Na úvodní stránku





Vítězem Memoriálu Jana Kalibery se stal Jan Krameš

Při účasti 30 hráčů se hrálo v osmi skupinách s postupem prvních dvou do šestnáctky. Zbylí hráči hráli útěchu. Po prvním stupni – skupinách, se odehrály čtyřhry, po nich začala útěcha a nakonec se dohrál 2. stupeň dvouher.

 

Dvouhry – 1. stupeň

 

Skupina A

Nováková – Podrazil Václav 3:0(1,4,6), Nováková – Sloup 3:0(4,4,6), Sloup – Podrazil Václav 1:3(4,-8,-7,-10)

 

Pořadí skupiny A

1. Martina Nováková – SKP Ústní n. Labem, 2. Václav Podrazil - TTC Praha, 3. Richard Sloup – Sportovní JM

 

Skupina B

Krameš – Němec F. 3:0(6,6,6), Krameš – Kratochvíl 3:0(2,5,2), Kratochvíl – Němec F. 3:2(7,-5,8,-6,2)

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. David Kratochvíl – Sportovní JM, 3. Filip Němec – Kotlářka

 

Skupina C

Marat – Macek 3:0(5,2,5), Kopecký – Hofman 3:0(3,1,3), Macek – Hofman 3:1(11,7,-9,8), Marat – Kopecký 3:0(1,6,2), Kopecký -Macek 3:0(4,5,4), Hofman – Marat 0:3(-5,-8,-4)

 

Pořadí skupiny C

1. Filip Marat – Sportovní JM, 2. Michael Kopecký – Kotlářka, 3. Lukáš Macek – SK Vršovice, 4. Jan Hofman – Sparta Praha

 

Skupina D

Pašek – Soukup 3:0(6,1,4), Blažková – Rulc 3:0(4,9,2), Soukup – Rulc 3:1(8,11,-10,2), Pašek – Blažková 3:0(5,9,7), Blažková – Soukup 3:0(4,6,8), Rulc – Pašek 0:3(-2,-5,-4)

 

Pořadí skupiny D

1. Adam Pašek – Slavoj Praha, 2. Anežka Blažková – Loko Vršovice, 3. Vojtěch Soukup – ZŠ Lužiny, 4. Lukáš Rolc – Sokol Stodůlky

 

Skupina E

Knobloch – Hájek J. 3:0(3,7,1), Podrazil Vojtěch – Beránek L. 3:0(1,3,3), Hájek J. -Beránek L. 3:0(5,7,11), Knobloch – Podrazil Vojtěch 3:1(4,-11,3,5), Podrazil Vojtěch – Hájek J. 3:2(-11,2,-7,4,5), Beránek L. - Knobloch 0:3(-4,-2,-2)

 

Pořadí skupiny E

1. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 2. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 3. Jiří Hájek – SK Hamr, 4. Lukáš Beránek – Sokol Stodůlky

 

Skupina F

Šmíd – Michlík 3:0(5,1,1), Lebeda – Havliš 3:0(5,6,7), Michlík – Havliš 0:3(-8,-6,-8), Šmíd – Lebeda 3:0(4,3,5), Lebeda – Michlík 3:0(8,7,9), Havliš – Šmíd 0:3(-3,-4,-6)

 

Pořadí skupiny F

1. Miroslav Šmíd – TTC Říčany, 2. Josef Lebeda – Kotlářka, 3. Filip Havliš – Sokol Stodůlky, 4. Michal Michlík – Slavoj Praha

 

Skupina G

Sochor A. - Bruk 3:0(6,3,6), Bartoňová – Mikoláš 3:0(2,9,9), Bruk – Mikoláš 1:3(-6,8,-8,-8), Sochor A. - Bartoňová 3:0(8,7,5), Bartoňová – Bruk 3:1(6,6,-6,9), Mikoláš – Sochor A. 0:3(-8,-9,-4)

 

Pořadí skupiny G

1. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 2. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 3. Roman Mikoláš – Loko Vršovice, 4. Martin Bruk – SK Hamr

 

Skupina H

Jaroň – Helík 3:0(6,6,6), Havránek – Suchý 3:0(7,4,6), Helík – Suchý 0:3(-6,-6,-13), Jaroň – Havránek 3:2(-6,7,-9,6,9), Havránek – Helík 3:0(4,7,9), Suchý – Jaroň 0:3(-5,-4,-7)

 

Pořadí skupiny H

1. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby, 2. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 3. Adam Suchý – Sokol Stodůlky, 4. Jan Helík – ABC Braník

 

Dvouhra – 2. stupeň

 

Osmifinále

Nováková – Kratochvíl 3:0(4,2,3), Blažková – Sochor A. 0:3(-6,-4,-5), Knobloch – Lebeda 3:0(9,9,9), Havránek – Marat 1:3(-9,-10,8,-7), Pašek – Bartoňová 3:1(8,-11,5,7), Podrazil Vojtěch – Jaroň 0:3(-8,-8,-11), Šmíd – Podrazil Václav 3:0(7,5,9), Kopecký – Krameš 0:3(-6,-3,-3)

 

Čtvrtfinále

Nováková – Sochor A. 3:1(7,-8,8,8), Knobloch – Marat 1:3(-6,-8,1,-8), Pašek – Jaroň 2:3(-6,7,-12,8,-10), Šmíd – Krameš 1:3(-7,7,-9,-8)

 

Semifinále

Nováková – Marat 3:1(9,7,-11,6), Jaroň – Krameš 0:3(-7,-6,-7)

 

Finále

Nováková – Krameš 1:3(9,-5,-6,-6)

 

O 3. místo

Marat – Jaroň 3:1(5,-9,7,6)

 

O 5. až 8. místo

Sochor A. - Knobloch 3:0(8,8,6), Pašek – Šmíd 3:1(-4,4,9,8)

 

O 5. místo

Sochor A. - Pašek 0:3(-9,-9,-9)

 

O 7. místo

Knobloch – Šmíd 3:1(-6,9,11,3)

 

O 9. až 16. místo

Podrazil Václav – Kopecký 3:0, …..

 

O 9. až 12. místo

Blažková – Lebeda 1:3(-8,-9,9,-9), Bartoňová – Podrazil Václav 3:0(9,9,9)

 

O 9. místo

Lebeda – Bartoňová 3:2(-7,-7,10,8,10)

 

O 11. místo

Blažková – Podrazil Václav 3:2(6,8,-7,-8,8)

 

O 13. až 16. místo

Kratochvíl – Havránek 3:1(-9,9,8,7), Podrazil Vojtěch – Kopecký 3:2(-10,10,11,-13,7)

 

O 13. místo

Kratochvíl – Podrazil Vojtěch 3:0(7,3,6)

 

O 15. místo

Havránek – Kopecký 0:3(-7,-3,-9)

 

Pořadí dvouher

a1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Martina Nováková – SKP Ústí n. Labem, 3. Filip Marat – Sportovní JM, 4. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby, 5. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 6. Adam Pašek – Slavoj Praha, 7. Miroslav Šmíd – TTC Říčany, 8. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 9.Josef Lebeda – Kotlářka, 10. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 11. Anežka Blažková – Loko Vršovice, 12. Václav Podrazil – TTC Praha, 13. David Kratochvíl – Sportovní JM, 14. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 15. Michael Kopecký – Kotlářka, 16. Jakub Havránek – Loko Vršovice

 

Soutěž útěchy

 

Osmifinále

Sloup – bye, Rulc – Hájek J. 0:3(-10,-9,-8), Havliš – Helík 1:3(-8,-6,9,-16), Bruk – Macek 1:3(-7,5,-3,-7), Soukup – Beránek L. 3:0(4,5,2), Michlík – Mikoláš 1:3(-3,-10,8,-12), Suchý – Hofman 3:1(-3,10,10,6), Němec F. - bye

 

Čtvrtfinále

Sloup – Hájek J. 3:0(6,2,1), Helík – Macek 3:2(-9,-7,7,4,8), Soukup – Mikoláš 3:2(-9,9,-12,9,9), Suchý – Němec F. 3:2(-1,-6,10,7,3)

 

Semifinále

Sloup – Helík 3:0(13,3,7), Soukup – Suchý 2:3(-11,-9,8,8,3)

 

Finále – 17. místo

Sloup – Suchý 3:0(3,7,5)

 

O 19. místo

Helík – Soukup 2:3(4,-8,-8,6,-5)

 

O 21. až 24. místo

Hájek J. - Macek 3:1(9,-9,7,5), Mikoláš – Němec 0:3(-8,-8,-5)

 

O 21. místo

Hájek – Němec F. 0:3(-4,-4,-6)

 

O 23. místo

Macek – Mikoláš 1:3(-5,10,-8,-10)

 

O 25. až 30. místo

Rulc – bye, Havliš – Bruk 0:3(-8,-9,-10), Beránek L. - Michlík 3:0 w.o., Hofman – bye

 

O 25. až 28. místo

Rulc – Bruk 1:3(-8,-9,9,-9), Beránek – Hofman 0:3(-5,-7,-3)

 

O 25. místo

Bruk – Hofman 1:3(-10,2,-5,-10)

 

O 27. místo

Beránek – Rulc 1:3(-2,9,-9,-5)

 

O 29. místo

Havliš – Michlík 3:0 w.o.

 

Pořadí soutěže útěchy

17. Richard Sloup – Loko Vršovice, 18. Adam Suchý – Sokol Stodůlky, 19.Vojtěch Soukup – ZŠ Lužiny, 20. Jan Helík – ABC Braník, 21. Filip Němec – Kotlářka, 22. Jiří Hájek – SK Hamr, 23. Roman Mikoláš – Loko Vršovice, 24. Lukáš Macek – SK Vršovice, 25. Jan Hofman – Sparta Praha, 26. Martin Bruk – SK Hamr, 27. Lukáš Rulc – Sokol Stodůlky, 28. Lukáš Beránek – Sokol Stodůlky, 29. Filip Havliš – Sokol Stodůlky, 30. Michal Michlík – Slavoj Praha

 

Čtyřhra

 

Osmifinále

Krameš, Knobloch – bye, Němec F., Soukup – Podrazil V., Podrazil V. 1:3(-4,-4,9,-3), Pašek, Sloup – Jaroň, Mikoláš 1:3(-3,5,-14,-9), Havliš, Beránek L. - Nováková, Bartoňová 0:3(-2,-5,-4), Macek, Helík – Lebeda, Kopecký 1:3(-5,-5,9,-9), Havránek, Blažková – Hájek J., Bruk 3:0(5,3,3), Suchý, Rulc – Šmíd, Sochor 0:3(-2,-2,-0)

 

Čtvrtfinále

Krameš, Knobloch (Loko Vršovice) – Podrazil V., Podrazil V. (TTC Praha) 3:0(9,2,5), Jaroň, Mikoláš (Sokol Krchleby/Loko Vršovice) – Nováková, Bartoňová (SPK Ústí N. L./Slovan Bohnice) 1:3(-6,-9,9,-9), Marat, Kratochvíl (Sportovní JM) – Lebeda, Kopecký (Kotlářka) 1:3(-11,-10,7,-8), Havránek, Blažková (Loko Vršovice) – Šmíd, Sochor (TTC Říčany/Stadion Žižkov) 0:3(-3,-3,-8)

 

Semifinále

Krameš, Knobloch – Nováková, Bartoňová 3:1(7,-6,6,12), Lebeda, Kopecký – Šmíd, Sochor 1:3(-9,-12,5,-6)

 

Finále

Krameš, Knobloch – Šmíd, Sochor 1:3(-8,-4,4,-9)

 

Pořadí čtyřhry

1. Miroslav Šmíd (TTC Říčany) a Adam Sochor (Stadion Žižkov), 2. Jan Krameš a Miroslav Knobloch (oba Loko Vršovice), 3. Martina Nováková (SPK Ústí n. L.) a Tereza Bartoňová (Slovan Bohnice) a Josef Lebeda a Michael Kopecký (oba Kotlářka)



Přidání komentáře k článku Vítězem Memoriálu Jana Kalibery se stal Jan Krameš



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
18.01.2018