Na úvodní stránku





Lehce pasivní vstup do nového roku

TTC Praha A – TJ Sokol Petrovice B 10:3

Remunda, Chlumský – Schützner, Rod 3:1(9,8,-7,8), Barcal, Ševčík – Matoušek, Hozman 3:2(-7,6,-9,9,5), Chlumský – Hozman 3:1(-9,6,7,11), Barcal – Matoušek 3:2(9,-10,-7,8,8), Ševčík – Rod 2:3(6,13,-7,-9,-6), Remunda – Schützner 3:1(-5,6,8,11), Barcal – Hozman 2:3(8,-7,10,-6,-10), Ševčík – Matoušek 3:0(6,9,12), Remunda – Rod 3:0(6,7,6), Chlumský – Schützner 3:1(7,8,-9,4), Ševčík – Hozman 1:3(-6,-7,10,-10), Remunda – Matoušek 3:1(-8,6,4,6), Chlumský – Rod 3:0(8,8,7)

Body domácích:Remunda 3,5, Chlumský 3,5, Barcal 1,5, Ševčík 1,5

Body hostů:Hozman 2, Rod 1, Matoušek 0, Schützner 0

Soutěž: 2. třída B

Hráno: PinecAréna 8. 1. 2015

 

SK OAZA Praha C – TTC Praha B 10:8

Fabian, Stočes – Remunda, Zahradníček 2:3(7,-9,7,-6,-9), Suchan, Kačinetz – Houček, Jansa 3:1(-8,3,13,6), Fabian – Remunda 2:3(7,7,-7,-8,-9), Stočes – Zahradníček 2:3(5,-8,7,-7,-12), Suchan – Houček 0:3(-7,-5,-2), Kačinetz – Jansa 3:2(5,-8,7,-7,5), Stočes – Remunda 0:3(-8,-7,-5), Suchan – Zahradníček 0:3(-6,-3,-9), Kačinetz – Houček 3:1(-9,9,6,8), Fabian – Jansa 3:0(7,8,9), Suchan – Remunda 0:3(-7,-7,-8), Kačinetz – Zahradníček 3:2(-7,3,3,-6,9), Fabian – Houček 3:0(5,9,6), Stočes – Jansa 3:0(9,8,7), Kačinetz – Remunda 3:2(5,7,-7,-7,6), Fabian – Zahradníček 3:2(-10,14,-3,8,9), Stočes – Houček 2:3(5,12,-8,-11,-6), Suchan – Jansa 3:0(8,8,7)

Body domácích: Kačinetz 4,5, Fabian 3, Suchan 1,5, Stočes 1

Body hostů: Remunda 3,5, Zahradníček 2,5, Houček 2, Jansa 0

Soutěž: 4. třída A

Hráno: OAZA Praha 5. 1. 2015

 

TTC Praha C – TTC Klánovice E 5:10

Szilágyi, Fiala – Šírek, Tuška 2:3(-8,7,12,-8,-7), Jansa, Fejks – Kratochvíl, Nový 3:2(5,-10,-9,13,9), Jansa – Kratochvíl 3:2(-7,9,7,-9,9), Szilágyi – Tuška 1:3(-6,10,-7,-7), Fiala – Šírek 2:3(-8,-9,10,4,-8), Fejks – Nový 3:1(6,8,-9,6), Szilágyi – Kratochvíl 1:3(4,-10,-9,-10), Fiala – Tuška 3:2(-7,7,-5,5,6), Fejks – Šírek 1:3(-9,3,-8,-10), Jansa – Nový 0:3(-10,-7,-4), Fiala – Kratochvíl 1:3(-5,9,-10,-6), Fejks – Tuška 1:3(-4,5,-7,-7), Jansa – Šírek 3:0(5,8,4), Szilágyi – Nový (-6,-8,-8), Fejks – Kratochvíl 1:3(-6,-8,9,-5)

Body domácích: Jansa 2,5, Fejks 1,5, Fiala 1, Szilágyi 0

Body hostů: Kratochvíl 3, Tuška 2,5, Šírek 2,5, Nový 2

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Centrum zábavy Karlín 7. 1. 2015

 

TTC Klánovice F – TTC Praha D 10:4

Hrabal, Lacman – Fiala, Bárta 3:1(6,6,-6,4), Platil, Verner – Zahradník, Buriánek 3:0(4,7,3), Lacman – Fiala 2:3(-8,-8,7,7,-10), Hrabal – Bárta 3:0(6,7,8), Verner – Zahradník 3:1(8,-10,5,5), Platil – Buriánek 3:0(3,6,6), Hrabal – Fiala 3:1(5,-8,12,7), Verner – Bárta 3:0(2,5,11), Tichý – Zahradník 1:3(-4,-9,9,-11), Lacman – Buriánek 3:0(7,2,5), Verner – Fiala 3:1(10,-5,4,5), Tichý – Bárta 0:3(-12,-7,-5), Lacman – Zahradník 1:3(-8,8,-7,-7), Hrabal – Buriánek 3:0(6,7,7)

Body domácích: Hrabal 3,5, Verner 3,5, Lacman 1,5, Platil 1,5, Tichý 0

Body hostů: Zahradník 2, Fiala 1, Bárta 1, Buriánek 0

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Klánovice 9. 1. 2015

 

SK SKK El Nino Praha K – TTC Praha E 10:3

Šrytr, Rozkoš – Moravec, Smíšek Jaroslav 3:0(9,5,8), Pecka, Stuchlík – Haba, Fuček 3:1(7,-9,5,5), Pecka – Moravec 1:3(-6,9,-7,-5), Šrytr – Smíšek Jaroslav 2:3(-10,-8,5,8,-5), Stuchlík – Fuček 3:0(8,7,8), Rozkoš – Haba 3:1(5,-9,9,2), Šrytr – Moravec 3:1(9,4,-7,9), Stuchlík – Smíšek Jaroslav 3:2(2,8,-1,-8,10), Rozkoš – Smíšek Jan 3:0(5,6,5), Pecka – Haba 3:2(5,9,-4,-11,8), Stuchlík – Moravec 2:3(-3,-4,12,5,-5), Rozkoš – Smíšek Jaroslav 3:0(2,8,3), Pecka – Smíšek Jan 3:1(-9,9,10,2), Šrytr – Haba 3:0(9,2,8)

Body domácích: Rozkoš 3,5, Pecka 2,5, Stuchlík 2,5, Šrytr 1

Body hostů: Moravec 2, Smíšek Jaroslav 1, Haba 0, Smíšek Jan 0, Fuček 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Kotlářka 7. 1. 2015

 

TTC Praha F – TJ Sokol Nové Vysočany D 10:6

Mutl, Pouč – Jonák, Erben 3:0(9,7,8), Poulíček, Paroubek J. - Černý, Nováček 3:0(7,7,10), Mutl – Jonák 1:3(-10,-6,5,-7), Poulíček – Černý 3:0(4,4,5), Paroubek J. - Erben 0:3(-7,-7,-8), Pouč – Nováček 1:3(2,-9,-7,-10), Poulíček – Jonák 3:1(-6,6,11,7), Paroubek J.- Černý 3:0(9,3,8), Pouč – Erben 3:1(4,5,-3,9), Mutl – Nováček 2:3(-6,-5,8,9,-6), Paroubek J. - Jonák 1:3(-6,-5,8,-4), Pouč – Černý 3:0(3,2,7), Mutl – Erben 0:3(-7,-9,-10), Poulíček – Nováček 3:2(8,10,-4,-9,8), Pouč – Jonák 3:1(10,-7,7,7), Mutl – Černý 3:0(6,6,5)

Body domácích: Pouč 3,5, Poulíček 3,5, Mutl 1,5, Paroubek J. 1,5

Body hostů: Jonák 2, Erben 2, Nováček 2, Černý 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 8. 1. 2015

 

TTC Praha G – SK SKK El Nino Praha M 10:1

Haba, Fuček – Wichterle F., Wichterle D. 3:2(-8,7,-8,8,5), Váňa, Smíšek Jan - Štefan, Bartoš 3:0(9,4,8), Nedvěd – Wichterle F. 3:1(4,8,-8,4), Váňa – Štefan 3:2(-8,6,-7,5,9), Haba – Wichterle D. 3:0(3,5,6), Fuček – Bartoš 3:0(5,5,7), Váňa – Wichterle F. 3:1(4,5,-6,6), Haba – Štefan 2:3(-9,6,13,-9,-9), Fuček – Wichterle D. 3:0(4,11,8), Nedvěd – Bartoš 3:0(7,8,5), Haba – Wichterle F. 3:2(-10,2,7,-7,4), Fuček – Štefan 0:3(-2,-1,-8), Nedvěd – Wichterle D. 3:1(6,-9,3,8)

Body domácích: Nedvěd 2,5, Váňa 2,5, Haba 2,5, Fuček 2,5

Body hostů: Štefan 1, ostatní 0

Soutěž: 7. třída

Hráno: Centrum zábavy Karlín 9. 1. 2015

 

TTC Praha H – AC Sparta Praha J 10:0

Bárta, Havlíček – Krejčíř, Veselý 3:0(7,8,6), Buriánek, Chládek – Šusta, Hofman 3:0(8,3,5), Bárta – Hofman 3:0(1,2,3), Havlíček – Šusta 3:0(5,2,4), Buriánek – Veselý 3:1(5,11,-5,5), Chládek – Krejčíř 3:1(5,9,-10,9), Havlíček – Hofman 3:0(8,8,5), Buriánek – Šusta 3:0(7,4,6), Chládek – Veselý 3:1(-9,7,7,9), Bárta – Krejčíř 3:0(6,5,8), Buriánek – Hofman 3:0(8,7,1)

Body domácích: Bárta 2,5, Havlíček 2,5, Buriánek 2,5, Chládek 2,5

Body hostů: nikdo

Soutěž: 7. třída

Hráno: Centrum zábavy Karlín 8. 1. 2015

 

SK Vršovice C – TTC Praha I 9:9

Jantač, Klabeček – Mamchur, Trmota 3:0(3,9,3), Pospíšilová, Jantačová – Malát, Podrazil J. 1:3(-7,7,-9,-11), Jantačová – Trmota 0:3(-9,-8,-8), Pospíšil – Mamchur 3:2(10,8,-10,-5,8), Klabeček – Malát 1:3(-4,-6,8,-3), Jantač – Podrazil J. 3:0(4,6,5), Pospíšil – Trmota 0:3(-7,-9,-7), Klabeček – Mamchur 3:1(-5,6,6,5), Jantač – Malát 3:0(8,8,3), Jantačová – Podrazil J. 0:3(-9,-2,-1), Klabeček – Trmota 3:1(-8,8,5,9), Jantač – Mamchur 3:0(6,6,5), Jantačová – Malát 0:3(-6,-2,-4), Pospíšil – Podrazil J. 1:3(8,-5,-7,-6), Jantač – Trmota 3:0(4,4,4), Jantačová – Mamchur 0:3(-9,-6,-9), Pospíšil – Malát 0:3(-5,-3,5), Klabeček – Podrazil J. 3:1(9,-10,6,4)

Body domácích: Jantač 4,5, Klabeček 3,5, Pospíšil 1, Jantačová 0

Body hostů: Malát 3,5, Podrazil J. 2,5, Trmota 2, Mamchur 1

Soutěž: 7. třída

Hráno: Vršovice 9. 1. 2015

 

TJ Zelená Liška B – TTC Praha A 8:2

Hošková, Štanclová – Otrusinová, Mamchur 3:1, Vlachová – Hanzlíčková 3:2, Štanclová – Otrusinová 3:0, Hošková – Mamchur 3:0, Štanclová – Hanzlíčková 3:1, Vlachová – Mamchur 1:3, Hošková – Otrusinová 3:0, Štanclová – Mamchur 3:2, Hošková – Hanzlíčková 3:0, Vlachová – Otrusinová 1:3

Body domácích: Hošková 3,5, Štanclová 3,5, Vlachová 1

Body hostů: Otrusinová 1, Mamchur 1, Hanzlíčková 0

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Zelená Liška 6. 1. 2015

 

Předehrávky

 

TTC Praha F – TJ Sokol Běchovice D 10:5

Mutl, Pouč – Brůček, Štěrba 3:0(6,7,5), Paroubek J., Paroubek P. - Rezek st., Rezek ml. 0:3(-11,-4,-6), Mutl – Rezek ml. 3:1( 9,-7,4,3), Paroubek P. - Štěrba 2:3(-6,-3,8,10,-9), Paroubek J. - Rezek st. 3:2(-9,8,-7,6,4), Pouč – Brůček 3:1(7,-12,6,9), Paroubek P. - Rezek ml. 1:3(15,-1,-8,-2), Paroubek J. - Štěrba 0:3(-5,-5,-9), Pouč – Rezek st. 3:0(8,7,5), Mutl – Brůček 3:1(7,9,-11,9), Paroubek J. - Rezek ml. 0:3(-9,-8,-9), Pouč – Štěrba 3:1(12,-5,6,6), Mutl – Rezek st. 3:0(7,4,13), Paroubek P. - Brůček 3:1(8,-6,9,2), Pouč – Rezek ml.3:0(5,8,1)

Body domácích: Pouč 4,5, Mutl 3,5, Paroubek P. 1, Paroubek J. 1

Body hostů: Rezek ml. 2,5, Štěrba 2, Rezek st. 0,5, Brůček 0

Soutěž: 6. třída A – 15. kolo

Hráno: Centrum zábavy Karlín 6. 1. 2015

 

TTC Praha I – SK SKK El Nino Praha M 4:10

Trmota, Kelbl – Náhlik, Lebeda 3:0(9,9,8), Podrazil J., Podrazil Václav – Šrytr, Štefan 3:1(-4,9,11,12), Podrazil J. - Náhlik 0:3(-7,-6,-7), Kelbl – Lebeda 1:3(10,-4,-13,-9), Podrazil Václav – Šrytr 0:3(-3,-4,-8), Trmota – Štefan 1:3(-9,-4,6,-8), Kelbl – Náhlik 3:1(7,14,-12,9), Podrazil Václav – Lebeda 0:3(-9,-8,-8), Trmota – Šrytr 0:3(-2,-7,-6), Podrazil J. - Štefan 3:2(6,-6,6,-7,6), Podrazil Václav – Náhlik 1:3(9,-9,-9,-9), Trmota – Lebeda 2:3(-6,1,10,-9,-8), Podrazil J. - Šrytr 2:3(6,-9,-10,9,-8), Kelbl – Štefan 0:3(-6,-7,-5)

Body domácích: Podrazil J. 1,5, Kelbl 1,5, Trmota 0,5, Podrazil Václav 0,5

Body hostů: Lebeda 3, Šrytr 3, Náhlik 2, Štefan 2

Soutěž: 7. třída - 15. kolo

Hráno: Centrum zábavy Karlín 6. 1. 2015



Přidání komentáře k článku Lehce pasivní vstup do nového roku



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
23.01.2018