Na úvodní stránku





Vítězem Velké ceny Modřan mladších žáků se stal Jan Krameš

Při účasti 36 hráčů se hrál první stupeň dvouher v osmi skupinách.

 

Skupina A

Šusta – Brož 0:3(-8,-4,-8), Pfleger – Bendzák 0:3(-5,-5,-9), Brož – Pfleger 3:0(1,7,7), Nováková – Šusta 3:0(6,1,4), Pfleger – Nováková 0:3(-3,-6,-4), Bendzák – Brož 1:3(-8,-3,4,-3), Nováková – Bendzák 3:0(12,7,7), Šusta – Pfleger 0:3(-5,-13,-6), Bendzák – Šusta 3:1(-5,6,10,3), Brož – Nováková 0:3(-5,-5,-5)

 

Pořadí skupiny A

1. Martina Nováková – SKP Ústí n.L., 2. Patrik Brož – Kotlářka, 3. Jakub Bendzák – Loko Vršovice, 4. Michal Pfleger – Slavoj Praha, 5. Petr Šusta – Sparta Praha

 

Skupina B

Klokočníková – Jaroň 0:3(-2,-7,-5), Malůšková – Lorencová 0:3(-1,-1,-6), Jaroň – Malůšková 3:0(3,1,4), Přída – Klokočníková 3:0(6,3,5), Malůšková – Přída 0:3(-2,-2,-4), Lorencová – Jaroň 1:3(7,-8,-10,-6), Přída – Lorencová 3:0(4,4,7), Klokočníková – Malůšková 3:0(10,7,8), Lorencová – Klokočníková 3:0(10,8,3), Jaroň – Přída 0:3(-2,-9,-5)

 

Pořadí skupiny B

1. Kryštof Přída – Klotlářka, 2. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby, 3. Kateřina Lorencová – Slavoj Praha, 4. Petra Klokočníková – Sokol Sadská, 5. Helena Malůšková – Sparta Praha

 

Skupina C

Josef – Lebeda 0:3(-7,-8,-7), Redlich – Blažková 1:3(9,-7,-7,-7), Mitka – Josef 3:0(5,8,6), Redlich – Mitka 0:3(-9,-7,-5), Blažková – Lebeda 1:3(-6,-6,8,-5), Mitka – Blažková 3:0(2,9,5), Josef – Redlich 3:1(6,-2,6,7), Blažková – Josef 3:0(4,2,7), Lebeda – Mitka 3:2(9,-9,6,-7,9)

 

Pořadí skupiny C

1. Josef Lebeda – Kotlářka, 2. Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L., 3. Anežka Blažková – Loko Vršovice, 4. Josef Tomáš – Sparta Praha, 5. Michal Redlich – ZŠ Lužiny

 

Skupina D

Koběrský – Šmíd 0:3(-7,-5,-8), Lanžhotský – Podrazil Vojtěch 0:3(-6,-9,-2), Šmíd – Lanžhotský 3:0(1,8,5), Krameš – Koběrský 3:0(1,8,7), Lanžhotský – Krameš 0:3(-4,-1,-4), Podrazil Vojtěch – Šmíd 0:3(-8,-3,-5), Krameš – Podrazil Vojtěch 3:0(4,4,2), Koběrský – Lanžhotský 3:0(7,2,9), Podrazil Vojtěch – Koběrský 2:3(3,-10,9,-7,-9), Šmíd – Krameš 3:0(9,6,4)

 

Pořadí skupiny D

1. Miroslav Šmíd – TTC Říčany, 2. Jan Krameš – Loko Vršovice, 3. Matěj Koběrský – Kotlářka, 4. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 5. Vojtěch Lanžhotský – Kotlářka

 

Skupina E

Marat – Horáček 3:0(4,9,2), Kopecký – Buček 3:1(5,7,-8,9), Horáček – Buček 0:3(-6,-8,-9), Marat – Kopecký 3:0(9,5,6), Kopecký – Horáček 3:1(4,6,-7,7), Buček – Marat 2:3(-8,6,-10,8,-7)

 

Pořadí skupiny E

1. Filip Marat – Sportovní JM, 2. Michael Kopecký – Kotlářka, 3. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 4. Šimon Horáček – Spartak Čelákovice

 

Skupina F

Pašek – Mallarino 3:0(3,7,3), Kratochvíl – Havránek 0:3(-6,-9,-4), Mallarino – Havránek 0:3(-12,-7,-5), Pašek – Kratochvíl 3:0(10,5,1), Kratochvíl – Mallarino 3:1(5,10,-10,10), Havránek – Pašek 0:3(-9,-5,-7)

 

Pořadí skupiny F

1. Adam Pašek – Slavoj Praha, 2. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 3. David Kratochvíl – Sportovní JM, 4. Marco Mallarino – Kotlářka

 

Skupina G

Šimůnková – Němec 3:0(2,4,8), Sloup – Sochor 0:3(-3,-6,-9), Němec – Sochor 0:3(-6,-5,-7), Šimůnková – Sloup 3:1(3,-9,4,6), Sloup – Němec 3:1(6,-7,6,6), Sochor – Šimůnková 1:3(8,-7,-5,-8)

 

Pořadí skupiny G

1. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 2. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 3. Richard Sloup – Sportovní JM, 4. Filip Němec – Kotlářka

 

Skupina H

Kaucký – Podrazil Václav 3:0(9,1,8), Melíšek – Knobloch 0:3(-9,-6,-2), Podrazil Václav – Knobloch 0:3(-10,-2,-5), Kaucký – Melíšek 3:0(9,6,5), Melíšek – Podrazil Václav 3:2(8,7,-8,-7,9), Knobloch – Kaucký 3:1(5,10,-7,7)

 

Pořadí skupiny H

1. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 2. Jakub Kaucký – Kotlářka, 3. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 4. Václav Podrazil – TTC Praha

 

Osmifinále

Nováková – Jaroň 3:1(-10,7,7,3), Kopecký – Knobloch 2:3(9,-6,-3,4,-1), Pašek – Sochor 3:0(9,8,8), Krameš – Lebeda 3:1(7,-9,9,6), Šmíd – Kaucký 2:3(10-8,10,-1,-7), Brož – Šimůnková 0:3(-6,-7,-9), Marat – Mitka 3:1(-4,7,6,15), Havránek – Přída 0:3(-3,-1,-6)

 

Čtvrtfinále

Nováková – Knobloch 3:0(5,7,8), Pašek – Krameš 0:3(-4,-3,-6), Kaucký – Šimůnková 3:0(7,5,5), Marat – Přída 0:3(-9,-5,-7)

 

Semifinále

Nováková – Krameš 1:3(-8,8,-3,-7), Kaucký – Přída 0:3(-6,-3,-8)

 

Finále

Krameš – Přída 3:2(3,-7,-6,8,6)

 

O 3. místo

Nováková – Kaucký 3:1(11,-9,11,11)

 

O 5. až 8. místo

Knobloch – Pašek 2:3(-7,-10,8,12,-14), Šimůnková – Marat 3:1(-9,8,9,7)

 

O 5. místo

Pašek – Šimůnková 1:3(-9,8,9,37)

 

O 7. místo

Knobloch - Marat 1:3(-2,11,-9,-8)

 

O 9. až 16. místo

Jaroň – Kopecký 3:0(4,6,3), Sochor – Lebeda 3:2(-9,8,-6,9,10), Šmíd – Brož 3:0(8,7,5), Mitka – Havránek 3:2(-12,-10,8,9,7)

 

O 9. až 12. místo

Jaroň – Sochor 1:3(-11,-9,4,-10), Šmíd – Mitka 3:1(-5,7,10,7)

 

O 9. místo

Sochor – Šmíd 1:3(-9,7,-4,-7)

 

O 11. místo

Jaroň – Mitka 0:3(-9,-8,-9)

 

O 13. až 16. místo

Kopecký – Lebeda 2:3(8,-5,7,-9,-9), Brož – Havránek 3:0(10,8,10)

 

O 13. místo

Lebeda – Brož 3:2(-7,-8,10,5,6)

 

O 15. místo

Kopecký – Havránek 1:3(-8,-8,8,-7)

 

Útěcha – předkolo

Redlich – Klokočníková 3:0(8,8,4), Pfleger – Malůšková 3:0(4,7,5), Šusta – Mallarino 1:3(-7,13,8,7), Josef – Lanžhotský 3:2(5,-10,9,-8,4)

 

Útěcha – osmifinále

Buček – Redlich 3:2(-6,4,8,-10,7), Němec – Kratochvíl 2:3(-6,9,5,-7,-0), Melíšek – Podrazil Vojtěch 0:3(-8,-9,-11), Pfleger – Blažková 2:3(-9,-7,6,9,-4), Lorencová – Mallarino 2:3(6,6,-4,-6,-4), Podrazil Václav – Sloup 3:1(5,-9,9,11), Koběrský – Horáček 3:0(7,7,2), Josef – Bendzák 0:3(-6,-9,-11)

 

Útěcha – čtvrtfinále

Buček – Kratochvíl 3:0(7,2,6), Podrazil Vojtěch – Blažková 3:2(-7,10,-4,5,6), Mallarino – Podrazil Václav 1:3(15,-5,-10,-8), Koběrský – Bendzák 3:1(10,-9,7,3)

 

Útěcha – semifinále

Buček – Podrazil Vojtěch 3:1(9,-2,8,10), Podrazil Václav – Koběrský 3:1(3,9,-6,9)

 

Útěcha – finále (o 17. místo)

Buček – Podrazil Václav 3:2(-9,4,10,-9,4)

 

O 19. místo

Podrazil Vojtěch – Koběrský 1:3(-8,-14,9,-12)

 

O 21. až 24. místo

Kratochvíl – Blažková 1:3(-4,9,-6,-10), Mallarino – Bendzák 3:0 w.o.

 

O 21. místo

Blažková – Mallarino 3:0(9,9,2)

 

O 23. místo

Kratochvíl – Bendzák 3:0 w.o.

 

O 25. až 32. místo

Redlich – Němec 1:3(-8,6,-9,-6), Melíšek - Pfleger 0:3(-11,-5,-11), Lorencová – Sloup 3:1(1,8,-3,4), Horáček – Josef 1:3(-6,8,-10,-9)

 

O 25. až 28. místo

Němec – Pfleger 0:3(-8,-6,-6), Lorencová – Josef 3:0(7,2,7)

 

O 25. místo

Pfleger – Lorencová 0:3(-4,-8,-7)

 

O 27. místo

Němec – Josef 3:0(2,6,8)

 

O 29. až 32. místo

Redlich – Melíšek 0:3(-6,-8,-9), Sloup – Horáček 3:0(6,9,10)

 

O 29. místo

Melíšek – Sloup 0:3(-6,-6,-8)

 

O 31. místo

Redlich – Horáček 3:0(9,5,7)

 

O 33. až 36. místo

Klokočníková – Malůšková 3:0(10,8,3), Šusta – Lanžhotský 3:1(-9,7,8,9)

 

O 33. místo

Klokočníková – Šusta 1:3(-13,7,-9,-6)

 

O 35. místo

Malůšková – Lanžhotský 0:3(-6,-9,-4)

 

Pořadí dvouher

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Kryštof Přída – Kotlářka, 3. Martina Nováková – SKP Ústí n. L., 4. Jakub Kaucký – Kotlářka, 5. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 6. Adam Pašek – Slavoj Praha, 7. Filip Marat – Sportovní JM, 8. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 9. Miroslav Šmíd – TTC Říčany, 10. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 11. Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L., 12. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby, 13. Josef Lebeda – Kotlářka, 14. Patrik Brož – Kotlářka, 15. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 16. Michael Kopecký – Kotlářka, 17. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 18. Václav Podrazil – TTC Praha, 19. Matěj Koběrský – Kotlářka, 20. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 21. Anežka Blažková – Loko Vršovice, 22. Marco Mallarino – Kotlářka, 23. David Kratochvíl – Sportovní JM, 24. Jakub Bendzák – Loko Vršovice, 25. Kateřina Lorencová – Slavoj Praha, 26. Michal Pfleger – Slavoj Praha, 27. Filip Němec – Kotlářka, 28. Tomáš Josef – Sparta Praha, 29. Richard Sloup – Sportovní JM, 30. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 31. Michal Redlich – ZŠ Lužiny, 32. Šimon Horáček – Spartak Čelákovice, 33. Petr Šusta – Sparta Praha, 34. Petra Klokočníková – Sokol Sadská, 35. Vojtěch Lanžhotský – Kotlářka, 36. Helena Matůšková – Sparta Praha

 

Čtyřhry

 

Předkolo

Němec, Lanžhotský – Šusta, Josef 3:1(6,10,-12,3)

 

Osmifinále

Knobloch, Krameš – Němec, Lanžhotský 3:0(9,5,3), Mallarino, Blažková – Šimůnková, Lorencová 0:3(-6,-10,-6), Přída, Brož – Kratochvíl, Bendzák 3:1(9,8,-8,6), Redlich, Šmíd – Mitka, Jaroň 0:3(-6,-5,-3), Sochor, Havránek – Podrazil V., Podrazil V 1:3(-13,9,-10,-3), Nováková, Klokočníková – Lebeda, Kaucký 1:3(-11,-9,9,-8), Marat, Sloup – Melíšek, Pfleger 3:0(3,4,5), Koběrský, Kopecký – Pašek, Buček 0:3(-7,-11,-11)

 

Čtvrtfinále

Knobloch, Krameš – Šimůnková, Lorencová 3:1(-8,12,9,6), Přída, Brož – Mitka, Jaroň 3:1(8,-4,7,7), Sochor, Havránek – Lebeda, Kaucký 2:3(-9,10,9,-4,-11), Marat, Sloup – Pašek, Buček 3:0(9,3,8)

 

Semifinále

Knobloch, Krameš – Přída, Brož 3:1(5,-9,9,9), Lebeda, Kaucký – Marat, Sloup 1:3(8,-5,-6,-5)

 

Finále

Knobloch, Krameš – Marat, Sloup 3:0(6,7,3)

 

Pořadí čtyřher

1. Miroslav Knobloch a Jan Krameš – oba Loko Vršovice, 2. Filip Marat a Richard Sloup – oba Sportovní JM, 3. Kryštof Přída a Patrik Brož a Josef Lebeda a Jakub Kaucký (všichni Kotlářka)



Přidání komentáře k článku Vítězem Velké ceny Modřan mladších žáků se stal Jan Krameš



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
26.04.2018