Na úvodní stránku





I v 9. kole máme v pražském přeboru družstev zápornou bilanci

TTC Praha – TJ Pankrác C 8:10

Chlumský, Zahradníček – Müller, Cacek 0:3(-8,-7,-6), Barcal, Ševčík – Vokurka, Pilina 2:3(-7,4,7,-7,-7), Barcal – Vokurka 3:2(-6,5,9,-8,9), Ševčík – Cacek 0:3(-4,-6,-9), Zahradníček – Pilina 3:2(6,-5,7,-8,6), Chlumský - Müller 2:3(9,-4,8,-7,-9), Ševčík – Vokurka 0:3(-4,-9,-8), Zahradníček – Cacek 1:3(-10,-2,4,8), Chlumský – Pilina 3:0(7,6,5), Barcal - Müller 0:3(-9,-8,-7), Zahradníček – Vokurka 3:1(-7,10,8,9), Chlumský – Cacek 3:2(-8,8,-8,6,9), Barcal – Pilina 3:1(4,5,-9,2), Ševčík - Müller 0:3(-7,-6,-5), Chlumský – Vokurka 3:0(8,6,4), Barcal – Cacek 3:1(3,7,-7,9), Ševčík – Pilina 2:3(-4,4,7,-5,-5), Zahradníček - Müller 1:3(6,-11,-8,-9)

Body domácích: Barcal 3, Chlumský 3, Zahradníček 2, Ševčík 0

Body hostů: Müller 4,5, Cacek 2,5, Vokurka 1,5, Pilina 1,5

Soutěž: 2. třída B

Hráno: PinecAréna 4. 12. 2014

 

KK Konstruktiva Praha B – TTC Praha B 10:5

Boštíková, Toman – Fejks, Filip 3:1, Tvrdík, Korec – Houček, Fiala 3:0, Toman – Houček 0:3, Korec – Filip 2:3, Tvrdík – Fejks 1:3, Boštíková – Fiala 3:1, Korec – Houček 0:3, Tvrdík – Filip 3:2, Boštíková – Fejks 3:2, Toman – Fiala 3:0, Tvrdík – Houček 2:3, Boštíková – Filip 3:1, Toman – Fejks 3:0, Korec – Fiala 3:0, Boštíková – Houček 3:2, Toman – Filip 1:3

Body domácích: Boštíková 4,5, Toman 2,5, Korec 1,5, Tvrdík 1,5

Body hostů: Houček 3, Filip 1, Fejks 1, Fiala 0

Soutěž: 4. třída A

Hráno: Konstruktiva 4. 12. 2014

 

TTC Praha C – TJ Sokol Běchovice C 6:10

Fejks, Jansa – Procházka st., Procházka ml. 3:2(-1,12,7,-7,9), Houček, Fiala – Veselý, Nagy 1:3(-5,-7,8,-1), Fejks – Nagy 2:3(-7,7,-7,5,-6), Jansa – Procházka ml. 1:3(-6,7,-4,-5), Fiala – Veselý 1:3(-5,8,-9,-7), Houček – Procházka st. 3:2(4,-8,5,-7,4), Jansa – Nagy 3:2(-8,-8,5,8,6), Fiala – Procházka ml. 0:3(-9,-5,-8), Houček – Veselý 2:3(10,-15,12,-9,-4), Fejks – Procházka st. 3:1(5,-9,7,9), Fiala – Nagy 1:3(-7,-5,9,-12), Houček – Procházka ml. 2:3(-9,-7,11,5,-9), Fejks – Veselý 3:1(-5,7,8,9), Jansa – Procházka st. 2:3(-5,2,4,-4,-8), Houček – Nagy 3:2(-3,-4,4,6,7), Fejks – Procházka ml. 1:3(-7,-4,12,-8), Jansa – Veselý 1:3(9,-5,-6,-6)

Body domácích: Fejks 2,5, Houček 2, Jansa 1,5, Fiala 0

Body hostů: Procházka ml. 4, Nagy 2,5, Veselý 2,5, Procházka st. 1

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Centrum zábavy Karlín 3. 12. 2014

 

TJ Kyje C – TTC Praha D 10:6

Turcmanovič, Kučera – Fiala, Bárta 3:1(6,-10,8,6), Trubl, Kára – Zahradník, Malát 3:1(9,-8,5,3), Trubl – Fiala 3:1(9,-8,5,3), Kára – Bárta 2:3(7,-9,6,-8,-10), Kučera – Zahradník 0:3(-4,-9,-7), Turcmanovič – Malát 3:0(9,6,5), Kára – Fiala 1:3(8,-8,-10,-9), Kučera – Bárta 2:3(-5,8,-10,9,-12), Turcmanovič – Zahradník 3:2(4,-8,4,-8,7), Trubl – Malát 3:2(-11,5,-5,4,7), Kučera – Fiala 0:3(-2,-10,-8), Turcmanovič – Bárta 3:0(4,5,7), Trubl – Zahradník 0:3(-7,-5,-10), Kára – Malát 3:2(8,-6,11,-8,9), Turcmanovič – Fiala 3:0(4,2,5), Trubl – Bárta 3:1(3,9,-7,7), Kára – Zahradník 0:3(-6,-11,-6)

Body domácích: Turcmanovič 4,5, Trubl 3,5, Kára 1,5, Kučera 0,5

Body hostů: Fiala 2, Bárta 2, Zahradník 2, Malát 0

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Kyje 2. 12. 2014

 

TTC Praha E – TJ Sokol Žižkov C 5:10

Podrazil J., Nedvěd – Ruml, Elčkner 0:3(-7,-7,-8), Smíšek Jaroslav, Moravec – Trejbal, Traxler 3:2(-4,-7,10,0,8), Smíšek Jaroslav – Ruml 1:3(8,-7,-9,-8), Podrazil J. – Trejbal 3:2(-2,7,-7,8,8), Nedvěd – Traxler 3:2(-9,-5,5,6,2), Moravec – Elčkner 0:3(-7,-6,-11), Podrazil J. - Ruml 0:3(-4,-3,-6), Nedvěd – Trejbal 2:3(-7,9,-9,10,-2), Moravec – Traxler 2:3(-6,-6,13,6,-6), Smíšek Jaroslav – Elčkner 3:0(6,9,9), Nedvěd – Ruml 1:3(5,-8,-7,-6), Moravec – Trejbal 0:3(-7,-6,-4), Smíšek Jaroslav – Traxler 3:1(5,-5,6,6), Podrazil J. - Elčkner 1:3(-9,-7,8,-4), Moravec – Ruml 2:3(-5,-9,4,5,-7)

Body domácích: Smíšek Jaroslav 2,5, Podrazil J. 1, Nedvěd 1, Moravec 0,5

Body hostů: Ruml 4,5, Elčkner 2,5, Trejbal 2, Traxler 1

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 5. 12. 2014

 

TTC Praha F – KK Konstruktiva Praha D 10:4

Mutl, Paroubek J. - Černý, Peller 3:2(-11,6,9,-9,5), Pouč, Paroubek P. - Nebeský, Bauer 1:3(-7,6,-5,-6), Mutl – Černý 3:2(11,-10,-7, 10,8), Paroubek P. - Peller 0:3(-10,-8,-9), Paroubek J. - Bauer 3:0(10,10,9), Pouč – Nebeský 3:0(7,7,10), Paroubek P. - Černý 3:2(-7,10,6,-8,10), Paroubek J. - Peller 0:3(-4,-2,-2), Pouč – Bauer 3:0(5,7,2), Mutl – Nebeský 3:2(-6,4,9,-10,4), Paroubek J. - Černý 0:3(-7,-4,-6), Pouč – Peller 3:1(7,6,-4,8), Mutl – Bauer 3:0(1,8,7), Paroubek P. - Nebeský 3:1(-8,6,3,1), Pouč – Černý 3:0(7,8,14)

Body domácích: Mutl 3,5, Pouč 3, Paroubek P. 2, Paroubek J. 1,5

Body hostů: Peller 2, Černý 1, Bauer 0,5, Nebeský 0,5

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 4. 12. 2014

 

SK Vršovice C – TTC Praha G 8:10

Jantač, Klabeček – Váňa, Smíšek Jan 3:1(-8,9,1,5), Jantačová, Pospíšil – Haba, Fuček 1:3(10,-6,-12,-5), Klabeček – Haba 0:3(-3,-5,-6), Pospíšil – Váňa 3:2(-7,7,9,-11,9), Jantačová – Fuček 0:3(-7,-5,-9), Jantač – Smíšek Jan 3:1(4,5,-7,3), Pospíšil – Haba 1:3(-5,9,-6,-5), Jantačová – Váňa 0:3(-4,-6,-6), Jantač – Fuček 3:0(5,2,6), Klabeček – Smíšek Jan 3:1(6,-9,5,1), Jantačová – Haba 0:3(-2,-9,-9), Jantač – Váňa 1:3(8,-2,-3,-8), Klabeček – Fuček 3:0(7,8,12), Pospíšil – Smíšek Jan 3:2(-10,2,-8,9,9), Jantač – Haba 0:3(-7,-9,-7), Klabeček – Váňa 3:2(-5,11,-13,7,8), Pospíšil – Fuček 1:3(-8,-6,10,-8), Jantačová – Smíšek Jan 0:3(-4,-10,-12)

Body domácích: Klabeček 3,5, Jantač 2,5, Pospíšil 2, Jantačová 0

Body hostů: Haba 4,5, Fuček 2,5, Váňa 2, Smíšek Jan 1

Soutěž: 7. třída

Hráno: Vršovice 5. 12. 2014

 

TTC Praha H – SF SKK El Nino Praha M 10:2

Bárta, Havlíček – Luxemburk, Niederle 3:0(2,9,6), Buriánek, Chládek – Štefan, Wichterle D. 2:3(-5,13,-7,9,-3), Chládek – Wichterle D. 1:3(9,-10,-5,-4), Bárta – Štefan 3:1(4,-11,8,6), Havlíček – Luxemburk 3:0(3,7,4), Poulíček – Niederle 3:0(7,6,6), Bárta – Wichterle D. 3:0(4,8,9), Havlíček – Štefan 3:1(9,8,-6,8), Poulíček – Luxemburk 3:0(5,8,6), Chládek – Niederle 3:0(4,9,8), Havlíček – Wichterle D. 3:0(8,4,6), Poulíček – Štefan 3:0(8,3,8), Buriánek – Luxemburk 0:3(-8,-9,-8), Buriánek – Štefan 1:3(6,-13,-7,-4)

Body domácích: Havlíček 3,5, Poulíček 3, Bárta 2,5, Chládek 1, Buriánek 0

Body hostů: Wichterle D. 1,5, Štefan 0,5, Niederle 0, Luxemburk 0

Soutěž: 7. třída

Hráno: Centrum zábavy Karlín 4. 12. 2014

 

TJ Loko Vršovice G – TTC Praha I 10:1

Veselý, Blažková – Podrazil V., Podrazil V. 3:2(-9,4,-7,6,9), Havránek, Knobloch – Malát, Kelbl 3:0(9,8,6), Havránek – Malát 3:1(8,8,-10,9), Veselý – Podrazil Vojtěch 3:0(2,4,3), Krameš st. - Kelbl 3:0(5,6,7), Knobloch – Podrazil Václav 3:0(2,5,6), Veselý – Malát 1:3(-2,-4,8,-9), Krameš st. - Podrazil Vojtěch 3:0(3,1,7), Knobloch – Kelbl 3:1(8,-8,4,11), Havránek – Podrazil Václav 3:0(4,7,9), Krameš st. - Malát 3:0(6,4,5), Knobloch – Podrazil Vojtěch 3:0(6,6,3)

Body domácích: Krameš st. 3, Knobloch 2,5, Havránek 2,5, Veselý 1,5, Blažková 0,5

Body hostů: Malát 1, ostatní 0

Soutěž: 7. třída

Hráno: Vršovice 1. 12. 2014

 

TTC Praha A – TJ ABC Braník D 8:2

Bláhová, Malá – Drgoňová, Vysušilová 3:1(8,-9,8,10), Malá – Hypšová 2:3(-9,2,-11,4,-5), Bláhová – Drgoňová 3:1(8,6,-10,5), Antošová – Vysušilová 3:0(4,7,7), Bláhová – Hypšová 3:0(7,8,5), Malá – Vysušilová 1:3(8,-6,-9,-9), Antošová – Drgoňová 3:1(8,-6,8,10), Bláhová – Vysušilová 3:2(3,-8,6,-9,2), Antošová – Hypšová 3:2(7,-7,8,-4,4), Malá – Drgoňová 3:2(-10,3,-7,4,5)

Body domácích: Bláhová 3,5, Antošová 3, Malá 1,5

Body hostů: Hypšová 1, Vysušilová 1, Drgoňová 0

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Centrum zábavy Karlín 5. 12. 2014



Přidání komentáře k článku I v 9. kole máme v pražském přeboru družstev zápornou bilanci



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
17.10.2018