Na úvodní stránku

Mistrovství TTC Praha rekreačního oddílu a změny v Lize TTC Praha

Mistrovství TTC Praha zahajuje v pondělí 23. 2. 2015 čtyřhrami. Na čtyřhry je nutno se přihlásit přes komunikační systém a dle možnosti do komentáře napsat i složení páru. Lichý hráči se mohou spárovat na místě. Prezence je do 18.00 hodin, startovné je 40,-- Kč za hráče.

 

O týden později v pondělí 2. 3. 2015 pokračuje Mistrovství TTC Praha dvouhrami. Ty budou letos s ohledem na počet členů probíhat v jedné výkonnostní kategorii. I zde je vyžadováno předběžné přihlášení přes komunikační systém, a to do 18.00 hodin v neděli 1. 3. 2015. Startovné je 40,-- Kč za hráče platí se při prezenci, která bude probíhat před turnajem do 18.00 hodin.

 

V pondělí 9. 3. 2015 bude začínat 1. kolem Liga TTC Praha. V ní je první změna. Miloslav Fuček se vzdal práva účasti v 1. lize. Místo něj tedy toto právo přechází na Boženu Malou. Složení Lig TTC Praha tedy nyní vypadá takto:

 

1. liga: Jiří Jansa, Jaroslav Smíšek, René Jung, Petr Váňa, Libor Kvasnička, Karel Pešata, Jan Smíšek, Jiří Nedvěd, Vít Bárta a Božena Malá. (Případný náhradník: Václav Buriánek)

 

2. liga: Miloslav Fuček, Václav Buriánek, Pavel Oberhofer, Jan Remšík, Jitka Otrusinová, Ladislav Padrtka, Sáša Wichs, Robert Sedlecký, Stanislav Kolpek a Eva Tkadlec.

 

Liga TTC Praha bude rozlosována v úterý 24. 2. 2015. Případné další převody místa v Lize TTC Praha jsou možné nejpozději do 23. 2. 2015.Přidání komentáře k článku Mistrovství TTC Praha rekreačního oddílu a změny v Lize TTC PrahaNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
22.01.2019