Na úvodní stránku





Suverénním vítězem Vánočního turnaje mladších žáků se stal Jakub Havránek

Při účasti osmi hráčů se hrálo ve dvou skupinách s postupem prvních dvou. Druhý stupeň dvouher byl opět skupinovým systémem – finálová skupina o 1. až 4. místo a útěcha o 5. až 8. místo. V obou skupinách v druhém stupni dvouher se započítávaly vzájemné výsledky z 1. stupně. Čtyřhry se hrály systémem každý s každým.

 

Dvouhry – 1. stupeň

 

Skupina A

Havránek – Macek 3:0(4,2,4), Šimpach A. - Šíma 3:0(8,3,2), Macek – Šíma 3:0(4,10,5), Havránek – Šimpach A. 3:0(7,5,7), Šimpach A. - Macek 2:3(-7,-13,8,5,-7), Šíma – Havránek 0:3(-2,-4,-5)

 

Pořadí skupiny A

1. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 2. Lukáš Macek – SK Vršovice, 3. Albert Šimpach – Slovan Bohnice, 4. Filip Šíma – TTC Praha

 

Skupina B

Šimpach M. - Hájek 3:0(4,5,8), Sedlecký – Hofman 0:3(-9,-3,-4), Hájek – Hofman 1:3(-7,-5,8,-6), Šimpach M. - Sedlecký 3:0(3,4,2), Sedlecký – Hájek 1:3(-8,6,-7,-0), Hofman – Šimpach M. 0:3(-10,-3,-5)

 

Pořadí skupiny B

1. Matěj Šimpach – Slovan Bohnice, 2. Jan Hofman – Sparta Praha, 3. Jiří Hájek – SK Hamr, 4. Richard Sedlecký – TTC Praha

 

Čtyřhra

 

Šimpach M., Šimpach A. - Havránek, Macek 1:3(-7,11,-4,-4), Sedlecký, Šíma – Hájek, Hofman 0:3(-4,-4,-4), Havránek, Macek – Hájek, Hofman 3:0(10,6,3), Šimpach M., Šimpach A. - Sedlecký, Šíma 3:0(8,3,5), Sedlecký, Šíma – Havránek, Macek 0:3(-1,-4,-2), Hájek, Havránek – Šimpach M., Šimpach A. 3:1(-4,12,7,10)

 

Pořadí čtyřhry

1. Jakub Havránek – Loko Vršovice a Lukáš Macek – SK Vršovice, 2. Jiří Hájek – SK Hamr a Jan Hofman – Sparta Praha, 3. Matěj Šimpach a Albert Šimpach – oba Slovan Bohnice, 4. Richard Sedlecký a Filip Šíma – oba TTC Praha

 

Dvouhry – 2. stupeň

 

Finálová skupina o 1. až 4. místo

Vzájemné zápasy ze skupin započteny.

Havránek – Hofman 3:0(2,1,4), Macek – Šimpach M. 0:3(-7,-8,-4), Macek – Hofman 3:0(6,5,7), Šimpach M. - Havránek 0:3(-5,-5,-2)

 

Soutěž útěchy – o 5. až 8. místo

Vzájemné zápasy ze skupin započteny.

Šimpach A. - Sedlecký 3:0(6,8,5), Šíma – Hájek 1:3(-8,6,-12,-6), Šíma – Sedlecký 2:3(-14,-7,9,8,-6), Hájek – Šimpach A. 3:2(-9,-7,8,8,8)

 

Pořadí dvouher

1. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 2. Matěj Šimpach – Slovan Bohnice, 3. Lukáš Macek – SK Vršovice, 4. Jan Hofman – Sparta Praha, 5. Jiří Hájek – SK Hamr, 6. Albert Šimpach – Slovan Bohnice, 7. Richard Sedlecký – TTC Praha, 8. Filip Šíma – TTC Praha

 

Pořadí dvouher Velké ceny Centra zábavy Karlín po 3. turnaji

1. Václav Podrazil – TTC Praha 3800, 2. Jiří Hájek – SK Hamr 3200, 3. Richard Sedlecký – TTC Praha 2600, 4. až 6. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, Adam Suchý – Sokol Stodůlky a Jakub Havránek – Loko Vršovice všichni 2000, 7. Matěj Šimpach – Slovan Bohnice 1900, 8. až 10. Martin Mužík – SK Vršovice, Filip Havliš – Sokol Stodůlky a Lukáš Macek – SK Vršovice všichni 1800, 11. až 12. Patrik Bareš – Sparta Praha a Jan Hofman – Sparta Praha oba 1700, 13. až 14. Helena Malůšková – Sparta Praha a Albert Šimpach – Slovan Bohnice oba 1500, 15. Lukáš Rulc – Sokol Stodůlky 1400, 16. Adam Chudáček 1300, 17. Robert Šebánek 1100, 18. Prokop Kučera 1000, 19. Filip Šíma – TTC Praha 901, 20. Patrik Sedlecký – TTC Praha 800, 21. až 22. Bartoloměj Srb – TTC Praha a Andrej Frank oba 1

 

Pořadí čtyřher Velké ceny Centra zábavy Karlín po 3. turnaji

1. Jiří Hájek – SK Hamr 3800, 2. Václav Podrazil – TTC Praha 2001, 3. až 7. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, Adam Suchý – Sokol Stodůlky, Filip Havliš – Sokol Stodůlky, Jakub Havránek – Loko Vršovice a Lukáš Macek – SK Vršovice všichni 2000, 8. až 9. Lukáš Rulc – Sokol Stodůlky a Jan Hofman Sparta Praha oba 1900, 10. až 13. Robert Šebánek, Adam Chudáček, Matěj Šimpach – Slovan Bohnice a Albert Šimpach – Slovan Bohnice všichni 1800, 14. až 15. Richard Sedlecký – TTC Praha a Filip Šíma – TTC Praha oba 2, 16. až 19. Martin Mužík – SK Vršovice, Bartoloměj Srb – TTC Praha, Helena Malůšková – Sparta Praha a Patrik Sedlecký – TTC Praha všichni 1

 

Nejbližším turnajem Velké ceny Centra zábavy Karlín bude v neděli 3. 1. 2015 Novoroční turnaj starších žáků. V Karlíně se ještě před odstěhováním odehrají v sobotu 17. 1. CZ Cup dorostu a v neděli 18. 1. CZ Cup nejmladších žáků.



Přidání komentáře k článku Suverénním vítězem Vánočního turnaje mladších žáků se stal Jakub Havránek



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
22.09.2018