Na úvodní stránku





V 5. kole pražského přeboru pouze jedno vítězství a dvě remízy

TJ Sokol Břevnov Hradčany A – TTC Praha A 10:5

Chalupa, Trávníček – Jelínek, Ševčík 3:2(-7,-8,7,7,10), Jamrich, Hoffman – Remunda, Chlumský 3:2(8,-10,6,-5,8), Hoffman – Remunda 0:3(-5,-8,-6), Trávníček – Chlumský 3:0
(6,7,7), Chalupa – Jelínek 3:2(-8,10,-5,14,7), Jamrich – Ševčík 3:1(8,-4,8,9), Trávníček – Remunda 2:3(-9,9,-8,9,-6), Chalupa – Chlumský 3:0(9,8,6), Jamrich – Jelínek 3:1(8,10,-5,4), Hoffman – Ševčík 0:3(-6,-5,-7), Chalupa – Remunda 3:0(7,7,10), Jamrich – Chlumský 3:0(8,6,5), Hoffman – Jelínek 1:3(8,-8,-7,-7), Trávníček – Ševčík 1:3(-4,-5,8,-5), Jamrich – Remunda 3:2(8,7,-7,-6,9)

Body domácích: Jamrich 4,5, Chalupa 3,5, Trávníček 1,5, Hoffman 0,5

Body hostů: Remunda 2, Ševčík 2, Jelínek 1, Chlumský 0

Soutěž: 2. třída B

Hráno: Břevnov – Hradčany 5. 11. 2014

 

TJ Lokomotiva Vršovice D – TTC Praha B 9:9

Železný, Knobloch – Fejks, Pouč 2:3, Pekárek, Kuděj – Remunda, Zahradníček 0:3, Knobloch – Remunda 0:3, Kuděj – Zahradníček 1:3, Pekárek – Fejks 3:1, Železný – Pouč 3:0, Kuděj – Remunda 0:3, Pekárek – Zahradníček 3:0, Železný – Pouč 3:0, Kuděj – Remunda 0:3, Pekárek – Zahradníček 3:0, Železný – Fejks 3:0, Knobloch – Pouč 3:1, Pekárek – Remunda 0:3, Železný – Zahradníček 3:1, Knobloch – Fejks 1:3, Kuděj – Pouč 2:3, Železný – Remunda 3:0, Knobloch – Zahradníček 2:3, Kuděj – Fejks 3:1, Pekárek – Pouč 3:0

Body domácích: Železný 4, Pekárek 3, Kuděj 1, Knobloch 1

Body hostů: Remunda 3,5, Zahradníček 2,5, Pouč 1,5, Fejks 1,5

Soutěž: 4. třída A

Hráno: Loko Vršovice 6. 11. 2014

 

TTC Praha C – TJ ABC Braník C 9:9

Houček, Szilágyi – Diblík, David 0:3(-4,-7,-4), Fejks, Jansa – Král st., Šimon 3:2(-9,10,4,-5,9), Szilágyi – David 0:3(-9,-9,-10), Jansa – Diblík 2:3(-9,5,-10,8,-7), Fejks – Šimon 3:0(6,7,11), Houček – Král st. 3:1(7,-5,2,5), Jansa – David 3:2(-12,-8,10,10,8), Fejks – Diblík 1:3(8,-4,-8,-8), Houček – Šimon 2:3(9,-11,10,-9,-6), Szilágyi – Král st. 3:1(1,-8,3,4), Fejks – David 3:0(8,3,7), Houček – Diblík 0:3(-10,-2,-2), Szilágyi – Šimon 2:3(4,-5,-11,3,-6), Jansa – Král st. 1:3(2,-9,-9,-8), Houček – David 3:2(-4,6,8,-10,10), Szilágyi – Diblík 2:3(-2,-4,9,9,-7), Jansa – Šimon 3:2(-9,-8,12,10,7), Fejks – Král st. 3:1(-3,9,11,5)

Body domácích: Fejks 3,5, Jansa 2,5, Houček 2, Szilágyi 1

Body hostů: Diblík 4,5, Šimon 2, David 1,5, Král st. 1

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Centrum zábavy Karlín 5. 11. 2014

 

SK RTTI Poplatky.com – TTC Praha D 10:1

Vystrčil, Potůček – Sobota, Hadrbolec 3:0(6,11,9), Botek, Suková – Bárta, Buriánek 3:1(10,-9,2,3), Botek – Bárta 3:0(4,6,6), Vystrčil – Buriánek 3:0(5,8,2), Suková – Sobota 3:0(8,3,3), Potůček – Hadrbolec 3:0(9,5,4), Vystrčil – Bárta 0:3(-10,-11,-5), Suková – Buriánek 3:0(10,2,5), Potůček – Sobota 3:0(1,3,8), Botek - Hadrbolec 3:0(3,3,4), Suková – Bárta 3:1(7,5,-10,8), Potůček – Buriánek 3:0(5,10,7)

Body domácích: Suková 3,5, Botek 2,5, Potůček 2,5, Vystrčil 1,5

Body hostů: Bárta 1, ostatní 0

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Střelecký ostrov 3. 11. 2014

 

TTC Praha E – TJ Sokol Nusle Praha G 1:10

Smíšek Jan, Haba – Lamprecht, Vodička 1:3(4,-2,-1,-3), Smíšek Jaroslav, Fuček – Motlík, Bašta 2:3(-8,8,-9,4,-3), Smíšek Jan – Lamprecht 0:3(-11,-9,-2), Haba – Motlík 1:3(-9,8,-5,-6), Smíšek Jaroslav – Vodička 0:3(-6,-5,-5), Fuček – Bašta 0:3(-2,-1,-6), Haba – Lamprecht 0:3(-10,-5,-8), Smíšek Jaroslav - Motlík 3:2(9,-4,10,-4,8), Fuček – Vodička 1:3(-4,8,-5,-3), Smíšek Jan – Bašta 2:3(6,-8,-8,9,-9), Smíšek Jaroslav – Lamprecht 2:3(-3,8,-5,6,-8)

Body domácích: Smíšek Jaroslav 1, ostatní 0

Body hostů: Lamprecht 3,5, Vodička 2,5, Bašta 2,5, Motlík 1,5

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 7. 11. 2014

 

TTC Praha F – TJ Sokol Petrovice E 0:10

Paroubek P., Paroubek J. - Kuttler, Sutnar 0:3(-4,-7,-3), Poulíček, Havlíček – Blaho, Michálek 0:3(-6,-8,-5), Havlíček – Kuttler 0:3(-8,-6,-5), Paroubek P. - Michálek 0:3(-8,-4,-5), Paroubek J. - Blaho 1:3(9,-10,-9,-6), Poulíček – Sutnar 2:3(-9,8,-11,8,-8), Paroubek P. - Kuttler 0:3(-6,-6,-10), Paroubek J. - Michálek 0:3(-12,-8,-10), Poulíček – Blaho 0:3(-1,-5,-5), Havlíček – Sutnar 1:3(-10,-6,10,-5)

Body domácích: nikdo

Body hostů: Kuttler 2,5, Michálek 2,5, Blaho 2,5, Sutnar 2,5

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 6. 11. 2014

 

TJ Sokol Žižkov D – TTC Praha G 10:3

Hladík, Traxler – Haba, Váňa 3:0(6,7,3), Olach, Elkčner – Nedvěd, Smíšek Jan 3:0(9,3,8), Traxler – Haba 3:0(7,6,7), Elčkner – Váňa 3:0(10,5,5), Olach – Smíšek Jan 2:3(7,-11,7,-11,-8), Hladík – Nedvěd 3:1(8,2,-10,3), Elčkner – Haba 3:2(9,-11,-8,8,9), Olach – Váňa 0:3(-8,-9,-2), Hladík – Smíšek Jan 3:0(2,2,6), Traxler – Nedvěd 3:0(8,10,9), Krejčí – Haba 1:3(-3,-10,11,-4), Hladík – Váňa 3:0(5,7,6), Traxler – Smíšek Jan 3:0(3,9,9), Elčkner – Nedvěd 3:0(8,7,8)

Body domácích: Traxler 3,5, Hladík 3,5, Elčkner 2,5, Olach 0,5

Body hostů: Haba 1, Váňa 1, Smíšek Jan 1, Nedvěd 0

Soutěž: 7. třída

Hráno: Sokol Žižkov 6. 11. 2014

 

TTC Praha H – KST OBO Praha 7:10

Bárta, Havlíček – Hausmann, Kobliha 3:1(5,5,-8,13), Buriánek, Chládek – Hronský, Brýna 3:1(13,-10,9,5), Havlíček – Hausmann 0:3(-7,-9,-9), Chládek .- Kobliha 0:3(-10,-11,-8), Buriánek – Brýna 1:3(3,-10,-4,-8), Bárta – Hronský 3:1(3,-5,5,9), Chládek – Hausmann 2:3(12,-8,10,-8,-4), Buriánek – Kobliha 3:0(4,5,7), Bárta – Brýna 3:1(-6,4,8,7), Havlíček – Hronský 1:3(-4,-2,9,-13), Buriánek – Hausmann 1:3(-3,7,-7,-4), Bárta – Kobliha 3:0(9,4,4), Havlíček – Brýna 2:3(6,-5,9,-9,-8), Chládek – Hronský 1:3(-4,9,-9,-2), Bárta – Hausmann 3:0(8,4,8), Havlíček – Kobliha 2:3(-5,8,-9,8,-11), Chládek – Brýna 1:3(-9,10,-5,-5), Buriánek – Hronský 0:3(-5,-7,-7)

Body domácích: Bárta 4,5, Buriánek 1,5, Havlíček 0,5, Chládek 0,5

Body hostů: Hausmann 3, Brýna 3, Kobliha 2, Hronský 2

Soutěž: 7. třída

Hráno: Centrum zábavy Karlín 5. 11. 2014

 

TTC Praha I – TJ Sokol Břevnov Hradčany D 3:10

Trmota, Sedláček – Mervart, Popelka 0:3(-8,-8,-10), Podrazil J., Kelbl – Zücker, Zábranský 3:1(7,9,-10,6), Sedláček – Popelka 0:3(-8,-3,-8), Podrazil J. - Mervart 2:3(-2,-5,6,1,-8), Malát – Zábranský 2:3(-3,2,3,-5,-6), Trmota – Zücker 3:0(4,8,3), Podrazil J. - Popelka 2:3(9,7,-3,-7,-7), Malát – Mervart 1:3(-9,8,-5,-7), Trmota – Zábranský 3:2(-9,2,-11,2,9), Sedláček – Zücker 1:3(9,-10,-3,-7), Kelbl – Popelka 0:3(-12,-5,-6), Trmota – Mervart 0:3(-6,-8,-6), Sedláček – Zábranský 1:3(8,-7,-9,-9)

Body domácích: Trmota 2, Podrazil J. 0,5, Kelbl 0,5, Sedláček 0, Malát 0

Body hostů: Popelka 3,5, Mervart 3,5, Zábranský 2, Zücker 1

Soutěž: 7. třída

Hráno: Centrum zábavy Karlín 6. 11. 2014

 

TTC Praha A – SF SKK El Nino Praha D 7:3

Bláhová, Malá - Buchtová, Seidlová 3:0(5,9,4), Hanzlíčková – Michlová 0:3(-7,-3,-4), Bláhová – Buchtová 3:1(-7,9,11,6), Malá – Seidlová 3:0(8,6,4), Bláhová – Michlová 3:0(4,4,8), Hanzlíčková – Seidlová 1:3(-7,-9,4,-4), Malá – Buchtová 3:0(9,4,6), Bláhová – Seidlová 3:0(4,5,6), Malá – Michlová 3:0(6,7,8), Hanzlíčková – Buchtová 0:3(-12,-10,-8)

Body domácích: Bláhová 3,5, Malá 3,5, Hanzlíčková 0

Body hostů: Michlová 1, Buchtová 1, Seidlová 1

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Centrum zábavy Karlín 7. 11. 2014



Přidání komentáře k článku V 5. kole pražského přeboru pouze jedno vítězství a dvě remízy



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
23.04.2018