4,9)

 

Semifinále

Gajda – Hofman 3:1(6,-7,7,13), Oplt – Benák V. 3:2(8,4,-9,-11,15)

 

Finále – o 17. místo

Gajda – Oplt 3:1(9,-8,4,10)

 

O 19. až 20. místo

Hofman – Benák J. 3:1(-9,6,11,9)

 

O 21. až 24. místo

Rochowanski – Sedlář 3:0(6,5,8), Šíp – Bareš 3:0(7,3,14)

 

O 21. místo

Rochowanski – Šíp 3:1(-6,9,8,6)

 

O 23. místo

Sedlář – Bareš 3:0(2,9,5)

 

O 25. až 32. místo

Shrokoryadov – Bučková 0:3(-10,-10,-10), Horáček – Pisárová 0:3(-8,-3,-4), Benák V. - Šestáková 3:0(2,7,4), Zacharda – Kukla 3:0(8,9,2)

 

O 25. až 28. místo

Bučková – Pisárová 0:3(-4,-11,-4), Benák V. - Zacharda 3:0(3:1(-8,6,11,8)

 

O 25. místo

Pisárová – Benák V. 0:3(-5,-6,-7)

 

O 27. místo

Bučková – Zacharda 0:3(-10,-8,-6)

 

O 29. až 32. místo

Shrokoryadov – Horáček 0:3(-4,-5,-6), Šestáková – Kukla 0:3(-1,-8,-9)

 

O 29. místo

Horáček – Kukla 3:2(-10,10,-11,7,2)

 

O 31. místo

Shrokoryadov – Šestáková 0:3 w.o.

 

O 33. až 37. místo

Šedivý – bye, Mikula – Truksa 0:3(-4,-5,-5), Koutecká – bye, Rakušanová – bye

 

O 33. až 36. místo

Šedivý – Truksa 0:3(-3,-2,-5), Koutecká – Rakušanová 0:3(-5,-4,-7)

 

O 33. místo

Truksa – Rakušanová 3:1(-7,2,4,12)

 

O 35. místo

Šedivý – Koutecká 2:3(-7,3,-10,4,-10)

 

Pořadí dvouhry

1. Jan Pisár – KST Rakovník, 2. Josef Lebeda – Kotlářka, 3. Pavel Sláčal – Loko Nymburk, 4. Ondřej Chadima – STC Slaný, 5. Martin Černý – STC Slaný, 6. Filip Luxemburk – Kotlářka, 7. Antonín Mlejnek – Loko Nymburk, 8. Václav Podrazil – TTC Praha, 9. David Sochor – Stadion Žižkov, 10. Vít Kadlec – Sportovní JM, 11. Mikuláš Chaloupka – TSM Kladno, 12. Michaela Botková – TJ AŠ Mladá Boleslav, 13. Daniel Vojta – TSM Kladno, 14. Adam Gräf – Slavoj Praha, 15. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 16. Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny, 17. Jonáš Gajda – Kotlářka, 18. Pavel Oplt - TJ AŠ Mladá Boleslav, 19. Jan Hofman – Sparta Praha, 20. Jan Benák – Sportovní JM, 21. Jan Rochowanski – Sportovní JM, 22. Martin Šíp – Kotlářka, 23. Jiří Sedlář – Spartak Čelakovice, 24. Patrik Bareš – Sparta Praha, 25. Vít Benák – Sportovní JM, 26. Kateřina Pisárová – KST Rakovník 27. Jáchym Zacharda – ZŠ Lužiny, 28. Gabriela Bučková – Slavoj Praha, 29. Vojtěch Horáček – TJ AŠ Mladá Boleslav, 30. Štěpán Kukla – Kotlářka, 31. Magdalena Šestáková – Spartak Čelákovice, 32. Roman Shrokoryadov – SK Vršovice, 33. Ondřej Truksa – SK Hamr, 34. Tereza Rakušanová – Loko Vršovice, 35. Anna Koutecká – SK Vršovice, 36. Ondřej Šedivý – Sportovní JM

 

Čtyřhra

 

Předkolo

Sedlář, Šestáková – Rochowanski, Kadlec V. 0:3(-7,-4,-5), Bareš, Hofman – Hruška, Zacharda 3:2(7,-12,10,-8,4)

 

Osmifinále

Pisár, Sláčal – Rochowanski, Kadlec V. 3:0(4,11,11), Kelnárová, Bučková – Gajda, Šíp 0:3(-8,-9,-8), Melíšek, Sochor – Mikula, Shrokoryadov 3:0(5,6,2), Horáček, Oplt – Chadima, Černý 0:3(-9,-4,-3), Chaloupka, Vojna – Benák V., Benák J. 3:0(6,8,10), Rakušanová, Koutecká – Kukla, Podrazil 0:3(-5,-1,-6), Gräf, Mlejnek – Šedivý, Pisárová 3:1(-9,11,11,11), Bareš, Hofman – Luxemburk, Lebeda 1:3(-0,9,-5,-5)

 

Čtvrtfinále

Pisár, Sláčal – Gajda, Šíp 3:0(3,7,7), Melíšek, Sochor – Chadima, Černý 0:3(-5,-9,-7), Chaloupka, Vojna – Kukla, Podrazil 3:0(4,9,5), Gräf, Mlejnek – Luxemburk, Lebeda 0:3(-11,-5,-4)

 

Semifinále

Pisár, Sláčal – Chadima, Černý 3:0(6,5,7), Chaloupka, Vojna – Luxemburk, Lebeda 0:3(-5,-7,-3)

 

Finále

Pisár, Sláčal – Luxemburk, Lebeda 3:0(6,6,6)

 

Pořadí čtyřher

1. Jan Pisár – KST Rakovník a Pavel Sláčal – Loko Nymburk, 2. Filip Luxemburk a Josef Lebeda – oba Kotlářka, 3. Ondřej Chadima a Martin Černý – oba STC Slaný a Mikuláš Chaloupka a Daniel Vojna – oba TSM Kladno

 

Velká cena Modřan pokračuje v neděli kategorií mladšího žactva.



Přidání komentáře k článku Dvojnásobné vítězství Pisára v Modřanech



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
25.04.2018