Na úvodní stránku





Mladší žáci minulý týden s dvěmi družstvy

V sobotu 10. 1. 2015 jsme vyráželi do Modřan na přebory družstev mladších žáků s dvěmi družstvy. Naše áčko na podzim vybojovalo druhou třídu. Naše béčko mělo premiéru v 4. třídě, kde nastoupili naši benjamínci.

 

1. třída

 

Slovan Bohnice A – Loko Vršovice A 1:3

Mrázková – Krameš 0:3, Bartoňová – Knobloch 0:3, Handlová – Mikoláš 3:1, Mrázková – Knobloch 0:3

Slavoj Praha A – Sportovní JM A 3:0

Pašek – Sloup 3:0, Šimůnková – Marat F. 3:0, Buček – Kratochvíl 3:0

Kotlářka A – Kotlářka B 3:0

Přída – Brož 3:0, Kaucký – Kopecký 3:0, Náhlik – Luxemburk 3:0

Kotlářka A – Slovan Bohnice A 3:0

Přída – Mrázková 3:0, Kaucký – Bartoňová 3:1, Náhlik – Handlová 3:0

Kotlářka B – Slavoj Praha A 0:3

Kopecký – Pašek 0:3, Brož – Šimůnková 0:3, Luxemburk – Buček 1:3

Sportovní JM A – Loko Vršovice A 1:3

Marat F. - Krameš 0:3, Kratochvíl – Knobloch 0:3, Sloup – Mikoláš 3:2, Marat F. - Knobloch 0:3

Slovan Bohnice A – Sportovní JM A 3:2

Bartoňová – Kratochvíl 3:0, Mrázková – Marat F. 0:3, Handlová – Sloup 1:3, Bartoňová – Marat F. 3:2, Mrázková – Kratochvíl 3:0

Loko Vršovice A -Kotlářka B 3:1

Krameš – Luxemburk 3:1, Knobloch – Brož 3:0, Kopecký 0:3 w.o., Krameš – Brož 3:1

Slavoj Praha A – Kotlářka A 0:3

Pašek – Přída 0:3, Šimůnková – Kaucký 0:3, Bušek – Náhlik 0:3

Slavoj Praha A – Slovan Bohnice A 3:1

Pašek – Bartoňová 3:0, Buček – Mrázková 2:3, Šimůnek – Handlová 3:0, Pašek – Mrázková 1:3

Kotlářka A – Loko Vršovice A 3:2

Kaucký – Knobloch 1:3, Přída – Krameš 0:3, Náhlik – Mikoláš 3:0, Kaucký – Krameš 3:1, Přída – Knobloch 3:0

Kotlářka B – Sportovní JM A 3:2

Brož – Sloup 3:1, Kopecký – Marat F. 0:3, Luxemburk – Kratochvíl 3:1, Brož – Marat F. 2:3, Kopecký – Sloup 3:0

Slovan Bohnice A – Kotlářka B 1:3

Mrázková – Kopecký 1:3, Bartoňová – Brož 3:1, Handlová – Luxemburk 0:3, Mrázková – Brož 1:3, Bartoňová – Kopecký 2:3

Sportovní JM A – Kotlářka A 1:3

Marat F. - Kaucký 3:2, Sloup – Přída 0:3, Kratochvíl – Náhlik 0:3, Marat F. - Přída 1:3

Loko Vršovice A - Slavoj Praha A 3:1

Krameš – Pašek 3:1, Knobloch – Šimůnková 3:2, Mikoláš – Buček 2:3, Krameš – Šimůnková 3:0

 

Konečná tabulka 1. třídy (započteno i podzimní kolo)

 

1.

Kotlářka A

10

9

1

27:6

28

2.

Slavoj Praha A

10

8

2

25:10

26

3.

Loko Vršovice A

10

7

3

25:14

24

4.

Kotlářka B

10

4

6

13:23

18

5.

Sportovní JM A

10

1

9

12:28

12

6.

Slovan Bohnice A

10

1

9

8:29

12

 

2. třída

 

Stadion Žižkov A – TTC Praha A 3:1

Sochor A. - Podrazil Václav 3:0(4,3,0), Podrazil Vojtěch 0:3 w.o., Sochor D. - Hes 3:0(4,1,5), Sochor A. - Podrazil Vojtěch 3:1(8,-8,2,3)

ZŠ Lužiny A – Kotlářka C 3:2

Redlich – Gajda 3:2, Nesvačil – Němec F. 0:3, Kelnárová – Zelený 3:0, Redlich – Němec F. 2:3, Nesvačil – Gajda 3:2

Loko Vršovice B – Slavoj Praha B 0:3

Mikoláš – Pfleger 2:3, Rakušanová – Lorencová 2:3, Horká – Gräf 0:3

TTC Praha A – Slavoj Praha B 1:3

Podrazil Vojtěch – Pfleger 2:3(10,-6,-9,8,-10), Podrazil Václav – Lorencová 0:3(-5,-5,-8), Hes – Gräf 3:0(8,6,7), Podrazil Vojtěch – Lorencová 1:3(8,-12,-2,-8), Podrazil Václav – Pfleger 1:3(9,-7,-5,-7)

Kotlářka C – Loko Vršovice B 3:0

Němec F . - Horká 3:0, Gajda – Mikoláš 3:2, Zelený – Rakušanová 3:1

ZŠ Lužiny – TTC Praha A 2:3

Redlich – Podrazil Václav 2:3(-2,9,-7,8,-11), Nesvačil – Podrazil Vojtěch 0:3(-9,-6,-7), Kelnárová – Hes 3:1(-10,3,7,8), Redlich – Podrazil Vojtěch 3:0(9,8,9), Nesvačil – Podrazil Václav 0:3(-10,-10,-6)

Loko Vršovice B – Stadion Žižkov A 1:3

Horká – Sochor D. 0:3, Rakušanová – Sochor A. 0:3, Mikoláš 3:0 w.o., Horká – Sochor A. 0:3

Slavoj B – Kotlářka C 2:3

Lorencová – Gajda 3:0, Pfleger – Němec F. 2:3, Gräf – Zelený 3:1, Lorencová – Němec F. 1:3, Pfleger – Gajda 1:3

TTC Praha A – Kotlářka C 1:3

Podrazil Vojtěch – Gajda 2:3(10,-5,6,-10,-8), Podrazil Václav – Němec F. 3:2(-9,-12,9,9,9), Hes – Zelený 0:3(-2,-9,-9), Podrazil Vojtěch – Němec F. 1:3(-6,-5,6,-6), Podrazil Václav – Gajda 3:0(2,10,8)

Stadion Žižkov A – Slavoj Praha B 3:1

Sochor A. - Lorencová 3:2, Pfleger 0:3 w.o., Sochor D. - Gräf 3:1, Sochor A. - Pfleger 3:0

Loko Vršovice B – TTC Praha A 0:3

Rakušanová – Podrazil Vojtěch 0:3(-4,-6,-3), Horká – Podrazil Václav 0:3(-2,-5,-4), Mikoláš – Hes 0:3 w.o.

Slavoj Praha B – ZŠ Lužiny 3:1

Lorencová – Redlich 3:2, Pfleger – Nesvačil 3:2, Gräf – Kelnárová 1:3, Lorencová – Nesvačil 3:1

Kotlářka C – Stadion Žižkov A 1:3

Gajda – Sochor D. 0:3, Němec F. - Sochor A. 2:3, Zelený 3:0 w.o., Gajda – Sochor A. 0:3 w.o.

 

Pořadí 2. třídy

 

1.

Stadion Žižkov A

5

5

0

15:6

15

2.

Kotlářka C

5

3

2

12:9

11

3.

Slavoj Praha B

5

3

2

12:8

11

4.

TTC Praha A

5

2

3

9:11

9

5.

ZŠ Lužiny A

5

2

3

11:11

9

6.

Loko Vršovice B

5

0

5

1:15

5

 

3. třída

 

Sparta Praha A – Slavoj Praha C 3:1

Melíšek – Mašek 3:0, Hofman – Sedláček 0:3, Šusta – Urbanová 3:0, Melíšek – Sedláček 3:1

Kotlářka D – TTC Klánovice A 0:3

Gajda – Grisa 1:3, Šíp – Hodík 1:3, Lanžhotský – Kuchař 2:3

Slavoj Praha C – Kotlářka D 2:3

Sedláček – Šíp 3:1, Mašek – Gajda 0:3, Urbanová – Lanžhotský 0:3, Sedláček – Gajda 3:1, Mašek – Šíp 0:3

SK Hamr A – Sparta Praha A 3:0

Doležal – Hofman 3:0, Bruk – Melíšek 3:0, Hájek – Šusta 3:0

Kotlářka D – SK Hamr A 0:3

Gajda – Bruk 0:3, Šíp – Doležal 0:3, Zelený – Hájek 1:3

TTC Klánovice A – Slavoj Praha C 3:0

Grisa – Mašek 3:1, Hodík – Sedláček 3:2, Kuchař – Urbanová 3:0

SK Hamr A – TTC Klánovice A 3:1

Bruk – Grisa 3:0, Doležal – Hodík 1:3, Hájek – Kuchař 3:0, Bruk – Hodík 3:0

Sparta Praha A – Kotlářka D 0:3

Melíšek – Lanžhotský 2:3, Hofman – Gajda 0:3, Šusta – Šíp 0:3

TTC Klánovice A – Sparta Praha A 3:1

Grisa – Hofman 3:1, Kuchař – Melíšek 3:2, Hodík – Šusta 1:3, Grisa – Melíšek 3:0

Slavoj Praha C – SK Hamr A 0:3

Sedláček – Doležal 1:3, Urbanová – Bruk 0:3, Mašek – Hájek 1:3

 

Pořadí 3. třídy

 

1.

SK Hamr A

4

4

0

12:1

12

2.

TTC Klánovice A

4

3

1

10:4

10

3.

Kotlářka D

4

2

2

6:8

8

4.

Sparta Praha A

4

1

3

4:10

6

5.

Slavoj Praha C

4

0

4

3:12

4

 

4. třída

 

ZŠ Lužiny B – TTC Praha B 3:1

Zacharda – Sedlecký R. 0:3(-4,-5,-8), Soukup – Šíma 3:0(6,4,8), Vejvodová – Sedlecký P. 3:1(-7,10,8,7), Zacharda – Šíma 3:1(-4,21,4,2)

Sparta Praha B – Kotlářka F 3:0

Vostřák – Knop 3:1, Malůšková – Kukla 3:1, Josef – Kromka 3:0

Slavoj Praha D – Stadion Žižkov B 3:0

Bučková – Burkert 3:1, Brada – Havlík 3:1, Nádvorník 3:0 w.o.

TTC Praha B – Stadion Žižkov B 3:2

Sedlecký R. - Havlík 3:0(4,2,8), Šíma – Burkert 0:3(-8,-7,-4), Sedlecký P. 3:0 w.o., Sedlecký R. - Burkert 0:3(-8,-9,-9), Šíma – Havlík 3:0(9,7,6)

Kotlářka F – Slavoj Praha D 1:3

Knop – Nádvorník 3:1, Kukla – Brada 2:3, Kromka – Bučková 2:3, Knop – Brada 1:3

ZŠ Lužiny B – Sparta Praha B 1:3

Soukup – Vostřák 3:1, Plaček – Josef 0:3, Vejvodová – Malůšková 1:3, Soukup – Josef 0:3

Sparta Praha B – TTC Praha B 3:0

Malůšková – Šíma 3:0(8,5,9), Vostřák – Sedlecký R. 3:0(7,8,8), Josef – Sedlecký P. 3:0(3,1,2), Malůšková – Sedlecký R. 3:0(7,7,1)

Slavoj Praha D – ZŠ Lužiny B 1:3

Brada – Zacharda 2:3, Bučková – Soukup 1:3, Nádvorník – Vejvodová 3:0, Brada – Soukup 0:3

Stadion Žižkov B – Kotlářka F 2:3

Burkert – Kukla 3:0, Havlík – Knop 0:3, Kromka 0:3 w.o., Burkert – Kukla 3:2, Havlík – Knop 2:3

TTC Praha B – Kotlářka F 1:3

Sedlecký R. - Kromka 3:1(5,-9,4,8), Šíma – Knop 0:3(-4,-3,-6), Sedlecký P. - Kukla 0:3(-4,-4,-8), Sedlecký R. - Knop 1:3(7,-8,-5,-8), Šíma – Kromka 3:1(7,10,-7,7)

ZŠ Lužiny – Stadion Žižkov B 3:1

Soukup – Havlík 3:0, Vejvodová – Burkert 2:3, Plaček 3:0 w.o., Soukup – Burkert 3:0, Vejvodová – Havlík 3:0

Sparta Praha B – Slavoj Praha D 3:2

Josef – Nádvorník 3:1, Vostřák – Bučková 1:3, Malůšková – Brada 2:3, Josef – Bučková 3:0, Vostřák – Nádvorník 3:1

Slavoj Praha D – TTC Praha B 3:0

Brada – Šíma 3:0(3,9,12), Bučková – Sedlecký R. 3:0(9,11,9), Nádvorník – Sedlecký P. 3:0(9,3,8), Brada – Sedlecký R. 3:0(9,4,12)

Stadion Žižkov B – Sparta Praha B 0:3

Burkert – Josef 0:3, Havlík – Vostřák 1:3, Malůšková 0:3 w.o.

Kotlářka F – ZŠ Lužiny B 2:3

Knop – Zacharda 3:1, Kukla – Soukup 0:3, Kromka – Plaček 3:1, Knop – Soukup 0:3, Kukla – Zacharda 0:3

 

Pořadí 4. třídy

 

1.

Sparta Praha A

5

5

0

15:3

15

2.

ZŠ Lužiny B

5

4

1

13:8

13

3.

Slavoj Praha D

5

3

2

12:7

11

4.

Kotlářka F

5

2

3

9:19

9

5.

TTC Praha B

5

1

4

5:14

7

6.

Stadion Žižkov B

5

0

5

5:15

5



Přidání komentáře k článku Mladší žáci minulý týden s dvěmi družstvy



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
20.07.2018