Na úvodní stránku





Ani v 13. kole se nám v pražském přeboru nedařilo

Avia Čakovice E – TTC Praha A 7:10

Lomský, Kašpar – Barcal, Ševčík 1:3(5,-7,-7,-6), Trnka, Hanzlík – Remunda, Jelínek 3:2(-9,-8,9,8,3), Lomský – Remunda 2:3(-9,-5,5,9,-8), Hanzlík – Barcal 1:3(-14,-9,7,-6), Kašpar – Jelínek 1:3(-8,8,-7,-10), Trnka – Ševčík 3:0(8,9,5), Hanzlík – Remunda 2:3(-8,7,-9,8,-2), Kašpar – Barcal 3:0(9,9,6), Trnka – Jelínek 3:0(9,8,5), Lomský – Ševčík 3:2(-6,7,11,-8,5), Kašpar – Remunda 0:3(-4,-2,-3), Trnka – Barcal 0:3(-5,-10,-6), Lomský – Jelínek 3:2(-8,7,10,-7,13), Hanzlík – Ševčík 1:3(-8,8,-7,-6), Trnka – Remunda 1:3(9,-3,-8,-7), Lomský – Barcal 3:1(9,8,-3,2), Hanzlík – Jelínek 0:3(-10,-3,-10), Kašpar – Ševčík 0:3(-8,-7,-8)

Body domácích: Lomský 3, Trnka 2,5, Kašpar 1, Hanzlík 0,5

Body hostů: Remunda 4, Barcal 2,5, Jelínek 2, Ševčík 1,5

Soutěž: 2. třída B

Hráno: Avia Čakovice 12. 1. 2015

 

TJ Zelená Liška B – TTC Praha B 8:10

Konopa, Žďárský – Remunda, Halodová 1:3, Lhoták, Krieger – Zahradníček, Houček 3:0, Krieger – Remunda 0:3, Žďárský – Zahradníček 3:1, Konopa – Houček 2:3, Lhoták – Halodová 3:1, Žďárský – Remunda 0:3, Konopa – Zahradníček 1:3, Lhoták – Houček 3:2, Krieger – Halodová 3:1, Konopa – Remunda 0:3, Lhoták – Zahradníček 2:3, Krieger – Houček 3:1, Žďárský – Halodová 3:2, Lhoták – Remunda 0:3, Krieger – Zahradníček 1:3, Žďárský – Houček 3:0, Konopa – Halodová 1:3

Body domácích: Žďárský 3, Lhoták 2,5, Krieger 2,5, Konopa 0

Body hostů: Remunda 4,5, Zahradníček 3, Halodová 1,5, Houček 1

Soutěž: 4. třída A

Hráno: Zelená Liška 13. 1. 2015

 

TTC Praha C – TJ Sokol Nové Vysočany C 7:10

Filip, Houček – Černý, Pešek 2:3(-8,-5,11,10,-9), Jansa, Fejks – Adámek, Klindera 1:3(-6,5,-3,-7), Filip – Černý 3:1(-6,7,5,10), Fejks – Klindera 1:3(-1,-9,8,-10), Jansa – Pešek 0:3(-5,-4,-10), Houček – Adámek 3:2(-8,-6,7,2,6), Fejks – Černý 3:0(7,8,11), Jansa – Klindera 3:1(-4,8,3,11), Houček – Pešek 1:3(-8,-9,8,-9), Filip – Adámek 3:2(-3,-8,5,7,9), Jansa – Černý 1:3(7,-11,-5,-10), Houček – Klindera 3:1(-8,9,8,8), Filip – Pešek 0:3(-6,-3,-8), Fejks – Adámek 3:2(9,-7,10,-8,9), Houček – Černý 1:3(-11,-9,9,-11), Filip – Klindera 0:3(-3,-7,-8), Fejks – Pešek 0:3(-8,-10,-9)

Body domácích: Filip,2, Fejks 2, Houček 2, Jansa 1

Body hostů: Pešek 4,5, Černý 2,5, Klindera 2,5, Adámek 0,5

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Centrum zábavy Karlín 14. 1. 2015

 

SK SKK El Nino Praha L – TTC Praha D 10:2

Beran M., Beran T. - Bárta, Zahradník 3:1(7,4,-9,10), Kaucký, Náhlik – Sedláček, Malát 3:1(-7,6,5,9), Beran T. - Malát 3:0(5,7,3), Beran M. - Sedláček 3:0(9,9,4), Náhlik – Bárta 1:3(6,-13,-9,-5), Kaucký – Zahradník 3:2(-10,-13,8,6,7), Beran M. - Malát 3:1(-9,6,9,6), Náhlik – Sedláček 2:3(-6,-9,8,7,-6), Kaucký – Bárta 3:1(9,-6,7,4), Beran T. - Zahradník 3:0(6,4,8), Náhlik – Malát 3:1(-8,12,6,9), Kaucký – Sedláček 3:2(-6,8,-9,9,6), Beran T. - Bárta 3:0

Body domácích: Kaucký 3,5, Beran T. 2,5, Beran M. 2,5, Náhlik 1,5

Body hostů: Sedláček 1, Bárta 1, Zahradník 0, Malát 0

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Kotlářka 14. 1. 2015

 

TTC Praha E – TJ Sokol Běchovice D 5:10

Podrazil J., Smíšek Jan – Chmelík, Brůček 0:3(-4,-5,-8), Haba, Fuček – Rezek st., Rezek ml. 3:1(7,8,-8,9), Smíšek Jan – Rezek ml. 0:3(-10,-8,-7), Haba – Chmelík 1:3(8,-4,-6,-6), Podrazil J. - Rezek st. 1:3(-8,11,-10,-9), Fuček – Brůček 0:3(-6,-5,-5), Haba – Rezek ml. 3:1(8,-9,7,8), Podrazil J. - Chmelík 0:3(-4,-11,-5), Nedvěd – Rezek 3:0(8,9,9), Smíšek Jan – Brůček 0:3(-5,-9,-5), Podrazil J. - Rezek ml. 0:3(-9,-2,-4), Nedvěd – Chmelík 1:3(7,-7,-7,-5), Smíšek Jan – Rezek st. 3:0(8,5,5), Haba – Brůček 3:1(6,-10,10,7), Nedvěd – Rezek ml. 2:3(-5,-5,7,6,-11)

Body domácích: Haba 2,5, Smíšek Jan 1, Nedvěd 1, Fuček 0,5, Podrazil J. 0

Body hostů: Chmelík 3,5, Rezek ml. 3, Brůček 2,5, Rezek st. 1

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 16. 1. 2015

 

TTC Praha F – TJ Sokol Žižkov C 4:10

Poulíček, Mutl – Elčkner, Ruml 0:3(-4,-9,-4), Poulíček – Ruml 1:3(-1,9,-6,-5), Havlíček – Trejbal 0:3(-5,-7,-8), Elčkner 0:3 w.o., Mutl 3:0 w.o., Havlíček – Ruml 0:3(-14,-5,-8), Trejbal 0:3 w.o., Mutl – Elčkner 0:3(-11,-3,-8), Poulíček – Králová 3:1(7,5,-10,7), Ruml 0:3 w.o., Mutl – Trejbal 3:1(6,-11,10,11), Poulíček – Elčkner 0:3(-8,-6,-6), Havlíček – Králová 3:1(6,-8,6,1), Mutl – Ruml 1:3(-7,-8,12,-6), Poulíček – Trejbal 3:0(6,7,8)

Body domácích: Poulíček 1, Havlíček 1, Mutl 1. W.O. 1

Bohy hostů: Ruml 3,5, Elčkner 2,5, Trejbal 1, Králová 0, W.O. 3

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 15. 1. 2015

 

TTC Praha I – TTC Praha G 8:10

Předehráno

Soutěž: 7. třída

 

TJ Sokol Žižkov D – TTC Praha H 10:4

Hladík, Krejčí – Bárta, Buriánek 3:0(7,7,6), Olach, Lokaj – Dvořák, Sobota 3:1(8,5,-3,1), Olach – Bárta 2:3(-8,4,3,-4,-5), Hladík – Dvořák 3:0(8,10,3), Krejčí – Sobota 0:3(-9,-7,-9), Lokaj – Buriánek 3:1(8,9,-7,5), Hladík – Bárta 3:0(8,6,8), Krejčí – Dvořák 0:3(-6,-7,-5), Lokaj – Sobota 3:1(-8,4,3,8), Olach – Buriánek 3:0(5,1,4), Krejčí – Bárta 1:3(8,-5,-6,-5), Lokaj – Dvořák 3:0(12,7,8), Olach – Sobota 3:0(4,5,8), Hladík – Buriánek 3:0(6,6,6)

Body domácích: Lokaj 3,5, Hladík 3,5, Olach 2,5.Krejčí 0,5

Body hostů: Bárta 2, Dvořák 1, Sobota 1, Buriánek 0

Soutěž: 7. třída

Hráno: Žižkov 15. 1. 2015

 

TTC Praha A – TJ Soklol Nusle C 0:10

Malá, Mamchur – Hájková, Špicarová 0:3(-6,-4,-5), Malá – Hájková 0:3(-9,-7,-6), Bláhová – Špicarová 1:3(-5,10,-12,-10), Mamchur – Reisnerová 1:3(-6,-8,-9), Bláhová – Hájková 1:3(6,-7,-7,-3), Malá – Reisnerová 2:3(-7,7,-9,9,-10), Mamchur - Špicarová 0:3(-6,-8,-6), Bláhová – Reisnerová 1:3(-10,10,-11,-4), Mamchur – Hájková 0:3(-3,-4,-3), Malá – Špicarová 0:3(-8,-6,-3)

Body domácích: nikdo

Body hostů: Hájková 3,5, Špicarová 3,5, Reisnerová 3

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Centrum zábavy Karlín 16. 1. 2015

 

Předehrávky

 

TTC Praha D – TJ Pankrác E 10:6

Zahradník, Váňa – Siblík, Jendruščák 3:1(-8,8,6,9), Fiala, Sedláček – Holub, Pejchal 3:2(-10,7,6,-9,7), Zahradník – Pejchal 0:3(-4,-6,-6), Váňa – Holub 2:3(7,-13,-8,8,-8), Sedláček – Jendruščák 0:3(-13,-12,-8), Fiala – Siblík 3:0(5,5,3), Váňa – Pejchal 0:3(-10,-8,-7), Sedláček – Holub 3:0(8,8,8), Fiala – Jendruščák 3:1(-6,6,9,2), Zahradník – Siblík 3:0(3,10,7), Sedláček – Pejchal 1:3(-6,-9,5,-12), Fiala – Holub 3:1(9,-5,4,3), Zahradník – Jendruščák 3:2(3,-9,9,-8,7), Váňa – Siblík 3:1(-0,10,8,11), Fiala – Pejchal 2:3(9,-2,-9,5,-6), Zahradník – Holub 3:0(5,4,4)

Body domácích: Fiala 3,5, Zahradník 3,5, Váňa 1,5, Sedláček 1,5

Body hostů: Pejchal 4, Holub 1, Jendruščák 1, Siblík 0

Soutěž: 6. třída B – 14. kolo

Hráno: Centrum zábavy Karlín 15. 1. 2015

 

TTC Praha G – SK Vršovice B 10:0

Haba, Fuček – Mužík, Di Munno 3:0(5,1,3), Váňa, Nedvěd – Bečkovský, Šmidt I. 3:2(-11,-9,6,4,8), Haba – Bečkovský 3:1(-6,9,7,6), Váňa – Trojan 3:0(6,6,6), Nedvěd – Di Munno 3:0(7,7,7), Fuček – Mužík 3:0(7,1,3), Váňa – Bečkovský 3:1(5,7,-8,10), Nedvěd – Trojan 3:0(9,8,7), Fuček – Di Munno 3:1(9,9,-8,8), Haba – Mužík 3:0(6,3,5)

Body domácích: Haba 2,5, Váňa 2,5, Nedvěd 2,5, Fuček 2,5

Body hostů: nikdo

Soutěž: 7. třída – 14. kolo

Hráno: Centrum zábavy Karlín 13. 1. 2015

 

TTC Praha H – Lokomotiva Vršovice G 3:10

Buriánek, Chládek – Krameš, Veselý 0:3(-5,-7,-6), Bárta, Poulíček – Knobloch, Havránek 2:3(4,-5,-11,7,-6), Chládek – Havránek 1:3(-3,-10,6,-7), Bárta – Knobloch 3:2(-3,9,-7,6,8), Poulíček – Krameš 0:3(-9,-3,-7), Buriánek – Veselý 0:3(-9,-7,-5), Bárta – Havránek 1:3(10,-6,-6,-11), Poulíček – Knobloch 3:1(7,-5,9,9), Buriánek – Krameš 1:3(7,-4,-3,-5), Chládek – Veselý 0:3(-11,-5,-1), Poulíček – Havránek 3:1(9,7,-14,2), Buriánek – Knobloch 1:3(-8,10,-8,-10), Chládek – Krameš 0:3(-4,-5,-6)

Body domácích: Poulíček 2, Bárta 1, Buriánek 0, Chládek 0

Body hostů: Krameš 3,5, Havránek 2,5, Veselý 2,5, Knobloch 1,5

Soutěž: 7. třída – 14. kolo

Hráno: Centrum zábavy Karlín 13. 1. 2015

 

TTC Praha A – Sparta Praha A 6:4

Malá, Bláhová – Hojdová, Podoláková 0:3(-11,-7,-9), Malá – Podoláková 0:3(-11,-6,-5), Bláhová – Hojdová 3:1(4,4,-9,8), Otrusinová 3:0 w.o., Bláhová – Podoláková 2:3(6,7,-8,-9,-9), Malá 3:0 w.o., Otrusinová – Hojdová 3:2(-9,8,-9,8,8), Bláhová 3:0 w.o., Otrusinová – Podoláková 0:3(-10,-6,-7), Malá – Hojdová 3:1(6,-13,7,5)

Body domácích: Malá 1, Bláhová 1, Otrusinová 1, W.O. 3

Body hostů: Podoláková 3,5, Hojdová 0,5

Soutěž: 1. třída žen – 15. kolo

Hráno: Centrum zábavy Karlín 14. 1. 2015



Přidání komentáře k článku Ani v 13. kole se nám v pražském přeboru nedařilo



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
23.04.2018