Na úvodní stránku





Podzimní cena Modřan dorostu: 1. Škarban, 2. Bialas, 3. Šebl

Hrálo se ve čtyřech skupinách, z nichž první a druzí postupovali do dvou skupin o 1. až 8. místo, třetí a čtvrtí postupovali do dvou skupin o 9. až 16. místo a hráči na 5. a 6. místech postupovali do dvou skupin o 17. až 22. místo.V 3. stupni potom vždy hráči ze skupin postupovali po dvou do skupin o další umístění, přičemž vzájemné zápasy se vždy započítávaly.

 

Dvouhra – 1. stupeň

 

Skupina A

Škarban – Sládek 3:0, Tichý – Kubát 0:3, Kušta – Drgoňová 3:2, Sládek – Drgoňová 3:2, Kubát – Kušta 3:0, Škarban – Tichý 3:0, Tichý – Sládek 3:0, Kušta – Škarban 0:3, Drgoňová – Kubát 0:3, Sládek – Kubát 0:3, Škarban – Drgoňová 3:0, Tichý – Kušta 3:0, Kušta – Sládek 0:3, Drgoňová – Tichý 0:3, Kubát – Škarban 0:3

 

Pořadí skupiny A

1. Jan Škarban – Slavoj Praha, 2. Petr Kubát – Kotlářka, 3. Dominik Tichý – Sokol Nusle, 4. Matyáš Sládek – Slavoj Praha, 5. Petr Kušta – TJ Střížkov, 6. Veronika Drgoňová – ABC Braník

 

Skupina B

Novák O. - Zeidler 3:0, Malát – Komín 3:2, Zeidler – Malát 3:0, Bialas – Novák O. 1:3, Malát – Bialas 2:3, Komín – Zeidler 1:3, Bialas – Komín 3:2, Novák O. - Malát 3:0, Komín – Novák O. 1:3, Zeidler – Bialas 0:3

 

Pořadí skupiny B

1. Oskar Novák – Slavoj Praha, 2. Filip Bialas – Sportovní JM, 3. Michal Zeidler – Slavoj Praha, 4. Ondřej Malát – TTC Praha, 5. Ondřej Komín – Slovan Bohnice

 

Skupina C

Pour L. - Šebl 0:3, Chrástek – Maršíková 3:0, Šebl – Chrástek 3:0, Jež – Pour L. 3:0, Chrástek – Jež 0:3, Maršíková – Šebl 0:3, Jež – Maršíková 3:0, Pour L. - Chrástek 1:3, Maršíková – Pour L. 3:0, Šebl – Jež 3:1

 

Pořadí skupiny C

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 2. Dominik Jež – Kotlářka, 3. Martin Chrástek – Sportovní JM, 4. Jana Maršíková – Slovan Bohnice, 5. Lukáš Pour – Sokol Nusle

 

Skupina D

Šimůnek – Kulveit 1:3, Procházková – Daníček 0:3, Pour T. - Laube 3:1, Kulveit – Laube 3:0, Daníček – Pour T. 3:2, Šimůnek – Procházková 3:0, Procházková – Kulveit 0:3, Pour – Šimůnek 0:3, Laube – Daníček 1:3, Kulveit – Daníček 3:1, Šimůnek – Laube 3:0, Procházková – Pour T. 0:3, Pour T. - Kulveit 0:3, Laube – Procházková 3:1, Daníček – Šimůnek 3:2

 

Pořadí skupiny D

1. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 2. Adam Daníček – Sportovní JM, 3. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 4. Tomáš Pour – TJ Střížkov, 5. David Laube – Sokol Nusle, 6. Lucie Procházková – Slovan Bohnice

 

Dvouhra – 2. stupeň

 

Skupina E – o 1. až 8. místo

Škarban – Bialas 3:0(11,8,4), Kubát – Novák O. 3:1(9,7,-9,9), Bialas – Novák O. 1:3(-7,-9,5,-8), Škarban – Kubát 3:0(1,6,8), Kubát – Bialas 1:3(-6,-1,8,-12), Novák O. - Škarban 1:3(7,-7,-7,-7)

 

Pořadí skupiny E

1. Jan Škarban – Slavoj Praha 6, 2. Filip Bialas – Sportovní JM 4(4:4/1,16), 3. Oskar Novák – Slavoj Praha 4(4:4/0,96), 4. Petr Kubát – Kotlářka 4(4:4/0,9)

 

Skupina F – o 1. až 8. místo

Šebl – Daníček 3:2(0,-7,-7,6,11), Jež – Kulveit 3:2(9,10,-8,-9,3), Daníček – Kulveit 1:3(6,-9,-7,-6), Šebl – Jež 3:1(8,5,-8,6), Jež – Daníček 3:0(5,9,2), Kulveit – Šebl 1:3(5,-4,-4,-4)

 

Pořadí skupiny F

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha 6, 2. Dominik Jež – Kotlářka 5, 3. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha 4, 4. Adam Daníček – Sportovní JM 3

 

Skupina G – o 9. až 16. místo

Tichý – Malát 3:2(-6,6,-8,7,7), Sládek – Zeidler 1:3(9,-7,-1,-9), Malát – Zeidler 0:3(-9,-3,-8), Tichý – Sládek 3:0(4,8,1), Sládek – Malát 0:3(-4,-0,-9), Zeidler – Tichý 3:2(5,8,-7,-6,9)

 

Pořadí skupiny G

1. Michal Zeidler – Slavoj Praha 6, 2. Dominik Tichý – Sokol Nusle 5, 3. Ondřej Malát – TTC Praha 4, 4. Matyáš Sládek – Slavoj Praha 3

 

Skupina H – o 9. až 16. místo

Chrástek – Pour T. 0:3(-7,-2,-4), Maršíková – Šimůnek 1:3(-2,9,-8,-3), Pour T. - Šimůnek 0:3(-8,-6,-10), Chrástek – Maršíková 3:0(1,8,6), Maršíková – Pour T. 0:3(-4,-3,-7), Šimůnek – Chrástek 3:0(5,5,8)

 

Pořadí skupiny H

1. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha 6, 2. Tomáš Pour – TJ Střížkov 5, 3. Martin Chrástek – Sportovní JM 4, 4. Jana Maršíková – Slovan Bohnice 3

 

Skupina I – o 17. až 22. místo

Drgoňová – Komín 0:3(-5,-7,-3), Kušta – Drgoňová 3:2(2,-9,7,-8,8), Komín – Kušta 3:1(-3,3,7,6)

 

Pořadí skupiny I

1. Ondřej Komín – Slovan Bohnice 4, 2. Petr Kušta – TJ Střížkov 3, 3. Veronika Drgoňová – ABC Braník 2

 

Skupina J – o 17. až 22. místo

Laube – Procházková 3:1(-10,3,5,5), Pour L. - Laube 2:3(-3,9,-5,5,-7), Procházková – Pour L. 3:0(8,6,8)

 

Pořadí skupiny J

1. David Laube – Sokol Nusle 4, 2. Lucie Procházková – Slovan Bohnice 3, 3. Lukáš Pour – Sokol Nusle 2

 

Dvouhra – 3. stupeň

 

Skupina o 1. až 4. místo

Škarban – Jež 3:1(5,6,-8,9), Bialas – Šebl 3:0(10,11,7), Jež – Šebl 1:3(-8,-5,8,-6), Škarban – Bialas 3:0(11,8,4), Bialas – Jež 3:2(3,-7,-9,9,11), Šebl – Škarban 2:3(11,-4,5,-9,-3)

 

Skupina o 5. až 8. místo

Novák O. - Daníček 3:2(-7,6,8,-9,5), Kubát – Kulveit 2:3(-8,-8,9,3,-10), Daníček – Kulveit 1:3(6,-9,-7,-6), Novák O. - Kubát 1:3(-9,-7,9,-9), Kubát – Daníček 3:2(-7,-8,6,8,7), Kulveit – Novák O. 3:0(6,9,4)

 

Skupina o 9. až 12. místo

Zeidler – Pour T. 3:0(7,8,7), Tichý – Šimůnek 2:3(6,8,-12,-8,-8), Pour T. - Šimůnek 0:3(-8,-6,-10), Zeidler – Tichý 3:2(5,8,-7,-6,-9), Tichý – Pour T. 3:0(10,4,11), Šimůnek – Zeidler 2:3(7,-16,-11,10,-9)

 

Skupina o 13. až 16. místo

Malát – Maršíková 3:0(3,6,6), Sládek – Chrástek 1:3(-7,-10,7,-7), Maršíková – Chrástek 0:3(-1,-8,-6), Malát – Sládek 3:0(4,0,9), Sládek – Maršíková 3:2(11,-10,-7,7,9), Chrástek – Malát 0:3(-7,-9,-6)

 

Skupina o 17. až 20. místo

Laube – Kušta 3:1(9,-9,8,10), Procházková – Komín 0:3(-9,-9,-9), Kušta – Komín 1:3(3,-3,-7,-6), Laube – Procházková 3:1(-10,3,5,5), Procházková – Kušta 3:2(-8,9,-4,8,4), Komín – Laube 3:1(9,-6,7,6)

 

O 21. místo

Pour L. - Drgoňová 2:3(9,-10,-6,10,-6)

 

Pořadí dvouher

1. Jan Škarban – Slavoj Praha, 2. Filip Bialas – Sportovní JM, 3. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 4. Dominik Jež – Kotlářka, 5. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 6. Petr Kubát – Kotlářka, 7. Oskar Novák – Slavoj Praha, 8. Adam Daníček – Sportovní JM, 9. Michal Zeidler – Slavoj Praha, 10. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 11. Dominik Tichý – Sokol Nusle, 12. Tomáš Pour – TJ Střížkov, 13. Ondřej Malát – TTC Praha, 14. Martin Chrástek – Sportovní JM, 15. Matyáš Sládek – Slavoj Praha, 16. Jana Maršíková – Slovan Bohnice, 17. Ondřej Komín – Slovan Bohnice, 18. David Laube – Sokol Nusle, 19. Lucie Procházková – Slovan Bohnice, 20. Petr Kušta – TJ Střížkov, 21. Veronika Drgoňová – ABC Braník, 22. Lukáš Pour – Sokol Nusle

 

Čtyřhry

 

Předkolo

Drgoňová (ABC Braník), Sládek (Slavoj Praha) – Kušta, Pour T. (oba TJ Střížkov) 0:3(-4,-1,-9), Malát (TTC Praha), Pour L. (Sokol Nusle) – Komín (Slovan Bohnice), Chrástek (Sportovní JM) 3:1(9,-9,8,8), Laube, Tichý (oba Sokol Nusle) – Šimůnek, Novák O. (oba Slavoj Praha) 0:3(-9,-3,-9)

 

Čtvrtfinále

Škarban, Zeidler (oba Slavoj Praha) – Maršíková, Procházková (obě Slovan Bohnice) 3:1(7,-10,11,1), Kušta, Pour T. (oba TJ Střížkov) – Bialas, Daníček (oba Sportovní JM) 1:3(-9,12,-7,-4), Šebl, Kulveit (oba Slavoj Praha) – Komín (Slovan Bohnice), Chrástek (Sportovní JM) 3:0(10,3,8), Šimůnek, Novák O. (oba Slavoj Praha) – Jež, Kubát (oba Kotlářka) 3:1(9,8,-7,7)

 

Semifinále

Škarban, Zeidler (oba Slavoj Praha) – Bialas, Daníček (oba Sportovní JM) 3:0(8,8,6), Šebl, Kulveit (oba Slavoj Praha) – Šimůnek, Novák O. (oba Slavoj Praha) 1:3(-6,-9,9,-9)

 

Finále

Škarban, Zeidler (oba Slavoj Praha) – Šimůnek, Novák O. (oba Slavoj Praha) 1:3(-9,-10,9,-7)

 

Pořadí čtyřher

1. Ondřej Šimůnek a Oskar Novák (oba Slavoj Praha), 2. Jan Škarban a Michal Zeidler (oba Slavoj Praha), 3. Filip Bialas a Adam Daníček (oba Sportovní JM) a Jáchym Šebl a Jonáš Kulveit (oba Slavoj Praha)



Přidání komentáře k článku Podzimní cena Modřan dorostu: 1. Škarban, 2. Bialas, 3. Šebl



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
19.07.2018