Na úvodní stránku





V 8. kole v přeboru dospělých těsně pasivní bilance

SK RTTI Poplatky.com A – TTC Praha A 2:10

Sladovník, Bajtler – Chlumský, Zahradníček 3:1(9,8,-7,3), Kafuněk, Poledne - Barcal, Ševčík 3:1(-7,6,7,5), Poledne – Chlumský 3:0(6,5,8), Bajtler – Barcal 0:3(-14,-6,-7), Kafuněk – Ševčík 3:0(9,7,4), Sladovník – Zahradníček 3:0(6,3,8), Bajtler – Chlumský 0:3(-6,-5,-7), Kafuněk – Barcal 3:0(10,6,14), Sladovník – Ševčík 3:0(6,8,8), Poledne – Zahradníček 3:0(8,7,6), Kafuněk – Chlumský 3:2(8,-11,15,-6,6), Sladovník – Barcal 3:2(12,9,-10,-7,6)

Body domácích: Kafuněk 3,5, Sladovník 3,5, Poledne 2,5, Batler 0,5

Body hostů: Chlumský 1, Barcal 1, Ševčík 0, Zahradníček 0

Soutěž: 2. třída B

Hráno: Střelecký ostrov 24. 11. 2014

 

TTC Praha B – TJ Stadion Žižkov DDM Ulita D 10:3

Jansa, Fejks – Dalešický J., Dalešický T. 3:1(9,10,-10,7), Houček, Zahradníček – Baxa, Ťuík 2:3(-7,-5,10,6,-10), Houček – Dalešický J. 3:1(5,7,-8,7), Fejks – Ťuík 3:0(3,12,11), Jansa – Baxa 3:0(7,3,9), Zahradníček – Dalešický T. 3:1(-4,6,8,14), Fejks – Dalešický J. 0:3(-6,-8,-6), Jansa – Ťuík 3:2(6,-7,5,-10,14), Zahradníček – Baxa 3:1(8,-4,6,4), Houček – Dalešický T. 3:1(8,-5,9,8), Jansa – Dalešický J. 1:3(-8,-6,7,-6), Zahradníček – Ťuík 3:1(6,-6,8,8), Houček – Baxa 3:2(-9,-5,8,7,14)

Body domácích: Houček 3, Zahradníček 3, Jansa 2,5, Fejks 1,5

Body hostů: Dalešický J. 2, Baxa 0,5, Ťuík 0,5, Dalešický T. 0

Soutěž: 4. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 26. 11. 2014

 

TJ Stadion Žižkov DDM Ulita E – TTC Praha C 10:8

Vokál J., Vokál R. - Fejks, Houček 3:0(5,8,7), Dalešický T., Sochor A. - Szilágyi, Smíšek Jaroslav 3:0(10,14,6), Krieger – Houček 0:3(-9,-7,-9), Dalešický T. - Fejks 0:3(-8,-7,-9), Vokál R.- Szilágyi 3:0(8,12,7), Vokál J. - Smíšek Jaroslav 2:3(-5,9,-8,8,-11), Dalešický T. - Houček 1:3(11,-9,-5,-3), Vokál R. - Fejks 3:0(7,7,6), Vokál J. - Szilágyi 3:1(-8,8,8,9), Krieger – Smíšek Jaroslav 3:2(7,6,-6,-9,8), Vokál R. - Houček 3:2(8,8,-10,-9,8), Vokál J. - Fejks 0:3(-4,-10,-8), Krieger – Szilágyi 3:0(4,7,0), Dalešický T. - Smíšek Jaroslav 0:3(-7,-7,-8), Vokál J. - Houček 1:3(-2,7,-8,-8), Krieger – Fejks 3:0(9,2,8), Dalešický T. - Szilágyi 2:3(-6,-8,12,9,-7), Vokál R. - Smíšek Jaroslav 3:0(5,4,7)

Body domácích: Vokál R. 4,5, Krieger 3, Vokál J. 1,5, Dalešický 0,5, Sochor A. 0,5

Body hostů: Houček 3, Fejks 2, Smíšek Jaroslav 2, Szilágyi 1

Soutěž: 5. třída B

Hráno: DDM Ulita Žižkov 24. 11. 2014

 

TTC Praha D – TJ Slovan KST Bohnice I 10:1

Váňa, Bárta – Komín, Cihlář 3:0(7,6,8), Fiala, Zahradník – Kouba, Bednárik 3:1(7,4,-8,6), Fiala – Komín 3:1(-10,9,6,7), Zahradník – Kouba 3:2(-8,6,10,-6,5), Bárta – Bednárik 3:2(3,-7,7,-5,5), Váňa – Cihlář 3:2(6,9,-7,-9,1), Zahradník – Komín 0:3(-9,-4,-9), Bárta – Kouba 3:2(-9,8,5,-5,9), Váňa – Bednárik 3:1(6,7,-7,9), Fiala – Cihlář 3:1(9,-9,3,6), Bárta – Komín 3:2(-8,-7,9,5,8), Váňa – Kouba 1:3(8,-10,-7,-8), Fiala – Bednárik 3:0(5,7,6)

Body domácích: Bárta 3,5, Fiala 2,5, Váňa 2,5, Zahradník 1,5

Body hostů: Komín 1, ostatní 0

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Centrum zábavy Karlín 27. 11. 2014

 

SK Slivenec D – TTC Praha E 10:3

Maršálek, Arsenjev – Haba, Nedvěd 2:3, Čítek, Hrbek – Smíšek Jaroslav, Fuček 3:1(5,-4,5,7), Čítek – Smíšek Jaroslav 3:0(10,10,6), Arsenjev – Haba 3:0(3,8,8), Maršálek – Fuček 3:1(-9,8,10,8), Hrbek – Nedvěd 3:0(9,3,6), Arsenjev – Smíšek Jaroslav 3:2(-5,-7,10,9,7), Maršálek – Haba 0:3(-4,-4,-8), Hrbek – Smíšek Jan 3:0(7,8,2), Čítek – Nedvěd 3:2(-10,6,-6,10,1), Maršálek – Smíšek Jaroslav 2:3(-4,2,-7,9,-6), Hrbek – Haba 3:1(10,-9,7,10), Čítek – Smíšek Jan 3:0(3,5,1)

Body domácích: Hrbek 3,5, Čítek 3,5, Arsenjev 2, Maršálek 1

Body hostů: Haba 1,5, Smíšek Jaroslav 1, Nedvěd 0,5, Fuček 0, Smíšek Jan 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Slivenec 25. 11. 2014

 

TTC Elizza Praha K – TTC Praha F 9:9

Boublík, Marat F. - Pouč, Mutl 3:1(8,7,-8,8), Šedivý S., Vohradský – Paroubek J., Paroubek P. 1:3(-5,-4,11,-9), Boublík – Pouč 0:3(-11,-6,-9), Šedivý S. - Mutl 3:1(10,-9,6,14), Černý – Paroubek P. 0:3(-6,-4,-2), Marat F. - Paroubek J. 3:0(4,7,7), Šedivý S. - Pouč 0:3(-6,-10,-4), Černý – Mutl 0:3(-6,-4,-6), Marat F. - Paroubek P. 3:0(7,4,9), Boublík – Paroubek J. 3:0(6,6,9), Černý – Pouč 0:3(-10,-5,-6), Marat F. - Mutl 3:0(9,11,10), Boublík – Paroubek P. 3:1(9,9,-10,8), Šedivý S. - Paroubek J. 3:1(4,5,-6,3), Marat F. - Pouč 3:0(8,11,7), Boublík – Mutl 2:3(6,9,-9,-7,-9), Šedivý S. - Paroubek P. 2:3(-6,3,7,-10,-8), Vohradský – Paroubek J. 2:3(-9,4,-6,8,-10)

Body domácích: Marat F. 4,5, Boublík 2,5, Šedivý 2, Černý 0, Vohradský 0

Body hostů: Pouč 3, Paroubek P. 2,5, Mutl 2, Paroubek J. 1,5

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Elizza 24. 11. 2014

 

TTC Praha G – KST OBO Praha A 10:1

Váňa, Smíšek Jan – Hronský V., Mikšátko 1:3(-10,-10,5,-8), Haba, Fuček – Teuchmann, Staněk 3:0(9,1,3), Smíšek Jan – Mikšátko 3:0(9,7,5), Váňa – Hronský V. 3:1(6,5,-10,5), Haba – Staněk 3:1(3,-7,3,4), Fuček – Teuchmann 3:1(9,-9,4,5), Váňa – Mikšátko 3:0(7,10,6), Haba – Hronský V. 3:0(6,9,6), Fuček – Staněk 3:0(5,8,5), Smíšek Jan – Teuchman 3:0(6,8,9), Haba – Mikšátko 3:0(4,8,10), Fuček – Hronský V. 3:0(7,6,6)

Body domácích: Haba 3,5, Fuček 2,5, Váňa 2, Smíšek Jan 2

Body hostů: Hronský V. 0,5, Mikšátko 0,5, Staněk 0, Teuchmann 0

Soutěž: 7. třída

Hráno: Centrum zábavy Karlín 28. 11. 2014

 

Bulldogs Pub A – TTC Praha H 5:10

Horák T., Černý – Bárta, Poulíček 3:1(8,5,-10,9), Horák H., Chalupský – Buriánek, Srb T. 1:3(8,-2,-1,-13), Horák T. - Bárta 3:0(4,6,6), Černý – Buriánek 0:3(-7,-11,-11), Horák H. - Poulíček 0:3(-7,-4,-4), Chalupský – Srb T. 0:3(-6,-5,-9), Černý – Bárta 0:3(-1,-7,-0), Horák H. - Buriánek 0:3(-7,-11,-7), Chalupský – Poulíček 0:3(-5,-9,-7), Horák T. - Srb T. 3:0(3,5,3), Horák H. - Bárta 0:3(-4,-7,-3), Horák V.- Buriánek 1:3(-8,10,-8,-8), Horák T. - Poulíček 3:0(9,11,9), Černý – Srb T. 3:0(5,7,4), Horák V. - Bárta 0:3(-7,-9,-7)

Body domácích: Horák T. 3,5, Černý 1,5, Chalupský 0, Horák H. 0, Horák V. 0

Body hostů: Buriánek 3,5, Bárta 3, Poulíček 2, Srb T. 1,5

Soutěž: 7. třída

Hráno: Restaurace Bullgogs 24. 11. 2014

 

TTC Praha I – TJ Sokol Žižkov D 2:10

Trmota, Podrazil J. - Traxler, Hladík 0:3(-3,-4,-6), Malát, Sedláček – Elčkner, Kápar 3:0(12,6,13), Malát – Hladík 1:3(-7,-4,7,-3), Trmota – Kápar 0:3(-13,-9,-9), Podrazil J.- Traxler 0:3(-7,-4,-10), Sedláček – Elčkner 1:3(-12,-6,7,-3), Trmota – Hladík 0:3(-1,-5,-8), Podrazil J. - Kápar 3:0(8,6,9), Sedláček – Traxler 2:3(-8,8,-10,5,-7), Malát – Elčkner 0:3(-6,-6,-6), Podrazil J. - Hladík 0:3(-6,-7,-7), Sedláček – Kápar 1:3(7,-6,-9,-7)

Body domácích: Podrazil 1, Malát 0,5, Sedláček 0,5, Trmota 0

Body hostů: Hladík 3,5, Traxler 2,5, Kápar 2, Elčkner 2

Soutěž: 7. třída

Hráno: Centrum zábavy Karlín 27. 11. 2014

 

TJ Košíře A – TTC Praha A 8:2

Bulantová, Zatočilová – Antošová, Mamchur 3:0(9,10,12), Čápová – Hanzlíčková 3:0(7,6,8), Bulantová – Antošová 3:0(7,7,6), Zatočilová – Mamchur 3:0(10,9,3), Bulantová – Hanzlíčková 3:0(2,2,2), Čápová – Mamchur 3:0(9,10,5), Zatočilová – Antošová 1:3(6,-10,-6,-8), Bulantová – Machur 3:0(9,9,4), Zatočilová – Hanzlíčková 3:0(3,8,6), Čápová – Antošová 2:3(-6,-1,8,4,-12)

Body domácích: Bulantová 3,5, Zatočilová 2,5, Čápová 2

Body hostů: Antošová 2, ostatní 0

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Košíře 27. 11. 2014



Přidání komentáře k článku V 8. kole v přeboru dospělých těsně pasivní bilance



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
19.07.2018