Na úvodní stránku





Poměrně vyrovnaná bilance 16. kola přeboru dospělých

TTC Praha A – TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:4

Jelínek, Remunda – Trávníček, Růžička 0:3(-10,-8,-9), Ševčík, Barcal – Hoffman, Jamrich 3:1(8,6,-9,9), Barcal – Jamrich 2:3(-5,3,10,-10,-9), Ševčík – Hoffman 3:2(-10,3,4,-7,6), Jelínek – Růžička 3:1(9,7,-8,10), Remunda – Trávníček 3:2(8,9,-9,-10,8), Ševčík – Jamrich 2:3(-6,4,-5,2,-9), Jelínek – Hoffman 3:0(7,8,2), Remunda – Růžička 3:0(5,11,9), Barcal – Trávníček 3:1(7,2,-7,10), Jelínek – Jamrich 1:3(-9,8,-4,-7), Remunda – Hoffman 3:0(7,7,4), Barcal – Růžička 3:2(-9,-8,7,10,8), Ševčík – Trávníček 3:1(12,-12,6,11)

Body domácích: Remunda 3, Ševčík 2,5, Barcal 2,5, Jelínek 2

Body hostů: Jamrich 3, Trávníček 0,5, Růžička 0,5, Hoffman 0

Soutěž: 2. třída B

Hráno: PinecAréna 5. 2. 2015

 

TTC Praha B – TJ Loko Vršovice D 8:10

Fejks, Halodová – Železný, Nágr 0:3(-9,-8,-5), Remunda, Zahradníček – Pekárek, Kuděj 3:1(-9,9,7,10), Zahradníček – Železný 3:1(-4,6,7,5), Halodová – Pekárek 1:3(6,-4,-9,-7), Fejks – Nágr 2:3(-7,-7,7,6,-5), Remunda – Kuděj 3:0(5,8,5), Halodová – Železný 1:3(-6,6,-8,-6), Fejks – Pekárek 2:3(-7,10,-5,6,-11), Remunda – Nágr 3:0(8,7,9), Zahradníček – Kuděj 3:1(11,-11,3,8), Fejks – Železný 0:3(-6,-5,-7), Remunda – Pekárek 3:1(7,12,-11,3), Zahradníček – Nágr 3:2(-9,-6,6,11,7), Halodová – Kuděj 1:3(-5,8,-5,-8), Remunda – Železný 3:0(4,8,1), Zahradníček – Pekárek 2:3(-5,5,-10,9,-5), Halodová – Nágr 2:3(-8,5,-6,6,-9), Fejks – Kuděj 0:3(-6,-6,-9)

Body domácích: Remunda 4,5, Zahradníček 3,5, Halodová 0, Fejks 0

Body hostů: Pekárek 3, Železný 2,5, Nágr 2,5, Kuděj 2

Soutěž: 4. třída A

Hráno: PinecAréna 4. 2. 2015

 

TJ ABC Braník C – TTC Praha C 9:9

Šimon, Zimmel – Szilágyi, Moravec 3:2(-6,8,-5,8,3), Diblík, David – Fejks, Pouč 3:1(6,8,-5,6), David – Pouč 3:2(8,-7,-8,9,8), Zimmel – Fejks 1:3(-7,-9,8,-10), Šimon – Szilágyi 3:1(8,-7,8,9), Diblík – Moravec 2:3(-9,-8,9,10,-10), Zimmel – Pouč 1:3(-7,8,-9,-9), Šimon – Fejks 3:2, Diblík – Szilágyi 3:1(8,-4,8,9), David – Moravec 3:1(-4,5,9,8), Šimon – Pouč 3:1, Diblík – Fejks 2:3(-11,-9,9,9,-10), David – Szilágyi 0:3(-8,-8,-10), Zimmel – Moravec 0:3(-8,-7,-8), Diblík – Pouč 2:3(-8,-7,9,8,-10), David – Fejks 0:3(-9,-9,-8), Zimmel – Szilágyi 1:3(6,-6,-8,-7), Šimon – Moravec 3:2(7,5,-8,-7,6)

Body domácích: Šimon 4,5, David 2,5, Diblík 1,5, Zimmel 0,5

Body hostů: Fejks 3, Pouč 2, Szilágyi 2, Moravec 2

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Braník 2. 2. 2015

 

TTC Praha D – SK RTTI Poplatky.com C 9:9

Fiala, Sedláček – Trnovský, Botek 3:1(9,-7,6,6), Váňa, Bárta – Mička, Smejkal 3:0(6,6,6), Bárta – Botek 1:3(-2,13,-6,-8), Váňa – Trnovský 0:3(-8,-7,-8), Sedláček – Mička 0:3(-7,-9,-6), Fiala – Smejkal 3:1(1,-8,5,6), Váňa – Botek 0:3(-8,-4,-7), Sedláček – Trnovský 3:2(7,-6,8,-2,9), Fiala – Mička 3:0(5,4,8), Bárta – Smejkal 3:1(11,9,-8,8), Sedláček – Botek 2:3(-7,4,-9,9,-4), Fiala – Trnovský 1:3(7,-4,-4,-6), Bárta – Mička 3:1(5,4,-8,8), Váňa – Smejkal 3:1(10,-4,6,10), Fiala – Botek 0:3(-6,-9,-6), Bárta – Trnovský 0:3(-5,-4,-3), Váňa – Mička 3:1(6,4,-13,7), Sedláček – Smejkal 1:3(-4,-9,5,-9)

Body domácích: Fiala 2,5, Bárta 2,5, Váňas 2,5, Sedláček 1,5

Body hostů: Botek 4, Trnovský 3, Mička 1, Smejkal 1

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Harlekýn 5. 2. 2015

 

TJ Soklol Nusle G – TTC Praha E 2:10

Lamprecht, Vodička – Smíšek Jan, Haba 3:0, Tichý, Bašta – Moravec, Smíšek Jaroslav 3:1, Vodička – Haba 3:0, Tichý – Smíšek Jan 3:1, Bašta – Moravec 0:3, Lamprecht – Smíšek Jaroslav 3:0, Tichý – Haba 3:0, Bašta – Smíšek Jan 3:1, Lamprecht – Moravec 3:0, Vodička – Smíšek Jaroslav 3:0, Bašta – Haba 0:3 w.o., Lamprecht – Smíšek Jan 3:0

Body domácích: Lamprecht 3,5, Vodička 2,5, Tichý 2,5, Bašta 1,5

Body hostů: Moravec 1, w.o. 1, ostatní 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Nusle 4. 2. 2015

 

TJ Sokol Petrovice E – TTC Praha F 10:4

Michálek, Blaho – Poulíček, Havlíček 3:0(6,4,4), Kuttler, Malý – Paroubek P. Mutl 1:3(-8,7,-8,-9), Michálek – Mutl 3:1(-6,5,4,10), Malý – Paroubek P. 3:1(7,6,-11,10), Blaho – Poulíček 3:0(5,2,3), Kuttler – Havlíček 3:0(8,8,2), Malý – Mutl 2:3(9,-10,-9,8,-8), Blaho – Paroubek P. 3:0(2,6,2), Kuttler – Poulíček 2:3(11,9,-8,-3,-9), Michálek – Havlíček 3:1(5,9,-8,9), Blaho – Mutl 1:3(-3,11,-8,-9), Kuttler – Paroubek P. 3:1(4,-3,7,5), Michálek – Poulíček 3:2(8,-6,-3,4,5), Malý – Havlíček 3:2(6,-9,-9,4,5)

Body domácích: Michálek 3,5, Blaho 2,5, Malý 2, Kuttler 2

Body hostů: Mutl 2,5, Poulíček 1, Paroubek P. 0,5, Havlíček 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Petrovice 6. 2. 2015

 

TTC Praha G – TJ Žižkov D 0:10

Váňa, Smíšek Jan – Elčkner, Olach 0:3(-8,-7,-8), Haba, Fuček – Traxler, Lokaj 2:3(10,11,-3,-5,-3), Váňa – Elčkner 0:3(-3,-5,-3), Smíšek Jan – Traxler 0:3(-6,-6,-4), Fuček – Olach 0:3(-5,-6,-6), Haba – Lokaj 0:3(-7,-8,-9), Smíšek Jan – Elčkner 0:3(-2,-7,-9), Fuček – Traxler 1:3(7,-2,-9,-7), Haba – Olach 1:3(9,-5,-3,-4), Váňa – Lokaj 1:3(-9,-6,4,-4)

Body domácích: nikdo

Body hostů: Elčkner 2,5, Traxler 2,5, Olach 2,5, Lokaj 2,5

Soutěž: 7. třída

Hráno: Harlekýn 6. 2. 2015

 

KST OBO Praha A – TTC Praha H 3:10

Hronský, Brýna – Poulíček, Buriánek 1:3(-8,-7,5,-6), Teuchmann, Hausmann – Havlíček, Bárta 2:3(8,-9,4,-8,-5), Hronský – Poulíček 1:3(9,-9,-6,-8), Teuchmann – Bárta 0:3(-6,-4,-5), Hausmann – Buriánek 3:1(-4,10,7,9), Brýna – Havlíček 2:3(5,-9,-3,8,-5), Teuchmann – Poulíček 0:3(-7,-6,-8), Hausmann – Bárta 3:1(6,11,-5,8), Brýna – Buriánek 3:1(5,-8,2,9), Hronský – Havlíček 0:3(-7,-11,-7), Hausmann – Poulíček 1:3(-6,12,-9,-5), Brýna – Bárta 0:3(-9,-5,-8), Hronský – Buriánek 0:3(-9,-7,-5), Brýna – Poulíček 0:3(-7,-2,-8), Hausmann – Havlíček 3:1(-7,5,9,8)

Body domácích: Hausmann 2, Brýna 1, Hronský 0, Teuchmann 0

Body hostů: Poulíček 3,5, Bárta 2,5, Havlíček 2,5, Buriánek 1,5

Soutěž: 7. třída

Hráno: SC ČVUT Juliska 2. 2. 2015

 

TJ Sokol Břevnov Hradčany A – TTC Praha I

výsledek dosud není znám

Soutěž: 7. třída

Hráno: Hradčany 6. 2. 2015

 

SF SKK El Nino Praha D – TTC Praha A 3:7

Kaucka, Plíšková – Malá, Antošová 2:3(10,-8,-10,10,-8), Kaucká – Mamchur 3:2(5,10,-9,-7,6), Plíšková – Antošová 0:3(-2,-4,-6), Seidlová – Malá 0:3(-6,-7,-5), Plíšková – Mamchur 0:3(-9,-4,-7), Kaucká – Malá 3:0(8,2,9), Seidlová – Antošová 0:3(-6,-3,-7), Plíšková – Malá 1:3(9,-7,-6,-7), Seidlová – Mamchur 1:3(3,-5,-11,-6), Kaucká – Antošová 3:1(10,-10,6,8)

Body domácích: Kaucká 3, Plíšková 0, Seidlová 0

Body hostů: Antošová 2,5, Malá 2,5, Mamchur 2

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Kotlářka 2. 2. 2015



Přidání komentáře k článku Poměrně vyrovnaná bilance 16. kola přeboru dospělých



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
17.10.2018